Recenzja karty kredytowej Wayfair: tylko dla stałych klientów Wayfair

Author:
17 lutego 2021

Karta kredytowa Wayfair

Czy jesteś w trakcie odświeżania mebli w swoim domu? Jeśli tak, karta kredytowa Wayfair jest zdecydowanie warta obejrzenia.

Karta kredytowa Wayfair zapewnia posiadaczom kart zarówno nagrody w postaci zwrotu gotówki , które można wykorzystać na zakupy mebli w Wayfair i jej sklepach partnerskich, jak i opcję finansowania dużych zakupów w miarę upływu czasu .

Jeśli jednak nie spłacisz całości salda do końca 0% okresu odsetek, zostaniesz obciążony wstecznie wraz ze wszystkimi odsetkami naliczonymi w okresie promocyjnym. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, czy karta kredytowa Wayfair jest właśnie dla Ciebie. A jeśli tak, podamy Ci kilka wskazówek , które pozwolą Ci jak najlepiej wykorzystać ten potencjał.

Nie wiesz, która karta jest dla Ciebie najlepsza? Sprawdź w CardCruncher, aby zobaczyć listę kart kredytowych, do których najprawdopodobniej będziesz się kwalifikować:

Spis treści

Karta kredytowa Wayfair Szybki przegląd

Oto najważniejsze cechy karty kredytowej Wayfair:

 • Opłata roczna: 0 USD
 • RRSO: 29,24% Bonus rejestracyjny: 40 $ zniżki na pierwsze zamówienie w wysokości 250 $ lub więcej Kluczowa korzyść: Uzyskaj 3% zwrotu nagród za wszystkie zakupy w Wayfair.com, Joss & Main, AllModern, BirchLane lub DwellStudio do wykorzystania w dowolnym z tych sklepów Oferta finansowania: Specjalne finansowanie w wysokości 0 USD w dowolnym z wymienionych sklepów:
  • 6-miesięczne finansowanie zakupów o wartości 250 USD lub więcej
  • 12-miesięczne finansowanie zakupów o wartości co najmniej 500 USD18-miesięczne finansowanie zakupów o wartości 1500 USD lub więcej Minimalna płatność: jeśli saldo jest mniejsze niż 25 USD, to pełne saldo. Jeśli saldo wynosi 25 USD lub więcej, wyższe z 25 USD lub 3,5% nowego salda. Inne opłaty: do 38 USD za opóźnienia w płatnościach. Do 38 USD za zwrócone płatności. 6 USD za kopie wyciągów, weksle sprzedaży / kredytu lub czeki / przekazy pieniężne.Dlaczego warto ubiegać się o kartę kredytową Wayfair

   Jeśli lubisz robić większość zakupów online, karta kredytowa Wayfair może być kuszącą opcją.

   Dużo robisz w WayfairKorzystając z karty kredytowej Wayfair, możesz odzyskać 3% zwrotu gotówki za wszystkie zakupy w Wayfair lub w sklepach partnerskich. Możesz wykorzystać tę premię tylko na przyszłe zakupy w jednym z tych sklepów, więc tylko osoby, które robią dużo zakupów w Wayfair, uzyskają pełne korzyści.

   Potrzebujesz więcej czasu, aby spłacić duże zakupy mebliNie jest niczym niezwykłym wydawanie tysięcy dolarów na wypełnienie nowego mieszkania lub domu wszystkim, czego potrzebujesz, a plan płatności kartą kredytową Wayfair zapewnia dostęp do specjalnej umowy finansowania dużych zakupów. W przypadku zakupów przekraczających 1500 USD spłacenie ich bez żadnych odsetek może zająć do 18 miesięcy, pod warunkiem, że w tym czasie spłacisz całe saldo.

   Karta kredytowa Wayfair: wady i wady

   Chociaż karta kredytowa Wayfair wydaje się dobrym wyborem, ma ona pewne wady i zagrożenia.

   Słaby bonus za rejestracjęKiedy zarejestrujesz się w celu uzyskania karty kredytowej Wayfair, otrzymasz premię za rejestrację w wysokości 40 USD przy pierwszym zamówieniu o wartości 250 USD lub więcej. Bonus nie dotyczy mniejszych zakupów. Ponadto nie można łączyć tej zniżki ze specjalnym planem finansowania karty. Biorąc pod uwagę, że wiele innych kart kredytowych oferuje premie za rejestrację o wartości setek dolarów, ta oferta jest rozczarowująca.

   Specjalne finansowanie to niebezpieczny plan odroczenia odsetekDrobnym drukiem umowy posiadacza karty jest wiersz, który stwierdza, że ​​jeśli nie spłacisz całego salda zakupu w okresie odsetkowym 0%, jesteś winien wszystkie odsetki, które zapłaciłbyś, gdybyś nie wybrał specjalnego finansowania rozdać. Oznacza to, że musisz spłacić całą kwotę przed końcem specjalnego okresu finansowania, w przeciwnym razie nie otrzymasz żadnego świadczenia. W rzeczywistości otrzymasz rachunek niespodziankę na kwotę znacznie większą niż się spodziewałeś.

   Alternatywy dla karty kredytowej Wayfair

   Karta kredytowa Wayfair z pewnością nie jest dla każdego. Jeśli szukasz karty, która pomoże Ci w zakupach mebli online, sprawdź te alternatywy:

   Karta Amazon Rewards Visa® SignatureJeśli chcesz mieć bardziej wszechstronną kartę kredytową, ale nadal lubisz zakupy online, rozważ kartę Amazon Rewards Visa® Signature Card. Możesz używać tej karty kredytowej w dowolnym miejscu, ale korzystanie z niej w Amazon przynosi najlepsze nagrody. Jeśli masz Amazon Prime, zakupy w Amazon i Whole Foods przyniosą Ci 5% zwrotu gotówki. Otrzymasz również 2% zwrotu gotówki na stacjach benzynowych, restauracjach i drogeriach oraz 1% zwrotu w innych miejscach. Amazon również sprzedaje meble, więc ta karta może pozwolić Ci zarobić więcej nagród przy zakupie mebli online.

   Capital One® Quicksilver® Cash RewardsJeśli szukasz dobrej umowy finansowej, rozważ nagrody pieniężne Capital One® Quicksilver®. Oferuje stały 1,5% zwrot gotówki za wszystkie zakupy. To tylko połowa wartości nagród na karcie kredytowej Wayfair, ale karta Capital One® Quicksilver® Cash Rewards działa wszędzie. To dobry wybór, jeśli chcesz robić zakupy w innych sklepach niż Wayfair.

   Karta oferuje 15 miesięcy bezodsetkowego finansowania od momentu otwarcia konta, niezależnie od tego, ile wydasz. Co ważniejsze, nie będziesz musiał płacić odsetek z mocą wsteczną, jeśli nie spłacisz salda przed końcem specjalnego okresu finansowania. W przeciwieństwie do karty kredytowej Wayfair, jest to prawdziwy okres 0% RRSO, a nie okres odroczonych odsetek. Jako bonus możesz zarobić 150 $.

   Często zadawane pytania dotyczące kart kredytowych Wayfair

   Oto odpowiedzi na wiele często zadawanych pytań dotyczących karty kredytowej Wayfair.

   Gdzie mogę używać mojej karty kredytowej Wayfair?Korzystanie z karty kredytowej Wayfair jest ograniczone do marek zarządzanych przez Wayfair, takich jak Wayfair, Joss & Main, AllModern, Birch Lane i Perigold. Nie możesz używać karty kredytowej Wayfair poza tymi sklepami. Jeśli szukasz karty, której możesz użyć w dowolnym miejscu – i zdobyć mnóstwo nagród – sprawdź nasze karty kredytowe Best Rewards 2019.

   Jak możesz zapłacić kartą kredytową Wayfair?Istnieje wiele sposobów płacenia kartą kredytową Wayfair, chociaż najwygodniejszy jest prawdopodobnie płatność online.

   Zapłać kartą kredytową Wayfair online

   1. Zaloguj się na swoje konto karty kredytowej Wayfair na stronie Comenity.
   2. Wybierz jedną z opcji płatności (np. ACH lub czek)Wybierz kwotę i częstotliwość płatności: jednorazowo, co 15 dni, co miesiąc itd.Upewnij się, że Twoje konto i numery rozliczeniowe z konta płatnego są dostępne dla tego procesu.

    Zapłać telefonicznie kartą kredytową Wayfair

    1. Zadzwoń na linię obsługi klienta karty kredytowej Wayfair firmy Comenity pod numer 1-844-271-2567.
    2. Wprowadź numer konta głównego posiadacza karty.Postępuj zgodnie z wyświetlanymi instrukcjami, aby wprowadzić informacje o płatności – ponownie upewnij się, że masz dostępne konto i numery rozliczeniowe.Uwaga: Jest to opcja zapłacić przez telefon mówiąc z przedstawicielem, ale opłata $ 9 dodaje się do tej wygody. Dlatego zdecydowanie najlepiej unikać płacenia z pomocą operatora, jeśli to możliwe.

     Zapłać swoją kartę kredytową Wayfair pocztą

     Wolniejszym i prawdopodobnie najmniej wygodnym sposobem płatności kartą kredytową Wayfair jest przesłanie płatności pocztą. Możesz to zrobić, wysyłając czek wraz z rachunkiem na adres:

     Comenity Bank / Wayfair

     PO Box 65917

     San Antonio, Teksas 78265

     Pamiętaj, że musisz wysłać płatność na kilka dni przed terminem płatności rachunku, aby uniknąć wszelkich opłat za zwłokę, ponieważ płatność zostanie zaksięgowana na Twoim koncie dopiero w dniu jej otrzymania.

     Jak trudno jest uzyskać kartę kredytową Wayfair?Comenity, wydawca karty kredytowej Wayfair, nie wydaje wskazówek, jak łatwo lub trudno uzyskać zezwolenie na korzystanie z tej karty. To powiedziawszy, karta kredytowa Wayfair to karta sklepowa, a karty sklepowe zazwyczaj obsługują uczciwe osoby ubiegające się o ocenę kredytową. Tak więc, jeśli masz zdolność kredytową na poziomie 600 lub wyższym, nie powinieneś mieć problemu z zatwierdzeniem tej karty.

     Konkluzja: Czy powinieneś ubiegać się o kartę kredytową Wayfair?

     Karta kredytowa Wayfair to rozczarowująca karta sklepowa. Jego zalety nie są zbyt imponujące w porównaniu z bardziej wszechstronnymi kartami, więc ma sens tylko wtedy, gdy regularnie robisz duże zakupy w Wayfair. Nawet wtedy możesz znaleźć inną kartę z nagrodami cashback, która może wykonać podobną pracę – razem z otrzymywaniem nagród gdzie indziej.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy