Numer rozliczeniowy Mountain America Credit Union

Author:
17 lutego 2021
 • Gałęzie
 • Nr trasySzybki Mountain America Credit Union to federalna unia kredytowa z siedzibą w West Jordan w stanie Utah, podlegająca nadzorowi National Credit Union Administration (NCUA). Mountain America to druga co do wielkości unia kredytowa w stanie Utah. Od 2012 roku Mountain America miała 3 miliardy dolarów aktywów, około 370 000 członków i ponad 70 oddziałów.

  Numer rozliczeniowy Mountain America Credit Union to 324079555 .

  Będziesz musiał używać numeru rozliczeniowego aba dla różnych transakcji, takich jak wpłata bezpośrednia, zamawianie czeków, przelewy, płatności elektroniczne itp. Aby skonfigurować większość płatności (takich jak wpłaty bezpośrednie), będziesz również wymagać numeru konta, na którym wymagana jest płatność.

  Zarówno numer rozliczeniowy, jak i numer konta są również dostępne na czeku wystawionym przez Ciebie CU, jak pokazano poniżej –  Obsługa klienta dla Mountain America:

  Service Center

  Salt Lake City: 801-325-6228 Numer

  bezpłatny: 1-800-748-4302  Telefon dotykowy / CARL Salt Lake City: 801-325-6555 Numer

  bezpłatny: 1-888-370-CARL (2275)

  Skontaktuj się z nami pocztą

  Mountain America Credit Union

  POBox 9001

  West Jordan, UT 84084-9001

  Znajdź wszystkie numery rozliczeniowe Mountain America

  Numer rozliczeniowy
  Bank
  Adres**
  Stan, kod pocztowy
  324079555 MOUNTAIN AMERICA FCU 7181 SOUTH CAMPUS VIEW DRIVE ZACHODNIA JORDANIA Utah, 84084

  ** Adres podany w tabeli może różnić się od adresu Twojego oddziału. Numer rozliczeniowy banku zwykle różni się tylko stanem i jest zasadniczo taki sam dla wszystkich oddziałów w stanie.

  Opublikuj pytania / komentarze poniżej

  30 najlepszych banków15 największych spółdzielczych kas oszczędnościowo-kredytowych Numer rozliczeniowy ABA: Numery rozliczeniowe są również nazywane „numerami rozliczeniowymi czeku, „numerami ABA lub „numerami routingu tranzytowego (RTN). Numer rozliczeniowy ABA to 9-cyfrowy numer identyfikacyjny nadawany instytucjom finansowym przez The American Bankers Association (ABA). Ten numer identyfikuje instytucję finansową, na którą pobierana jest płatność. Numery rozliczeniowe mogą się różnić w zależności od miejsca otwarcia konta i rodzaju dokonanej transakcji. Każdy numer rozliczeniowy jest unikalny dla określonego banku, duże banki mogą mieć więcej niż jeden numer rozliczeniowy dla różnych stanów.

  Numer rozliczeniowy ACH : Numer rozliczeniowy ACH oznacza Automatyczną Izbę Rozliczeniową (ACH). Ten numer rozliczeniowy jest używany do elektronicznych transakcji finansowych w Stanach Zjednoczonych. ACH pomaga poprawić wydajność i dokładność przetwarzania płatności oraz zmniejszyć wydatki. Banki oferują usługi ACH dla firm, które chcą zbierać środki i dokonywać płatności elektronicznych partiami poprzez krajową sieć ACH. Numer rozliczeniowy ACH to dziewięciocyfrowy numer. Pierwsze cztery cyfry określają okręg Rezerwy Federalnej, w którym znajduje się bank. Następne cztery cyfry określają konkretny bank. Ostatni numer nazywany jest cyfrą kontrolną, która jest numerem potwierdzenia. Numery rozliczeniowe ACH służą do bezpośredniego deponowania wynagrodzeń, dywidend, rent, miesięcznych płatności i poborów, federalnych i stanowych płatności podatkowych itp.

  Numer rozliczeniowy Fedwire : Usługa Fedwire Transfer to najszybsza metoda przesyłania środków między kontem firmowym a innymi kontami bankowymi. Jest używany do transakcji krajowych lub międzynarodowych, w których nie ma wymiany gotówki ani czeków, ale saldo konta jest bezpośrednio obciążane elektronicznie, a środki są przekazywane na inne konto w czasie rzeczywistym. Aby wykonać przelew bankowy, nadawca musi podać swoją nazwę banku i numer konta odbiorcy, numer rachunku odbiorcy, miasto i stan banku odbierającego oraz numer rozliczeniowy banku.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy