Sekrety tego, gdzie wymieniam monety za darmo

Author:
17 lutego 2021
Category: Karty Debetowej

Ten post może zawierać linki partnerskie. Przeczytaj moje oświadczenie, aby uzyskać więcej informacji.

Jeśli szykujesz się na wakacje, święta lub chcesz zaszaleć bez nadwyrężania budżetu, idealnym rozwiązaniem jest spieniężenie zaoszczędzonych monet. Co oznacza, że ​​zastanawiasz się gdzie mogę bezpłatnie wymienić moje monety na gotówkę?

Istnieje wiele opcji, aby spróbować zarobić monety za darmo bez płacenia śmiesznej opłaty. To najlepsze miejsca, aby zabrać swoje drobne i wyjść z banknotami dolarowymi.

Jakie banki mają bezpłatne maszyny do liczenia monet?

Każdy bank różni się tak bardzo, że musisz zadzwonić z wyprzedzeniem, aby upewnić się, że nie tracisz czasu. Nawet między oddziałami tego samego banku można znaleźć różnice w ich polisach.

Kiedy dzwonisz z wyprzedzeniem, oto, o co powinieneś zapytać o wypłatę monet:

 1. Czy mają maszynę do liczenia monet?
 2. Czy to jest darmowe?Czy musisz być członkiem banku, aby z niego korzystać?Jeśli Twój lokalny bank nie ma bezpłatnej maszyny do liczenia monet, możesz zapytać, czy zaakceptuje monety w rolkach. Ponownie, jeśli tak jest, zapytaj:

  1. Czy jest opłata?
  2. Czy musisz być członkiem, aby wprowadzić zmiany?Zazwyczaj banki bez maszyny do liczenia monet akceptują zmianę w walucie. Jednak nie licz na to (widzisz, co tam zrobiłem?).

   Wiele większych banków całkowicie pozbyło się maszyn do liczenia monet, w tym Bank of America, BB&T, Capital One, Citibank, Chase, PNC Bank, TD Bank i inne. Maszyny do liczenia monet nadal znajdziesz głównie w bankach komunalnych i spółdzielczych kasach oszczędnościowo-kredytowych.

   Jeśli zdecydujesz się rzucić monetami, możesz spróbować spieniężyć niewielkie kwoty w różnych bankach. Ponownie, zasady będą się różnić, więc zawsze zadzwoń z wyprzedzeniem, zanim weźmiesz górę zmian i ryzykuj zranienie pleców na nic!

   Rozważ otwarcie kontaW zależności od tego, ile masz reszty i jak często musisz ją wymieniać, warto otworzyć konto w banku, który akceptuje luźne drobne.

   Jeśli oszczędzasz czas i energię i unikniesz walki z owijarkami na monety, zrób to. Upewnij się tylko, że nie pobierają żadnych miesięcznych opłat i nie potrzebują minimalnej kwoty na koncie, aby było otwarte. Te przedmioty mogą zniweczyć wszelkie korzyści wynikające z otwarcia i korzystania z konta.

   Gdzie mogę bezpłatnie wymienić moje monety na gotówkę? Bank
   Musisz być klientem
   Przyjmuje monety lub rolki
   Opłata
   Bank USA tak Monety, a nie rolki Bez opłaty
   Wells Fargo tak Rolki monet Bez opłaty
   Bank Ameryki tak Rolki monet Bez opłaty
   Citibank Zależy od stanu Rolki monet Opłaty w różnych lokalizacjach; zadzwoń po więcej informacji
   Spółdzielcze kasy oszczędnościowo-kredytowe tak Różnie; zadzwońcie Różnie; zadzwońcie
   Banki lokalne Różnie Różnie; zadzwońcie Różnie; zadzwońcie
   Gdzie zdobyć owijarki monet

   Jeśli znalazłeś lokalny bank lub spółdzielczą kasę kredytową, które przyjmie Twoje zwinięte monety, poproś ich o opakowanie monet. Większość banków da darmowe opakowania na monety każdemu, niezależnie od tego, czy jest członkiem, czy nie.

   Jeśli nie możesz znaleźć banku, który w wyniku jakiegoś dziwnego zrządzenia losu daje darmowe opakowania na monety, zawsze możesz trafić za nich do Dollar Tree lub Dollar Store. Chociaż jest to dodatkowy koszt, nie powinien być dużo.

   Sklepy Dollar sprzedają je w paczkach po 36 sztuk za dolara. Poza tym są ładniejsze, które mają okrągłe i nie spłaszczone, więc są znacznie łatwiejsze do wypełnienia.

   Inne bezpłatne opcje liczenia monet

   Zabierz swoje dzieci do akcji

   Kiedy byłem w liceum, moi rodzice byli właścicielami firmy sprzedającej automaty. Zanim kupili licznik monet do użytku w domu, ja i moje rodzeństwo liczyliśmy i rzucaliśmy resztę.

   Nie przeszkadzało mi to, ale było to czasochłonne. A moi rodzice nam nie zapłacili, więc myślę, że można powiedzieć, że to kolejna darmowa opcja. Zrób z tego grę i pozwól swoim dzieciom rzucać monetami. Lub zaoferuj im procent udziału w zamian za pomoc.

   Spróbuj odwiedzić kasynoNiektóre kasyna przyjmują monety do klatki bez zadawania pytań. Być może będziesz musiał wrzucić resztę do jednego z ich kubków na monety, ale i tak zwykle leżą wszędzie. Tylko upewnij się, że nie odwrócisz się i nie wydasz tego na automaty!

   Co zrobić, jeśli nie możesz znaleźć banku, który zaakceptuje zmianę

   Ponieważ obecnie coraz mniej banków akceptuje zmiany, możesz chcieć znaleźć alternatywę. Ten, który jest najbardziej znany jako Coinstar.

   Maszyny do liczenia monet Coinstara znajdują się w holach różnych sklepów spożywczych, sklepów detalicznych, aptek, a nawet niektórych banków.

   Obecnie Coinstar pobiera boleśnie wysoką opłatę w wysokości 11,9%, jeśli chcesz wypłacić swoje monety na pieniądze papierowe. Auć.

   Jednak – nie rozpaczaj. Coinstar oferuje również opcje kart podarunkowych, które pozwalają uniknąć tej opłaty. Karty podarunkowe są przeznaczone do popularnych miejsc, więc nie musisz się martwić, że utkniesz z kartą, której nigdy nie użyjesz.

   Aby skorzystać z Coinstar, wrzuć resztę do maszyny Coinstar. Następnie, po przetworzeniu monet, otrzymasz następujące opcje:

   1. Wypłać i otrzymaj pieniądze w formie papierowej (z opłatą Coinstar)
   2. Wybierz kartę egift, która zostanie wydrukowana na papierze (bez opłat)Zastosuj swoją kwotę do salda Amazon (możesz użyć tego zamiast karty debetowej lub kredytowej w Amazon)Przekaż swoją resztę organizacji charytatywnej (Coinstar ma kilka różnych organizacji charytatywnych, którym możesz bezpośrednio przekazać darowiznę)Jeśli wybierzesz drugą lub trzecią opcję, będziesz mógł bezpłatnie wymienić swoje monety na gotówkę. Następujące opcje kart podarunkowych powinny być dostępne we wszystkich lokalizacjach Coinstar:

    Karta podarunkowa
    Stawka minimalna
    Maksymalna ilość
    AMC Theaters 10,00 $ 100,00 $
    Amazon.com 5,00 $ 1000,00 $
    Applebee’s 5,00 $ 500,00 $
    Cabela’s 5,00 $ 500,00 $
    Chili’s Grill & Bar 5,00 $ 100,00 $
    Domino’s 10,00 $ 100,00 $
    GameStop 5,00 $ 500,00 $
    Gap (do wykorzystania w sklepach Gap, Old Navy, Banana Republic i Athleta) 10,00 $ 500,00 $
    Hotels.com 10,00 $ 500,00 $
    IHOP 5,00 $ 200,00 $
    Lowe’s 5,00 $ 1000,00 $
    Nike 5,00 $ 500,00 $
    Regal Cinemas 5,00 $ 100,00 $
    Czas na przedstawienie 25,00 $ 200,00 $
    Sephora 10,00 $ 500,00 $
    Poludniowo-zachodnie linie lotnicze 25,00 $ 500,00 $
    Parowy 10,00 $ 100,00 $
    Home Depot 5,00 $ 2000,00 $
    iTunes 5,00 $ 500,00 $

    Lokalizacje Coinstar

    Niektóre ze sklepów, w których można znaleźć Coinstar, to:

    • Kulminacja
    • AlbertsonsMądre pieniądzeRynki miejskieCVSJedzenie 4 MniejFood LionFoodlandGiant EagleHarris TeeterHannafordHEBHy-VeeKlejnotKing SoopersKmartKrogerLowe’sMeijerPawilonyRalphsBezpieczna drogaKupuj i oszczędzajShopRiteCelEmporium żywnościTomcio PaluchVonsWalmartWinn DixieChociaż nie jest to w żaden sposób wyczerpująca lista wszystkich lokalizacji CoinStar, możesz szybko znaleźć najbliższą Coinstar, korzystając z lokalizatora na ich stronie internetowej tutaj.

     Coinstar Alternatives

     Co dziwne, znalezienie konkurentów Coinstart jest prawie niemożliwe, prawdopodobnie z powodu odchodzenia konsumentów od korzystania z gotówki.

     Jedynymi alternatywami Coinstara, jakie mogłem znaleźć, były banki i wydaje się, że rzadziej wymieniają monety na gotówkę.

     Inne pomysły na twoją zapasową zmianę

     Wydaj to.

     Pamiętaj, aby mieć przy sobie drobne i używać ich w kioskach samoobsługowych. Nadal jest wiele miejsc, w których można użyć ćwiartek do zakupu, takich jak automaty do opon, automaty cukiernicze, automaty sprzedające i tym podobne.

     Podaruj to.

     Zawsze jest wiele okazji, w których możesz zostawić trochę drobne na cele charytatywne. Pomyśl o Armii Zbawienia na Boże Narodzenie lub o słoikach na zmianę przy kasach. Coinstar ma również możliwość przekazania Twojej zmiany organizacjom charytatywnym, gdy ją spieniężysz.

     Dostępne organizacje charytatywne Coinstar będą się różnić w zależności od lokalizacji maszyny, ale mogą obejmować:

     • Amerykański czerwony krzyż
     • Szpitale Child Miracle NetworkKarmienie AmerykiTowarzystwo Białaczki i ChłoniakaSpołeczeństwo humanitarneUnicef ​​USAUnited WayWorld Wildlife Fund (WWF) Zrób sztukę lub podaruj swoje monety komuś innemu.

      Kiedy byłem w liceum, moja babcia przeszła przez fazę, w której każdy prezent, który nam dawała, był dziełem sztuki stworzonym ze zmian.

      Robiła różne szalone projekty, układając i przyklejając drobne do tektury i używając rachunków składanych w różne kształty. (Jestem prawie pewien, że wyjęcie monet i zmoczenie kleju zajęło mi więcej czasu, niż jej wymyślenie projektu i stworzenie go!)

      Chociaż nie musisz być szalenie kreatywny, aby podarować swoją zmianę, jest to jeden ze sposobów, aby się jej pozbyć i jednocześnie dać prezent. Dwie pieczenie na jednym ogniu, prawda?

      Teraz, gdy znasz już swoje możliwości spieniężenia swoich monet, upewnij się, że wykorzystujesz je na coś dobrego – na przykład spłatę długu, wakacje lub założenie funduszu awaryjnego.

      Czy przegapiłem jakieś miejsca, w których mogę bezpłatnie wymienić monety na gotówkę? Jeśli tak, daj mi znać w komentarzach poniżej!

      Za dnia czterdziestoletni projektant / programista stron internetowych, nocą fanatyk budżetu i finansów. Jestem mamą, żoną, zapaloną czytelniczką i entuzjastką majsterkowania, która śledzi naszą drogę do wolności od zadłużenia. Czytaj więcej

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy