netSpend: Historia karty debetowej Visa, o którą nie ubiegaliśmy się

Author:
17 lutego 2021

W tym tygodniu mój mąż otrzymał niezapowiedzianą kartę debetową Visa od firmy netSpend. Z pewnością dziwnym doświadczeniem było otrzymanie karty, która wyglądała oficjalnie, zamiast wstępnie zatwierdzonego pakietu aplikacji. Oto moja historia o szoku, złości i wreszcie obrzydzeniu praktykami tej firmy finansowej. (Zobacz też: Karty kredytowe a karty debetowe: kompleksowe porównanie)

Na początku nie wiedziałam, dlaczego mój mąż otworzył rachunek debetowy Visa, nie mówiąc mi o tym. Zapytałem go więc, czy złożył podanie o tę kartę. Był oszołomiony i powiedział: „Nie! Czy moja tożsamość została skradziona? Byłem równie zdezorientowany, ponieważ karta musi mieć załadowane pieniądze, aby była cokolwiek warta, więc nie byłaby nic warta dla złodziei tożsamości, chyba że zdołaliby ukraść kartę po załadowaniu pieniędzy. Dodatkowo ta kartka dotarła na nasz adres i nie ma sensu, żeby złodziej tożsamości przysyłał nam to, co chcą ukraść.

Przeczytałem więc załączony list, w którym jest napisane, że niektórzy partnerzy netSpend polecili mojemu mężowi obsługę karty debetowej Visa. Problem w tym, że mój mąż nie ubiegał się o tę kartę, więc nie ma sensu, że nowa karta czeka teraz na swoją aktywację. Nawet jeśli inne firmy finansowe sprzedałyby jego imię i nazwisko oraz adres partnerom, powinny raczej wysłać fałszywą kartę kredytową wraz z wnioskiem. Więc zbadałem tę firmę trochę w Internecie i wydaje się, że wysłała karty do innych osób, które nie ubiegały się o kartę. Istnieje również wiele innych skarg na tę firmę dotyczących tego, jak traktuje pieniądze klientów.

Następnego dnia natychmiast zadzwoniłem do netSpend i poprosiłem o zamknięcie tego konta. Według przedstawiciela, ktoś w netSpend myślał, że nasze gospodarstwo domowe potrzebuje karty debetowej Visa, więc nam ją przysłał. Dopóki go nie aktywujemy, konto nie istnieje w ich systemie. Zasadniczo przedstawiciel przyznawał, że nie ubiegaliśmy się o kartę. Wpychając nam niechcianą kartę, netSpend praktycznie stracił szansę na pozyskanie nas jako klienta w przyszłości.

Podsumowując, jest to prawdopodobnie najbardziej niesmaczna taktyka pozyskiwania klientów, jaką kiedykolwiek widziałem, ponieważ naprawdę sprawiła, że ​​poczuliśmy się trochę naruszeni. Karty kredytowe i debetowe nie powinny być rozdawane jak cukierki i mam nadzieję, że netSpend zdaje sobie z tego sprawę. Wydaje się, że działalność netSpend polega w zasadzie na skłonieniu ludzi do deponowania pieniędzy na jego kartach, a następnie powolnym usuwaniu ich pieniędzy za pomocą opłat. Kiedy zadzwoniłem na ich bezpłatny numer, okazało się, że sprawdzenie salda kosztuje 50 centów! Dlatego ma sens, aby jak najwięcej osób zdeponowało gotówkę na ich kawałkach plastiku. Jednak mówienie ludziom, aby aktywowali karty, o które nie ubiegali się, zdecydowanie nie jest właściwą drogą.

Jeśli naprawdę szukasz dobrej karty przedpłaconej, mamy listę najlepszych kart przedpłaconych.

Podoba Ci się ten artykuł? Przypiąć!
 • Karty kredytowe Travel Rewards
 • Karty kredytowe Cash Back0% salda karty kredytowe transferZastrzeżenie: Linki i wzmianki na tej stronie mogą być linkami partnerskimi. Nie wpływają jednak na rzeczywiste opinie i rekomendacje autorów.

  Wise Bread jest uczestnikiem programu Amazon Services LLC Associates, stowarzyszonego programu reklamowego, którego celem jest zapewnienie stronom środków do zarabiania na reklamach poprzez reklamy i linki do amazon.com.

  To okropne. Dzięki za podzielenie się swoimi doświadczeniami, Xin!

 • ODPOWIADAĆOtrzymałem również fałszywą kartę od Netspend i byłem tak zdenerwowany, że złożyłem oficjalną skargę do agencji Federal Reserve Consumer. Agencja ta nadzoruje skargi na instytucje finansowe, takie jak Netspend.

  Zachęcam wszystkich, którzy otrzymali taką niezamówioną kartę Visa od Netspend, do złożenia przeciwko nim skargi w celu zaprzestania tego typu praktyk marketingowych, które mogą prowadzić do kradzieży tożsamości i zachęcać do niej.

  Reklamacje można składać online lub telefonicznie pod adresem:

  Uważam, że wysyłanie tych kart do ludzi to dobra rzecz, ponieważ nie możesz ich używać, dopóki ich nie aktywujesz i nie dodasz środków, a nie możesz wydać za to, co zdeponowałeś! Więc w czym problem? Dlaczego mieliby aktywować Twoją kartę, aby wypłacić własne pieniądze? Zasadniczo obciążają one kilka drobnych rzeczy, takich jak rozmowa telefoniczna za 50 centów, aby sprawdzić konto, ale nadal nie jest to zły interes dla kogoś, kto ma problemy z kredytem i lubi kupować rzeczy online! Mówię dobrze dla nich!

  Właśnie wyszedłem ze szpitala w sobotę na poważną operację, a karta debetowa Net Spend VISA z moim imieniem i nazwiskiem była jedną z czekających na mnie wiadomości. To było zagadkowe i niepokojące. Myślałem, że mój szef zapisał firmę w ten sposób – szybszy sposób na otrzymanie wypłaty. Ale dlaczego? Wyszukałem więc w Google „NetSpend i znalazłem pouczającą historię Xin Lu o niezamówionej karcie, którą otrzymała jej małżonka. DZIĘKUJĘ BARDZO! Niszczę informacje i kartę.

  Właśnie dostałem dzisiaj debiutancką kartę netspend i zareagowałem tak jak ty i nie będę jej aktywował, przeszkadzało mi, że moje imię jest na karcie. Zgłaszam je.

  Pozwólcie, że powiem, że tę firmę trzeba powstrzymać! Załadowaliśmy na naszą kartę 1113 dolarów, abyśmy mogli kupić bilet lotniczy dla mojego zięcia, który był w Niemczech, aby pilnie odlecieć do stanu, ponieważ jego nowa żona, moja córka, została zaatakowana nożem 8 razy iw stanie krytycznym, a ta firma zablokowała kartę więc nie mogliśmy uzyskać dostępu do naszych pieniędzy lub uzyskać dostępu online, ponieważ otrzymaliśmy wiadomość o kontakcie z obsługą klienta, która kosztowała nas 50 centów za każde połączenie, tylko po to, aby zostać zawieszonym, a następnie przeniesionym z powrotem do automatycznego systemu i ponownie naliczyć 50 centów. Byłem wściekły, gdy moja córka umierała, ta firma próbowała ukraść nasze pieniądze, a to, co wydało mi się tak dziwne, to fakt, że nie mogliśmy nic kupić za pomocą karty, a mimo to NETSPEND MOŻE OTRZYMAĆ ICH OPŁATY ZA OBSŁUGĘ KLIENTA!Po całej nocy walki o rozmowę z menedżerem w końcu udało nam się porozmawiać z tym, który skłamał i powiedział nam, że wstrzymano, ale tak się nie stało. Następnego ranka zacząłem do nich dzwonić, dopóki nie złapałem innego menedżera, który dostał trzymaj podniesiony, ALE ZANIM ZAKOŃCZYMY REZERWACJĘ, BLOK ZOSTAŁ ZWRÓCONY KAŻDY, KTÓRZY MIAŁ PROBLEM Z TEJ FIRMĄ NIE MA ZNACZENIA, JAK MAŁY KONTAKT LEPSZY BIZNES I SKŁADANIE REKLAMACJI. OCZEKIWAMY WCIĄŻ NIE MOŻEMY KORZYSTAĆ Z TEJ KARTY ANI ODZYSKAĆ ​​PIENIĄDZE, A GDYBY CAŁA RODZINA ZOSTAŁA PRZEKRACZANA W CIĄGU OSTATNICH 48 GODZ.KAŻDY, KTÓRZY MIAŁ PROBLEM Z TEJ FIRMĄ NIE MA ZNACZENIA, JAK MAŁY KONTAKT LEPSZY BIZNES I SKŁADANIE REKLAMACJI. OCZEKIWAMY WCIĄŻ NIE MOŻEMY KORZYSTAĆ Z TEJ KARTY ANI ODZYSKAĆ ​​PIENIĄDZE, A GDYBY CAŁA RODZINA ZOSTAŁA PRZEKRACZANA W CIĄGU OSTATNICH 48 GODZ.KAŻDY, KTÓRZY MIAŁ PROBLEM Z TEJ FIRMĄ NIE MA ZNACZENIA, JAK MAŁY KONTAKT LEPSZY BIZNES I SKŁADANIE REKLAMACJI. OCZEKIWAMY WCIĄŻ NIE MOŻEMY KORZYSTAĆ Z TEJ KARTY ANI ODZYSKAĆ ​​PIENIĄDZE, A GDYBY CAŁA RODZINA ZOSTAŁA PRZEKRACZANA W CIĄGU OSTATNICH 48 GODZ.

  Bardzo mi przykro z powodu twojej okropnej sytuacji i mam nadzieję, że jesteś w stanie ją natychmiast rozwiązać. Pomyślałbym nie tylko o ich zgłoszeniu, ale także o skontaktowaniu się z prawnikiem, który może ci pomóc.

  Zastanawiam się, czy niektóre z tych niezamawianych kart w rzeczywistości pochodzą od innego oszusta lub firmy o tej samej nazwie. Nigdy nie miałem opłaty za obsługę klienta za rozmowę telefoniczną, a jedynie wstrzymanie z hotelu nie zostało usunięte natychmiast, ale zostało usunięte po skontaktowaniu się z hotelem, który w pierwszej kolejności zawiesił blokadę z powodu błędu z ich strony. Kiedy twoje kryzysy się poprawią, przejrzę wszystkie dokumenty, które możesz mieć na swojej karcie, i jeśli nic nie zostanie wysłane, na pewno wezwałbym adwokata lub nawet policję?

  Modlitwy, aby twoja córka była zdrowa.

  Z poważaniem, Susan

  NetSpend wysłał mojemu 15-letniemu dziecku „niezamówioną kartę kredytową. Jedyną wymaganą rzeczą było aktywowanie go. Wystarczy jeden oszust, aby ukraść twoją tożsamość, a 15 lat może trzymać się z tobą bardzo długo. Myślę, że ta firma to oszustwo! Nie rób tego.

  Mam konto netspend i uwielbiam to! Ponieważ nie znoszę kart kredytowych, staram się o konto netspend, więc za każdym razem, gdy chcę kupić coś online, idę do lokalnego związku zachodniego, aby odebrać pieniądze i kupować przedmiot online! członek od 4 lat

  W styczniu 2008 r. Kupiłem kartę NetSpend PrePaid Card wyłącznie w celu składania zamówień online, więc nie musiałbym używać wydanych kart i ryzykować kradzieży moich plików kredytowych i tożsamości. Jak się okazuje, doświadczyłem wielkiego zdzierstwa NetSpend. Zdeponowałem na karcie 3100,00 $, aby kupić przedmioty od firmy produkującej komputery. Fundusze zaginęły, zanim mogłem złożyć zamówienie następnego dnia, a netspend musi jeszcze wyjaśnić, co się stało z funduszami lub zrobić na nich coś dobrego. Okłamywano mnie tylko, szarpano mnie, raz po raz obciążano mnie kosztami rozmów z obsługą klienta i powiedziano mi, że jestem na ich łasce i jeśli chcę podjąć przeciwko nim działania prawne, nigdy nie odzyskam moich środków. Minęło już 11 miesięcy i wciąż czeka na Twoje miłosierdzie.

  Chcę tylko przeznaczyć moje 2 centy na ten problem z netspend. Co miesiąc dostaję laskę od rządu i umieszczam ją bezpośrednio na karcie, a najlepsze jest to, że robi się ją kilka dni wcześniej. Więc wy, ludzie, którzy narzekają na netspend, nie wiecie, jaka to pomoc.

  Używam karty debetowej netspend visa od kilku lat, jest to dla mnie bardzo wygodne i nie mam żadnych reklamacji, jeśli chodzi o przesłanie ci karty, która nie została aktywowana. To jest samo w sobie wyjaśnienie. Zachowujesz się tak, jakby ktoś otworzył konto na twoje imię! Jeśli twoje dane osobowe nie zostały wykorzystane do aktywacji konta, to na co się skarżysz

  Jestem klientem NetSpend od 2004 roku. Nie ma żadnego ryzyka, że ​​otrzymam takie karty, są to karty debetowe bez salda. Chociaż tak, pobierają opłatę za saldo nabyte przez telefon, większość usług jest bezpłatna za pośrednictwem samej strony internetowej (z której korzystam prawie wyłącznie). Umożliwiają one bezpośrednie wpłaty i mają przypisane konta oszczędnościowe, które zapewniają znacznie wyższe odsetki niż większość banków tradycyjnych. Dostaję SMS-y wysyłane na mój telefon przy każdej transakcji, w ciągu kilku minut, jeśli nie sekund od transakcji (to pozwoliło mi kiedyś powstrzymać oszustwa w restauracji, zanim kelner wróci z moją kartą). Brzmi jak reklama, prawda? Z pewnością jestem ich bardzo zadowolonym klientem, ale oto niektóre z wad:

  1) Możesz wybrać opłatę transakcyjną 1,00 USD za transakcję lub nieograniczoną za 9,95 USD miesięcznie (dostępna również roczna).

  2) 2,50 USD opłaty za wypłatę z bankomatu (+ opłata bankomatu).

  3) Znalezienie prawdziwej osoby do usługi kurierskiej może być trudne (choć w żadnym wypadku nie jest to niemożliwe) i jest całkiem jasne, że zleca ona usługi poza USA. Jednak gdy go dostaniesz, zwykle rozwiązują problem.

  Jedną z największych funkcji i czymś, czego nie zna żaden bank, który znam, jest to, że pozwalają celowo zarobić nawet 10 USD na czerwono w transakcji debetowej – większość banków pobiera opłatę w wysokości 35 USD, jeśli to zrobisz, NetSpend nie. . To nic nie kosztuje i masz do * 90 * dni na spłatę, w przeciwieństwie do, powiedzmy, US Bank, pobiera ujemne saldo. NA DZIEŃ. Źle pamiętam swoją równowagę. Płacąc 10 USD / miesiąc w porównaniu z 35 USD / każdą ujemną transakcję (dla mnie to około 2-3x / miesiąc), są one faktycznie tańsze.

  Kolejna wada? Brak fizycznej lokalizacji, w której można by zrealizować czeki, ani też nie możesz wysyłać takich czeków.

  Chociaż ich usługi mogą nie być dla wszystkich, w USA są miliony osób, do których ta karta bardzo przemawia. Jeśli zauważysz ujemne saldo więcej niż raz na 3 miesiące na swojej obecnej karcie debetowej, prawdopodobnie taniej jest korzystać z NetSpend.

  Przepraszam, że jeden cię zdenerwował, ale nic to nie stało. A dla osoby, która skomentowała wysyłanie niezamówionych kart kredytowych, to nie jest, to debet. Zupełnie inna koncepcja.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy