Recenzja karty Chase Slate

Author:
17 lutego 2021
Category: Więc Możesz

W skrócie:

Wyjątkowa, bezpłatna oferta wstępnego przeniesienia salda karty Chase Slate sprawia, że ​​jest to jedna z najcenniejszych kart transferowych na rynku. Ta oferta nie jest już dostępna na naszej stronie.

0% Okres wprowadzający

15 miesięcy

Opłata za przelew

RRSO przy zakupie wprowadzającym

0% przez 15 miesięcyStandardowa RRSO 14,99-23,74% (zmienna)

Opłata roczna

0 USD

Chase oceny obsługi klienta

Inne godne uwagi funkcje: funkcja zarządzania finansami Blueprint, chip EMV, ochrona ceny, ochrona zakupów, rozszerzona gwarancja, bezpłatna ocena kredytowa FICO, bezpłatne członkostwo w DashPass przez 3 miesiące, a następnie 50% zniżki na następne dziewięć miesięcy członkostwa

Znajdź oferty kart dla siebie: Ta karta nie jest obecnie dostępna na CreditCards.com, ale nadal możesz znaleźć świetną ofertę dla siebie! Nasze narzędzie CardMatch może pomóc dopasować Cię do wstępnie zakwalifikowanych ofert i kart, które są zgodne z Twoją historią kredytową – bez szkody dla Twojej zdolności kredytowej. Otrzymuj spersonalizowane oferty od naszych partnerów w ciągu kilku sekund. Uwaga: ta oferta jest obecnie niedostępna na stronie internetowej emitenta. Według Chase, karta jest nadal dostępna w oddziale.

Wydaje się, że każda karta w dzisiejszych czasach oferuje zerową, wprowadzającą RRSO, i trudno jest stworzyć wyróżniającą się ofertę w tej kategorii. Podczas gdy wielu emitentów konkuruje o najdłuższy okres wprowadzający, karta Chase Slate idzie o krok dalej dzięki naprawdę wyjątkowej ofercie transferu salda.

Wśród kart, które sprawdziliśmy, Chase Slate jest jedyną kartą, która oferuje wstępną opłatę zerową za przelewy salda. Ponadto Chase oferuje przydatne narzędzia do zarządzania finansami, które pomogą Ci spłacić saldo w całości.

Bez opłat wstępny przelew salda

Karta Chase Slate oferuje początkową RRSO w wysokości 0% od transferów salda i nowych zakupów przez pierwsze 15 miesięcy, plus brak opłat za salda przeniesione w ciągu pierwszych 60 dni otwarcia konta (14,99% do 23,74% zmiennej RRSO później). Nie ma również opłaty rocznej, więc możesz potencjalnie przenieść saldo z innej karty bez żadnych kosztów. Istnieje kilka innych kart do transferu salda z dłuższymi okresami wstępnymi, ale wszystkie pobierają opłaty za transfer salda

Przydatne narzędzia do zarządzania finansami

Chase Blueprint to zestaw funkcji ułatwiających zarządzanie pożyczkami i wydatkami. Jest to przydatne, jeśli próbujesz spłacić saldo. Możesz utworzyć spersonalizowany plan wydatków, aby szybciej obniżyć saldo i monitorować postępy w realizacji celu. Możesz także śledzić swoje ogólne wydatki, aby poprawić swoje nawyki wydawania.

Tylko dla zdyscyplinowanych wydawców

Chociaż wstępna roczna stopa oprocentowania nowych zakupów może być dobrą okazją dla kogoś, kto chce sfinansować nowy zakup, karta ma pewne potencjalne pułapki dla posiadaczy kart, którzy nie terminowo regulują płatności. Stała RRSO, która waha się od 14,99 procent do 23,74 procent, zmienna, jest zawyżona. I chociaż karta nie ma karnej APR, naliczana jest kara za zwłokę w płatności. Kiedy dodasz odsetki i kary, saldo odnawialne może naprawdę Cię kosztować.

Brak programu nagród

Nie ma też programu nagród. Jeśli obecnie nie masz salda na karcie kredytowej i nie planujesz go nosić, sprawdź naszą kategorię kart lojalnościowych – możesz gromadzić punkty za pomocą bezpłatnej karty lojalnościowej.

Karta Chase Slate jest atrakcyjną ofertą dla konsumentów, którzy chcą spłacić duże saldo. Jeśli skorzystasz z wyjątkowych narzędzi Chase do zarządzania finansami, aby stworzyć plan płatności dla siebie i się go trzymać, możesz być na dobrej drodze do pozbycia się tego salda na dobre.

Dlaczego warto zdobyć kartę Chase Slate?
 • Masz saldo na innej karcie. W większości przypadków bezpłatna oferta wstępnego przeniesienia salda pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze.
 • Chcesz sfinansować duży zakup w ramach wstępnej oferty zerowej RRSO i masz dyscyplinę, aby spłacić go w 15 miesięcy.Jak korzystać z karty Chase Slate:
  • Skorzystaj ze schematu Chase, aby stworzyć plan spłaty salda.
  • Pamiętaj, aby spłacić saldo za 15 miesięcy. Zwykły APR po uruchomieniu jest dość wysoki.Aby uzyskać dodatkowe porady, zapoznaj się z naszym kompletnym przewodnikiem po przenoszeniu salda na kartę ChasePotrzebujesz drugiej opinii?

   Przeczytaj recenzję karty Chase Slate autorstwa Heather Catalano z The Simple Dollar, która uważa Chase Slate za „doskonałe narzędzie do wyjścia z długów.

   Nasze recenzje i rekomendacje najlepszych kart opierają się na obiektywnym procesie oceniania i nie są oparte na dolarach reklamowych. Jednak otrzymujemy rekompensatę, gdy klikasz linki do produktów naszych partnerów. Dowiedz się więcej o naszych zasadach reklamowych

   Wszystkie recenzje są przygotowywane przez pracowników CreditCards.com. Wyrażone w nich opinie są wyłącznie opiniami recenzenta i nie zostały sprawdzone ani zatwierdzone przez żadnego reklamodawcę. Informacje, w tym stawki i opłaty kartowe, przedstawione w przeglądzie są aktualne na dzień przeglądu. Sprawdź dane u góry tej strony oraz w witrynie banku, aby uzyskać najbardziej aktualne informacje.

   Odpowiedzi na komentarze w sekcji dyskusji poniżej nie są udzielane, przeglądane, zatwierdzane, zatwierdzane ani zlecane przez naszych partnerów finansowych. Naszym partnerem nie jest zapewnienie odpowiedzi na wszystkie posty lub pytania.

   Szczegółowe informacje na temat warunków oferty można znaleźć w aplikacjach o karty kredytowe online. Podejmowane są uzasadnione wysiłki, aby zachować dokładne informacje. Jednak wszystkie informacje dotyczące karty kredytowej są przedstawiane bez gwarancji. Po kliknięciu przycisku „Zastosuj teraz możesz przejrzeć warunki karty kredytowej na stronie internetowej wydawcy.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy