Najlepsze aplikacje do czytników kart kredytowych na Androida

Author:
17 lutego 2021
Category: Jest Dla Ciebie

Czasami wydaje się, że Apple dominuje w tej dziedzinie, jeśli chodzi o dostępność aplikacji do czytników kart kredytowych. W końcu na iOS jest mnóstwo, ale z jednej strony mogę liczyć na liczbę aplikacji POS na Androida. W pewnym sensie rani moje serce kochające Androida.

Po części trudność z aplikacjami mobilnymi opartymi na systemie Android polega na tym, jak podzielona jest przestrzeń Androida – jest tak wiele urządzeń, a aktualizacje systemu operacyjnego zależą zarówno od urządzenia, jak i operatora komórkowego. Ale dobre Android oparte MPOS aplikacje do przetwarzania kart kredytowych zrobić istnieć. Musisz tylko wiedzieć, gdzie szukać! Na szczęście wygląda na to, że wiele firm zaczyna rozumieć, jak ważne jest zaakceptowanie Androida, a ostatnio widziałem, jak kilka ofert POS przechodzi do przestrzeni Androida.

Porozmawiajmy o najlepszych opcjach aplikacji mPOS na Androida – które oferują najlepsze wrażenia, najlepszy sprzęt i najlepszą cenę!

Spis treści

Najlepsze aplikacje do przetwarzania kart kredytowych na Androida

Aby można było uznać ją za jedną z najlepszych aplikacji MPOS opartych na systemie Android, aplikacja mobilna musi być dostępna dla urządzeń z systemem Android i zawierać mobilny czytnik kart kredytowych, a nie terminal. I oczywiście musi to być również wysoko oceniane rozwiązanie.

Bez dalszych ceregieli, oto nasze ulubione rekomendacje dla użytkowników Androida, którzy potrzebują aplikacji do przetwarzania kart kredytowych!

Opłaty za transakcje osobiste

Wymiana + 0,2% + 0,10 USD

Typ procesora

Darmowy czytnik pasków magnetycznych (zbliżeniowy + czytnik chipów 49 USD)

Darmowy czytnik Chip & Swipe (cena detaliczna 29 USD)

Darmowy czytnik Swift B200 (chip i machnięcie)

Urządzenie mobilne CardConnect (49 USD)

PlacSquare (przeczytaj naszą recenzję) pojawia się w wielu moich artykułach – i szczerze, to dlatego, że jest to jedna z najlepszych opcji, kropka. Jeśli chodzi o funkcje, ceny i sprzęt, Square zajmuje czołowe miejsce w każdej kategorii. Bezpłatna mobilna aplikacja POS firmy Square, łagodnie nazwana Square Point of Sale (przeczytaj naszą recenzję), ma więcej funkcji niż standardowa aplikacja POS, nawet jeśli nie do końca osiąga możliwości pełnoprawnego systemu POS. Dodatkowo Square wprowadza fakturowanie, bazę danych klientów i pośrednie narzędzia do inwentaryzacji (w tym zliczanie pozycji) bez dodatkowych kosztów. Proces płatności na poziomie 2,75% dla transakcji typu swipe, dipped lub taped przy użyciu Square POS i mobilnego czytnika kart. Faktury są przetwarzane na 2,9% + 0,30 USD na transakcję i sprzedaż z kluczem na poziomie 3,5% + 0,30 USD na transakcję.

Square działa na iOS i Androidzie, ale warto zauważyć, że niektóre funkcje nie zawsze są obsługiwane przez tablety lub smartfony z Androidem. Na przykład możesz uruchomić sesję szuflady kasowej na tablecie z Androidem, ale nie na smartfonie, i nie możesz w ogóle śledzić sprzedaży według pracownika na Androidzie.

Do niedawna najlepszym sposobem na uzyskanie większości funkcji Square na jednym urządzeniu było użycie iPada. Jednak Square Register (przeczytaj naszą recenzję) zmienił to.

Register to oparta na systemie Android, uniwersalna platforma POS z 13,25-calowym ekranem dotykowym i 7-calowym wyświetlaczem skierowanym do klienta z wbudowanymi czytnikami kart. Prowadzi Square Point of Sale i ma wiele funkcji, które nie są dostępne na tabletach i smartfonach z Androidem. Przetwarzanie płatności w Square Register jest odstępstwem od standardowego 2,75% na transakcję; Zamiast tego sprzedawcy zapłacą 2,5% + 0,10 USD, co oznacza, że ​​sprzedawcy o średniej wielkości biletu wynoszącej 40 USD lub więcej uzyskają największe oszczędności przy tej szybkości przetwarzania.

Jeśli rejestr nie jest dla Ciebie odpowiedni, Square nadal oferuje wiele możliwości zakupu niedrogiego sprzętu; jego czytnik kart zbliżeniowych + chipowych kosztuje 49 USD z dostępnym finansowaniem. Możesz również kupić dodatkowy sprzęt do Square bezpośrednio od firmy, jeśli używasz Square do konfiguracji rejestru – w tym stojaki na tablety zgodne z Androidem!

Czytelnik
eCommerce
Sprzedaż
Food Service
Bezpłatna aplikacja i czytnik Square eCommerce Plac do sprzedaży detalicznej Plac dla restauracji Zaczynaj Zaczynaj Zaczynaj Zaczynaj Darmowe, uniwersalne oprogramowanie i czytnik POS dla systemów iOS i Android Łatwa integracja z popularnymi platformami oraz API do personalizacji Specjalistyczne oprogramowanie dla bardziej złożonych sklepów detalicznych Specjalistyczne oprogramowanie dla restauracji z pełną obsługą 0 USD / miesiąc 0 USD / miesiąc 60 $ / miesiąc 60 $ / miesiąc Zawsze wolny Zawsze wolny Bezpłatna wersja próbna Bezpłatna wersja próbna Shopify LiteNaprawdę uważam, że więcej osób musi zdawać sobie sprawę z faktu, że Shopify POS jest dostępny jako samodzielna opcja przetwarzania płatności dla firm, które potrzebują aplikacji mobilnej, ale być może nie chcą pełnoprawnego sklepu internetowego. Plan Shopify Lite (przeczytaj naszą recenzję) zapewnia dostęp do aplikacji Shopify POS (dostępnej na Androida i iOS), a także kilku dodatkowych narzędzi. Obejmuje to konfigurowalne przyciski płatności w witrynie, jeśli masz na przykład witrynę WordPress, a także sklep na Facebooku i fakturowanie.

Plan Lite kosztuje bardzo rozsądne 9 USD miesięcznie, z przetwarzaniem płatności na poziomie 2,7% za transakcję przeciągniętą, zanurzoną lub podsłuchaną. Proces transakcji zafakturowanych i z kluczem wynosi 2,9% + 0,30 USD za transakcję. Trzeba przyznać, że aplikacja Shopify POS nie jest tak w pełni funkcjonalna jak Square. A plan Lite nie zapewnia dostępu do wszystkich funkcji aplikacji POS, ale masz wszystkie niezbędne, standardowe funkcje mPOS.

Jeśli chcesz czegoś bardziej przypominającego tradycyjną konfigurację punktu sprzedaży, z dostępem personelu do kodu PIN, rejestracją zmian itp., Musisz przejść na wyższe poziomy planu Shopify. Jednak Shopify nie pobiera żadnych opłat za subskrypcje na urządzenie, więc 79 USD miesięcznie za standardowy plan Shopify zapewnia bardzo potężny plan e-commerce oraz POS działający na nieograniczonej liczbie urządzeń z kilkoma funkcjami, które zapewniają go na równi z tradycyjnymi Aplikacje POS. (Aha, i obniżone stawki za przetwarzanie!)

Na koniec powinieneś wiedzieć, że mobilny czytnik kart Shopify, czytnik Chip & Swipe, kosztuje 29 USD. Jednak Shopify oferuje bezpłatny czytnik kart dla nowych sprzedawców. Wcześniej sprawdziliśmy czytnik kart i byliśmy z niego bardzo zadowoleni, jeśli chodzi o projekt i cenę.

Payment Depot Mobile (Swipe Simple)Payment Depot działał głównie jako hurtowy dostawca rachunków handlowych, oferując cały zakres usług handlowych, od e-commerce po przetwarzanie mobilne. Cieszymy się jednak, że Payment Depot oferuje teraz ekskluzywny plan przetwarzania mobilnego czytelnikom Merchant Maverick, który jest skierowany nawet do małych firm. Możesz sprawdzić naszą recenzję Payment Depot Mobile, aby uzyskać więcej informacji.

Plan mobilny Payment Depot obejmuje dostęp do aplikacji Swipe Simple, stworzonej przez firmę CardFlight. CardFlight faktycznie licencjonuje swoje rozwiązania dla kilku dostawców, więc ceny i warunki różnią się w zależności od firmy, w której się zarejestrujesz. Payment Depot oferuje swój plan mobilny za 10 USD / miesiąc, z przetwarzaniem płatności na poziomie 2,6% + 0,10 USD za transakcję. Nie ma miesięcznych minimów ani żadnych innych opłat. I znowu, jest to wyłączność Merchant Maverick, więc musisz użyć naszego linku, aby zarejestrować się w tym planie! Ponadto duże firmy nadal mogą uzyskać dostęp do standardowych cen PD, co może być dla nich bardziej opłacalne.

Aplikacja Swipe Simple to wszechstronna, solidna oferta z podstawowymi funkcjami mobilnej aplikacji POS, a także bazą danych klientów, zapasami pośrednimi (w tym licznikami artykułów) i wirtualnym terminalem dostępnym bez dodatkowych kosztów. Jest nawet dorzucony darmowy terminal wirtualny. Chociaż nie zastąpi on pełnoprawnej aplikacji POS, firmy mobilne, które potrzebują niezawodnej aplikacji i stabilnego konta sprzedawcy, będą cieszyć się elastycznością oferowaną przez Payment Depot (i SwipeSimple).

Payment Depot oferuje również bezpłatny mobilny czytnik Swift B200 z obsługą kart chipowych. Jeśli chcesz również akceptować płatności zbliżeniowe NFC, możesz uaktualnić do czytnika kart obsługującego EMV / NFC, Swift B250, za jedyne 25 USD, co jest doskonałą ceną za uniwersalny, przyszłościowy czytnik kart.

Payline Mobile (CardPointe)Payline Data Mobile było pierwszym rozwiązaniem do przetwarzania mobilnego, które sprawdziłem, które oferowało stabilność konta sprzedawcy w połączeniu z cenami konkurencyjnymi dla małych firm. Oczywiście dodaliśmy również Payment Depot do tej listy, ale Payline Mobile jest również świetną opcją, jeśli potrzebujesz planu mobilnego i chcesz przejrzystych cen i doskonałej obsługi klienta.

Plan Payline Mobile obejmuje dostęp do aplikacji mobilnej CardPointe, wykonanej przez CardConnect. Aplikacja jest dość solidna i zawiera wszystkie niezbędne funkcje potrzebne do prowadzenia firmy mobilnej. Możesz nawet oznaczyć przedmioty jako zwolnione z podatku w aplikacji, co sprawia, że ​​jest to świetna opcja, jeśli prowadzisz hurtownię, a nawet okazjonalnie sprzedajesz właścicielom firm zwolnione z podatku od sprzedaży. Otrzymujesz również dostęp do wirtualnego terminala bez dodatkowych kosztów.

Jeśli chodzi o czytniki kart, Payline oferuje CardConnect Mobile Device, czytnik pasków magnetycznych, który łączy się przez gniazdo słuchawkowe. Ma gniazdo EMV; jednak akceptacja kart chipowych nie jest obecnie włączona dla czytnika, więc jesteś ograniczony tylko do paska magnetycznego, dopóki CardConnect nie uruchomi obsługi EMV. Payline sprzedaje czytnik za 49 USD, ale możesz porozmawiać z przedstawicielem handlowym Payline o cenie, jeśli jest to problem.

Oferta mobilna Payline Data jest rozliczana w ramach planu Payline Start, co oznacza, że ​​zapłacisz 10 USD / miesięczną opłatę i opłatę za wymianę plus ceny z marżą 0,2% + 0,10 USD. Ta cena może nie być najbardziej konkurencyjna dla małych firm, ale jeśli średnia transakcja wynosi 50 USD lub więcej, powinieneś zrobić dobrze.

Inną rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę w przypadku Payline, jest to, że firma ma minimum 25 USD miesięcznie – co oznacza, że ​​musisz wygenerować 25 USD miesięcznie z opłat manipulacyjnych, w przeciwnym razie Payline obciąży Cię różnicą między opłatami manipulacyjnymi a 25 USD (więc jeśli przetworzysz wystarczającą ilość 18,28 USD opłat, Payline pobierze kolejne 6,72 USD w celu wyrównania różnicy). W przypadku większości firm wynosi to około 1000 USD miesięcznie na kartę kredytową, ale dokładna kwota progu rentowności zależy od wielkości transakcji i średniej wymiany.

Muszę również wspomnieć, że CardConnect jest w rzeczywistości produktem First Data – a jeśli wolisz, możesz pobrać aplikację mobilną Clover Go przez Payline na te same warunki umowy i dodatkową opłatę w wysokości 6 USD miesięcznie (przekazywaną przez Clover). Możesz kupić czytnik Bluetooth Clover z obsługą kart chipowych za 120 USD, ale ponownie, jeśli masz wątpliwości co do ceny, porozmawiaj ze swoim przedstawicielem handlowym.

Wyróżnienia

Nie znalazłeś tego, czego szukałeś? W Merchant Maverick nie brakuje aplikacji do przetwarzania mobilnego – a lista zaledwie 4 opcji przetwarzania wydaje się nieco ograniczona. Oto więc wyróżnienia – rozwiązania, które nie do końca znalazły się na szczycie listy, ale nadal lubię z różnych powodów.

PayPal tutajPayPal to gigantyczny handel, a jeśli chcesz sprzedawać online, akceptacja PayPal jest łatwym rozwiązaniem. Jeśli chcesz przyjmować płatności osobiście, mobilna aplikacja POS PayPal, PayPal Here (przeczytaj naszą recenzję), oferuje szereg funkcji, w tym możliwość wysyłania faktur z aplikacji lub z pulpitu nawigacyjnego. PayPal tutaj nie jest tak solidny jak Square, a PayPal ogólnie zaleca integrację z jednym ze swoich partnerów POS, jeśli potrzebujesz bardziej zaawansowanych funkcji oprogramowania. Ale świetnie nadaje się do imprez pop-up, targów, kongresów i firm mobilnych.

PayPal przetwarza transakcje osobiste po 2,7% za przesunięcie, zanurzenie lub dotknięcie, a faktury po 2,9% + 0,30 USD za transakcję. Możesz kupić czytnik kart z chipem i paskiem magnetycznym za 24,99 USD lub uaktualnić do uniwersalnego czytnika Chip and Tap za 59,99 USD (dołączony zestaw ładowarki jest dostępny za 79,99 USD).

Zastanawiasz się, jak wypada tutaj PayPal w porównaniu do Square? Sprawdź nasz artykuł Square vs PayPal, aby uzyskać bezpośrednie porównanie!

PodsumowaćJeśli nie przetwarzasz regularnie kart kredytowych, ale potrzebujesz prostej, nieskomplikowanej opcji przetwarzania mobilnego z doskonałym czytnikiem kart kredytowych, SumUp (przeczytaj naszą recenzję) powinno znajdować się na górze Twojej listy. Wcześniej opisałem SumUp jako wyrafinowanego, minimalistycznego kuzyna firmy Square, ponieważ zapewnia wszystkie niezbędne elementy w eleganckim i prostym stylu.

Proces płatności wynosi 2,65% za transakcję przeciągniętą, wskazaną lub podsuniętą , czyli mniej niż w przypadku Square lub PayPal, bez stałej opłaty za transakcje. Chociaż nie zamierzasz oszczędzać ładunków łodzi w porównaniu z alternatywami, SumUp oferuje najniższe stawki bez miesięcznej opłaty, o czym warto wspomnieć. Ale to, co naprawdę podoba mi się w SumUp, to czytnik kart – który nawet dwa lata później nadal jest jednym z najlepiej zaprojektowanych i zapakowanych czytników kart, jakie miałem przyjemność spotkać. Kosztujący 69 dolarów nie jest tani, ale nadal uważam, że jest lepszy niż czytnik Square Contactless + Chip Reader i podobnie wyceniony czytnik Chip and Tap PayPal.

Sprawdź moje porównanie Square i SumUp, aby lepiej przyjrzeć się, jak SumUp wypada pod względem funkcji i wykonania.

Clover GoWspomniałem już o Clover Go – to aplikacja mobilna połączona z pakietem produktów POS Clover, należącym do First Data, podobnie jak CardConnect. Clover to flagowe oprogramowanie First Data, które działa już od kilku lat. Jeśli jesteś już użytkownikiem Clover i chcesz korzystać z mobilnego punktu sprzedaży, aplikacja Go jest oczywistą odpowiedzią, ponieważ została stworzona jako rozszerzenie pełnej aplikacji POS. Możesz jednak otrzymać Clover Go jako samodzielny produkt od First Data i wielu jej sprzedawców. Sprawdź naszą recenzję Clover Go, aby lepiej poznać jej funkcje.

Ceny aplikacji Clover Go, przetwarzania płatności i sprzętu różnią się w zależności od wybranego sprzedawcy. Usługa Payline Data to jedna z opcji – zapłacisz 16 USD miesięcznie z opłat plus wymiana plus 0,2% + 0,10 USD za transakcję i 120 USD za czytnik kart. Generalnie zalecamy usługi Dharma Merchant Services dla sprzedawców przetwarzających karty o wartości powyżej 10000 USD miesięcznie, a National Processing dla firm każdej wielkości. W obu przypadkach zapłacisz miesięczną opłatę w wysokości 10 USD i opłatę za wymianę plus 0,2% + 0,10 USD marży za transakcję.

Ciekawi Cię, jak Clover Go się kumuluje? Sprawdź nasze porównanie Square vs Clover Go!

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy