WWE Money in the Bank 2016 Wyniki: zwycięzcy, oceny, reakcja i najważniejsze wydarzenia

Author:
17 lutego 2021
Category: Dzięki Czemu

Główny pisarz WWE 19 czerwca 2016 Komentarze Ikona dymka komentarza

WWE Money in the Bank 2016 Wyniki: zwycięzcy, oceny, reakcja i najważniejsze wydarzeniaTam, gdzie miało to znaczenie, WWE Money in the Bank 2016 dostarczyło.

Największe ataki pay-per-view były na najwyższym poziomie. Mecz drabinkowy był, zgodnie z oczekiwaniami, wizytówką spustoszenia. Roman Reigns i Seth Rollins zakończyli dziką modę. AJ Styles i John Cena zrobili to, czego prawie wszyscy od nich oczekiwali – zburzyli dom.

Przed PPV WWE okrzyknęło to wydarzenie najlepszym w historii pay-per-view. Nawet z kilkoma kiepskimi atakami na midcard i kilkoma dziwnymi wyborami dotyczącymi rezerwacji tu i ówdzie, to stwierdzenie nie wyglądało na hiperbolę pod koniec nocy.

Oczywiście jest mnóstwo występów i decyzji, które można podejrzeć. Pieniądze w banku zasługują jednak na pochwałę tam, gdzie liczą się najbardziej.

The Golden Truth vs. Breezango (Pre-Show)WWE wyemitowało klip, w którym Tyler Breeze i Fandango zdejmowali z siebie spaloną słońcem skórę.

Breezango następnie walczył przez cały mecz. Każde ujęcie ze Złotej Prawdy wprawiało ich w drgawki. Praca zespołowa babyfaces trzymała ich pod kontrolą.

Goldust trafił w Final Cut, aby zdobyć zwycięstwo.

Wynik

Złota Prawda wygrywa przez pinfall.

Niezapomniane chwile i cytaty

„Nie będą golić sobie pleców w najbliższym czasie. – Byron Saxton o Breezango.

Stopień

Analiza

Ten spór staje się coraz bardziej dziwaczny.

WWE poszło tutaj z czystym meczem komediowym, ale żart upadł. Element spalony słońcem był głupią niespodzianką, która byłaby lepsza jako komiczna ulga na SmackDown, a nie jako pay-per-view.

To utwierdza Breezango jako nadwornych błaznów. WWE najwyraźniej nie ma zamiaru sprawiać, by ten duet był czymś więcej niż głupotami na dole karty.

The Lucha Dragons vs. The Dudley Boyz (pre-show)Bubba Ray Dudley otworzył pojedynek, szczekając na Kalisto i zachęcając go, aby do niego przyszedł. Kalisto i Sin Cara odpowiedzieli szybkim atakiem, który sprawił, że obcasy się zatoczyły.

Dudley Boyz odzyskał jednak kontrolę i zwolnił tempo walki.

D-Von Dudley przypadkowo uderzył swojego partnera. Doprowadziło to do zmiany tempa, które zakończyło się tym, że Sin Cara przyszpilił Bubba Ray.

Wynik

Lucha Dragons wygrywają przez pinfall.

Niezapomniane chwile i cytaty

Bubba Ray kpi z Kalisto rolką na płótnie.

Smoki Lucha uderzyły jednocześnie w tope con giros.

„ Gra o tron to nie jedyny program z latającymi smokami! – Mauro Ranallo.

– Powinienem zdjąć twoją maskę! Bubba Ray.

Dudley Boyz trafił w urządzenie Doomsday.

Stopień

Analiza

Jak na mecz, który WWE rzucił na kilka dni przed pay-per-view, było to solidne.

Bubba Ray wykonuje świetną robotę, dzięki czemu jego mecze wydają się ważniejsze niż w rzeczywistości dzięki jego pasji i intensywności. Jego pogarda dla Lucha Dragons była jedną z głównych atrakcji tego starcia.

Najbardziej intrygującym elementem pojedynku było zderzenie pięt. WWE może drażnić rozłam między drużyną. To z pewnością wstrząsnęłoby sprawami przed nadchodzącym szkicem marki.

Fatal 4-Way for Tag Team ChampionshipNowy dzień kontra Enzo Amore i Colin Cassady kontra Luke Gallows i Karl Anderson kontra Vaudevillains

Amore i Cassaday rozpoczęli wszystko od zwykłego przekomarzania się z akcentem z Las Vegas. Po Nowym Dniu odbyła się dodatkowa gadka o bzdurach, rzucająca obelgi na każdego z wrogów.

Żaden zespół nie uzyskał kontroli na początku. Wkrótce wybuchła bójka z każdym zaangażowanym w nią walczącym. Vaudevillains wyszli z tego chaosu na szczycie, pokonując Kofi Kingston.

Cassady miał łzę, która prawie przyniosła mu i jego partnerowi zwycięstwo. Aiden English sam odniósł niemal zwycięstwo. Klub trafił w finiszera, ale mistrzowie zdołali wyłonić zwycięstwo dzięki Midnight Hour.

Wynik

Nowy dzień wygrywa przez pinfall.

Niezapomniane chwile i cytaty

„Święty Sin City, mam najgorszą pokerową twarz w tym miejscu. – Amore.

Xavier Woods nazywa Amore „zepsutym Hanem Solo, a Cassady „bezwłosym Chewbaccą.

Amore usuwa paskudny wyciek z ringu dzięki Gallowsowi przytrzymującemu górną linę.

Cassady wyrzuca Amore z górnej liny na swoich przeciwników.

Big E martwy ciąg Andersona do Wielkiego Zakończenia.

Stopień

Analiza

Brzęcząca energia i fascynujące połączenie osobowości stworzyły mocny mecz, aby na dobre rozpocząć pay-per-view.

Klub wydawał się dominujący i potworny w zrywach. Nowy dzień wyszedł na prężnego i przebiegłego. Wydawało się to jednak jak konfiguracja na coś większego w dalszej części drogi, głównie dzięki temu, że był odrobinę krótki.

Klub najlepiej nadaje się do zajęcia pierwszego miejsca, a The New Day koncentruje się na piętach w drodze do SummerSlam.

Dolph Ziggler kontra Baron CorbinDolph Ziggler próbował zmusić większego mężczyznę na matę, ale baron Corbin zamiast tego zamienił mecz w slugfest. Samotny Wilk uderzył Zigglera prawymi rękami i szybkimi tupotami.

Corbin zdominował The Showoff przez długi czas. Ziggler cofnął się, ale jego popisowe ruchy nie wystarczyły, by wygrać.

Po wyrzuceniu z superkicka Corbin uderzył w End of Days, aby wykończyć Zigglera.

Wynik

Corbin wygrywa przez pinfall.

Niezapomniane chwile i cytaty

Corbin wskakuje do ringu pod dolną liną i uderza w duży sznur do bielizny.

Tłum skanduje „Nudne!

„Masz wielkiego siniaka na faceta z niesamowitym sercem. – John „Bradshaw Layfield.

Corbin uderza Zigglera Deep Six w podłogę poza ringiem.

Stopień

Analiza

Właśnie tego brakowało w tej waśni. Po dwóch słabych starciach między nimi podczas rywalizacji, która była zbyt często zaniedbywana, Corbin i Ziggler przeszli swoje poprzednie wysiłki.

Corbin wyglądał wspaniale – wybuchowy, skupiony, taki drapieżnik, jakim powinien być.

Mimo to publiczność nie wydawała się być zaangażowana w akcję. Winę za złe nagromadzenie, niektórzy fani zapobiegawczo decydują, że nie lubią Corbina, i ten wolniejszy mecz po bardziej energicznym.

Becky Lynch i Natalya kontra Charlotte i Dana BrookeBecky Lynch i Natalya bezproblemowo pracowały zespołowo, aby pozostać na szczycie na początku meczu. Obcasy odwróciły sytuację z kilkoma ruchami podwójnej drużyny za plecami sędziego.

Lynch płonął, dopóki Brooke nie wbiła jej i Natalii w siebie. Charlotte kontynuowała walkę z Natural Selection.

Zła Natalia zaatakowała swojego partnera po dzwonku.

Wynik

Brooke i Charlotte wygrywają przez pinfall.

Niezapomniane chwile i cytaty

Lynch uderza z trampoliny zarówno w Brooke, jak i Charlotte w rogu.

Natalya wbija Lyncha przedramionami w płótno.

Stopień

Analiza

Mając minimalny czas na pracę, kobiety starały się wstrzyknąć w to jak najwięcej akcji i historii. Lynch był najbardziej imponujący.

Ale to był ten sam rodzaj zwartej, okrojonej walki, która nękała dywizję kobiet.

Riff pomiędzy Natalią i Lynchem jest o wiele bardziej interesujący niż sama walka. Zamiast przedłużać swoją zaciętą rywalizację z Charlotte, ta dwójka jest gotowa na starcie w sporze o dużym potencjale.

Sheamus kontra Apollo CrewsApollo Crews dopasowywało Sheamusa krok po kroku, dopóki walka nie wyszła poza ring. Wojownik celtycki następnie metodycznie uderzył swojego wroga.

Trzeba było kilku ryzykownych ruchów i imponującej szybkości, aby zmienić losy załogi. Po przeżyciu gwałtownej reakcji Sheamusa, załogi zwinęły Sheamusa z niespodziewaną przypinką za zwycięstwo.

Wynik

Załogi wygrywają przez pinfall.

Niezapomniane chwile i cytaty

Załogi wypuszczają Sheamusa z ringu, po czym następuje wyrzut księżyca z pierścienia.

Sheamus uderza White Noise z górnej liny.

Stopień

Analiza

Powolna akcja zniweczyła sprytny wynik i kilka przyciągających wzrok momentów. W zbyt dużej części zawodów brakowało energii.

Załogi pokazały przebłyski tego, do czego jest zdolny, a przed nami niezwykle ekscytujące myślenie.

WWE będzie jednak musiało dopracować swoją postać. W tej chwili jest po prostu facetem ze świetnym arsenałem na ringu, ale nie ma powodu, by się tym przejmować.

John Cena kontra AJ StylesJohn Cena i AJ Styles zanurzyli się w tej chwili, gdy tłum skandował imiona każdego mężczyzny.

Gdy walka się rozpoczęła, ostrożnie wymieniali się chwytami, wyczuwając się nawzajem. Gdy mecz przekształcił się w slugfest, Styles przejął kontrolę. Opuścił Cenę chwiejnie po serii kłujących uderzeń.

Styles pozostał na szczycie, za każdym razem powstrzymując atak Ceny, denerwując swojego wroga. Fenomenalny przeżył STF i uniknął Dostosowania Postawy.

Cena wykazał się własną odpornością, wyrzucając ze Styles Clash i przeciwstawiając się trampolinie 450.

Po przypadkowym znokautowaniu sędziego Cena uderzył swojego finiszera, ale bezskutecznie. To otworzyło drzwi dla Klubu do skoku, zasadzki na twarz dziecka i umieszczenie jego sojusznika na szczycie Ceny, aby liczyć do trzech.

Wynik

Styl wygrywa przez pinfall.

Niezapomniane chwile i cytaty

„Żadne miasto nigdy nie było gospodarzem tego pojedynku. Cena kontra Styles po raz pierwszy. – Michael Cole.

Style unika zderzenia się ze stopniami pierścienia, przeskakując nad nimi.

„Czy to wszystko, co ma? – Styles on Cena.

Styles omija nurkowanie poza ringiem, twardo lądując na podłodze.

Style wyskakują z regulacji nastawienia.

„Wymarzony mecz! Style i cena. Vegas jest elektryczne! -Kapusta.

Stopień

Analiza

Znakomity występ zarówno ceny, jak i Styles pozwolił meczowi przekroczyć hype. Historia dopasowania Stylów do ceny na każdym kroku była doskonała. Energia walki zabrzmiała na ekranie.

Dopiero zakończenie sprawiło, że nie była to walka A-plus-plus.

Chociaż finisz był wyraźnie zaprojektowany tak, aby ustawić rewanż lub dwa, sprawiło, że to starcie było mniej znaczące. Mecz marzeń nie miał kulminacji marzeń.

Fani wściekli na ten wynik będą zadowoleni z tego, jak niesamowita będzie cena w porównaniu ze Styles II.

Pieniądze w meczu drabin bankowychSami Zayn kontra Alberto Del Rio kontra Cesaro kontra Dean Ambrose kontra Chris Jericho kontra Kevin Owens

Nie trzeba było czekać, aż mecz zapadnie w chaos. W ciągu kilku chwil ludzie rzucali się na drabiny i wypadali z ringu na masę ludzkości.

Jericho uderzył Cesaro drabiną. Następnie Ambrose wykonał własną karę skoncentrowaną na metalu. Owens dostarczył trzem przeciwnikom serię kul armatnich.

Del Rio pobiegł, raniąc wielu wrogów. Ale to nie trwało długo.

Jericho omal nie odebrał teczki Money in the Bank. Ambrose miał do tego szansę. Koniuszki palców Zayna musnęły nagrodę, zanim Del Rio powalił go na matę.

Cała szóstka zapaśników walczyła na szczycie drabiny, zanim wszyscy się przewrócili. Ambrose podniósł się z powrotem, gdy wszyscy byli ranni, chwytając teczkę.

Wynik

Ambrose odzyskuje walizkę z pieniędzmi w banku.

Niezapomniane chwile i cytaty

Del Rio przypina Zayna do rogu, a potem kopie w niego drabinę.

Del Rio zamknął Cesaro w krzyżowym łamaczu ramion na szczycie drabiny.

Cesaro wrzuca Jericho na drabinę.

Owens uderza Frog Splash w Ambrose, gdy ten leży na drabinie.

Zayn wbija Owensa na drabinę z kierowcą Michinoku.

Owens bombarduje Zayna na podpartą drabinę.

„Dla Cesaro i Owensa trzeba poczekać do przyszłego roku. – Michael Cole.

Stopień

Analiza

Jak zwykle był to szalony festyn. Supergwiazdy przeszły przez piekło, aby opowiedzieć tę historię. Więc nawet jeśli był to dotyk bardziej telegraficzny niż normalnie, był to hit.

Wszyscy zapaśnicy mieli chwile, by zabłysnąć, a wszyscy od Del Rio po Cesaro nabrali rozpędu pomimo porażki.

Zwycięstwo Ambrose’a wyznacza przyszły pojedynek Triple Threat pomiędzy jego dawnymi kohortami Shield, Romanem Reignsem i Sethem Rollinsem. To wystarczający powód, aby wygrać The Lunatic Fringe. Od dawna był kilka centymetrów od najwyższego poziomu; ta teczka pozwoli mu wreszcie się tam dostać.

Rusev kontra Titus O’Neil (Mistrzostwa Stanów Zjednoczonych)Titus O’Neil i Rusev wpadli na siebie na zewnątrz, aby zacząć wszystko. Następnie walczyli między linami, Rusev walczył z pretendentem.

O’Neil radził sobie w najgorszym razie. Jego ruchy mocy przyniosły mu szereg bliskich upadków. W końcu jednak bułgarski brutal go pokonał.

Accolade wykończyło O’Neila.

Wynik

Rusev wygrywa przez poddanie.

Niezapomniane chwile i cytaty

Rusev uderza twarzą O’Neila w stopnie ringu.

„Rusev chce całkowicie zniszczyć ducha Titusa O’Neila. – Byron Saxton.

Rusev wykonuje boczny kopniak w głowę, wykonując superkick z biegu.

„Widzisz tam swojego ojca? Przegrany? – Rusev do dzieci O’Neila.

Stopień

Analiza

Zderzenie dwóch nosorożców, O’Neil kontra Rusev, miało trudne zadanie prześledzenia dwóch niesamowitych meczów. Poradzili sobie dobrze, prowadząc intensywną bitwę, ale to nie było na tyle dobre, że przyciągnie dużo uwagi po Pieniądze w banku.

Rusev wyglądał jak potwór w stosunkowo krótkim konkursie, do czego WWE musi nadal się angażować. To idealna rola dla niego, a jego parowi ludzie stanowiliby fajną alternatywę dla walki w tę iz powrotem.

Roman Reigns kontra Seth Rollins (WWE World Heavyweight Championship)Roman Reigns i Seth Rollins okrążyli się po pierwszym dzwonku. Pretendent zdeklasował mistrza we wczesnej fazie gry, wykorzystując swoją prędkość na swoją korzyść.

Jednak Big Dog spowolnił mecz. Pokazał zwiększoną agresję, pokonując Rollinsa. Reigns rzucił swojego przeciwnika poza ring, śledząc go i uśmiechając się.

Rollins walczył zaciekle z większym mężczyzną. Wywalił cały swój arsenał, najwyraźniej nie martwiąc się o chirurgicznie naprawione kolano.

Błędna włócznia w poręcz sprawiła, że ​​Reigns zatoczył się, a sędziowie opiekowali się nim. W zamieszaniu, które nastąpiło, Reigns znokautował sędziego, kosztem wygranej.

Architekt przeżył swojego starego sojusznika z The Shield, odzyskując tytuł WWE.

Dean Ambrose wybiegł, żeby spieniężyć swoje pieniądze w banku. Chwilę później Dirty Deeds przyniosło Ambrose mistrzostwo.

Wynik

Rollins wygrywa przez pinfall.

Niezapomniane chwile i cytaty

„Wiesz, kim jestem. – Króluje do Rollinsa.

Rollins uderza Reignsa, podżegając The Big Dog.

Reigns uderza w Razor’s Edge.

Rollins nurkuje po górnej linie na Reigns.

Rollins podąża za superpleksem z Falcon Arrow.

Reigns uderza w barykadę bezpieczeństwa.

Rollins kontruje włócznię rodowodem.

„Patrzy na ducha! Duch swojej przeszłości! – Michael Cole o Rollinsie.

Stopień

Analiza

Chociaż nie miał tyle energii, co John Cena vs. AJ Styles, Rollins i Reigns dali piekielne show.

Ich chemia była silna, bliskie upadki działały perfekcyjnie, a walka zawierała sporo niezapomnianych wydarzeń. Jednak jego powolne tempo mogłoby być nieco rozczarowujące, gdyby na koniec nie było tylu niespodzianek.

Zwycięstwo Rollinsa było wystarczająco szokujące. WWE pociągnięcie za spust z Ambrose tak szybko było jeszcze bardziej.

W tym, co wydawało się zapowiadać zwrot obu mężczyzn, Reigns był jak pięta w swoim podejściu, podczas gdy Rollins odgrywał sprężystą, odważną rolę. Połącz to z wygraną Ambrose’a, a WWE pozostawiło fanom wiele do zaoferowania.

Główne wydarzenie osiągnęło punkt kulminacyjny na tyle, aby zadowolić publiczność, a jednocześnie zapewniło urwiska, które przyciągały ludzi do przodu.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy