Rozwiązania płatnicze dla praktyki weterynaryjnej

Author:
17 lutego 2021
Category: Przez Ciebie

Elastyczne opcje finansowania CareCredit * pomagają Tobie i Twoim klientom utrzymać zwierzęta w zdrowiu

Gdy zwierzę zachoruje, opieka weterynaryjna może być nieoczekiwanym wydatkiem. Dzięki karcie kredytowej CareCredit możesz pomóc swoim klientom w finansowaniu opieki, której potrzebują ich zwierzęta, a także mogą dokonywać wygodnych miesięcznych płatności, które mieszczą się w ich budżecie. Obecnie ponad 20000 zarejestrowanych lekarzy weterynarii akceptuje CareCredit *, ponieważ:

Więcej klientów może bezzwłocznie zaakceptować zalecany przez Ciebie poziom diagnostyki i opieki, wydając średnio o 21% więcej na wizytę. **

CareCredit zapewnia natychmiastowe decyzje kredytowe i umożliwia klientowi złożenie wniosku:

 • online
 • za pomocą aplikacji biurowej na tablecietelefonicznie (mieć ukończone 18 lat) lubza pośrednictwem urządzenia mobilnegoA teraz CareCredit oferuje ubezpieczenie w ramach Pets Best jako kolejny sposób na zapewnienie opieki nad zwierzętami przez całe życie.

  Jeśli nie używasz CareCredit do przetwarzania jakichkolwiek transakcji w ciągu miesiąca, jako dostawca nic nie płacisz. Praktyka nie pobiera opłat rocznych, miesięcznych ani minimalnych.

  Pets Best

  Dowiedz się, w jaki sposób oferowanie ubezpieczenia dla zwierząt może rozszerzyć ochronę klientów, poprawić opiekę nad zwierzętami i zwiększyć przychody z praktyki. Zaplanuj szkolenie personelu, zamów materiały i nie tylko.

  Dzięki CareCredit mamy szansę znacząco wpłynąć na jakość życia zwierzaka.

  Jeffrey Kunde, DVM

  Szpital dla zwierząt Bent Tree

  Przyjmowanie CareCredit od 2007 roku

  Gotowy do zaakceptowania CareCredit i pomocy swoim pacjentom i klientom w opiece nad nimi?Jesteś już częścią sieci CareCredit i szukasz wsparcia?

  Zadzwoń pod numer 800-300-3046 lub zaloguj się na stronie naszego dostawcy.

  CareCredit dał mi najlepsze 30, pomagając zapewnić ratującą życie opiekę nad moim koniem Willey. Będąc tuż po college’u, to było wszystko, co mogłem zrobić, aby zaoszczędzić na ważną operację dróg oddechowych, na którą musiał być ujeżdżany. Miał ostrą reakcję na znieczulenie i musiał zostać przeniesiony do innego nowoczesnego szpitala weterynaryjnego. Był na „końskim oddziale intensywnej terapii przez 5 dni… Jestem niezmiernie wdzięczny!

  Kiedy otworzyłem konto CareCredit, było to wyłącznie dla spokoju ducha. Świadomość, że otrzymałem pomoc finansową w nagłym przypadku, była wszystkim, czego potrzebowałem w tym czasie. Jednak kiedy otworzyłem konto i zacząłem rozważać wszystkie korzyści, byłem zdumiony. Od obliczania średniego kosztu procedur po pomocne artykuły na temat opieki zdrowotnej, zdałem sobie sprawę, że CareCredit to coś więcej niż tylko karta kredytowa.

  Przed CareCredit nie wiedziałem, jak po raz pierwszy będę mógł widzieć bez okularów i soczewek kontaktowych. Byłem naprawdę błogosławiony, mogąc widzieć i być obrońcą innych, którzy boją się LASIK. To była najlepsza decyzja w moim życiu i wiedziałem, że w ciągu pierwszych 30 minut, pierwszych 30 godzin, pierwszych 30 dni, pierwszych 30 tygodni. W końcu poczułam się piękna. dziękuję CareCredit.

  Zostałem obdarzony wielkim uśmiechem, ale w ciągu ostatnich kilku lat zauważyłem przesunięcie moich dolnych zębów. Zrobiły się tłoczno i ​​przesunęły się na przednią część moich ust z jednym wystającym zębem! Zszokowany ich wyglądem, zacząłem szukać sposobu na odzyskanie uśmiechu, który zawsze miałem. Szelki były bardzo drogie. Dzięki CareCredit byłem w stanie [uzyskać] opiekę dentystyczną, której tak bardzo potrzebowałem. Bez CareCredit nadal szukałbym sposobu na opłacenie leczenia. Dziękuję Ci.

  Jestem niezmiernie wdzięczny za CareCredit. Rozpaczliwie potrzebowałem usunięcia wszystkich zębów mądrości… Potem natknąłem się na kartę CareCredit i wszystkie moje modlitwy zostały wysłuchane. To była ulga, wiedząc, że mam sposób. To niesamowite, że mogę użyć tej karty w przypadku nieoczekiwanych zdarzeń zdrowotnych. Jestem bardzo wdzięczny za CareCredit; prawdziwie błogosławiony.

  To było nasze najlepsze, ale to było nasze najtrudniejsze 30 dni. Musieliśmy uśpić naszego ukochanego Pitbulla, Kona, z powodu nieprzewidzianych dolegliwości. CareCredit był tam, aby pomóc w wizytach weterynarza, lekach, specjalnym jedzeniu i ostatniej wizycie. To już był trudny i bolesny proces dla naszej rodziny; ale martwienie się o koszty spadające z naszych ramion podczas tego procesu było niesamowitym błogosławieństwem dla naszej rodziny. Jestem wdzięczny za brak stresu finansowego, który mógł sprawić, że pożegnanie było jeszcze trudniejsze.

  Dzięki CareCredit dosłownie dostałem nowe oczy! Mam nową wizję! Nie jestem pewien, ilu z was wie, jak to jest mieć zły wzrok, ale przez cały czas polegałem na okularach, czy prowadzisz samochód, czy wykonujesz swoją działalność. Teraz, po mojej nowej wizji dzięki CareCredit, żyję innym życiem. Jestem zdumiony, jak kolorowy i piękny jest ten świat. Nie jest już zamazane. Każdego dnia spędzam najlepsze 30 minut, medytując na łonie natury, po prostu patrząc na to!

  Jestem bardzo wdzięczny za CareCredit, bez niego nie byłbym w stanie pracować nad zębami. Jako osoba, która jest zawsze w pobliżu ludzi, w tym w pracy, ważne jest, aby starać się wyglądać jak najlepiej. Musiałem usunąć zęby, żeby naprawić problem utraty kości i dostać implanty. Będąc publicznie, wstydziłem się uśmiechać. Każdy lubi wspaniały uśmiech, a ja go teraz nie mam. Ale dzięki CareCredit jestem w stanie wykonać pracę i plan płatności, który działa świetnie.

  Nie miałbym dzisiaj mojego najlepszego przyjaciela, gdyby nie CareCredit. Moja słodka dziewczynka musiała przejść nagłą operację przewodu pokarmowego po spożyciu części zabawki dla psa. Dziś jest szczęśliwa i zdrowa, a ja bardzo się cieszę, wiedząc, że będzie żyć długo. Wspaniale jest wiedzieć, że CareCredit jest zawsze dostępny dla mojej rodziny i futrzastego towarzysza. Za kolejne 30 psich lat!

  CareCredit jest tam dla mnie i mojego zwierzaka od 2007 roku; aż do jego niedawnej śmierci. Bez ich usług Charlie nie miałby długiego, zdrowego życia. Byli tam od jego pierwszej szczepionki, badań kontrolnych, czyszczenia zębów, a nawet operacji. We wrześniu zdiagnozowano u niego złe serce… Dostałem dodatkowe 30 dni na bycie z moim najlepszym przyjacielem. Mam tylko szczerą wdzięczność.

  Czuję się lepiej, wiedząc, że mam w portfelu moją kartę kredytową CareCredit na te nieoczekiwane wydarzenia w życiu. Pocieszam się, wiedząc, że jeśli tego potrzebuję, jest dla mnie. Daje mi trochę oddechu i jest moim małym błogosławieństwem.

  Dzięki CareCredit będę miał piękny uśmiech przez następne 30 lat. CareCredit zapewnił mi linię kredytową, która pozwoliła mi uzyskać niezbędne leczenie stomatologiczne. Od czasu zabiegu czuję się pewniej i częściej się uśmiecham. Jestem bardzo wdzięczny CareCredit za poprawę jakości mojego życia.

  Uratowałem mojego psa Aschera, gdy był szczeniakiem. Był chory od pierwszego tygodnia i stale chodził i wychodził z weterynarza przez 6 miesięcy. Doszło do tego, że musiał przejść operację usunięcia ewentualnego guza nowotworowego, a ja po prostu nie miałam już pieniędzy na pomoc dziecku. Otrzymałem kartę CareCredit, aby zapłacić za operację i od tamtej pory pomaga mi ona zachować Aschera w zdrowiu i przy sobie. Ma już ponad 3 lata i jest bardzo szczęśliwy i zdrowy! Dzięki CareCredit jest wolny od raka i kochający życie.

  Mam wiele historii do opowiedzenia o tym, jak CareCredit był dla mnie… w ciągu ostatnich 30 lat, ale najważniejsza dla mnie jest to, jak CareCredit uratował życie mojego psa. Lucy, mój pies został zaatakowany przez pitbulla i prawie stracił życie. Weterynarz ją uratował i mogłem wykorzystać mój CareCredit na wszystkie rachunki. Niestety, 3 dni temu, 5 lat od wypadku musiałem uśpić mojego najlepszego przyjaciela i znowu byli przy mnie. I zawsze pamiętają moje urodziny!

  CareCredit pomogło mi w ekstremalnych potrzebach. Miałem niepokojący obszar na twarzy, który miał pozytywny wynik na czerniaka. Po przejściu przez mój lokalny gabinet dermatologa w celu wykonania niezbędnego zabiegu Moha, skierowano mnie do chirurga plastycznego w celu wykonania dalszej operacji rekonstrukcyjnej. CareCredit zaproponował mi wyjątkowy plan finansowania operacji. Dzięki temu mogłem szybko dostać się do środka i usunąć z twarzy wszelkie marginesy niepokoju! Tak wdzięczny!

  Z powodu odry jako dziecko żyłem tylko z 30% mojego słuchu. Teraz dzięki CareCredit mam zestaw najbardziej niesamowitych aparatów słuchowych! Połączenia z telefonu komórkowego dochodzą bezpośrednio do moich uszu. Mogę oglądać program telewizyjny w moich aparatach słuchowych bez przeszkadzania w domu! Po raz pierwszy słyszę piski Ewoka mojego psiaka! Bardzo dziękuję za każdy nowy dźwięk.

  Kiedy nasz ukochany Golden Retriever zachorował, pieniądze nie były czymś, co chciałbym przeszkodzić w opiece nad nim. Kiedyś pracowałem w branży weterynaryjnej, wiedziałem, jak drogie może być zapewnienie mu odpowiedniej opieki, której potrzebował. Na wszelki wypadek zawsze miałem CareCredit. Mieliśmy go przez 9 cudownych lat i chociaż go straciliśmy, wiem, że zrobiłem dla niego wszystko, co mogłem dzięki CareCredit. Tego spokoju nie można mi nigdy odebrać. Dziękuję Ci

  CareCredit pozytywnie wpłynął na moje życie, umożliwiając mi wykonywanie prac dentystycznych, których bardzo potrzebowałem. Moje zęby mądrości sprawiały, że czułem się tak nieswojo, że wpływał na moje codzienne życie. Mieli tak wspaniałe możliwości, aby łatwo było spłacić tak dużą kwotę. Nigdy nie byłbym w stanie wykonać operacji, której potrzebowałem bez tej firmy i jestem zawsze wdzięczna.

  Mój CareCredit dał mi spokój ducha, że ​​moje zwierzęta są pod opieką i otrzymuję wszystkie niezbędne, aktualne ujęcia bez płacenia z góry z kieszeni. Pozwoliło mi to mniej stresować się i cieszyć życiem z moimi futrzanymi dziećmi! Dziękuję CareCredit!

  Pięć lat temu mój ukochany Corgi, Little Man, stracił całkowitą niezdolność do chodzenia z powodu ściągnięcia ACL w obu tylnych nogach. Mój weterynarz podał kwotę 4000 dolarów za operację… Technik weterynarii zasugerował, żebym zajrzał do CareCredit. Zgłosiłem się i zostałem zatwierdzony. Mój piękny pies jest teraz w pełni zdolny do chodzenia, a ja byłem w stanie zapłacić za jego opiekę i opiekę nad moimi innymi zwierzętami, a także za operację zaćmy za pomocą CareCredit!

  CareCredit dał mi możliwość przytulenia i opieki nad moim futrzanym dzieckiem – moim pięknym kotem Sashą. Potrzebowała pilnej operacji usunięcia 16 kamieni nerkowych, które prawie kosztowały jej życie. Miłośnicy zwierząt mogą docenić, że CareCredit jest również akceptowany w gabinecie weterynarza, aby chronić naszych futrzanych członków rodziny. Jestem na zawsze wdzięczna, że ​​mogę spędzić kolejne 30 minut, 30 dni lub ile kiedykolwiek lat z moim kotem, który kocha mnie bezwarunkowo za uratowanie jej życia.

  Kiedy adoptowałem mojego 5-letniego Wheaten Terriera, Andy’ego, spodziewałem się, że się w nim zakocham. Oczywiście, że tak, jest idealnym towarzyszem, w którym wszyscy się zakochują. To, czego się nie spodziewałem, to wszystkie jego problemy zdrowotne, które nastąpią. CareCredit zapewnił mi spokój ducha, że ​​będę w stanie zapewnić wszystko, czego potrzebuje mój słodki piesek. W tym jego niedawna (kosztowna) operacja. Słowa nie mogą wyjaśnić, co ten spokój wniósł do mojego życia.

  Kiedy adoptowałem mojego 5-letniego Wheaten Terriera, Andy’ego, spodziewałem się, że się w nim zakocham. Oczywiście, że tak, jest idealnym towarzyszem, w którym wszyscy się zakochują. To, czego się nie spodziewałem, to wszystkie jego problemy zdrowotne, które nastąpią. CareCredit zapewnił mi spokój ducha, że ​​będę w stanie zapewnić wszystko, czego potrzebuje mój słodki piesek. W tym jego niedawna (kosztowna) operacja. Słowa nie mogą wyjaśnić, co ten spokój wniósł do mojego życia.

  Najważniejszym sposobem, w jaki CareCredit pomógł naszej rodzinie, były trzy lata temu [kiedy] adoptowaliśmy psa. Od razu się w niej zakochaliśmy i [ona] jest najlepszym psem / towarzyszem, jakiego kiedykolwiek mieliśmy. Kilka miesięcy po porodzie dostała guza z komórek tucznych na nodze. Musieliśmy mieć operację… Ale ona musiała zrobić chemioterapię i radioterapię. Mój mąż co tydzień przejeżdżał wiele mil na jej leczenie. CareCredit pozwolił nam uratować jej życie. Jesteśmy zawsze wdzięczni.

  2 lata temu [mieliśmy] poważny wypadek weterynaryjny. Bez CareCredit nie wiem lub nawet nie mogę sobie wyobrazić, jaki byłby wynik! Jeden z naszych pięknych psów bardzo szybko zachorował. Wizyta u weterynarza w nagłych wypadkach potwierdziła, że ​​Lily miała parvo. Dewastacja. Na szczęście mieliśmy CareCredit, który pomógł nam przetrwać ten bardzo kosztowny i denerwujący czas. Tydzień później Lily była w domu i wracała do zdrowia. To było dotknięcie i odejście. Następnie przyszedł Wally, on też miał parvo – dzięki Bogu za CareCredit… nasze ratowniki!

  Chociaż CareCredit przydał się wiele razy w ciągu roku, jest jeden raz, który naprawdę mi się podoba. Przyjechałem do domu w Wigilię i zastałem kota w niebezpieczeństwie. Widziałem to już wcześniej i dokładnie wiedziałem, co oznacza jego płacz i kucanie. Musiałem go szybko zawieźć do weterynarza, który na początku nie był tani, ale była też Wigilia. Dzięki CareCredit uzyskał pomoc, której potrzebował, aby odblokować jego drogi moczowe, a ja mogłam zatrzymać swoje dziecko. Prawie go straciłem tej nocy. CareCredit pomogło nam.

  Czego nie zrobił dla mnie CareCredit? Od uśmiechów po psy, CareCredit zawsze mnie wspierało. W 2011 roku, dwa miesiące przed wyjazdem z hrabstwa, aby uczyć angielskiego w Tanzanii, wybiłem sobie dwa przednie zęby. Mając wszystkie pieniądze zainwestowane w moją podróż, mogłem liczyć na to, że CareCredit przywróci mi uśmiech. Następnie w 2014 roku mój 14-letni pies miał szereg problemów zdrowotnych. Gdyby nie CareCredit, musiałbym się pożegnać. Ale spędziliśmy razem dwa bardziej pomyślne lata. Dziękuję Ci!

  CareCredit umożliwił mi osiągnięcie tego, co nazywam 30 chwilami pewności siebie. Od czasów liceum byłem niesamowicie samoświadomy swojego nosa i za cel postawiłem sobie znalezienie sposobu na rozwiązanie tego problemu z poczuciem własnej wartości. Przez całe studia i moją pierwszą pracę po ukończeniu studiów zaoszczędziłem wystarczająco dużo pieniędzy, aby w końcu zaplanować operację – CareCredit pomogło mi wcześniej dotrzeć na datę operacji i zacząć żyć z pewnością siebie! Teraz nie wstydzę się już pierwszego kroku poznawać nowych ludzi.

  Uwielbiam mieć CareCredit po swojej stronie. Od wielu lat mam do czynienia z krzywymi zębami i zawsze czułem się niepewnie podczas rozmowy z ludźmi. Pomyślałem, że nie mogę dostać aparatu ortodontycznego… Dzięki CareCredit pozwolili mi na aparat ortodontyczny za niesamowitą opłatą… Teraz mogę śmiało mówić i uśmiechać się. Dziękuję CareCredit za uczynienie niemożliwego możliwym.

  Wierzę, że CareCredit dał mi 30 miesięcy więcej gry w baseball, mojej pasji. Nadal gram w baseballu i jestem najstarszym zawodnikiem w naszej drużynie, z każdym rokiem jest coraz trudniej, w ostatnim sezonie byłem kontuzjowany i potrzebowałem operacji. Jeśli przegapię nadchodzący sezon, zostaję zastąpiony. CareCredit przyszedł dla mnie, byłem w stanie przejść operację w październiku i będę gotowy do gry w kwietniu. Gramy 6 miesięcy w roku, zostało mi 5 lat, stąd kolejne 30 miesięcy.

  Jestem pielęgniarką i na co dzień pracuję ze społeczeństwem. Łamały mi się zęby… To było bardzo krępujące. Cały czas starałem się ukryć usta. Z pomocą CareCredit udało mi się odzyskać uśmiech. Czuję się pewniej i mogę skupić całą swoją uwagę na moich pacjentach, zamiast martwić się o to, co mogą pomyśleć o ich pielęgniarce z chorymi i brakującymi zębami. Dzięki CareCredit moje następne 30 to „Moje najlepsze 30.

  Odkąd chodziłem do podstawówki, zawsze byłem bardzo skrępowany swoim nosem. Najbardziej zauważyłabym to na zdjęciach lub patrząc pod kątem mojego profilu. To była jedyna rzecz, którą chciałbym móc fizycznie zmienić w sobie. Niestety, nie każdy z nas ma taką płynną gotówkę, aby zaszaleć na chirurgii plastycznej, więc pomyślałem, że będę musiał poczekać [do] skończenia studiów, ale wtedy odkryłem CareCredit! Z przekonaniem mówię, że korekcja nosa całkowicie poprawiła jakość mojego życia.

  Mieszkając na Florydzie, zawsze musisz być gotowy na plażę. Niezliczone razy odrzucałem zaproszenia od znajomych na basen / plażę i noszenie długich spodni w temperaturze 100 stopni z powodu wrastających włosów na całym świecie. Golenie i woskowanie nie były opcjami, te niezbyt trwałe czynności sprawiły, że poczułem się bardziej skrępowany co do moich nóg. Dzięki CareCredit udało mi się uzyskać zabieg laserowy, o którym zawsze marzyłem. Teraz mogę być bardziej pewny swoich nóg i ciała!

  Moje najlepsze 30 to moje 30 urodziny. Po znalezieniu okularów przyprawiło mnie o uciskowe bóle głowy, przeszedłem na kontakty. Nosiłem je przez nieco ponad 2 lata, zanim nagle zaczęły wywoływać objawy typu reakcji alergicznej. Przeszedłem przez kilka różnych środków do czyszczenia styków, marek i typów kontaktów, ale reakcja była kontynuowana. Postanowiłem, że w końcu zamierzam zrobić coś, co chciałem zrobić od dawna. zrobić LASIK. Dzięki CareCredit mogłem przez to przejść!

  Łzy. Natychmiast się rozpłakałem, a lekarz powiedział: „Teraz TO jest reakcja, której szukaliśmy. Łzy i czysta radość pojawiły się po operacji LASIK, która była możliwa dzięki CareCredit. Nosiłem okulary od trzeciej klasy i nie mogłem funkcjonować bez soczewek lub okularów. LASIK i CareCredit zmieniły to wszystko, dając mi „najlepszą trzydziestkę często przez cały dzień. Brak kontaktu z kontaktami i okularami daje mi więcej czasu na rodzinę, przyjaciół, pracę i zabawę! Dziękuję, dziękuję CareCredit!

  Podczas corocznego egzaminu we wrześniu nasz weterynarz poczuł guzek na szczęce naszego psa Charliego, który okazał się agresywną formą raka. Byliśmy zdruzgotani wiadomością, ale zdecydowani zrobić dla niego wszystko, co w naszej mocy… Dzięki CareCredit mogliśmy sobie pozwolić na operację Charliego. Pomimo tego, że Charlie zmarł w maju następnego roku, jesteśmy bardzo wdzięczni za dodatkowe miesiące, które mogliśmy spędzić z naszym ukochanym psem.

  CareCredit pozytywnie wpłynął na moje życie, umożliwiając mi wykonywanie prac dentystycznych, których bardzo potrzebowałem. Moje zęby mądrości sprawiały, że czułem się tak nieswojo, że wpływał na moje codzienne życie. Mieli tak wspaniałe możliwości, aby łatwo było spłacić tak dużą kwotę. …

  Daisy nasz 11-letni Doberman to miłość naszego życia. Tuż przed Bożym Narodzeniem Daisy weszła do pokoju. Widziałem, że coś jest nie tak. Weterynarz powiedział, że krwawi wewnętrznie. W szpitalu dla zwierząt powiedzieli, że musiała usunąć śledzionę, co kosztowało 8 000 dolarów. CareCredit umożliwił nam płacenie za nadgodziny i uratowanie naszej miłości. Znowu zachowuje się jak szczeniak i daje nam tyle szczęścia i radości. Dziękuję bardzo za bycie tam, kiedy cię potrzebowaliśmy.

  Mój husky „Ice potrzebował zabiegu korygującego krzywe dolne kły. Miałem do czynienia z procedurą 2000 $ i CareCredit z wdzięcznością nas zaakceptował. Od czasu zabiegu Ice ma (5 lat) ożywionego ducha i jego szczęście jest oczywiste. Musiałbym go dać odpocząć, gdybym nie dowiedział się o tym źródle kredytu. Nie mogę powiedzieć, jak bardzo jesteśmy wdzięczni! Z radością mogę powiedzieć, że towarzyszy on swoim trzem braciom i siostrom w naszych psich zaprzęgach! Dziękuję bardzo CareCredit!

  Pierwsze 30 minut z Maggie po jej nagłej operacji naprawczej nakłucia jelita cienkiego. Brak konieczności decydowania o losie naszego drogiego przyjaciela na podstawie kwestii finansowych. To właśnie dostarczył nam tego dnia CareCredit. Jak widać na zdjęciu, Maggie też to doceniła!

  W czasie, gdy straciłem nadzieję, że będę mógł otrzymać jakąkolwiek pomoc, CareCredit był w stanie zapewnić mi linię kredytową, dzięki której otrzymałem nową parę okularów, tak bardzo potrzebnych. Bardzo doceniam, że stało się to możliwe. Poleciłbym CareCredit każdemu w potrzebie.

  Nie jestem nawet pewien, od czego zacząć, ponieważ CareCredit jest błogosławieństwem na wiele sposobów. Od możliwości uzyskania pracy dentystycznej i kontaktów do komfortu… w nagłych wypadkach. Najlepszą częścią posiadania CareCredit jest dodatkowa pomoc w opłaceniu rachunków za weterynarza za moje dwa jamniki. Myśl o niemożności pójścia do weterynarza i zapewnienia im opieki jest przytłaczająca. Świadomość, że CareCredit jest po to, aby pomóc w utrzymaniu zdrowia moich psów, jest bardzo cenna.

  Uśmiech to jedna z pierwszych rzeczy, które w kimś zauważasz. A teraz wyobraź sobie dylemat, przed którym stanąłem, gdy przedstawiłem kosztowny zabieg dentystyczny lub lukę w moim uśmiechu. Na szczęście mój dentysta powiedział mi o CareCredit. To był trudny i łatwy wybór. Otrzymałem leczenie, którego potrzebowałem i piękny uśmiech, który z dumą pokazałem podczas ostatniej podróży do Japonii! Dzięki za pomoc CareCredit, mój uśmiech i doceniam to.

  CareCredit pomógł nam [w] ortodoncji… podczas wychowywania naszych dzieci, a teraz używamy go, aby pomóc nam zadbać o własne potrzeby stomatologiczne w pracy, która nie jest w 100% objęta naszym ubezpieczeniem. Doceniliśmy sposób, w jaki strona internetowa stała się bardziej przyjazna dla użytkownika oraz możliwość dostępu do niej na urządzeniach mobilnych. Zapewnia nam spokój ducha, wiedząc, że w razie potrzeby będziemy mogli… pokryć koszty.

  Kocham zwierzęta… Mam kilka kotów i jednego psa. Koty lubią skakać po przedmiotach, więc czasami naturalnie ranią nogi. Byłem podekscytowany, gdy dowiedziałem się, że mogę korzystać z CareCredit dla zwierząt domowych i doceniam przemyślany charakter CareCredit. … Jeszcze raz dziękuję.

  Kiedy w wieku 70 lat przeszedłem na emeryturę z branży reklamowej, po 40 latach mogłem zrobić sobie oczy jako prezent emerytalny dzięki finansowaniu dostępnemu z CareCredit… Dało mi to wygląd i uczucie odprężenia i odprężenia, których potrzebowałem! Dzięki, bardzo CareCredit.

  W tym roku kończę „Dreaded 30, ale nie mogę narzekać. Mam szczęście, że mam w życiu dwie satysfakcjonujące prace, dobre zdrowie i miłość. Dzięki karcie CareCredit byłem w stanie wesprzeć największą miłość mojego życia: mojego królika Waldo. Używam CareCredit wyłącznie do jego opieki. Ma kilka powtarzających się problemów zdrowotnych, a CareCredit pozwoliło mi się nim zająć i zatrzymać go przy sobie tak długo, jak mam. Gdy wkraczam w 30 rok życia, czuję radość, wiedząc, że będzie tam zdrowy i skaczący obok mnie.

  CareCredit dwukrotnie uratował mi życie. Mój kot wymagał pilnej operacji, a ja nie miałem z góry 4000 $. Zgłosiłem się do CareCredit i zostałem [zatwierdzony]. CareCredit dał mojemu kotu drugą szansę na życie. Potrzebowałem również dentysty po osiągnięciu maksymalnego poziomu ubezpieczenia. Bez CareCredit nie byłbym w stanie wykonać 2 zabiegów stomatologicznych, które uleczyłyby mój ból i przywróciły uśmiech. Dziękuję za Twoje usługi!

  CareCredit zawsze służył mi pomocą i dawał mi możliwość wykonywania prac dentystycznych, kiedy było to konieczne, niezależnie od tego, czy mam na to fundusze na tym etapie mojego życia. Pozwoliło to uniknąć presji finansowej związanej z chodzeniem do dentysty lub lekarza i zachęciło mnie do znacznie bardziej zapobiegawczego dbania o moje zdrowie. CareCredit był wielką pomocą w utrzymaniu mojej rodziny i mnie w zdrowiu i szczęściu.

  To, co najbardziej podobało mi się w moim koncie CareCredit, to pewność, że CareCredit tam jest. Wygląda na to, że nigdy nie zawodzi – jest środek miesiąca i 2 tygodnie przed wypłatą, a jedno z twoich futrzanych dzieci ma kryzys medyczny. Nie muszę się już martwić, że nie będę mógł zabrać jej do weterynarza z powodu kryzysu z powodu mojego konta CareCredit. Nie wydaje mi się wystarczające dziękuję!

  Posiadam [kartę kredytową] CareCredit od 2012 roku. Założenie konta na moje potrzeby zdrowotne było prawdziwym błogosławieństwem. Od 2014 roku mój lekarz zalecał hormonalną terapię zastępczą w przypadku silnych skurczów miesiączkowych i krwawień. Mój lekarz przepisał tabletki testosteronu, które były naturalną i bio-identyczną formą hormonów. Początkowo moje ubezpieczenie pokryło koszty, ale później przestało za nie płacić! Mój lekarz na szczęście bierze CareCredit i mogłem go użyć, aby je zdobyć!

  Moja córka od 2 lat cierpiała na epizody anginy. Kiedy lekarz zdecydował, że jej migdałki muszą zostać usunięte, poczułem ulgę, że jej choroba się skończyła, ale byłem bardzo zestresowany, jak opłacić moją część operacji po opłaceniu ubezpieczenia. Na szczęście poznałam CareCredit i teraz moja córka jest zdrową i szczęśliwą studentką. Możemy również pozwolić sobie na usunięcie jej zębów mądrości w najbliższej przyszłości. Dziękuję CareCredit za przywrócenie mojej córki zdrowia!

  Latem 2013 roku u mojego małego Chihuahua zdiagnozowano stan, który wymagał leczenia na ostrym dyżurze. Jeśli nie, straciłbym najlepszego przyjaciela. Toto był moim psem towarzyszącym terapii i chodził ze mną wszędzie. Nie traktowanie go nie wchodziło w grę. Poszliśmy na ostry dyżur weterynaryjny… Weterynarz polecił mi ubieganie się o CareCredit. Zostałem zatwierdzony i leczenie mogło posunąć się naprzód. Bez CareCredit straciłbym go.

  Posiadanie konta CareCredit dało mi i mojemu mężowi szansę uratowania życia naszej ukochanej czworonożnej córeczki, zamiast konieczności jej pożegnania. Musieliśmy zabrać ją na pogotowie we wtorek przed Świętem Dziękczynienia i przywieźliśmy ją do domu w Święto Dziękczynienia. Załączam zdjęcie życia, które pomogłeś uratować! To zostało zrobione tej nocy, kiedy odwieźliśmy ją do domu.

  CareCredit był dla nas niesamowity. Najpierw nasz pies potrzebował operacji ACL. Nie moglibyśmy tego zrobić bez CareCredit. Nigdy byś się nie domyślił, że miała teraz problem! Wtedy straciłem większość słuchu w jednym uchu. Potem moje zęby zaczęły się ruszać, więc pierwszy raz w życiu potrzebowałam aparatu ortodontycznego! I znowu nie wydarzyłoby się bez CareCredit! Mam nadzieję, że to będzie nasz ostatni raz, kiedy będziemy cię potrzebować przez jakiś czas, ale dzięki Bogu, że tam jesteś!

  CareCredit bardzo mi pomogło, umożliwiając podarowanie wzroku mojemu narzeczonemu . Musiał regularnie chodzić do Eye Dr., wydając tysiące dolarów na okulary i soczewki kontaktowe. Nosił okulary przez 30 lat. CareCredit pozwolił mi wykonać operację oka LASIK z okazji naszej 10-lecia. Ma teraz lepsze niż doskonałe widzenie i mógł cieszyć się o wiele więcej rzeczy w życiu bez kłopotów z okularami lub soczewkami, nie wspominając o oszczędzanych przez nas pieniądzach.

  CareCredit dał mi możliwość [posiadania] lepszego uśmiechu, co dodało mi pewności siebie. Moja najlepsza 30 jest taka, że ​​skończyłem 30 lat w kwietniu 2016 r., A we wrześniu przywitałem swoje pierwsze dziecko. Nic nie czyni mnie bardziej szczęśliwym niż bycie matką i umiejętność uśmiechania się i akceptowania mojego nowego nabytku. Dziękuję CareCredit 🙂

  Dzień, w którym odkryłem CareCredit, był wynikiem niefortunnego zdarzenia. Przyprowadziłem mojego chorego szczeniaka Kirklyn do gabinetu weterynarza, ponieważ wydawało się, że ma żołądek. Lekarz zabrał ją z powrotem na badanie i wrócił z zatroskanym spojrzeniem. Tamtego dnia powiedziano mi, że potrzebuje operacji. Oczywiście zacząłem się martwić… Zrobiłem trochę informacji online i dowiedziałem się, że mój gabinet weterynaryjny zaakceptował CareCredit! Jestem bardzo wdzięczny, Kikrlyn też!

  Kiedy otworzyłem konto CareCredit, było to wyłącznie dla spokoju ducha. Świadomość, że otrzymałem pomoc finansową w nagłym przypadku, była wszystkim, czego potrzebowałem w tym czasie. Jednak kiedy otworzyłem konto i zacząłem rozważać wszystkie korzyści, byłem zdumiony. Od obliczania średniego kosztu procedur po pomocne artykuły na temat opieki zdrowotnej, zdałem sobie sprawę, że CareCredit to coś więcej niż tylko karta kredytowa.

  Rozpoczęcie pracy jest łatwe!

  Czy jesteś gotowy, aby pomóc większej liczbie pacjentów lub klientów postępować ostrożnie… i pomóc w rozwoju Twojej praktyki?

  Po prostu podaj poniżej kilka podstawowych informacji, a przedstawiciel CareCredit skontaktuje się z Tobą, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania, omówić Twoje konkretne potrzeby i cele oraz pomóc Ci rozpocząć korzystanie z CareCredit.

 • 1 Informacje ogólne
 • 2 Pola opcjonalne i kod ofertyTo jest licencjonowane zdjęcie stockowe. Służy wyłącznie do celów ilustracyjnych, a osoba przedstawiona jest modelką.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy