Recenzja 2020: Indigo® Platinum Mastercard® – warto za zły kredyt?

Author:
17 lutego 2021

Ujawnienie reklamodawcy

Credit Card Insider to niezależna witryna internetowa obsługująca reklamy. Credit Card Insider otrzymuje wynagrodzenie od niektórych wydawców kart kredytowych jako reklamodawców. Relacje z reklamodawcami nie wpływają na oceny kart ani nasze najlepsze wybory kart redakcji. Credit Card Insider nie przejrzał wszystkich dostępnych na rynku ofert kart kredytowych. Treści nie są dostarczane ani zamawiane przez żadnych wydawców kart kredytowych. Podejmowane są uzasadnione wysiłki, aby zachować dokładne informacje, chociaż wszystkie informacje dotyczące karty kredytowej są przedstawiane bez gwarancji. Po kliknięciu dowolnego przycisku „Zastosuj teraz emitent przedstawi najbardziej aktualne warunki, stawki i informacje o opłatach. Credit Card Insider nawiązał współpracę z CardRatings w celu pokrycia produktów kart kredytowych. Insider kart kredytowych i CardRatings mogą otrzymać prowizję od wydawców kart.Listę tych wydawców można znaleźć w naszych Wskazówkach redakcyjnych.

Indigo® Platinum Mastercard®
 • Nasza ocena: 1 na 5 gwiazdek
 • Porada poufnych: jak najlepiej wykorzystać swoją kartęNagrodyKorzyściWarunki i opłatyPodsumowanieJak ubiegać się o kartę Indigo Platinum Mastercard?Często Zadawane PytaniaAlternatywyKarta Indigo Platinum Mastercard istnieje w jednym celu: aby pomóc Ci zdobyć kredyt. Zalecamy jednak poszukać gdzie indziej, ponieważ otrzymaliśmy wiele skarg dotyczących tej karty.

  Insider kart kredytowych otrzymuje wynagrodzenie od reklamodawców, których produkty mogą być wymienione na tej stronie. Relacje z reklamodawcami nie wpływają na oceny kart. Partnerzy reklamowi nie edytują ani nie promują naszych treści redakcyjnych. Treść jest dokładna zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie publikacji. Więcej informacji znajdziesz w naszych Wskazówkach redakcyjnych.

  Informacje związane z Discover it® Secured, Capital One® Secured Mastercard® i Citi® Secured Mastercard® zostały zebrane przez Credit Card Insider i nie zostały sprawdzone ani udostępnione przez wydawcę lub dostawcę tych produktów.

  Nasza ocena: 1 na 5 gwiazdek

  Daliśmy kartę Indigo® Platinum Mastercard® 1 z 5 gwiazdek, ponieważ otrzymaliśmy wiele skarg dotyczących obsługi klienta i czasu realizacji płatności, które zostały zaksięgowane na kontach po ich wysłaniu.

  Dlaczego to lubimy
 • Zapewnia ścieżkę do dobrego kredytu
 • Stosunkowo łatwo zakwalifikować się do osób ze złym kredytemDlaczego mogłoby być lepiej
 • Słabe recenzje obsługi klienta
 • Obowiązuje opłata rocznaBrak nagródNiewiele korzyściIndigo® Platinum Mastercard®Detalebezpiecznie na stronie internetowej emitenta

 • NAJWAŻNIEJSZE
 • Dostępna jest wstępna kwalifikacja bez wpływu na Twoją zdolność kredytową
 • Poprzednie bankructwo OKŁatwy proces wstępnej kwalifikacji z szybką reakcjąDarmowy dostęp do konta online (przyjazny dla urządzeń mobilnych)Ochrona przed oszustwami w przypadku zgubienia lub kradzieży kartyAkceptowane w ponad 35 milionach lokalizacji na całym świecie!Karta Indigo Platinum Mastercard jest przeznaczona dla osób ze złym kredytem. Jeśli Twoje wyniki FICO są poniżej 600 i masz problemy z uzyskaniem zatwierdzenia dla innych kart, ta karta może być jednym ze sposobów na zbudowanie kredytu.

  Jednak nie polecamy tej karty , ponieważ otrzymaliśmy wiele skarg na jej temat.

  Karta Indigo nie oferuje żadnych nagród, takich jak punkty lub zwrot gotówki, ale zgłasza aktywność do biur kredytowych, dzięki czemu można jej używać do rejestrowania terminowych płatności w raportach kredytowych. Po tym, jak spędzisz trochę czasu na korzystaniu z niego w sposób odpowiedzialny, możesz wykorzystać swoją ulepszoną historię kredytową, aby kwalifikować się do bardziej satysfakcjonujących kart kredytowych z lepszymi korzyściami.

  Możesz sprawdzić, czy kwalifikujesz się wstępnie do tej karty bez wpływu na wyniki kredytowe (wystarczy rozpocząć proces składania wniosku). Dzięki temu możesz zorientować się, jakie jest prawdopodobieństwo, że zostaniesz zatwierdzony, jeśli zdecydujesz się faktycznie złożyć wniosek.

  Wskazówka poufnaJeśli chcesz zbudować kredyt, zapoznaj się z alternatywami dla karty Indigo. Sprawdź również nasze najlepsze oferty dla osób ze złymi kredytami i najlepiej zabezpieczonymi kartami kredytowymi. Lub rozważ pożyczkę dla budowniczego kredytu.

  Porada poufnych: jak najlepiej wykorzystać swoją kartę
  • Korzystaj odpowiedzialnie:dowiedz się, jak odpowiedzialnie budować kredyt za pomocą kart kredytowych, zanim złożysz wniosek o tę lub jakąkolwiek kartę.
  • Cel wyżej:jeśli masz dobry kredyt i nie odmówiono ci dostępu do innych lepszych kart, prawdopodobnie powinieneś rozważyć inne karty kredytowe przed tą kartą.Sprawdź drobny druk:upewnij się, że przeczytałeś, zrozumiałeś i przestrzegałeś warunków karty, aby uniknąć dodatkowych opłat lub negatywnych elementów, które mogłyby utrudnić twoje wysiłki w zakresie budowania kredytu.Daj sobie wystarczająco dużo czasu:na podstawie recenzji odwiedzających pamiętaj, aby zaplanować wysyłanie płatności z wyprzedzeniem, aby zapewnić dużo czasu na zaksięgowanie płatności na koncie. Niektórzy posiadacze kart skarżyli się na długi czas przetwarzania i wynikające z tego opłaty za opóźnienia.Miej oko na nagrodę:gdy zgromadzisz wystarczający kredyt, aby otrzymać inne karty kredytowe i nie potrzebujesz już tej karty, prawdopodobnie będziesz chciał ją zamknąć, aby uniknąć rocznej opłaty. Dowiedz się, jak zamknięcie karty może wpłynąć na Twoje wyniki kredytowe.Nagrody

   Nie ma żadnych nagród za korzystanie z tej karty, takich jak punkty lub zwrot gotówki. Zamiast tego ma dać ci sposób na zbudowanie dobrej historii kredytowej, co może dać ci możliwość uzyskania lepszych kart w przyszłości.

   Korzyści

   Ta karta zapewnia tylko kilka korzyści, a Celtic Bank (wydawca) nie podaje wielu szczegółów na ich temat.

   • Rozszerzona ochrona gwarancyjna:Podwój kwalifikowalną gwarancję producenta, aż do określonego czasu.
   • MasterRental Coverage:Odrzuć własne ubezpieczenie wypożyczalni samochodów, aby uzyskać ochronę przed uszkodzeniami kolizji i kradzieżą kwalifikujących się pojazdów do wynajęcia.Master RoadAssist Service:Zadzwoń, aby uzyskać pomoc w znalezieniu usług ratunkowych podczas jazdy, takich jakwymianaopon, lawety i dostawa paliwa.Usługi pomocy w podróży:Zapewnia informacje dotyczące planowania przed podróżą, pomoc w zakresie skierowań medycznych i prawnych i nie tylkoUsługa rozwiązywania problemów z kradzieżą tożsamości:zapewnia pomoc w odzyskaniu danych, jeśli padniesz ofiarą kradzieży tożsamościWarunki i opłaty Kup APR Przeniesienie salda APR APR zaliczki gotówkowej ŻadenZobacz Warunki Roczna opłata Opłata za transakcję zagraniczną Żaden Opłata za przeniesienie salda Opłata za zaliczkę Żaden Kara APR Opłata za opóźnienie Zwrot opłaty za płatność Do 40 USDDo 40 USDZwróć uwagę, że prawdopodobnie otrzymasz roczną opłatę za Indigo, chociaż nie jest to pewne (zależy to od Twojej zdolności kredytowej). Obciąży Twoje konto jako część salda wyciągu.

    Ta karta prawdopodobnie będzie Cię kosztować trochę pieniędzy, a Twój limit kredytowy prawdopodobnie nie będzie zbyt wysoki, ale to dlatego, że jest przeznaczona dla bardziej ryzykownych kredytobiorców. Powinieneś używać go głównie do budowania kredytu, a nie do finansowania zakupu i spłacania go w czasie.

    Zalecamy spłacanie salda w całości co miesiąc (nieco wcześniej, aby umożliwić powolne przetwarzanie). Pozwoli ci to skorzystać z okresu karencji, aby uniknąć płacenia odsetek, a także może być dobre dla wykorzystania kredytu (co może pomóc w uzyskaniu oceny kredytowej).

    Nie możesz używać tej karty do przenoszenia salda.

    Możesz sprawdzić warunki Karty Indigo Platinum, która ma trzy różne sekcje w zależności od rocznych poziomów opłat.

    Podsumowanie

    Indigo® Platinum Mastercard® to opcja, jeśli chcesz mieć prostą kartę, aby zbudować lub odbudować swój kredyt, ale ma wiele skarg klientów.

    Ta karta ma tylko jeden cel: pomóc Ci poprawić swój kredyt, wykazując historię odpowiedzialnego zachowania. Będziesz musiał zapłacić roczną opłatę, ale jeśli nie możesz uzyskać zgody na inne karty, jest to dość niewielka cena za możliwość zbudowania kredytu.

    Po prostu pamiętaj, aby co miesiąc opłacać rachunek w całości i na czas, aby uniknąć opóźnień w płatnościach i zbudować dobrą historię jako pożyczkobiorca. Jeśli utrzymasz tę pozytywną aktywność, możesz w końcu zakwalifikować się do otrzymania lepszej karty nagród z bardziej użytecznymi korzyściami.

    Wskazówka poufnaNie wiesz, jak używać i płacić kartami kredytowymi? Zapoznaj się z naszym przewodnikiem Jak działa płatność kartą kredytową.

    Jak ubiegać się o kartę Indigo Platinum Mastercard?

    Aby ubiegać się teraz o kartę Indigo Platinum Mastercard, po prostu kliknij przycisk obok nazwy karty. Nastąpi przekierowanie do witryny internetowej wydawcy karty kredytowej, na której możesz bezpiecznie wprowadzić wszystkie wymagane informacje.

    Możesz sprawdzić swój status wstępnej kwalifikacji przed złożeniem wniosku, unikając w ten sposób twardej kontroli kredytu, jeśli nie zostaniesz zatwierdzony.

    Jakich ocen kredytowych potrzebujesz do karty Indigo Platinum Mastercard?Karta Indigo Platinum Mastercard jest przeznaczona dla osób ze słabym kredytem.

    Jeśli Twój wynik FICO mieści się w przedziale 300–579 lub 300–649 w przypadku VantageScore, zostanie uznany za osobę o słabym wyniku.

    Są to jednak bardziej wytyczne, co oznacza, że ​​nawet jeśli masz wyższe wyniki kredytowe, możesz nie zostać zatwierdzony. Przy składaniu wniosków kredytowych brane są pod uwagę inne czynniki, takie jak dochód.

    Kwalifikacje i wymagania
   • Musisz się wstępnie zakwalifikować
   • Aby złożyć wniosek, musisz mieć ukończone 18 lat Dane osobowe:data urodzenia, numer ubezpieczenia społecznego, numer telefonuInformacje finansowe:całkowity dochód gospodarstwa domowego, źródło dochodu, miesięczna rata kredytu hipotecznego / czynszuCzęsto Zadawane Pytania

    Jaki jest limit kredytowy karty Indigo Platinum Mastercard?

    Limit kredytowy Indigo Platinum Mastercard wynosi 300 USD .

    Czy karta Indigo Platinum Mastercard jest kartą zabezpieczoną?Nie, to jest niezabezpieczona karta kredytowa, więc nie wymaga wpłaty z góry, chociaż nadal ma pomóc w budowaniu pozytywnego kredytu. Oto niektóre z naszych najlepszych typów zabezpieczonych kart.

    Czy mogę przelać saldo na tę kartę?Nie, nie będziesz mógł używać tej karty do przenoszenia salda.

    Szukasz takiego, który pozwoli Ci przenieść saldo? Tutaj znajdziesz nasze najlepsze opcje dotyczące kart transferu salda.

    Czy ta karta oferuje nagrody?Nie, nie ma żadnych nagród związanych z kartą Indigo Platinum Mastercard. Jeśli szukasz karty nagród, możesz zobaczyć niektóre z naszych ulubionych kart nagród tutaj.

    Czy są jakieś korzyści z Indigo Platinum Mastercard?Tak, zyskasz kilka korzyści z tej karty, w tym rozszerzoną ochronę gwarancyjną, ubezpieczenie MasterRental i nie tylko.

    Indigo® Platinum Mastercard®Detalebezpiecznie na stronie internetowej emitenta

   • NAJWAŻNIEJSZE
   • Dostępna jest wstępna kwalifikacja bez wpływu na Twoją zdolność kredytową
   • Poprzednie bankructwo OKŁatwy proces wstępnej kwalifikacji z szybką reakcjąDarmowy dostęp do konta online (przyjazny dla urządzeń mobilnych)Ochrona przed oszustwami w przypadku zgubienia lub kradzieży kartyAkceptowane w ponad 35 milionach lokalizacji na całym świecie!Alternatywa dla karty Indigo Platinum Mastercard

    Karta Indigo Platinum Mastercard ma wiele złych recenzji. Chociaż dla niektórych może to stanowić drogę do świata kredytów, zalecamy najpierw spróbować zakwalifikować się do innych kart kredytowych przeznaczonych dla złych lub ograniczonych kredytów, takich jak te poniżej.

    Discover it® Secured
   • Min. poziom kredytu Zły
   • Opłata roczna 0 USDZwykła APR Zobacz Warunki
   • Dlaczego to wybraliśmy
   • NagrodyKluczowe cechyDiscover it® Secured (recenzja) to nasz najlepszy wybór, jeśli chodzi o zabezpieczone karty kredytowe, ponieważ obejmuje przyzwoity program nagród i ogólnie korzystne warunki.

    Wymaga zwrotnego depozytu zabezpieczającego w wysokości 200–2 500 USD po zatwierdzeniu, a Twój limit kredytowy będzie równy Twojemu depozytowi. Discover będzie sprawdzać aktywność na Twoim koncie co osiem miesięcy. Jeśli stwierdzi, że odpowiedzialnie zarządzasz swoim kredytem, ​​nie tylko za pomocą tej karty, ale ogólnie, może zwrócić depozyt zabezpieczający, pozwalając Ci nadal korzystać z konta. Nie ma programu umożliwiającego przejście na niezabezpieczoną kartę.

    Zyskasz 2% zwrotu gotówki w restauracjach i stacjach benzynowych, do 1000 $ wydanych kwartalnie; doskonały kurs za zabezpieczoną kartę kredytową. Discover podwoi również nagrody, które zdobędziesz w pierwszym roku, co sprawia, że ​​jest to szczególnie satysfakcjonujące w przypadku karty zbudowanej z myślą o słabych kredytach.

    Jednak otrzymasz tylko bardzo podstawowy pakiet świadczeń, nawet w porównaniu do Indigo Platinum. Ale ogólnie z całego serca sugerujemy, aby najpierw wybrać tę kartę Discover.

   • FICO Credit Scorecard: Sprawdź swój FICO Score 8 za darmo, kiedy tylko chcesz, na podstawie raportu kredytowego TransUnion.
   • Gotówka przy kasie : Odbierz gotówkę podczas płacenia za zakupy u uczestniczących sprzedawców, która będzie liczona jako część zakupu, a nie jako zaliczka gotówkowa. Alerty dotyczące numeru ubezpieczenia społecznego: Discover monitoruje tysiące ryzykownych witryn internetowych i ostrzeże Cię, jeśli Twój numer PESEL zostanie znaleziony na którymkolwiek z nich. Powiadomienia o nowych kontach i zapytaniach: Otrzymuj powiadomienia o wszelkich nowych kontach lub zapytaniach kredytowych w raporcie kredytowym Experian. Zakup APR: zobacz Warunki RRSO przeniesienia salda: Zobacz Warunki, aby zobaczyć Warunki, a następnie Zobacz Warunki Brak opłaty za transakcje zagraniczne Opłata roczna:0 USDCapital One® Secured Mastercard®
   • Min. poziom kredytu Zły
   • Opłata roczna 0 USDStandardowa APR 26,99% (zmienna)
   • Dlaczego to wybraliśmy
   • Kluczowe cechyCapital One® Secured Mastercard® (recenzja) to prosta, zabezpieczona karta bez wielu błyskotliwych funkcji. Jego głównym celem jest pomoc w budowaniu zdolności kredytowej.

    Podobnie jak w przypadku większości zabezpieczonych kart, musisz wpłacić zwrotny depozyt. Jednak różnica w przypadku karty Capital One Secured Mastercard polega na tym, że w zależności od zdolności kredytowej zostaniesz poproszony o zapłacenie 49, 99 lub 200 USD. Ale bez względu na to, o co Cię poprosisz, Twój początkowy limit kredytu wyniesie 200 USD.

    Możesz także wpłacić więcej, jeśli chcesz mieć wyższy limit kredytu. Można wpłacić do 1000 USD, aby uzyskać linię kredytową w wysokości 1000 USD. Wpłaty zaliczki mogą być dokonywane w częściowych ratach, ale pełna kaucja musi zostać wniesiona w ciągu 80 dni od zatwierdzenia.

    Otrzymasz podobny pakiet świadczeń wraz z kilkoma fajnymi dodatkami, w tym łatwiejszy sposób na wyższą linię kredytową, dodatek do dopasowania ceny i usługę monitorowania kredytu. Tak więc zabezpieczona karta Capital One może zapewnić prostszy sposób na budowanie kredytu z dodatkowymi korzyściami do uruchomienia.

   • Uzyskaj dostęp do wyższego limitu kredytowego:możesz automatycznie ubiegać się o wyższy limit kredytowy po sześciu miesiącach.
   • Capital One CreditWise: Posiadacze kart mogą zalogować się do CreditWise, aby monitorować swoje wyniki kredytowe VantageScore 3.0 na podstawie raportów kredytowych TransUnion. Ochrona ceny: znajdź kwalifikujący się przedmiot, który kupiłeś, sprzedany po niższej cenie, a otrzymasz zwrot różnicy w cenie. Usługi pomocy w podróży: Obejmują pomoc w znalezieniu pomocy drogowej w nagłych wypadkach, informacje i porady dotyczące podróży oraz skierowania medyczne lub prawne Inne korzyści: takie jak rozszerzona gwarancja, ubezpieczenie od wypadków w podróży o wartości 100 000 USD i ubezpieczenie MasterRental (które zapewnia zwolnienie z odpowiedzialności za szkody spowodowane kolizją)APR zakupu i przeniesienia salda:26,99% (zmienna) Brak opłaty za transakcje zagraniczne Opłata roczna:0 USDCiti ® Secured Mastercard ®bezpiecznie na stronie internetowej emitenta

    bezpiecznie na stronie internetowej emitenta

   • Min. poziom kredytu Zły
   • Opłata roczna 0 USDStandardowa RRSO 22,49% (zmienna)
   • Dlaczego to wybraliśmy
   • Kluczowe cechyNajważniejszeCiti ® Secured Mastercard ® (Recenzja) to podstawowa zabezpieczona karta, podobna do powyższej karty Capital One Secured.

    Ma dość wysoki potencjalny limit kredytowy i po zatwierdzeniu wymaga zwrotnego depozytu zabezpieczającego w wysokości od 200 do 2500 USD. Twój limit kredytu będzie równy kwocie, którą wpłacasz.

    Pamiętaj, że Citi Secured nie pozwala na późniejsze wpłacanie większej kwoty w celu zwiększenia limitu kredytowego. Więc upewnij się, że to, co początkowo odłożyłeś (w krokach po 100 USD), wystarczy na pokrycie Twoich potrzeb. Citi może zaoferować upgrade do niezabezpieczonej karty, potencjalnie karty Citi® Diamond Preferred® (Recenzja), jeśli będziesz ogólnie postępować odpowiedzialnie z tą kartą i kredytem.

    W przeciwieństwie do innych zabezpieczonych kart możesz kwalifikować się do tej karty, nawet jeśli nie masz konta bankowego. Musisz jednak osobiście odwiedzić placówkę Citibank, aby wpłacić depozyt w inny sposób.

    Ta karta oferuje więcej zabezpieczeń niż Indigo Platinum, a także umożliwia śledzenie postępów dzięki usłudze monitorowania kredytu podczas pracy nad zwiększeniem kredytu.

   • Bezpłatna ocena kredytowa FICO: Sprawdź swój wynik FICO 8 za darmo, na podstawie raportu kredytowego Equifax.
   • Ochrona zakupów: jeśli kwalifikujący się przedmiot, który kupisz, zostanie uszkodzony lub skradziony, możesz otrzymać zwrot kosztów w wysokości do 1000 USD za sztukę, do 50 000 USD rocznie. Rozszerzona gwarancja: kwalifikujące się gwarancje do jednego roku można podwoić, do 24 dodatkowych miesięcy. Citi Identity Theft Solutions: Citi pomoże, jeśli staniesz się ofiarą kradzieży tożsamości, w kontaktach z biurami informacji kredytowej i wypełnianiu raportów policyjnych.APR zakupów i salda:22,49% (zmienna)Opłata roczna:0 USD
   • Citi ® Secured Mastercard ® to karta kredytowa bez rocznych opłat, która pomaga budować kredyt, gdy jest używana odpowiedzialnie.
   • W przeciwieństwie do karty debetowej pomaga budować historię kredytową dzięki comiesięcznym raportom do wszystkich 3 głównych biur kredytowych. Gdy będzie dostępny, będziesz mieć również bezpłatny dostęp do swojego wyniku FICO online.Używaj swojej karty wszędzie tam, gdzie akceptowana jest karta Mastercard ® – na całym świecie.Wymagany jest depozyt zabezpieczający. Po zatwierdzeniu Twój limit kredytowy będzie równy depozytowi zabezpieczającemu (minimum 200 USD).Uzyskaj pomoc w utrzymywaniu się na bieżąco dzięki automatycznym płatnościom i alertom na koncie.Dzięki elastycznym terminom płatności możesz wybrać dowolny dostępny termin na początek, środek lub koniec miesiąca.Zarządzaj swoim kontem 24/7 online, telefonicznie lub w naszej aplikacji mobilnej.Standardowa zmienna APR dla planu Citi Flex wynosi 22,49%. Oferty Citi Flex Plan są udostępniane według uznania Citi.Indigo® Platinum Mastercard®Detalebezpiecznie na stronie internetowej emitenta

   • NAJWAŻNIEJSZE
   • Dostępna jest wstępna kwalifikacja bez wpływu na Twoją zdolność kredytową
   • Poprzednie bankructwo OKŁatwy proces wstępnej kwalifikacji z szybką reakcjąDarmowy dostęp do konta online (przyjazny dla urządzeń mobilnych)Ochrona przed oszustwami w przypadku zgubienia lub kradzieży kartyAkceptowane w ponad 35 milionach lokalizacji na całym świecie!Najlepsze karty kredytowe za zły kredytTo nie jest karta dla ciebie? Spójrz na inne karty przeznaczone dla osób ze złym kredytem.

    Czy ta recenzja była dla ciebie pomocna? Śmiało i podziel się nim z przyjacielem! A jeśli używasz karty Indigo Platinum Mastercard, jak ci się podoba? Zostaw swój komentarz poniżej, chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie!

    7 najlepszych kart kredytowych do odbudowy kredytuJak odbudować kredyt: przewodnik naprawy kredytu dla majsterkowiczówBrendan Harkness

    Brendan pisze o finansach osobistych od ponad ośmiu lat, a teraz podejmuje wyzwanie zapewnienia masom wysokiej jakości edukacji kredytowej. Dba o to, aby Credit Card Insider w przejrzysty i precyzyjny sposób omawiał najważniejsze zagadnienia kredytowe, a także że mamy aktualne recenzje kart kredytowych, abyś mógł znaleźć odpowiednie dla siebie karty.

    Czy masz korektę, wskazówkę lub sugestię dotyczącą nowego posta? Skontaktuj się z nami tutaj.

    Poniższe odpowiedzi nie są udzielane ani zlecane przez reklamodawców bankowych. Odpowiedzi nie zostały sprawdzone, zatwierdzone ani w inny sposób zatwierdzone przez reklamodawców bankowych. Reklamodawcy nie są odpowiedzialni za dokładność wszystkich postów i / lub udzielenie odpowiedzi na pytania.

    2020 Credit Card Insider

    UJAWNIENIE REKLAMODAWCY: Credit Card Insider to niezależna, wspierana przez reklamy witryna internetowa. Credit Card Insider otrzymuje wynagrodzenie od niektórych wydawców kart kredytowych jako reklamodawców. Relacje z reklamodawcami nie mają wpływu na oceny kart ani nasze najlepsze oferty kart. Credit Card Insider nie przejrzał wszystkich dostępnych na rynku ofert kart kredytowych. Treści nie są dostarczane ani zamawiane przez żadnych wydawców kart kredytowych. Podejmowane są uzasadnione wysiłki, aby zachować dokładne informacje, chociaż wszystkie informacje dotyczące karty kredytowej są przedstawiane bez gwarancji. Po kliknięciu dowolnego przycisku „Zastosuj teraz emitent przedstawi najbardziej aktualne warunki, stawki i informacje o opłatach. Credit Card Insider nawiązał współpracę z CardRatings w celu pokrycia produktów kart kredytowych. Insider kart kredytowych i CardRatings mogą otrzymać prowizję od wydawców kart.

    UJAWNIENIE OD REDAKCJI: Treści redakcyjne na tej stronie nie są dostarczane przez firmy, których produkty są prezentowane. Wszelkie opinie, analizy, recenzje lub oceny przedstawione tutaj należą wyłącznie do autora i nie zostały sprawdzone, zatwierdzone ani w inny sposób zatwierdzone przez Reklamodawcę.

    OŚWIADCZENIE: Wszystkie informacje zamieszczone na tej stronie były dokładne w momencie jej pierwszej publikacji. Dołożono wszelkich starań, aby treść była aktualna i dokładna. Jednak Insider kart kredytowych nie gwarantuje dokładności ani kompletności dostarczonych informacji. Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat wymienionych produktów, odwiedź witrynę banku lub emitenta.

    We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy

    24,9% Naprawiono
    0–99 USD
    Zobacz Warunki
    Żaden