Rozpocznij wydobycie teraz!

Author:
17 lutego 2021
Category: Których Możesz

Excel Mining zapewnia wydobywanie bitcoinów i altcoinów w chmurze po bezkonkurencyjnych cenach! Wszystkie nasze umowy obejmują najniższe opłaty za konserwację, natychmiastową konfigurację sprzętu i szybkie wsparcie.

Nowi użytkownicy otrzymują 50 GH / s na wydobycie SHA-256 podczas fazy uruchamiania.

Zadowoleni KlienciAktywne jednostki wydobywczeRazem wydobyte przez klientówCo oferujemy?Górnictwo Bitcoin i AltcoinNasze usługi wydobywcze nie kończą się na Bitcoinie. Oferujemy również wydobycie w Ethereum, Monero, Litecoin, Dash i ZCash.

Bezkonkurencyjne cenyNasze ceny są o 65% niższe niż u innych głównych dostawców wyszukiwania w chmurze. Żadna usługa wyszukiwania w chmurze nie zbliża się do naszej ceny kontraktowej.

Już działa sprzętNie trać czasu na budowanie platform lub czekanie na dostawę części. Możemy to wszystko zapewnić natychmiast i profesjonalnie.

Niskie opłaty za utrzymanieDzięki naszej optymalizacji sprzętu i optymalnej wydajności chłodzenia osiągamy niesamowite rezultaty przy niewielkim zużyciu energii w procesie.

Codzienne wypłaty za wydobycieWypłaty z wydobycia są przetwarzane co 24 godziny ciągłego wydobywania. Opłaty za utrzymanie są codziennie automatycznie odejmowane od wypłat.

Gwarancja bezawaryjności na poziomie 99,9%Wszyscy możemy się zgodzić, że najgorsze są przestoje! Dlatego mamy całodobowo konserwowane obiekty i sejfy!

Dlaczego właśnie my?

Codziennie pracujemy i tworzymy nowe, innowacyjne produkty, aby sprostać największym i najbardziej złożonym wymaganiom, oferując jednocześnie najbardziej elastyczne i konkurencyjne cenowo rozwiązania.

    Niskie koszty, wysoka wydajność Najniższe opłaty za konserwację Brak sprzętu do skonfigurowania wyższej wartości netto z wydobycia Wypłaty Wiele algorytmów wyszukiwania Natychmiastowa aktywacja Wysoka przejrzystość Klienci stale rozwijają działalność

Działaj na energii odnawialnejWydobywanie bitcoinów ma zły wpływ na nasze środowisko, dlatego używamy źródeł energii wiatrowej i geotermalnej.

Bezpieczeństwo dwuetapoweStaramy się korzystać z najbardziej aktualnych zabezpieczeń, aby chronić dane naszych klientów przed atakującymi.

Elastyczne wsparcieNaszym celem jest pomoc i rozwiązywanie wszelkich problemów, które możesz mieć w odpowiednim czasie.

Potężny sprzętNie trać czasu i pieniędzy na inne usługi z tanim sprzętem, my wydobywamy z wysokiej klasy sprzętu!

Intuicyjny pulpit nawigacyjnyUzyskaj dostęp na całym świecie do wszystkich swoich danych i wykresów górniczych, których możesz potrzebować, kiedy ich potrzebujesz.

Zawsze się rozwijaZ naszą ambicją związaną z Bitcoinem i technologią, która za tym stoi, zawsze staramy się ewoluować i rosnąć.

Ograniczony czas za darmo 50 GH / s!Podczas fazy uruchamiania nowi użytkownicy otrzymują 50 GH / s na wydobycie w chmurze SHA-256.

Uwielbiany przez firmy i osoby prywatne na całym świecie.

Tylko kilka z wielu naszych recenzji i opinii.

Świetna firma wydobywająca chmurę!

Okazują się silną usługą górniczą.

Wypłacam moje codzienne zarobki każdego ranka!

Enda NasutionObsługa zrobiła na mnie dobre wrażenie. Mam wrażenie, że został opracowany z dużym wysiłkiem. Moim zdaniem główną zaletą jest niska cena wejścia.

Lydia BartonUczciwe przedsiębiorstwo, uczciwi przyjaciele. Mam nadzieję, że nasz wkład przez cały czas przynosi obopólne korzyści, wszyscy razem wygrywamy.

Serhan1978Najlepsza usługa wyszukiwania w chmurze zapewniająca maksymalny zysk w bezkonkurencyjnych cenach! Taka świetna strona!

Trofeum monet117Używam Excel Mining od około 4 miesięcy i otrzymałem wszystkie swoje wypłaty. Bardzo ładny pulpit nawigacyjny!

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy