Promocje Bank of America: 100 $, 250 $, 300 $, 750 $, 2500 $ na czek, oszczędności i bonusy biznesowe

Author:
17 lutego 2021
Category: Twoja Zdolność

Znajdź wszystkie promocje i bonusy Bank of America dla konta czekowego, oszczędnościowego i biznesowego.

Typowe oferty bonusowe to 100 $, 200 $, 300 $, 500 $, 750 $, 2500 $.

Spis treści

Informacje o promocjach Bank of AmericaBank of America z siedzibą w Charlotte w Karolinie Północnej stał się jednym z „wielkiej czwórki banków w Stanach Zjednoczonych od momentu jego powstania w 1904 roku. Prowadząc działalność w ponad 35 krajach na całym świecie, Bank of America oferuje szeroką gamę produktów takich jak płyty CD, oszczędności, sprawdzanie, wiele innych poprzez szeroką sieć oddziałów. Możesz jednak porównać najlepsze oferty krajowe na naszej stronie z cenami bankowymi i cenami płyt CD.

 • Dostępność: w całym kraju (lokalizator banków)
 • Numer rozliczeniowy: pełna lista tutaj Obsługa klienta: 1 (800) 432-1000Dla tych, którzy są zainteresowani byciem częścią wiodącej w branży instytucji finansowej, oferując jednocześnie doskonałe produkty i usługi, zdecydowanie sprawdź naszą listę poniżej, a także listę najlepszych ofert bankowych!

  Oferty banków, które mogą Ci się spodobać

  Zobacz nasze najlepsze bonusy bankowe aktualizowane codziennie, aby zarobić do 1000 $ darmowych pieniędzy. Znajdź popularne oferty czeków, takie jak Chase Bank, HSBC Bank, BBVA, Huntington Bank, TD Bank, Discover Bank i CIT Bank. Zobacz również nasze najlepsze stawki za oszczędności i płyty CD.
  POLECANE PROMOCJE BANKOWE

  LINK PROMOCYJNY OFERTA PRZEJRZEĆ HSBC Premier Checking Member FDIC 450 $ w gotówce Przejrzeć HSBC Premier Checking Member FDIC Do 600 $ Przejrzeć Członek FDIC HSBC 200 $ w gotówce Przejrzeć Członek FDIC HSBC Do 240 $ Przejrzeć Chase Total Checking® 200 $ w gotówce Przejrzeć Chase Savings SM 150 $ w gotówce Przejrzeć Ścigaj klienta prywatnego 2000 $ w gotówce Przejrzeć Sprawdzanie TD Bank 300 $ w gotówce Przejrzeć Huntington 25 Sprawdzanie 500 $ w gotówce Przejrzeć Huntington 5 Sprawdzanie 200 $ w gotówce Przejrzeć Sprawdzanie Huntington bez gwiazdki 150 $ w gotówce Przejrzeć Huntington Bank Unlimited Plus Business Checking 750 $ w gotówce Przejrzeć Huntington Bank Nieograniczone sprawdzanie biznesu 400 $ w gotówce Przejrzeć Powiat Łódzki 100 200 $ w gotówce Przejrzeć Aspiracja Wydawaj i oszczędzaj konto 100 $ w gotówce PrzejrzećBank of America 100 $ Bonus czekowyZdobądź 100 $ bonusu w Bank of America.

  Kiedy otworzysz konto Bank of America Advantage i spełnisz wszystkie wymagania, możesz otrzymać bonus w wysokości 100 $ .

  • Typ konta: Advantage Plus Banking, Advantage Relationship Banking lub Advantage SafeBalance Banking
  • Zapytanie kredytowe: Soft Pull ChexSystems: Tak Otwarcie depozytu:
   • SafeBalance Banking: 25 USD
   • Plus Banking: 100 USDBankowość relacji: 100 USD

    Finansowanie kartą kredytową: brak, ale możesz je zasilić kartą debetową do 300 USD Wymaganie wpłaty bezpośredniej: tak Opłata miesięczna: 4,95 USD – 25 USD; Zobacz poniżej, jak zrezygnować(Wygasa 31 grudnia 2020 r.)

    Dodatkowo możesz porównać tę ofertę z Chase Total Checking (200 $ bonusu), HSBC Premier Checking (450 $ bonus), Huntington 25 Checking (500 $ bonusu), TD Bank Beyond Checking (300 $ bonusu).

    Jak zarobić 100 $ bonusu czekowego
   • Aby skorzystać z tej oferty, otwórz nowe konto Bank of America Advantage Banking za pośrednictwem tej strony do 31 grudnia 2020 r.
   • Skonfiguruj i odbierz dwie kwalifikujące się wpłaty bezpośrednie w wysokości 250 USD lub więcej każda w ciągu 90 dni od otwarcia nowego konta.Ta oferta jest ograniczona tylko do nowych klientów rachunków osobistych Bank of America. Użyj kodu oferty PSR100CIS podczas otwierania nowego konta, aby skorzystać z tej oferty.
   • Zabezpieczenie kredytu w rachunku bieżącym
   • BankAmeriDealsPreferowane nagrodyKarta debetowaZrezygnuj z miesięcznej opłaty za usługę
   • SafeBalance Banking: miesięczna opłata za utrzymanie w wysokości 4,95 USD, może zostać zniesiona w przypadku kwalifikujących się uczniów poniżej 24 roku życia lub zapisanych do Preferred Rewards.
   • Plus Banking : 12 USD miesięcznej opłaty za utrzymanie, można z niej zrezygnować przy minimalnych wymaganiach dotyczących bezpośredniego depozytu lub dziennego salda, dla kwalifikujących się studentów poniżej 24. roku życia lub zapisanych do Preferred Rewards. Bankowość relacji: 25 USD miesięcznej opłaty za utrzymanie, można z niej zrezygnować w przypadku połączonych sald na kwalifikujących się połączonych kontach lub przy rejestracji w Preferred Rewards.
   • Wszystkie wnioski o konto podlegają zatwierdzeniu.
   • Wartość tej premii może stanowić dla Ciebie dochód podlegający opodatkowaniu.Bank of America może wystawić formularz IRS 1099 (lub inny odpowiedni formularz)W zakresie wymaganym przez prawo Bank of America może potrącać z płatności podatek u źródła lub inne kwoty.Bank of America 250 $ Bonus czekowy (ukierunkowany)Zdobądź 250 $ premii w Bank of America.

    Kwalifikowani klienci mogą skorzystać z ukierunkowanej oferty Bank of America z nowym kontem oszczędnościowym. Wystarczy spełnić poniższe wymagania.

    • Typ konta: konto oszczędnościowe Bank of America
    • Zapytanie kredytowe: Soft Pull ChexSystems: Tak Finansowanie kartą kredytową: brak, ale możesz je zasilić kartą debetową do 300 USD Wymaganie wpłaty bezpośredniej: tak Opłata miesięczna: Zobacz poniżej, jak zrezygnować(Wygasa 30 września 2020 r.)

     Zarób 250 $ Bonusu czekowego
    • Poproś o zapisanie się do oferty od pracownika Bank of America lub klikając link rejestracyjny w bezpośredniej komunikacji do 30 września 2020 r.
    • Otwórz lub utrzymuj kwalifikujące się osobiste konto oszczędnościowe Bank of America (certyfikaty depozytowe (CD) i indywidualne konta emerytalne (IRA) nie kwalifikują się do tej oferty).Wpłać nowe pieniądze (każdy z nich jest „Kwalifikującą się wpłatą) w wysokości 20 000 USD lub więcej bezpośrednio na to kwalifikujące się osobiste konto oszczędnościowe w ciągu trzydziestu (30) dni od rejestracji.Utrzymuj kwalifikującą wpłatę (-e) na tym kwalifikującym się osobistym koncie oszczędnościowym do dziewięćdziesięciu (90) dni od zarejestrowania się w ofercie.
    • Dodatkowe odsetki na koncie oszczędnościowym Bank of America Advantage Savings
    • 25% -75% Bonus Rewards4 na kwalifikujących się kartach kredytowych Bank of America®Preferowane ceny z kontem Merrill Guided InvestingMiesięczne zwolnienie z opłaty za utrzymanie na pierwszych 4 rachunkach czekowych i oszczędnościowych
    • Regularne oszczędności: miesięczna opłata za utrzymanie w wysokości 5 USD może zostać zniesiona w następujący sposób:
     • Utrzymuj minimalne dzienne saldo w wysokości co najmniej 500 USD
     • Połącz swoje sprawdzanie odsetek w Bank of America z kontem regularnych oszczędnościGdy jesteś klientem Bank of America Preferred RewardsWykonuj łączne comiesięczne automatyczne przelewy w wysokości 25 USD lub więcej z konta czekowego Bank of America na konto oszczędnościowe
     • Aby otrzymać bonus, musisz podać wszystkie informacje, których potrzebujemy w związku z otwarciem konta.
     • Obejmuje to informacje, których potrzebujemy do zidentyfikowania każdego właściciela konta, w tym prawidłowo wypełniony formularz IRS W-9 lub formularz W-8 (jeśli dotyczy).Wartość tej premii może stanowić dla Ciebie dochód podlegający opodatkowaniu.Bank of America może wystawić Ci formularz IRS 1099 (lub inny odpowiedni formularz), który odzwierciedla wartość premii.Bank of America 300 $ Bonus czekowy (ukierunkowany)Zdobądź 300 $ bonusu w Bank of America.

      Kwalifikowani klienci mogą otrzymać bonus w wysokości 300 $ z nowym kontem czekowym.

      • Typ konta: Advantage Plus Banking, Advantage Relationship Banking lub Advantage SafeBalance Banking
      • Zapytanie kredytowe: Soft Pull ChexSystems: Tak Finansowanie kartą kredytową: brak, ale możesz je zasilić kartą debetową do 300 USD Wymaganie wpłaty bezpośredniej: tak Opłata miesięczna: Zobacz poniżej, jak zrezygnować(Wygasa 31 grudnia 2020 r.)

       Odbierz 300 $ bonusu czekowego
      • Aby skorzystać z tej oferty, musisz uzyskać dostęp do tej strony za pośrednictwem bezpośredniej komunikacji (e-mail lub reklama cyfrowa) z Bank of America.
      • Otwórz nowe konto bankowe Bank of America Advantage do 31 grudnia 2020 r.Skonfiguruj i otrzymuj kwalifikujące się wpłaty bezpośrednie w wysokości 4000 USD lub więcej w ciągu 90 dni od otwarcia konta.
      • Uzyskaj kartę debetową z gwarancją odpowiedzialności 0 USD
      • Szybko wysyłaj pieniądze znajomym i rodzinie dzięki Zelle ®Tymczasowo zablokuj i odblokuj zagubioną kartę debetowąWybierz własne oferty cashback z BankAmeriDealsSkonfiguruj alerty
      • Advantage SafeBalance Banking®: 4,95 USD miesięcznej opłaty za utrzymanie, można z niej zrezygnować w następujący sposób:
       • Uczniowie w wieku poniżej 24 latmają prawo do zwolnienia z tej opłaty, gdy są zapisani do szkoły średniej, college’u, uniwersytetu lub programu zawodowego.
       • Klienci Preferred Rewards mogą zwolnićsię z tej opłaty (zwolnienie dotyczy pierwszych 4 rachunków czekowych). Advantage Plus Banking® : 12 USD umorzono w przypadku:

        • Mieć co najmniej jedną kwalifikującą się wpłatę bezpośrednią wwysokości 250 USDLUB
        • Utrzymuj minimalnedzienne saldow wysokości 1500 USD lub więcej Bank of America Advantage Relationship Banking® : 25 USD umorzono w przypadku:

         • Utrzymuj łączne saldo * w wysokości co najmniej 10 000 USD lub więcej na kwalifikujących się połączonych kontach.
         • Salda łączone obejmują:
          • Średnie dzienne saldo na rachunkach czekowych i oszczędnościowych ORAZ
          • Aktualne salda na CD i IRA na koniec cyklu wyciągów bankowych Advantage Relationship ORAZAktualne salda (2 dni robocze przed końcem cyklu wyciągów Advantage Relationship Banking) na rachunkach inwestycyjnych MerrillKlienci Preferred Rewards mogą zwolnić się z tej opłaty (zwolnienie dotyczy pierwszych 4 rachunków czekowych).
          • Aby otrzymać premię, nowe osobiste konto czekowe musi być otwarte i mieć dobrą opinię do dnia wypłaty wszelkich zarobionych premii włącznie.
          • Aby otrzymać bonus, musisz podać wszystkie informacje, których potrzebujemy w związku z otwarciem konta.Po spełnieniu wszystkich wymagań, w ciągu sześćdziesięciu (60) dni spróbują wpłacić uzyskany bonus bezpośrednio na Twoje nowe osobiste konto czekowe.Bank of America może wystawić Ci formularz IRS 1099 (lub inny odpowiedni formularz), który odzwierciedla wartość takiej premii.Wartość tej premii może stanowić dla Ciebie dochód podlegający opodatkowaniu.Bank of America 300 $ / 400 $ / 500 $ Bonus czekowy (ukierunkowany)Zdobądź do 500 $ bonusu na nowym koncie czekowym.

           Kwalifikowani klienci mogą skorzystać z ukierunkowanej oferty Bank of America z nowym kontem czekowym. Wystarczy spełnić poniższe wymagania.

           • Typ konta: konto rozliczeniowe

           • Zapytanie kredytowe: Soft Pull ChexSystems: nieznany

            Finansowanie kartą kredytową: brak, ale można zasilić kartą debetową do 300 USD. Wymóg wpłaty bezpośredniej : brak Opłata miesięczna: 18-29,95 USD, patrz poniżej Uwaga redaktora: kolejna runda ukierunkowanej promocji dobiegła końca, tym razem data wygaśnięcia to 31 grudnia 2020 r.

            Jak zarobić 300 $ / 400 $ / 500 $ Bonus czekowy
           • Bonus 300 $:
            • Aby skorzystać z tej oferty, musisz uzyskać dostęp do tej strony za pośrednictwem bezpośredniej komunikacji (e-mail lub reklama cyfrowa) z Bank of America
            • Otwórz nowe konto bankowe Bank of America Advantage do 31 grudnia 2020 r.Skonfiguruj i otrzymuj kwalifikujące się bezpośrednie wpłaty w wysokości 4000 USD lub więcej na swoje nowe konto w ciągu 90 dni od otwarcia konta. Bonus 400 $:

             • Aby skorzystać z tej oferty, musisz uzyskać dostęp do tej strony za pośrednictwem bezpośredniej komunikacji (e-mail lub reklama cyfrowa) z Bank of America
             • Otwórz nowe konto bankowe Bank of America Advantage do 31 grudnia 2020 r.Skonfiguruj i otrzymuj kwalifikujące się bezpośrednie wpłaty w wysokości 4000 USD lub więcej na swoje nowe konto w ciągu 90 dni od otwarcia konta. Bonus 500 $:

              • Otwórz nowy Bank of America Advantage Checking (dowolna wersja) i otrzymaj bonus w wysokości 500 $
               • Skonfiguruj i otrzymuj kwalifikujące się bezpośrednie wpłaty na łączną kwotę 10 000 USD lub więcej w ciągu pierwszych 90 dni od otwarcia nowego rachunku bieżącego LUB wpłacisz 50 000 USD nowych pieniędzy na konto w ciągu 30 dni i zatrzymasz przez 90 dni.
               • Bonus 500 $:

                • Otwórz nowy Bank of America Advantage Checking (dowolna wersja) i odbierz 300 $ bonusu, gdy założysz i otrzymasz kwalifikujące się bezpośrednie depozyty o łącznej wartości 4000 $ lub więcej w ciągu pierwszych 90 dni od otwarcia nowego konta czekowego.
                • Dodatkowo możesz otworzyć konto oszczędnościowe i zdeponować 20 000 $ i otrzymać dodatkowe 200 $ bonusu
                • SafeBalance Banking: miesięczna opłata za utrzymanie w wysokości 4,95 USD, może zostać zniesiona w przypadku kwalifikujących się uczniów poniżej 24 roku życia lub zapisanych do Preferred Rewards.
                • Plus Banking : 12 USD miesięcznej opłaty za utrzymanie, można z niej zrezygnować przy minimalnych wymaganiach dotyczących bezpośredniego depozytu lub dziennego salda, dla kwalifikujących się studentów poniżej 24. roku życia lub zapisanych do Preferred Rewards. Bankowość relacji: 25 USD miesięcznej opłaty za utrzymanie, można z niej zrezygnować w przypadku połączonych sald na kwalifikujących się połączonych kontach lub przy rejestracji w Preferred Rewards.
                • Oferta jest dostępna tylko dla klientów, którzy otrzymali tę ofertę za pośrednictwem bezpośredniej komunikacji od specjalisty Bank of America Small Business Specialist lub od banku Bank of America.
                • Bank of America może zmienić lub wycofać tę ofertę w dowolnym momencie przed tą datą bez powiadomienia.Kwalifikujące się depozyty to depozyty nowych pieniędzyOkres utrzymywania rozpoczyna się szesnaście (16) dni kalendarzowych po otwarciu konta i kończy siedemdziesiąt pięć (75) dni kalendarzowych po otwarciu konta.Bank of America Business Checking 2500 USD (w oddziale)Właściciele firm mogą otrzymać premię w wysokości 2500 USD w Bank of America.

                 Zarób do 2500 $ premii , otwierając firmowe konto czekowe w ramach aktualnych promocji Bank of America .

                 • Brak bezpośredniego łącza – skontaktuj się z ekspertem ds. Małych firm w Bank of America
                 • Typ konta: podstawy biznesu, korzyści biznesowe Zapytanie kredytowe: Hard Pull ChexSystems : Tak Depozyt otwierający: 50 000 $ w ciągu 90 dni Wymóg wpłaty bezpośredniej : brak Opłata miesięczna: 16 USD – 29,95 USD Dodatkowe wymagania: oferta jest dostępna tylko dla klientów, którzy otrzymali tę ofertę za pośrednictwem bezpośredniej komunikacji od specjalisty Bank of America ds. Małych firm lub z banku Bank of AmericaPonadto zdecydowanie spójrz na nasze Chase Total Business Checking (bonus 300 $), Huntington Unlimited Plus Business Checking (750 $ bonus), Huntington Unlimited Business Checking (400 $ bonusu), a także Huntington Business Checking 100 (200 $ bonus).

                  Zdobądź 2,500 $ bonusu za czek biznesowy
                 • Aby otrzymać premię w wysokości 1000 $ :
                  • Otwórz konto czekowe pakietu Business Advantage plus jedno z kont Select Business wymienionych tutaj:
                   • Karta kredytowa dla małych firm .
                   • Kredyt terminowy . Linia biznesowa kredytu . Konto Bank Of America Merchant Services . Będziesz także musiał wpłacić 50 000 USD z zewnętrznych środków na nowe konto czekowe w ciągu 90 dni od otwarcia.
                    • Bankowość internetowa z alertami dotyczącymi konta i płatnością rachunków
                    • Bankowość mobilna z mobilnym depozytem czekowymKarty debetowe z Total Security Protection ®Biznesowe konto oszczędnościowe
                    • Korzyści biznesowe: uniknij opłaty miesięcznej w wysokości 29,95 USD, jeśli spełniasz jeden z poniższych warunków:
                     • Wydaj 2500 USD na nowe zakupy netto na firmowej karcie kredytowej
                     • Utrzymuj średnie miesięczne saldo w wysokości 15 000 USD lub więcejUtrzymuj łączne średnie miesięczne saldo w wysokości 35 000 USD lub więcej na połączonych kontach Bank of AmericaAktywnie korzystaj z usług handlowych Bank of America8 i / lub usług płacowychZakwalifikuj się do programu Business Advantage Relationship Rewards i zarejestruj się w nim (pierwsze cztery konta rozliczeniowe na zarejestrowaną firmę)
                     • Porozmawiaj z ekspertem ds. Małych firm, aby zapisać się do tej promocji.
                     • Rejestracja w celu uzyskania karty kredytowej lub linii kredytowej wpłynie na Twoją zdolność kredytową.Konto musi być otwarte w oddziale, aby kwalifikować się do premii.Bonus za czek biznesowy w Bank of America 750 USD (ukierunkowany)Zdobądź bonus w wysokości 750 $ dzięki nowemu biznesowemu rachunkowi czekowemu.

                      Kwalifikujący się właściciele firm mogą otrzymać atrakcyjną premię w wysokości 750 USD , otwierając nowe konto czekowe Business Advantage Checking lub Business Fundamentals ® do 31 stycznia 2021 roku.