Wynagrodzenie i świadczenia dla pracowników federalnych

Author:
17 lutego 2021
Category: Złożyć Wniosek

Dowiedz się więcej o wynagrodzeniach i świadczeniach dla pracowników federalnych.

Na tej stronie
 • Wagi płac dla pracowników federalnych
 • Programy świadczeń dla pracowników federalnych i osób pozostałych przy życiuPrzejście na emeryturę w służbie cywilnejFederalny plan oszczędnościowy dla pracownikówFederalne grupowe ubezpieczenie na życie pracowników (FEGLI)Wagi płac dla pracowników federalnych

  Rząd co roku publikuje nowe tabele wynagrodzeń dla pracowników federalnych.

  Federalne wynagrodzenia pracownikówPrezydent i Kongres decydują, ile, jeśli w ogóle, podwyżki wynagrodzeń otrzymają pracownicy federalni w następnym roku kalendarzowym.

  Dowiedz się więcej o federalnych wynagrodzeniach i świadczeniach z Biura Zarządzania Personelem. Dowiedz się więcej o wynagrodzeniach i świadczeniach dla członków służby zagranicznej, w tym agentów konsularnych, z Departamentu Stanu.

  Pracownicy federalni płacą podatki na ubezpieczenie społeczneWszyscy pracownicy federalni zatrudnieni w 1984 roku lub później płacą podatki na ubezpieczenie społeczne. Obejmuje to prezydenta, wiceprezydenta i członków Kongresu. Obejmuje również sędziów federalnych i większość nominatów politycznych.

  Wszyscy płacą taką samą kwotę podatków na ubezpieczenie społeczne, jak osoby pracujące w sektorze prywatnym.

  Programy świadczeń dla pracowników federalnych i osób pozostałych przy życiu

  Aby dowiedzieć się o zasiłkach federalnych lub uzyskać pomoc, skontaktuj się z personelem agencji lub biurem kadr. I odwiedź stronę internetową Biura Zarządzania Personelem (OPM). Możesz również skontaktować się z OPM.

  Dowiedz się o korzyściach dzięki OPMZarejestruj się, aby uzyskać korzyści

  Znajdź informacje o określonych programach świadczeńPrzejdź bezpośrednio do programu, który Cię interesuje:

  Dowiedz się o nowym typie rejestracji w FEHB Self Plus One.

  Zarejestruj się lub zmień zasiłki federalneJeśli jesteś obecnym pracownikiem, możesz zapisać się lub zmienić federalne świadczenia pracownicze tylko podczas corocznego Open Season.

  Możesz zarejestrować się lub zmienić swoje plany poza sezonem otwartym tylko wtedy, gdy doświadczysz kwalifikującego się wydarzenia życiowego, takiego jak małżeństwo.

  Nowi pracownicy mogą korzystać z korzyści poza sezonem otwartym.

  Sezon otwarty nie obejmuje FEGLI. Poza rzadkimi sezonami otwartymi FEGLI możesz zapisać się lub zwiększyć swój zasięg, jeśli:

  Zdajesz egzamin fizyczny lub

  Masz kwalifikujące się wydarzenie w życiu

  Świadczenia federalne dla emerytów i osób pozostałych przy życiuEmeryci federalni i osoby pozostałe przy życiu również kwalifikują się do tych programów świadczeń. Aby uzyskać dalszą pomoc dotyczącą świadczeń, skontaktuj się z OPM Retirement Services.

  Przejście na emeryturę w służbie cywilnej

  Jeśli przeszedłeś na emeryturę z rządu federalnego lub planujesz to zrobić, zapoznaj się z usługami emerytalnymi Urzędu Zarządzania Personelem (OPM).

  Federalne planowanie i zarządzanie emeryturami pracownikówOPM ma informacje, które mogą Ci pomóc:

  Plan oszczędzania oszczędności dla obecnych pracownikówJako obecny pracownik federalny możesz uczestniczyć w planie oszczędnościowym (TSP). TSP oferuje takie same rodzaje oszczędności i ulg podatkowych jak plan 401 (k).

  Kredyt emerytalny za służbę wojskowąSłużba wojskowa nie liczy się automatycznie do przejścia na emeryturę w służbie cywilnej. Aby otrzymać zaliczenie za służbę wojskową po 1956 r., Należy wpłacić kaucję.

  Podatki federalne od emerytur rządowychTwoja emerytura lub renta może podlegać opodatkowaniu. Dowiedz się za pomocą narzędzia online Czy moja emerytura lub renta podlega opodatkowaniu?

  Osoby, które przeżyły pracowników federalnych i emerytówJeśli jesteś pozostałym przy życiu pracownikiem federalnym lub emerytem, ​​możesz kwalifikować się do świadczeń z tytułu śmierci i renty rodzinnej. Odwiedź stronę internetową OPM, aby zgłosić śmierć pracownika federalnego lub emeryta i złożyć wniosek o świadczenia z tytułu śmierci.

  Federalny plan oszczędnościowy dla pracowników

  Plan oszczędności w gospodarce (TSP) to plan emerytalny dla pracowników rządu federalnego i wojskowych.

  Na stronie internetowej TSP możesz:

  • Poznaj podstawowe informacje o uczestnictwie – uprawnienia, składki, pożyczki, wypłaty, zakładanie konta i zarządzanie nim.
  • Dowiedz się więcej o funduszach inwestycyjnych – przegląd typów funduszy, opcji funduszy i wyników.Zobacz planowanie i narzędzia emerytalne – strategie inwestycyjne, fazy planowania emerytalnego i wygodne życie na emeryturze. Skorzystaj z kalkulatorów, aby ułatwić planowanie.Uzyskaj pomoc dotyczącą wydarzeń z życia, które mają wpływ na Twoje konto TSP – co zrobić, jeśli nastąpią zmiany osobiste lub zawodowe lub zmiany w statusie czynnej służby.Jeśli masz pytania dotyczące TSP lub konta TSP, zadzwoń na linię obsługi uczestnika pod numer 1-TSP-YOU-FRST (1-877-968-3778) lub TTY pod numer 1-TSP-THRIFT5 (1-877-847-4385 ).

   Uwaga: istnieje wiele aplikacji mobilnych innych firm, które odwołują się do planu oszczędnościowego Thrift Savings Plan (TSP) i mogą wymagać podania danych logowania do TSP. Podanie informacji może spowodować zagrożenie bezpieczeństwa Twojego konta. Jeśli chcesz uzyskać dostęp do swojego konta TSP, zaloguj się bezpośrednio na TSP.gov.

   Chroń swoje konto TSP przed oszustwamiOszuści podający się za TSP skontaktowali się z uczestnikami TSP. Mogą poprosić o poufne informacje lub porozmawiać o możliwościach inwestycyjnych. Poznaj znaki ostrzegawcze przed oszustwami i dowiedz się, jak chronić swoje konto TSP.

   Federalne grupowe ubezpieczenie na życie pracowników (FEGLI)

   Federalny program grupowego ubezpieczenia na życie pracowników (FEGLI) obejmuje ponad 4 miliony pracowników federalnych, emerytów i członków rodzin.

   • Sprawdź status roszczenia z tytułu ubezpieczenia na życie
   • Skorzystaj z kalkulatora FEGLIDowiedz się, jak zakwestionować roszczenieZgłoś podejrzenie oszustwaEmerytura i FEGLIZnajdź odpowiedzi na często zadawane pytaniaPytania dotyczące Twojego ubezpieczenia
   • Obecni pracownicy: skontaktuj się z biurem personalnym swojej agencji. Twoja agencja zatrudniająca przechowuje wszystkie Twoje dokumenty, w tym formularze wyznaczania beneficjentów. OPM i Federalny Urząd ds. Grupowego Ubezpieczenia na Życie Pracowników (OFEGLI) nie mają dostępu do Twoich danych i nie mogą odpowiadać na pytania dotyczące zakresu ubezpieczenia lub beneficjentów.
   • Emeryci: Skontaktuj się z Biurem ds. Emerytur Biura Zarządzania Personelem (OPM) pod numerem 1-888-767-6738 lub wyślij e-mail na adres [email protected]Masz pytanie?

    Zadaj prawdziwej osobie dowolne pytanie związane z rządem za darmo. Otrzymasz odpowiedź lub poinformują, gdzie ją znaleźć.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy