Liczenie kredytów: ile potrzebuję na tytuł magistra

Liczenie kredytów: ile potrzebuję na tytuł magistra
Author:
16 października 2020
Category: Mogą Pomóc

Zdobycie tytułu magistra to po części odwaga, po części wytrwałość i cała inteligencja. Dopasowanie pracy do intensywnego życia może być wyzwaniem, dlatego warto zacząć od planu.

Dwa główne punkty zainteresowania większości kandydatów na absolwentów to:

  • Cena – ile to będzie kosztować?
  • Czas do zakończenia – jak szybko mogę to zrobić?

Ale w próżni nie można mówić ani o cenie, ani o czasie realizacji. Musisz także omówić jeszcze jeden ważny element: godziny kredytowe.

Pytanie o kredyt

Godzina kredytu to jednostka używana do mierzenia osiągnięć edukacyjnych. Niektóre kursy zapewniają więcej godzin zaliczeń niż inne, zazwyczaj zależy to od zaawansowanego charakteru materiału. Im bardziej zaawansowany kurs, tym więcej godzin jest przyznawanych na jego zaliczenie.

Ile kredytów potrzeba, aby ukończyć studia

Większość programów studiów magisterskich wymaga 40 godzin zaliczenia.

Kilka szkół nie wymaga tylu godzin. Na przykład program nauczania na Uniwersytecie Franklin jest wystarczająco skuteczny, aby spełniać akredytowane standardy edukacyjne i obejmuje tylko 36 godzin; co pozwala wielu studentom ukończyć studia magisterskie w zaledwie 14 miesięcy, co oznacza dużą oszczędność czasu.

Myślisz o złożeniu podania o przyjęcie do szkoły średniej? Zobacz, jak stworzyć zwycięski esej wstępu za pomocą tego bezpłatnego raportu.

Więc ile zajęć będę musiał wziąć?

Liczba ta będzie się znacznie różnić w zależności od programu i indywidualnych okoliczności.

Na przykład możesz przenieść punkty, aby zmniejszyć liczbę kredytów potrzebnych do ukończenia studiów. W takim przypadku prawdopodobnie będziesz musiał wziąć mniej podstawowych kursów w programie.

Ale powiedzmy, że będziesz musiał zdobyć pełne 40 godzin lub kredytów. Średnio 4 godziny na lekcję to zwykle około 9 zajęć na Franklin University i 10 zajęć w większości innych szkół. Należy zauważyć, że każda szkoła dokonuje własnego wyboru programu nauczania.

Jakie rodzaje zajęć wezmę

Wymagania programu różnią się w zależności od stopnia i, jak zobaczysz poniżej, są silnie dostosowane tylko do konkretnych potrzeb uczniów.

Zazwyczaj sekwencja magisterska zaczyna się od podstaw i podstaw, a następnie przechodzi do innych, bardziej złożonych tematów, takich jak strategia, prawo, krytyczne myślenie, etyka i przywództwo. Są to rodzaje kursów, które budują twoje doświadczenie akademickie od zapamiętywania do jednego z przemyślanym wkładem w branżę. To może być transformacyjne.

Struktura każdego stopnia może się znacznie różnić, ponieważ powinna być dostosowana do programu, a nie do ogólnych ram. Poniższy obraz pokazuje, jak różni się program nauczania dla trzech typowych stopni:

Według dr Bruce’a Campbella, przewodniczącego programu MBA na Uniwersytecie Franklin: „Na zajęciach ważny jest brak powielania. Należy pamiętać, że w miarę możliwości szkoła powinna zapewniać zintegrowany program nauczania, który jest odpowiedni dla obecnego miejsca pracy ”.

Na przykład MBA powinien łączyć teorię i praktykę, która jest istotna dla tego świata. Nowy absolwent powinien mieć możliwość skorzystania z dyplomu już następnego dnia. „Model Uniwersytetu Franklin to: Treść zgodna z każdym programem MBA, dostarczana przez praktyków, którzy wiedzą, jak działa świat”.

Jak szybko mogę uzyskać tytuł magistra?

Zazwyczaj większość studentów uzyskuje tytuł magistra w ciągu 2-3 lat.

Większość tradycyjnych kandydatów na studia magisterskie zajmuje około 24 miesięcy, aby ukończyć studia od początku do końca. Jednak czas na przerwy między semestrami lub trymestrami i wakacjami może wydłużyć rzeczywisty harmonogram o kilka miesięcy.

Niektóre innowacyjne programy umożliwiają studentom ukończenie studiów magisterskich w zaledwie 14 miesięcy – dając studentom możliwość uzyskania stopnia, który chcą uzyskać w ciągu dwóch lat. Programy te mogą pomóc studentom zaoszczędzić zarówno czas, jak i pieniądze oraz osiągnąć oczekiwane przez nich wyniki (takie jak podwyżka lub awans) w szybszych ramach czasowych.

Dlaczego niektóre programy mówią, że trwa to dłużej?

Jeśli spędzasz dużo czasu na szukaniu informacji w Internecie, zauważysz, że istnieją dramatyczne różnice w ilości wymaganych kredytów między programami.

Dlaczego? W rzeczywistości może być wiele powodów.

Tradycyjne szkoły zazwyczaj wymagały bardziej ogólnych lub przygotowawczych kursów, zgodnych z ich historycznymi standardami instytucjonalnymi. Inne opcje mogą mieć bardziej sztywne opcje planowania, zmuszając uczniów do przechodzenia przez program w wolniejszym tempie. Inne szkoły mogą wymagać osobistych sesji, które mogą być uciążliwe dla harmonogramów uczniów.

Należy zauważyć, że istnieją szybkie opcje, które są wiarygodnymi programami. W dobie internetowych fabryk dyplomów niektórzy utożsamiają stopień szybciej z mniej renomowanym. Nie zawsze tak jest. Wiele akredytowanych szkół oferuje innowacyjne programy online zaprojektowane z myślą o dzisiejszych zapracowanych profesjonalistach. To może być ogromna różnica, jeśli chcesz zdobyć dyplom.

WSKAZÓWKA! Nie bierz za wartość nominalną roszczeń szkoły dotyczących terminu ukończenia. Zapytaj Biuro Rekrutacyjne, czy są wśród byłych uczniów, z którymi możesz porozmawiać, aby zrozumieć tempo nauki w szkole. Pamiętaj, aby zadać tym referencjom konkretne pytania dotyczące czasu potrzebnego na ich wypełnienie i czy mają jakieś rady, na co zwrócić uwagę.

Jak szybciej uzyskać tytuł magistra?

Na czas ukończenia studiów może mieć wpływ kilka kluczowych czynników.

  • Elastyczne planowanie: Niektóre programy umożliwiają studentom zapisanie się na kursy o różnej długości lub w alternatywnych terminach rozpoczęcia, aby umożliwić uczniom ukończenie zajęć zgodnie z wymaganiami napiętego harmonogramu.
  • Preferowane tempo: Niektórzy uczniowie wolą brać udział w jak największej liczbie kursów w każdym przedziale czasowym. Inni wolą uczestniczyć w mniejszej liczbie kursów, aby zmniejszyć obciążenie pracą. A inni nadal lubią brać udział w zajęciach na raz, aby dostosować się do bardziej zamierzonego tempa uczenia się.
  • System semestr vs trymestr: Trymestry mogą pomóc studentowi ukończyć więcej kursów w ciągu roku, w porównaniu do tradycyjnych semestrów.

PORADA: Niektóre szkoły mają plany zajęć, które są szczególnie cenne dla pracujących dorosłych. Na przykład na Uniwersytecie Franklin studenci mogą uzyskać tytuł magistra „w pełnym wymiarze godzin – 1 lekcja na raz”. (Podaj link do witryny Franklin.) Celem jest zapewnienie różnych prędkości opcji, abyś mógł uzyskać dyplom w żądanym tempie – czy to w pełnym, niepełnym wymiarze godzin, czy też na jednym kursie na raz.

Absolwent szybciej bez cięcia narożników

Tytuł magistra wymaga znacznej ilości czasu, energii i zaangażowania. Nie ma tam miejsca na pójście na skróty. Cóż, może jest trochę miejsca do wycięcia. Poświęćmy trochę czasu, aby dowiedzieć się o kredytach kursowych i niektórych opcjach, które mogą pomóc skrócić czas potrzebny na zdobycie dyplomu.

Teraz, gdy wiesz, jak zdobyć te punkty magisterskie w tempie, które Ci odpowiada, co Cię powstrzymuje? Nadszedł czas, aby znaleźć swoje tempo – w miejscu, które zmieni Twoje życie. Aby dowiedzieć się, jak zaplanować program studiów magisterskich, możesz zacząć tutaj, już teraz.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy