Najlepsi pożyczkodawcy hipoteczni 2020 roku

Author:
17 lutego 2021
Category: Jeśli Nie Masz

Kupno domu to jeden z najdroższych zakupów, jakich będziesz musiał dokonać w swoim życiu. Dlatego tak ważne jest, aby uzyskać odpowiedni kredyt hipoteczny przed podpisaniem umowy w linii przerywanej.

Kilka różnic w oprocentowaniu kredytów hipotecznych lub innych warunkach może oznaczać dziesiątki tysięcy dolarów wydanych lub zaoszczędzonych . Ale przy tak wielu opcjach dostępnych na rynku trudno jest wiedzieć, od czego zacząć.

Istnieją tradycyjni pożyczkodawcy i pożyczkodawcy hipoteczni online, lokalni i duże międzynarodowe. Ponadto wielu pożyczkodawców specjalizuje się w różnych rodzajach pożyczek.

Aby rozpocząć, przejrzyj najlepszych pożyczkodawców i znajdź kilku, którzy odpowiadają Twoim potrzebom. Aby pomóc Ci zacząć doskonalić swoje opcje, zebraliśmy listę najlepszych pożyczkodawców hipotecznych.

Najlepsi pożyczkodawcy hipoteczni i rynki pożyczek online w 2020 r

Masz do wyboru kilka świetnych opcji, od pożyczkodawców internetowych po oddziały stacjonarne, od doskonałych kredytów po pożyczkodawców złych kredytów. Zapoznaj się z pełną listą pożyczkodawców, aby znaleźć najlepszy wybór na kolejny kredyt mieszkaniowy.

LendingTreeLendingTree jest najlepszym rozwiązaniem, jeśli chcesz porównać wiele ofert, ponieważ współpracują one z największą siecią pożyczkodawców, którzy konkurują o Twoją firmę.

W rzeczywistości możesz otrzymać do pięciu różnych ofert pożyczki w ciągu kilku minut od złożenia wniosku. Jeśli już znalazłeś miejsce, które chcesz nazwać domem, zacznij tutaj.

Kolejną wspaniałą cechą jest to, że możesz złożyć wniosek online o pożyczki konwencjonalne, FHA lub VA. Witryna LendingTree zapewnia również mnóstwo szczegółowych zasobów dla kupujących po raz pierwszy, bez względu na to, gdzie jesteś w tym procesie.

Zawierają wskazówki dotyczące zakwalifikowania się do kredytu hipotecznego, błędy, których należy unikać przy zakupie domu oraz zestaw często zadawanych pytań. Aby uzyskać wskazówki dotyczące kredytu mieszkaniowego i otrzymywać wiele ofert jednocześnie, LendingTree to miejsce, do którego należy się udać.

pożyczkaDepotOferując pożyczki mieszkaniowe we wszystkich 50 stanach, LoLDepot współpracuje z szeroką gamą pożyczkobiorców. Minimalna ocena kredytowa dla większości pożyczek to 620. Jednak niektóre programy ubezpieczone przez rząd mogą zezwalać na to, aby Twoja ocena kredytowa wynosiła nawet 580.

Masz również dostęp do różnych opcji kredytu hipotecznego. Oferują zarówno kredyty hipoteczne o stałym, jak i zmiennym oprocentowaniu, a także kredyty hipoteczne typu jumbo, pożyczki FHA, pożyczki VA i pożyczki pod zastaw domu.

Jeśli chcesz porozmawiać o tych wyborach, z pewnością docenisz brak polityki pożyczkodawcy. Oznacza to, że Twój urzędnik ds. Pożyczek nie otrzymuje żadnego rodzaju zachęty, aby wskazać Ci konkretny kierunek, więc możesz zaufać otrzymanej porady.

Miej oko na swoje opłaty początkowe. W zależności od zastosowania mogą one kosztować od 1% do 5% ceny zakupu domu.

Podczas gdy pierwszym krokiem do ubiegania się o kredyt hipoteczny jest rozmowa z urzędnikiem kredytowym, sam proces składania wniosku odbywa się online. Oznacza to, że większość pracy możesz wykonać w dogodnym dla siebie czasie.

Rocket Mortgage od Quicken LoansRocket Mortgage to świetny wybór, jeśli wolisz ubiegać się o kredyt hipoteczny online i świetną obsługę klienta w razie potrzeby.

Rocket Mortgage zapewnia pożyczki FHA, pożyczki USDA oraz produkty pożyczkowe Freddie Mac i Fannie Mae z zaliczkami na poziomie zaledwie 3%.

Oddział Quicken Loans, proces składania wniosków online Rocket Mortgage jest niezwykle usprawniony, a czas zatwierdzenia wynosi zaledwie kilka minut. Możesz również uniknąć kłopotów z papierkową robotą, korzystając z zabezpieczonej platformy do udostępniania informacji finansowych.

Po ustaleniu proponowanej stopy procentowej możesz przetestować różne ceny domów i kwoty zaliczki, aby utworzyć niestandardową miesięczną płatność. Po uzyskaniu umowy na nowy dom zamknięcie jest łatwe i odbywa się w wybranym przez Ciebie miejscu.

Nowe fundusze amerykańskieDzięki New American Funding możesz wybrać pożyczki konwencjonalne, FHA lub VA. Możesz również zbadać opcje kredytu hipotecznego, który obejmuje pożyczkę na remont domu.

Rzadziej dostępne pożyczki obejmują pożyczki typu jumbo, odwrócone kredyty hipoteczne i kredyty hipoteczne tylko z odsetkami. Mają również dostępne programy pożyczkowe dla kupujących dom po raz pierwszy.

Gdy już wiesz, czego szukasz, przejrzyj ich kwestionariusz krok po kroku, aby uzyskać więcej informacji na temat potencjalnych warunków pożyczki, do których możesz się kwalifikować.

Alliant Credit UnionAlliant oferuje zarówno kredyty hipoteczne o stałym, jak i zmiennym oprocentowaniu, a Ty możesz kwalifikować się do wpłacenia zaliczki w wysokości zaledwie 3% ceny domu. W przypadku domu o wartości 200 000 USD oznacza to zaledwie 6000 USD potrzebnych na zaliczkę.

Możesz zakwalifikować się w dowolnym miejscu w kraju i cieszyć się niską opłatą początkową w wysokości zaledwie 995 USD. Jeśli posiadanie gotówki jest dla Ciebie problemem przy zakupie domu, sprawdź Alliant, aby zobaczyć, jak wypadają na tle innych kredytodawców hipotecznych.

Gwarantowana stawkaGwarantowana stopa procentowa wyniosła około 24 miliardów dolarów w postaci kredytów hipotecznych na 2018 r., Co nie jest zaskoczeniem. Ta łatwa w użyciu witryna internetowa pozwala zorientować się w kwalifikujących się stopach procentowych, wprowadzając tylko kilka szczegółów dotyczących szacowanego kredytu i rodzaju domu, który chcesz kupić.

Następnie możesz przejrzeć kilka opcji pożyczki, aby zobaczyć swoje stopy procentowe i opcje APR. Porównanie opcji kredytu hipotecznego jest niezwykle łatwe, aby zorientować się, który rodzaj kredytu jest dla Ciebie najlepszy. Możesz także przeglądać ich Centrum wiedzy, aby znaleźć mnóstwo szczegółowych zasobów dotyczących procesu zakupu domu.

Pierwszy bank internetowyFirst Internet Bank, działający wyłącznie online, umożliwia wypełnienie całego wniosku o kredyt hipoteczny z własnego domu.

Możesz jednak nadal dzwonić, aby porozmawiać z nimi przez telefon, kiedy tylko chcesz. Oferują również szeroką gamę pożyczek, w tym pożyczki konwencjonalne, jumbo, FHA, VA i USDA.

Możesz uzyskać spersonalizowaną stawkę kredytu hipotecznego w mniej niż minutę. Możesz nawet zarejestrować się w celu otrzymywania alertów e-mail, aby śledzić oprocentowanie kredytów hipotecznych podczas zakupów domów.

Uzyskanie wstępnej kwalifikacji zajmuje tylko chwilę, a następnie możesz przesłać odpowiednią dokumentację, aby uzyskać wstępne zatwierdzenie. Ten dodatkowy krok daje Ci przewagę nad konkurencją, gdy będziesz gotowy do złożenia oferty na dom.

Usługi hipoteczne w CarringtonJeśli masz pytanie dotyczące pożyczki, możesz porozmawiać z przedstawicielem Carrington od 7:00 do 18:00 czasu PST. Pojawiły się nawet w programie Lifetime Designing Spaces.

Nie trzeba więc mówić, że Carrington jest dostępny i chcą Twojej firmy. Przejrzyj ich witrynę internetową, a za chwilę przekonasz się, jak przyjazna jest dla użytkownika.

Mają listę narzędzi hipotecznych, które pomogą Ci zrozumieć, na co Cię stać. Mają również przewodnik krok po kroku przedstawiający proces składania wniosków kredytowych, listę popularnych warunków kredytu hipotecznego, z których korzystają banki, objaśnienie rodzajów pożyczek oraz listę kontrolną wniosku o kredyt hipoteczny.

Dzięki intuicyjnemu, przyjaznemu dla użytkownika interfejsowi i znakomitym oprocentowaniu, Carrington jest najwyższej klasy firmą oferującą kredyty hipoteczne.

SunTrustSunTrust, oprócz swoich fizycznych oddziałów w całym kraju, ma również dużą obecność online w zakresie kredytów hipotecznych.

Możesz utworzyć konto internetowe, aby ubiegać się o pożyczkę hipoteczną lub wprowadzić kod pocztowy, aby znaleźć lokalizację w pobliżu. Oferują zestaw kredytów hipotecznych oprócz typowych pożyczek wspieranych przez rząd, w tym kosztowne finansowanie domu.

Alternatywnie, jeśli spełniasz określone wymagania dotyczące dochodów, możesz kwalifikować się do otrzymania pożyczki HomeReady / Home Possible, która może pomóc w uczynieniu posiadania domu bardziej przystępnym.

SunTrust oferuje również unikalny program dla lekarzy, który pomaga licencjonowanym stażystom, rezydentom i stypendystom w zakwalifikowaniu się do kredytu hipotecznego.

Bank USADokonaj wstępnej kwalifikacji online w ciągu kilku minut, a stamtąd możesz zacząć podejmować mądre decyzje dotyczące swojego przyszłego domu. US Bank oferuje pożyczki konwencjonalne o stałym oprocentowaniu, pożyczki VA, ARM i pożyczki FHA.

Chcesz zaprojektować i zbudować swój wymarzony dom? Mają nawet nowe kredyty budowlane i inwestycyjne.

Mają też aplikację „urzędnik ds. Pożyczek w pobliżu, która umożliwia rozmowę z kimś, kto ma wiedzę na temat Twojej okolicy i tego, co konkretnie chcesz kupić.

Możesz również bezpośrednio zadzwonić pod ich numer krajowy, a ktoś od razu z tobą porozmawia. Mają nawet sekcję FAQ, która odpowiada na pytania, o których nawet nie wiedziałeś.

Inni kredytodawcy hipoteczni do rozważenia

Nie znalazłeś takiego na liście, który Ci się podobał? Przeczytaj nasze recenzje innych dobrych kredytodawców hipotecznych:

Jak wybrać pożyczkodawcę hipotecznego

Jedną z najlepszych rzeczy, które możesz zrobić w ramach procesu wyboru kredytu hipotecznego, jest porównanie oprocentowania kredytów hipotecznych od wielu kredytodawców . Chociaż istnieją pewne standardy kredytowe, których muszą przestrzegać kredytodawcy hipoteczni, każdy z nich ma elastyczność w sposobie ich wdrażania.

Możesz być zaskoczony, jak dużą zmienność widzisz w swoich różnych ofertach. Ponadto pożyczki mogą mieć różne struktury, aby dostosować je do Twojej sytuacji finansowej lub osobistych preferencji.

Jeśli nie masz pod ręką dużej ilości gotówki, możesz zapłacić wyższą stopę procentową, aby uniknąć większych kosztów zamknięcia. Jeśli chcesz obniżyć miesięczne raty, pożyczkodawca może pozwolić Ci zapłacić za punkty, aby kwalifikować się do niższej stawki.

Pomocne jest również zrozumienie, gdzie są obecnie oprocentowanie kredytów hipotecznych i dokąd zmierzają. Dobry agent nieruchomości może Ci w tym pomóc, ponieważ zazwyczaj dość dobrze zna rynek.

Poznaj swoją zdolność kredytową i rodzaj stawki, do której powinieneś się kwalifikować, aby móc wynegocjować najlepszą możliwą ofertę. Niektórzy wydawcy kart kredytowych bezpłatnie podają Twój wynik FICO.

Oto kilka pytań, które możesz zadać przy wyborze pożyczkodawcy hipotecznego:

 • Jaka jest ich obsługa klienta?
 • Co mogą powiedzieć o swoich kosztach zamknięcia i innych powiązanych opłatach?Ile potrzebujesz na zaliczkę?Jak szybko możesz zamknąć, gdy znajdziesz dom?To wszystkie pytania, które powinieneś zadać przynajmniej dwóm lub trzem oddzielnym kredytodawcom hipotecznym.

  Porównaj odpowiedzi i określ, który pożyczkodawca może zaoferować Ci najlepszą ofertę finansową i spełnić wszelkie inne oczekiwania związane z procesem pożyczki.

  Czego powinieneś szukać u pożyczkodawcy hipotecznego?

  Znalezienie najlepszego pożyczkodawcy hipotecznego dla Twoich potrzeb może trochę potrwać, więc daj sobie czas. Jeśli interesuje Cię konkretny rodzaj pożyczki, na przykład pożyczka VA lub pożyczka FHA, upewnij się, że pożyczkodawca faktycznie ją oferuje.

  Stopy procentoweWybierz co najmniej dwóch lub trzech pożyczkodawców z dobrymi ocenami satysfakcji klientów, aby porównać oferty wstępnej kwalifikacji. Spójrz na oferowane przez nie stopy procentowe, niezależnie od tego, czy są one stałe czy regulowane, oraz jakie będą Twoje miesięczne płatności.

  Podatki i ubezpieczeniaUpewnij się, że zawierają szacunkowe podatki i ubezpieczenie, a nie tylko kapitał i odsetki, ponieważ może to spowodować wzrost płatności o co najmniej kilkaset dolarów.

  Podatki od nieruchomościJeśli mieszkasz w droższej okolicy, takiej jak duże miasto, spodziewaj się, że zapłacisz jeszcze więcej za podatki od nieruchomości. Zawsze możesz refinansować, aby uzyskać niższą stawkę w dalszej części drogi, ale jest to kosztowne ze względu na koszty zamknięcia.

  Koszty zamknięciaNastępnie porównaj opłaty za zamknięcie każdego kredytodawcy hipotecznego. Niektóre wydatki nie zmienią się z pożyczkodawcy na pożyczkodawcę. Na przykład wyszukiwanie tytułu będzie kosztować mniej więcej tyle samo, niezależnie od tego, przez jakiego pożyczkodawcę przejdziesz. Z drugiej strony opłaty początkowe mogą się znacznie różnić.

  Spodziewaj się zapłaty od 3% do 5% kwoty pożyczki na całkowite koszty zamknięcia. Który koniec spektrum się kończy, może mieć ogromny wpływ na ilość potrzebnej gotówki.

  Dobry pożyczkodawca pomoże Ci zbadać dostępne opcje na podstawie ilości posiadanej gotówki i tego, jak długo planujesz przebywać w domu.

  Punkty hipoteczneJeśli masz dodatkowe pieniądze i planujesz uczynić swoje nowe miejsce swoim „domem na zawsze, warto zapłacić dodatkowe punkty przy zamknięciu w zamian za niższe oprocentowanie. Poproś każdego pożyczkodawcę o różne scenariusze, aby zobaczyć, który najlepiej pasuje do Twoich indywidualnych potrzeb.

  Jak uzyskać wstępną kwalifikację do kredytu hipotecznego?

  Istnieją dwa sposoby rozpoczęcia procesu kredytu hipotecznego: wstępna kwalifikacja i wstępna akceptacja.

  Uzyskanie wstępnej kwalifikacji jest krokiem informacyjnym, aby zorientować się, jakich stóp możesz się spodziewać i ile możesz pożyczyć w oparciu o poziom dochodów i zadłużenia. W tej chwili nie musisz dostarczać żadnej dokumentacji.

  Cytaty, które otrzymujesz, nie są utrwalone i mogą ulec zmianie wraz z Twoją oficjalną aplikacją. Ale dobrze jest dowiedzieć się, jakiego rodzaju pożyczki powinieneś rozważyć, ile gotówki prawdopodobnie będziesz potrzebować i jakiego przedziału cenowego domu powinieneś przyjrzeć się.

  Będziesz potrzebować więcej, aby faktycznie złożyć ofertę na dom, ponieważ większość sprzedawców nie uważa wstępnej kwalifikacji za wystarczająco oficjalną, aby wskazać prawdopodobne finansowanie.

  Co to jest list przed zatwierdzeniem?List o wstępnej akceptacji przenosi proces wstępnej kwalifikacji o krok dalej. Zasadniczo przesyłasz cały wniosek i całą towarzyszącą mu dokumentację.

  Obejmuje to takie rzeczy, jak zeznania podatkowe z ostatnich dwóch lat, wyciągi bankowe, wyjaśnienia wszelkich negatywnych uwag na temat historii kredytowej oraz weryfikacja zatrudnienia.

  Pożyczkodawca wykonuje również twardą akcję kredytową, aby określić stopę procentową. Zajmuje to trochę czasu, ale po uzyskaniu wstępnej zgody pożyczkodawca dostarcza pismo określające, do jakiej kwoty pożyczki kwalifikujesz się i jaką kwotę zaliczki możesz wpłacić.

  Kiedy składasz ofertę dotyczącą domu, dodatek ten sprawia, że ​​jest ona znacznie silniejsza, ponieważ sprzedawca wie, że prawdopodobnie otrzymasz zgodę na kredyt hipoteczny. Po zaakceptowaniu oferty możesz ustalić stopę procentową u pożyczkodawcy na określoną liczbę dni.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy