Najlepsze karty kredytowe z wysokim limitem w 2020 roku

Author:
17 lutego 2021

Uwaga redakcyjna: treść tego artykułu oparta jest wyłącznie na opiniach i zaleceniach autora. Być może nie został sprawdzony, zatwierdzony lub w inny sposób zatwierdzony przez wystawcę karty kredytowej. Ta strona może otrzymywać wynagrodzenie za pośrednictwem partnerstwa z wydawcą karty kredytowej.

Nie każda karta kredytowa jest sobie równa, zwłaszcza jeśli chodzi o kwotę kredytu, którą Ci udostępni. Po dokładnym zbadaniu wielu różnych ofert kart kredytowych ustaliliśmy, które karty oferują najwyższe limity kredytowe. Ponieważ ludzie mają różne potrzeby związane z kartami kredytowymi, podzieliliśmy karty, które oferują najwyższe limity kredytowe, na pięć oddzielnych kategorii. Stworzyliśmy również interaktywne narzędzie, które pozwala porównać dostępne opcje.

Spis treści
 • 5 najlepszych kart kredytowych z wysokim limitem
 • Za uczciwy kredyt
 • Za zły kredytNa podróżNajlepsze karty kredytowe z wysokim limitem w 2020 roku

  Niezależnie od tego, czy szukasz karty z wysokim limitem dla osób ze złym kredytem, ​​czy dla swojej firmy, oto karty, które polecamy.

  Najlepsza karta kredytowa z wysokim limitem dla uczciwego kredytu: Karta kredytowa Capital One® QuicksilverOne® Cash Rewards
 • Na bezpiecznej stronie Capital OneTo, co sprawia, że ​​karta kredytowa Capital One® QuicksilverOne® Cash Rewards jest najlepszą kartą z wysokim limitem dla osób z uczciwym kredytem, ​​to fakt, że umożliwia ona posiadaczom kart szybki dostęp do wysokiego limitu kredytowego . Dzieje się tak, ponieważ po dokonaniu zaledwie pięciu miesięcznych płatności w terminie otrzymasz wyższy limit kredytu. Niektóre konkurencyjne karty nie zwiększą Twojego limitu kredytowego, dopóki jesteś posiadaczem karty przez ponad rok lub dopóki nie poprosisz o zwiększenie limitu. Karta kredytowa Capital One® QuicksilverOne® Cash Rewards zapewnia również przyzwoity zwrot gotówki w wysokości 1,5% przy każdym zakupie każdego dnia. Podczas gdy inne karty oferują podobne nagrody, nie ma gwarancji, że te karty zwiększą Twój limit już po pięciu miesiącach.

  Będziesz mieć również dostęp do CreditWise od Capital One, który pozwala sprawdzić swoją zdolność kredytową i monitorować swój profil kredytowy. Tego typu narzędzia są obecnie powszechne w większości kart – ale to miły dodatek, a poprawa zdolności kredytowej może prowadzić do uzyskania jeszcze wyższego limitu kredytowego. Należy pamiętać, że po okresach wstępnych karta kredytowa Capital One® QuicksilverOne® Cash Rewards jest objęta roczną opłatą w wysokości 39 USD, ale tak długo, jak wydasz na kartę 217 USD miesięcznie, będziesz płacić nawet prowizję.

  Najważniejsze

 • Opłata roczna 39 USD.
 • Zarabiaj nieograniczony zwrot gotówki w wysokości 1,5% przy każdym zakupie każdego dnia.Nagrody nie wygasają i możesz wymienić gotówkę na dowolną kwotę.Najlepsza karta kredytowa z wysokim limitem na złe kredyty: Capital One® Secured Mastercard®
 • Na bezpiecznej stronie Capital OneCapital One® Secured Mastercard® to nasz najlepszy wybór dla osób ze złym kredytem, ​​które szukają wysokiego limitu kredytowego. Podczas gdy większość zabezpieczonych kart oferuje limity kredytowe, które odpowiadają wymaganemu depozytowi zabezpieczającemu karty, Capital One® Secured Mastercard® może potencjalnie oferować nadmierny limit. Na przykład zwrotna kaucja w wysokości 49 USD może zapewnić początkową linię kredytową w wysokości 200 USD . Pamiętaj, że aby dokonać wpłaty, musisz mieć dostęp do autoryzowanego konta bankowego. Mówiąc najprościej, nie ma innej dostępnej karty, która da Ci więcej za mniej. Jeszcze lepsze jest to, że karta jest łatwa do zakwalifikowania, ponieważ jest przeznaczona dla osób ze złym lub ograniczonym kredytem.

  Kolejną wspaniałą cechą karty jest to, że w ciągu pięciu miesięcy uzyskasz dostęp do wyższej linii kredytowej, pod warunkiem, że będziesz dokonywać terminowych płatności. Większość kart ostatecznie zapewni Ci wyższą linię kredytową po historii dokonywania terminowych płatności, ale inne karty zazwyczaj nie ujawniają dokładnego harmonogramu, tak jak robi to Capital One® Secured Mastercard®. Wyższy limit kredytowy prawdopodobnie zmniejszy współczynnik wykorzystania kredytu, co z kolei zwiększy Twoją zdolność kredytową. Tak więc, poprzez odpowiednie użytkowanie, ta karta może pomóc w zwiększeniu zdolności kredytowej i zwiększeniu limitu karty.

  Najważniejsze

 • Opłata roczna 0 USD.
 • 49 $, 99 $ lub 200 $ depozytu zwrotnego.Najlepsza karta kredytowa z wysokim limitem na nagrody w podróży: Chase Sapphire Reserve®
 • Na bezpiecznej stronie internetowej ChaseChase Sapphire Reserve® to najlepszy wybór dla podróżnych, którzy potrzebują wysokiego limitu kredytowego. Posiadacze kart zgłosili minimalną linię kredytową w wysokości 10 000 USD, a karta oferuje 3X punkty za podróż natychmiast po otrzymaniu 300 USD na podróż. 3 razy więcej punktów za posiłki w restauracjach i 1 punkt za każdego dolara wydanego na wszystkie inne zakupy. Większość standardowych kart podróżnych oferuje stawkę nagród w wysokości 1,5% i znacznie niższy początkowy limit kredytowy. Kolejną wielką korzyścią dla osób często podróżujących jest to, że punkty zdobyte dzięki Chase Sapphire Reserve® można przenieść w stosunku 1: 1 do kilku programów lojalnościowych hoteli i linii lotniczych, takich jak Southwest Rapid Rewards, United’s MileagePlus, Marriott Rewards i World of Hyatt .

  Chase Sapphire Reserve® to produkt Visa Infinite, co oznacza, że ​​nie możesz kwalifikować się do otrzymania karty, jeśli nie uzyskasz zgody na otrzymanie minimalnej linii kredytowej. W przypadku tej karty kwota ta wynosi 10 000 USD. Posiadacze kart płacą wysoką roczną opłatę w wysokości 550 USD, ale dla osób, które korzystają z rocznego kredytu na podróż w wysokości 300 USD, opłata ta wynosi w rzeczywistości tylko 250 USD rocznie. Jeśli nie czujesz się komfortowo z tak wysoką opłatą, rozważ kartę Chase Sapphire Preferred®, która ma nieco niższe stawki nagród i roczną opłatę w wysokości 95 USD.

  Najważniejsze

 • Trzykrotne punkty za podróż natychmiast po otrzymaniu 300 USD do wydania na podróż. 3 razy więcej punktów za posiłki w restauracjach i 1 punkt za każdego dolara wydanego na wszystkie inne zakupy.
 • Opłata roczna w wysokości 550 USD.300 USD rocznego kredytu na podróże.Najlepsza karta z wysokim limitem z ofertą początkową RRSO 0% (bez opłat): Chase Freedom®
 • Na bezpiecznej stronie internetowej ChasePolecamy Chase Freedom® każdemu, kto musi dokonać dużego transferu salda, biorąc pod uwagę doskonałą ofertę karty 0% intro APR i jej wysoki limit kredytowy. Widzieliśmy liczne raporty od wnioskodawców, którzy twierdzą, że karta oferowała początkowy limit kredytowy aż do 4500 USD. To znacznie więcej niż limit oferowany przez większość innych kart z ofertą początkową RRSO 0%.

  Oferta przedłuża początkową RRSO 0% dla transferów salda na 15 miesięcy i 0% początkową RRSO dla zakupów na 15 miesięcy, z których obie są o trzy miesiące dłuższe niż podobne oferty. Należy pamiętać, że RRSO wzrasta do 14,99% do 23,74% zmiennej i 14,99% do 23,74% zmiennej odpowiednio dla przelewów sald i zakupów.

  W przeciwieństwie do większości innych kart z promocyjnymi ofertami APR, Chase Freedom® ma silną stałą wartość. Posiadacze kart mają dostęp do wyjątkowej stawki nagród: zarabiaj 5% zwrotu gotówki do 1500 $ w połączonych zakupach w kategoriach bonusowych w każdym aktywowanym kwartale. Ciesz się nowymi kategoriami 5% co 3 miesiące. Nieograniczony zwrot gotówki w wysokości 1% przy wszystkich innych zakupach. Ogólnie rzecz biorąc, konkurujące karty będą miały problemy z nadążaniem za nagrodami ze względu na 5% kategorii karty.

  Najważniejsze

 • Opłata roczna 0 USD.
 • Zdobądź 5% zwrotu gotówki do 1500 $ w połączonych zakupach w kategoriach bonusowych w każdym aktywowanym kwartale. Ciesz się nowymi kategoriami 5% co 3 miesiące. Nieograniczony zwrot gotówki w wysokości 1% przy wszystkich innych zakupach.200 $ bonusu po wydaniu 500 $ na zakupy w pierwszych 3 miesiącach od otwarcia kontaNarzędzie do porównywania kart kredytowych

  Każdy, kto chce porównać karty kredytowe, powinien skorzystać z naszego narzędzia poniżej. Wystarczy kliknąć „edytuj i wprowadzić szacunkowe miesięczne wydatki. Narzędzie obliczy następnie szacunkowe nagrody, jakie każda karta zdobędzie w ciągu najbliższych dwóch lat. Nasze narzędzie jest nie tylko spersonalizowane; jest jedyną w swoim rodzaju.

  Przewodnik po wyborze najlepszej karty kredytowej z wysokim limitem

  Posiadacze kart, którzy nie płacą w całości rachunków za kartę kredytową co miesiąc, nie powinni szukać karty kredytowej z wysokim limitem kredytowym. Odsetki od karty kredytowej są kosztowne, a zadłużenie zaczniesz narastać, jeśli masz duże saldo. Zamiast tego posiadacze kart powinni skupić się na spłacie istniejącego zadłużenia na karcie kredytowej.

  Jedynym wyjątkiem od tej reguły jest sytuacja, gdy planujesz ubiegać się o kartę kredytową typu transfer salda. Dzieje się tak, ponieważ karta kredytowa typu transfer saldo może w rzeczywistości pomóc w spłacie istniejącego zadłużenia poprzez zawieszenie płatności odsetek na pewien okres, zwykle od 12 do 18 miesięcy.

  Zasadniczo karty z najwyższymi limitami kredytowymi będą pobierać roczną opłatę. Jeśli nadal chcesz ubiegać się o kartę kredytową, ale nie chcesz płacić rocznej opłaty, zapoznaj się z naszą rekomendacją dotyczącą najlepszej karty bez opłat z wysokim limitem.

  Zakładając, że nigdy nie masz salda, na kartę, do której się kwalifikujesz, duży wpływ będzie miała Twoja zdolność kredytowa. Jeśli masz złą lub ograniczoną historię kredytową (wynik FICO poniżej 620), prawdopodobnie będziesz musiał wybrać zabezpieczoną kartę. Dokonując terminowych płatności na zabezpieczoną kartę, zwiększysz swoją zdolność kredytową, co pomoże Ci uzyskać wyższy limit kredytowy. Zabezpieczone karty wymagają depozytu zabezpieczającego, ale masz szansę go odzyskać po określonej liczbie miesięcy. Wśród kart zabezpieczonych należy spodziewać się, że linia kredytowa będzie wynosić od 100 do 500 USD.

  Każdy, kto ma średni wynik kredytowy (wynik FICO między 620 a 680), powinien spodziewać się zatwierdzenia dla kart oferujących limity kredytowe większe niż 1000 USD. Chociaż początkowy limit kredytowy, który otrzymasz, będzie się różnić w zależności od wnioskodawcy, dokonywanie płatności na czas i utrzymywanie niskiego poziomu wykorzystania kredytu ostatecznie zapewni Ci wyższy limit kredytowy.

  Jeśli masz dobry lub doskonały kredyt (wynik FICO większy niż 680), będziesz chciał ubiegać się o kartę podróżną. Dzieje się tak dlatego, że karty podróżne oferują najwyższe stawki nagród dowolnego typu karty i zwykle mają najwyższe limity kredytowe. Limit kredytowy oferowany przez te karty będzie się różnił, ale należy spodziewać się, że będzie to tysiące dolarów. W rzeczywistości karty Visa Infinite mają początkowy minimalny limit kredytowy w wysokości 10 000 USD.

  Jak wybraliśmy najlepsze karty kredytowe z wysokim limitem

  Nasz zespół ocenił ponad 300 kart kredytowych i wybrał pięć, które zapewniają posiadaczom kart dostęp do najwyższych limitów. Zdajemy sobie jednak sprawę, że karty kredytowe mogą mieć znacznie więcej funkcji niż tylko duży limit kredytowy. Dlatego przeanalizowaliśmy również stawki nagród, premie, opłaty i mnóstwo innych korzyści dla każdej karty, dokonując wyboru najlepszych kart.

  Maksymalne limity kredytowe nie są oficjalnie publikowane przez wydawców kart kredytowych, a początkowe limity kredytowe różnią się w zależności od wnioskodawcy. Jednak wiele kart należy do określonej sieci kart, które mają minimalne limity kredytowe. Tak więc zaczęły się nasze badania. Na przykład karty Visa Signature mają minimalny limit kredytowy w wysokości 5000 USD. Następnie przeanalizowaliśmy setki opinii użytkowników kart kredytowych i przejrzeliśmy popularne fora internetowe poświęcone kartom kredytowym, aby ocenić limity kredytowe oferowane typowym kandydatom. Przeprowadziliśmy również ankietę wśród naszych wewnętrznych ekspertów od kart kredytowych, którzy mają wieloletnie doświadczenie i dziesiątki kart kredytowych. Aby podsumować naszą recenzję, przeanalizowaliśmy również interakcje w mediach społecznościowych i komentarze opublikowane na naszych kontach i stronie, w których wspomniano o limitach kredytowych w ciągu ostatnich kilku lat.

  Nasze rekomendacje dotyczące najlepszych kart uwzględniły również cechy jakościowe każdej karty. Dzieje się tak, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że nie każda korzyść z karty kredytowej sprowadza się do liczby. Na przykład, jak zmierzysz przydatność przedstawiciela obsługi klienta? W tym miejscu zaczęła się rozwijać nasza wiedza. Przez długi czas badaliśmy karty kredytowe i każdy z naszych wyborów został dokonany przez panel ekspertów ds. Kart kredytowych.

  Kryteria wyboru pingwina wartościowego Potencjał limitu kredytowego: Najważniejszym kryterium było znalezienie kart kredytowych z wysokimi limitami kredytowymi. To wyszukiwanie obejmowało znalezienie kart, które oferowały wysokie początkowe linie kredytowe, takie jak karty Visa Infinite, lub takie, które pozwalają posiadaczom kart uzyskać dostęp do tych wysokich limitów po długim okresie odpowiedzialnego użytkowania. Preferowaliśmy karty kredytowe z wysokimi początkowymi limitami kredytowymi, ponieważ zwiększenie limitu kredytowego nie zawsze jest gwarantowane.

  Kwalifikowalność: upewniliśmy się również, że nasze wybory obejmowały szeroki zakres standardów kwalifikowalności. Dzieje się tak dlatego, że karty kredytowe z wyjątkowo wysokimi limitami kredytowymi są często zarezerwowane dla osób z doskonałymi wynikami kredytowymi. Chcieliśmy mieć pewność, że nasze rekomendacje sprawdzają się w przypadku osób o bardzo różnych punktach kredytowych.

  Stawka nagród : Uważamy, że zdolność do zdobywania nagród jest ważna przy wyborze karty kredytowej. Co więcej, każdy, kto chce wysokiego limitu kredytowego, prawdopodobnie zdecyduje się wykorzystać swoją siłę nabywczą za duże wydatki. Dlatego daliśmy pierwszeństwo kartom, które miały współczynnik nagród wynoszący co najmniej 1,5%. Dostosowaliśmy te kryteria dla niektórych kategorii, w przypadku których uznaliśmy, że kryteria kwalifikowalności były różne, na przykład nasz wybór najlepszej karty z wysokim limitem dla osób ze złym kredytem.

  Wartość premii: premie za rejestrację mogą być lukratywne dla osób ubiegających się o kartę kredytową. Generalnie preferowaliśmy premie za rejestrację z mniejszymi wymaganiami dotyczącymi wydatków, ponieważ oznacza to, że są one bardziej dostępne dla większej grupy osób. Jednak wprowadziliśmy również poprawki dotyczące wszelkich bonusów, które były warte znacznie więcej niż bonusy oferowane przez konkurencyjne karty.

  Długoterminowe użytkowanie: wybraliśmy karty kredytowe na naszą „najlepszą listę, zakładając, że posiadacze kart będą mieli te karty przez kilka lat. Preferowaliśmy karty, które nie tylko dobrze radziły sobie w krótkim okresie, ale także zapewniały doskonałe długoterminowe typy.

  Opłaty: Podczas dokonywania wyborów braliśmy pod uwagę różne rodzaje opłat, w tym opłaty roczne, opłaty za transakcje zagraniczne i opłaty za transfer salda. Na przykład uważamy, że w porządku jest, aby karta miała roczne opłaty, o ile oferuje wystarczające nagrody, aby zrównoważyć te opłaty.

  Świetne karty kredytowe z wysokim limitem, które nie zostały obniżoneSzukając najlepszych kart kredytowych z wysokimi limitami kredytowymi, natknęliśmy się na kilku konkurentów, którzy dają świetne wybory – ale ostatecznie wypadli lepiej niż inna karta. Następujące karty były mocnymi zdobywcami drugiego miejsca.

  Karta Chase Sapphire Preferred®: ta karta oferuje wspaniałe nagrody za podróże, a posiadacze kart zgłaszają minimalny limit kredytowy w wysokości 5000 USD. Jednak w obu obszarach jest lepszy od Chase Sapphire Reserve®. Chase Sapphire Reserve® ma znacznie wyższą roczną opłatę w wysokości 550 USD, ale gdy rozliczysz 300 USD na podróż, część rocznej opłaty jest zwracana, a różnica między nią a roczną opłatą w wysokości 95 USD za kartę Chase Sapphire Preferred® jest zmniejszona. Obie te karty to świetny wybór, ale niezależnie od tego, czy szukasz większych nagród za podróż, czy wyższego limitu kredytowego, lepszym wyborem jest Chase Sapphire Reserve®.

  Karta kredytowa Ink Business Preferred℠: gdyby nie było czegoś takiego jak karty obciążeniowe, karta kredytowa Ink Business Preferred℠ byłaby naszym wyborem dla małych firm poszukujących karty z wysokim limitem. Dzieje się tak, ponieważ posiadacze kart zgłaszają minimalną linię kredytową w wysokości 5000 USD oprócz swoich zaległych nagród. Początkowa linia kredytowa karty ułatwi Twojej firmie osiągnięcie premii za rejestrację karty (Nowa oferta! Zdobądź 100 000 punktów bonusowych po wydaniu 15 000 USD na zakupy w ciągu pierwszych 3 miesięcy od otwarcia konta). Jednak nasza najlepsza rekomendacja dotycząca kart obciążeniowych nie ma ustalonego limitu wydatków, co zapewnia małym firmom niezrównaną siłę nabywczą, w zależności od ich nawyków wydawania.

  Informacje dotyczące kart kredytowych Chase Freedom® i Ink Business Preferred℠ zostały zebrane niezależnie przez ValuePenguin i nie zostały sprawdzone ani udostępnione przez wydawcę tej karty przed publikacją.

  Joe Resendiz jest byłym analitykiem bankowości inwestycyjnej w Goldman Sachs, gdzie zajmował się finansowaniem sektora publicznego i infrastruktury. Podczas swojego pobytu na Wall Street Joe ściśle współpracował z zespołem rynków kapitałowych instrumentów dłużnych, co pozwoliło mu uzyskać unikalny wgląd w rynek kredytowy. Joe jest obecnie analitykiem zajmującym się kartami kredytowymi i branżą płatności. Uzyskał tytuł licencjata na University of Texas w Austin, gdzie specjalizował się w finansach.

  Te odpowiedzi nie są udzielane ani zlecane przez reklamodawcę bankowego. Odpowiedzi nie zostały sprawdzone, zatwierdzone ani w inny sposób zatwierdzone przez reklamodawcę banku. Zapewnienie odpowiedzi na wszystkie posty i / lub pytania nie jest obowiązkiem reklamodawcy banku.

  Ujawnienie reklamodawcy: produkty wyświetlane na tej stronie mogą pochodzić od firm, od których ValuePenguin otrzymuje wynagrodzenie. Ta rekompensata może mieć wpływ na to, jak i gdzie produkty pojawiają się na tej stronie (w tym na przykład na kolejność, w jakiej się pojawiają). ValuePenguin nie obejmuje wszystkich instytucji finansowych ani wszystkich produktów oferowanych na rynku.

  Jak obliczamy nagrody: ValuePenguin oblicza wartość nagród, szacując wartość w dolarach wszelkich punktów, mil lub premii uzyskanych za pomocą karty, pomniejszoną o wszelkie powiązane opłaty roczne. Szacunki te dotyczą wyłącznie ValuePenguin, a nie wystawcy karty i nie zostały sprawdzone, zatwierdzone ani w inny sposób zatwierdzone przez wystawcę karty kredytowej.

  Przykład tego, jak obliczamy stawki nagród: gdy wymieniamy je na podróż przez Ultimate Rewards, punkty Chase Sapphire Preferred są warte 0,0125 $ każdy. Karta przyznaje 2 punkty za podróże i posiłki oraz 1 punkt za wszystko inne. Dlatego mówimy, że karta ma 2,5% stawki nagród za posiłki i podróże (2 x 0,0125 USD) i 1,25% stawki za wszystko inne (1 x 0,0125 USD).

  We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy