Stowarzyszenie Credit Associates firmy zajmującej się rozliczaniem długu kłamie na reklamach

Author:
17 lutego 2021

Stowarzyszenie Credit Associates firmy zajmującej się rozliczaniem długu kłamie na reklamach

Kiedy się starzejemy, wpadamy w pewne wzorce lub nawyki, więc każdego ranka budzę się i przygotowując się do pracy, mam poranne wiadomości. Przydarzyło mi się to kilka lat temu, myślę, że jest to automatyczne w momencie, gdy przekroczysz wiek 40 lat.

Jedną z konsekwentnych irytujących reklam jest reklama firmy zajmującej się rozliczaniem długów o nazwie „Credit Associates. Zawsze zadziwia mnie, jak sieci telewizyjne nie są pozywane za nadawanie opinii publicznej tego, co jest jawnym kłamstwem.

Zaczynają prawie od początku, mówiąc „istnieje tajemnica, której firmy obsługujące karty kredytowe nie chcą, abyś wiedział, jeśli masz więcej niż 5000 dolarów długu, masz prawo spłacić ten dług za ułamek tego, co jesteś winien .

UWAGA / KŁAMSTWO # 1: NIE MA tajemnicy… ..

NEWSFLASH dla konsumentów czytających DOWOLNĄ książkę, reklamę lub reklamę, jeśli nawet zobaczysz lub usłyszysz sprzedawcę mówiącego, że ma sekret, o którym banki nie chcą, abyś wiedział, że to takie kłamstwo, że jest szalone. Na przykład, jak to może być tajemnicą, skoro reklamują ci to powiedzieć?

To sztuczka, która pozwala Ci zadzwonić, aby mieli szansę Cię sprzedać, więc nie bądź frajerem.

Wracając do mojego punktu….

Nie ma prawa, które mówi, że jakikolwiek dług powyżej 5000 $ daje ci prawo do spłaty długu na podstawie tego, co mówią w swoich reklamach.

5.000,00 $ to prawdopodobnie ich wynik finansowy, który mogą pobrać, zanim będą w stanie osiągnąć przyzwoity zysk warty ich czasu i wydatków dla konsumenta podczas przeciągania procesu.

Chociaż nie mam pojęcia, jak uszło im to na sucho, mogę powiedzieć, że faktycznie dostałem od nich telefon z prośbą, więc zerwałem się z radości i nacisnąłem „1, żeby porozmawiać z przedstawicielem.

Mój przedstawiciel nazywał się „John, nie brzmiał jak ktokolwiek, kogo znam, na imię John. Wskażę i powiedziałem, że jestem zainteresowany, ale byłem bardzo ciekawy, tak jak moja natura i chciałem wiedzieć, jaki jest „sekret lub prawo, które pozwoliło mi uratować tysiące, tak jak mówiła ich reklama, ponieważ nigdy nie byłem tego świadomy ani o nim nie słyszałem .

Nie wiedziałbyś, ale John nie wydawał się wiedzieć, o czym mówię i wszedł do swojego scenariusza.

Wciąż mu przerywałem, mówiąc, że najpierw chcę wiedzieć, jakie jest to prawo, zanim zobaczyłem, co jego firma może „zrobić, aby mi pomóc. Ciągle próbował czytać scenariusz i powiedziałem: „hej, jeśli te informacje są powyżej Twojego wynagrodzenia, to nic wielkiego, więc wstrzymaj mnie lub przenieś do przełożonego, abym mógł uzyskać odpowiedź, a następnie z powrotem do Ciebie, aby przejść dalej .

Dałem mu KAŻDĄ dostępną opcję uzyskania odpowiedzi (jeśli była), a on nie chciał lub powinienem nie mógł odpowiedzieć na pytanie. Zacząłem wtedy mówić: „posłuchaj, jak Twoja firma to reklamuje, więc dlaczego nie jesteś przygotowany, aby odpowiedzieć na to pytanie, które pojawia się w pierwszych 10 sekundach reklamy Twojej firmy lub przynajmniej nie jesteś w stanie przenieść mnie do kogoś, kto przynajmniej może mi odpowiedzieć?

Ponieważ miałem w tej chwili trochę czasu i uzasadniłem, jak długo przeciągałem to, aby wykorzystać czas na ten blog, musiałem rozmawiać przez telefon przez co najmniej 15-20 minut.

Pod koniec, gdy próbował odepchnąć moje pytanie i skończyć swój scenariusz, powiedziałem „Johnowi, że jeśli nie jesteś w stanie lub nie chcesz odpowiedzieć na najprostsze pytanie w pierwszym zdaniu reklamy Twojej firmy, to oczywiste jest, że ta firma jest oszustem więc odpowiedz na pytanie, kiedy następnym razem będziesz mówić lub rozłączam się.

Szokujący wynik tego, co stało się później? Odłożyłem słuchawkę.

Większość tych firm zasadniczo wykorzystuje Twoją niechęć do rozmów z wierzycielami. Kolekcjonerzy mogą być szarpani, a niektórzy są mili. Gdy ustawa minie 120 dni, wierzyciele mogą „ponownie przedyskutować pierwotne warunki umowy. Oczywiście, aby dostać się do tego znaku, Twoja ocena kredytowa jest zniszczona i możesz być kandydatem do naprawy kredytowej, ale może nie, ponieważ Twój raport kredytowy jest specyficzny dla pliku. Pomyśl o określeniu różne uderzenia dla różnych ludzi.

Bez żadnej wiedzy powinieneś być w stanie skłonić ich do udzielenia minimum 20-30% zniżki od obecnego zadłużenia. Doświadczona osoba w tej branży może zejść znacznie niżej, uzyskałem średnią, pomagając klientom z tym problemem, gdziekolwiek od 70-90% oszczędności.

Krótka historia na zakończenie tego bloga, gdy klient poprosił mnie o sprawdzenie, w co wpakowali się jego teściowie, i powiedział, że z pewnością chętnie przedstawi moją opinię. To był program spłaty zadłużenia, mieli kilka kart kredytowych i płacili 375 dolarów miesięcznie do „puli, że tak powiem, a kiedy fundusze wzrosły dostatecznie duże, wpadali, rozliczali jedno konto i tak dalej.

Wydanie było napisane drobnym drukiem i było ich dużo, ale na stronie z opłatami itp. Było WYRAŹNIE zaznaczone, że ta „firma pobiera „221,00 USD miesięcznie, aby wziąć swoje pieniądze jako opłaty, które mają nie została wykonana i nie będzie działać, dopóki ci konkretni klienci nie będą mieli co najmniej 1000 USD na uregulowanie długu # 1.

Oszczędzali więc tylko ok. 154 dolarów miesięcznie na uregulowanie rachunków. Byli w szoku, ale powiedziałem, że nie rozumiem, dlaczego tak było, ponieważ zostało to wyraźnie wydrukowane, a oni powiedzieli, że osoba im tego nie powiedziała, a oni nie spojrzeli na dokumenty i podpisali tylko tam, gdzie powiedział, że muszą podpisać .

Powiedziałem wtedy, masz na myśli „sprzedawcę?

Zamilkli bardzo szybko, a ja dałem im radę, co robić, ale powiedziałem, że nie mają prawa do ucieczki, ponieważ podpisywali dokumenty, a opłaty były wyraźnie zaznaczone.

Możesz to zrobić samodzielnie i zaoszczędzić trochę pieniędzy, jeśli chcesz lub jeśli zdecydujesz się zatrudnić kogoś, upewnij się, że masz solidne liczby i upewnij się, że masz dobre oszczędności. Miałem gościa, który był winien 127 000 dolarów niezabezpieczonego długu i uregulował wszystko za mniej niż 40 000 dolarów, w tym moje prowizje, więc zaoszczędził ponad 80 000 dolarów.

To była cholernie ciężka praca i czasochłonna, ale zwykle nie zajmujemy się czymś tak dużym.

Morał tej historii, PRZECZYTAJ, co podpisujesz i NIGDY nie podejmuj impulsywnego zakupu / decyzji. Jeśli ciągle jesteś wezwany w sprawie swojej decyzji, wydaje się, że POTRZEBUJĄ twoich pieniędzy, idź z osobą, która sprawia, że ​​czujesz się komfortowo, ma doświadczenie, które może być potwierdzone przez strony zewnętrzne i podąża za Tobą, kiedy TY TEŻ O TY PYTAJ.

* Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak działa system kredytowy?

Masz pytania dotyczące kredytu, w których możesz potrzebować mojej pomocy?

Kup moją książkę, aby zrozumieć, jak działa system kredytowy i jak patrzą na Ciebie pożyczkodawcy.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy