Przegląd konta Netspend Savings

Author:
17 lutego 2021
Category: Imię I Nazwisko

Zarabiaj do 5% RRSO – ale jest tylko jeden sposób na dostęp do pieniędzy.

Konto Netspend Savings jest opcjonalnym kontem oszczędnościowym dostępnym dla użytkowników konta Netspend Card. Oferuje imponujące 5% RRSO i brak wymagań dotyczących minimalnego salda. Ale jest tylko jeden sposób, aby uzyskać dostęp do swoich pieniędzy – za pośrednictwem konta Netspend Card.

Oszczędności Netspend nie są obecnie dostępne w Finderze.

Porównaj inne opcje

Aż do 5,00%

Minimalny depozyt do otwarcia

Detale
 • funkcje RRSO

  5,00% od sald do 1000 USD

  0,50% od sald powyżej 1000 USD Opłata

  0 USD Minimalny depozyt do otwarcia

  0 USD Składanie odsetek

  Codziennie Miesięczny limit transakcji

  6 Recenzja eksperta

  Cassidy Horton

  Cassidy Horton jest autorką dla Findera, specjalizującą się w bankowości i inwestycjach. Posiada tytuł Bachelor of Science w dziedzinie public relations oraz tytuł Master of Business Administration na Georgia Southern University. Cassidy lubi uczyć ludzi o usługach finansowych, zwiedzać północno-zachodni Pacyfik i oglądać niekończące się powtórki The Office.

  Cassidy HortonKonto Netspend Savings to solidny wybór dla każdego, kto chce uruchomić kartę przedpłaconą i konto oszczędnościowe o wysokiej wydajności. RRSO jest 55 razy wyższa niż średnia krajowa i nie musisz utrzymywać minimalnego salda.

  Ale otrzymasz 5% RRSO tylko dla sald do 1000 $. Możesz również założyć konto tylko wtedy, gdy masz konto Netspend Card z co najmniej 500 $ kwalifikujących się miesięcznych bezpośrednich wpłat. Jeśli nie chcesz lub nie potrzebujesz karty przedpłaconej, szukaj dalej.

  Recenzja eksperta

  Konto Netspend Savings to solidny wybór dla każdego, kto chce uruchomić kartę przedpłaconą i konto oszczędnościowe o wysokiej wydajności. RRSO jest 55 razy wyższa niż średnia krajowa i nie musisz utrzymywać minimalnego salda.

  Ale otrzymasz 5% RRSO tylko dla sald do 1000 $. Możesz również założyć konto tylko wtedy, gdy masz konto Netspend Card z co najmniej 500 $ kwalifikujących się miesięcznych bezpośrednich wpłat. Jeśli nie chcesz lub nie potrzebujesz karty przedpłaconej, szukaj dalej.

  Dlaczego możesz zaufać tej recenzji

  Dlaczego możesz zaufać tej recenzjiW Finder cenimy i szanujemy naszą niezależność redakcyjną. Nasze recenzje są całkowicie oparte na faktach, dzięki czemu możesz z nich korzystać w celu podejmowania lepszych decyzji. Chociaż możemy otrzymywać przychody i opłaty za polecenie z reklam i linków partnerskich, reklamodawcy nie akceptują naszych recenzji.

  Jakie są zalety konta oszczędnościowego w Netspend?Konto Netspend Savings ma depozyty ubezpieczone przez FDIC, bankowość mobilną i szereg innych korzyści, w tym:

  • Wysoka RRSO . Zarób 5% RRSO na saldach do 1000 $.
  • Brak minimalnego salda . Netspend nie ma żadnych minimalnych depozytów otwarcia ani wymagań dotyczących salda. Autozapis . Automatycznie przesyłaj do 25% dostępnego salda karty za każdym razem, gdy doładujesz kartę przedpłaconą lub otrzymasz bezpośredni depozyt. Narzędzia do zarządzania pieniędzmi . Utwórz budżet, sprawdź saldo konta, zarządzaj preferencjami alertów i nie tylko za pośrednictwem centrum kont online.Na co powinienem zwrócić uwagę?Jeśli myślisz o otwarciu konta Netspend Savings, zwróć uwagę na następujące wady:

   • Niedostępne dla mieszkańców Vermont . Jeśli mieszkasz w Vermont, nie kwalifikujesz się do konta Netspend Card i dlatego nie możesz otworzyć opcjonalnego konta oszczędnościowego.
   • Czapka na RRSO . Zarób 5% RRSO za pierwsze 1000 $ na swoim koncie i 0,5% na pieniądzach przekraczających ten limit. Chociaż 0,5% jest wyższe niż średnia krajowa, jest znacznie niższe niż w przypadku innych wysokodochodowych rachunków oszczędnościowych. Opłaty za karty przedpłacone . Konto nie jest obciążone żadnymi opłatami, ale obowiązkowa miesięczna opłata za kartę przedpłaconą w wysokości 9,95 USD może anulować wszelkie zarobione odsetki. Jeden sposób na dostęp do funduszy . Konto nie obsługuje bezpośrednich wpłat ani wpłat czekowych. Ale możesz obejść ten problem, wpłacając środki na konto karty Netspend i przelewając je na swoje konto oszczędnościowe.Jeśli nie jesteś zainteresowany otrzymaniem karty przedpłaconej, konto Netspend Savings może nie być dla Ciebie. Jak zawsze, porównaj swoje opcje, rozważając konto oszczędnościowe.

    Porównaj z innymi kontami oszczędnościowymiJak otworzyć konto?Po aktywacji konta karty Netspend otwórz konto oszczędnościowe, wykonując następujące czynności:

    1. Odwiedź internetowe centrum kont Netspend i wypełnij formularz rejestracji konta oszczędnościowego.
    2. Zgoda na otrzymywanie komunikacji elektronicznej od Netspend.W razie potrzeby zweryfikuj swoją tożsamość za pomocą numeru ubezpieczenia społecznego.Dokonaj pierwszej wpłaty, przelewając pieniądze z konta karty Netspend.KwalifikowalnośćKwalifikujesz się do konta Netspend Savings, jeśli spełniasz następujące wymagania:

     • Co najmniej 18 lat
     • Ważny numer ubezpieczenia społecznegoAdres zamieszkania w USAAktywne konto karty NetspendOtrzymuj co najmniej 500 $ miesięcznie w postaci bezpośrednich wpłat na swoje konto karty NetspendZgoda na otrzymywanie komunikacji elektronicznej od NetspendWymagana informacjaPodczas otwierania konta przygotuj się na wprowadzenie następujących informacji:

      • Pełne imię i nazwisko
      • AdresData urodzeniaNumer identyfikacyjny wydany przez rządNumer ubezpieczenia społecznegoJak wpłacić lub wypłacić pieniądze?Konto Netspend Savings jest przeznaczone dla użytkowników kont Netspend Card, więc istnieje tylko jeden sposób na dostęp do środków:

 • We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy