Kroger akceptuje karty kredytowe Visa we wszystkich sklepach, cofając zakaz

Author:
17 lutego 2021
Category: Gdzie Produkty

Gigant spożywczy powiedział, że będzie akceptował karty Visa we wszystkich swoich sklepach po zakazie w dwóch sieciach sklepowych, spowodowanym wysokimi opłatami za przeciągnięcie

Cavan Images / Cavan / Getty Images

30 października 2019 r

Podsumowanie

Kroger uchylił zakaz używania kart kredytowych Visa w dwóch swoich sieciach sklepowych, spowodowany wysokimi opłatami interchange.

Treść tej strony jest aktualna na dzień opublikowania; Jednak niektóre z naszych ofert partnerskich mogły wygasnąć. Zapoznaj się z naszą listą najlepszych kart kredytowych lub skorzystaj z naszego narzędzia CardMatch , aby znaleźć karty dopasowane do Twoich potrzeb.

Kroger uchylił zakaz używania kart kredytowych Visa w dwóch swoich sieciach sklepowych, spowodowany wysokimi opłatami interchange.

Gigant supermarketów ogłosił 1 marca, że ​​jego oddział Smith Food & Drug Stores przestanie akceptować karty kredytowe Visa od 3 kwietnia. Zakaz obejmował 142 sklepy i 108 stacji benzynowych w Utah, Nevadzie, Nowym Meksyku, Wyoming, Idaho, Montanie i Arizonie.

W sierpniu 2018 r. Supermarkety Foods Co. należące do Kroger poinformowały, że nie będą już przyjmować kart kredytowych Visa. Zakaz ten objął 21 sklepów i pięć stacji paliw w środkowej i północnej Kalifornii.

Według doniesień prasowych karty kredytowe Visa będą teraz akceptowane w obu sieciach.

Kupujący nadal mogli korzystać z kart debetowych Visa, a także z kart innych sieci, takich jak Mastercard, Discover i American Express.

Niezbędne lektury, dostarczane co tydzień

Zasubskrybuj, aby co tydzień otrzymywać najważniejsze wiadomości tygodnia w swojej skrzynce odbiorczej.

Twoja podróż z kartą kredytową już oficjalnie się rozpoczęła.

Miej oko na swoją skrzynkę odbiorczą – wkrótce wyślemy Twoją pierwszą wiadomość.

Detaliści płacą sieciom kart opłatę interchange – zwaną również „opłatą za przeciągnięcie – w wysokości około 2 lub 3 procent ceny zakupu za każdym razem, gdy konsument korzysta z karty kredytowej. Eksperci twierdzą, że koszty opłat za przeciągnięcie zwykle

są przenoszone na konsumenta. Według doniesień Visa i Mastercard podniosą opłaty za swipe w kwietniu.

„Visa przez długi czas nadużywała swojej pozycji i nakładała na detalistów nadmierne opłaty – powiedział wiceprezes Kroger Mike Schlotman w komunikacie prasowym. „Ukrywają przed klientami to, co Visa i jej banki pobierają od sprzedawców detalicznych za akceptowanie kart Visa. W Smith’s opłaty za karty kredytowe Visa są wyższe niż w przypadku innych akceptowanych przez nas marek kart kredytowych .

W ostatnich latach sprzedawcy detaliczni walczyli z sieciami kart w sądzie o opłaty za przelew. W 2014 roku Wal-Mart złożył pozew przeciwko Visa, twierdząc, że ta ostatnia wykorzystała swoją dominującą pozycję na rynku do podniesienia opłat za swipe. W pozwie stwierdzono, że sprzedawcy detaliczni zapłacili 350 milionów dolarów z tytułu opłat interchange i sieciowych od 2004 do 2012 roku.

American Express spotkał się również z oporem ze strony sprzedawców detalicznych i partnerów korporacyjnych w związku z wysokimi opłatami za przelew, które utrzymały go na niższym poziomie akceptacji w USA niż główni rywale Visa i Mastercard. Jednak Amex ogłosił w marcu 2018 r., Że obniży opłaty interchange do najniższego poziomu od prawie 20 lat.

Treść redakcyjna tej strony opiera się wyłącznie na obiektywnej ocenie naszych autorów i nie jest napędzana przez dolary reklamowe. Nie został dostarczony ani nie został zlecony przez wydawców kart kredytowych. Możemy jednak otrzymać rekompensatę za kliknięcie linków do produktów naszych partnerów.

Brady Porche jest starszym redaktorem w CreditCards.com. Od momentu dołączenia do CreditCards.com w 2016 roku Brady zajmował się wieloma różnymi tematami dotyczącymi finansów osobistych, w tym ocenami kredytowymi, nagrodami, zarządzaniem długiem i bezpieczeństwem danych.

Co dalej?Przewodnik po T-Mobile MONEY: opłaty, świadczenia, jak to działa

T-Mobile MONEY to konto czekowe działające wyłącznie online, które umożliwia wpłacanie czeków, płacenie rachunków i wysyłanie pieniędzy za pośrednictwem smartfona. Zaintrygowany? Oto pełny przewodnik po T-Mobile MONEY.

Pytania lub komentarze?

Zasady poprawek redakcyjnych

Dołącz do dyskusji

Zachęcamy naszych użytkowników do aktywnej i wnikliwej rozmowy. Prosimy, pomóż nam zachować cywilizację i szacunek w naszej społeczności. Dla własnego bezpieczeństwa nie ujawniaj informacji poufnych ani osobistych, takich jak numery kont bankowych czy numery ubezpieczenia społecznego. Wszystko, co opublikujesz, może zostać ujawnione, opublikowane, przesłane lub ponownie wykorzystane.

Treść redakcyjna na CreditCards.com nie jest sponsorowana przez żaden bank ani wystawcę karty kredytowej. Dziennikarze w redakcji są oddzieleni od działalności biznesowej firmy. Komentarze zamieszczone poniżej nie są dostarczane, przeglądane ani zatwierdzane przez żadną firmę wymienioną w naszych treściach redakcyjnych. Ponadto żadne firmy wymienione w treści nie ponoszą odpowiedzialności za zapewnienie odpowiedzi na wszystkie posty i / lub pytania.

Szczegółowe informacje na temat warunków oferty można znaleźć w aplikacjach o karty kredytowe online. Podejmowane są uzasadnione wysiłki, aby zachować dokładne informacje. Jednak wszystkie informacje dotyczące karty kredytowej są przedstawiane bez gwarancji. Po kliknięciu przycisku „Zastosuj teraz możesz przejrzeć warunki karty kredytowej na stronie internetowej wydawcy.

Bądź na bieżąco z trendami branżowymi i nowymi ofertami dzięki naszemu cotygodniowemu biuletynowi.Twoja podróż z kartą kredytową już oficjalnie się rozpoczęła.

Miej oko na swoją skrzynkę odbiorczą – wkrótce wyślemy Twoją pierwszą wiadomość.

UJAWNIENIE REKLAMODAWCY CreditCards.com to niezależna, wspierana przez reklamy usługa porównawcza. Oferty pojawiające się na tej stronie pochodzą od firm, od których CreditCards.com otrzymuje rekompensatę. Ta rekompensata może mieć wpływ na to, jak i gdzie produkty pojawiają się w tej witrynie, w tym na przykład na kolejność, w jakiej mogą pojawiać się w kategoriach aukcji. Inne czynniki, takie jak nasze własne zasady dotyczące zastrzeżonych witryn internetowych i prawdopodobieństwo uzyskania przez wnioskodawców zgody kredytowej, również wpływają na to, jak i gdzie produkty pojawiają się na tej stronie. CreditCards.com nie obejmuje wszystkich dostępnych ofert finansowych lub kredytowych. CCDC współpracuje z emitentami, w tym między innymi z American Express, Bank of America, Capital One, Chase, Citi i Discover.

Zakresy kredytowe CreditCards.com pochodzą z FICO® Score 8, który jest jednym z wielu różnych typów ocen kredytowych. Jeśli ubiegasz się o kartę kredytową, pożyczkodawca może użyć innej oceny kredytowej, rozważając Twój wniosek o kredyt.

Ujawnienie reklamodawcy

CreditCards.com to niezależna, wspierana przez reklamy porównywarka. Oferty pojawiające się na tej stronie pochodzą od firm, od których CreditCards.com otrzymuje rekompensatę. Ta rekompensata może mieć wpływ na to, jak i gdzie produkty pojawiają się w tej witrynie, w tym na przykład na kolejność, w jakiej mogą pojawiać się w kategoriach aukcji. Inne czynniki, takie jak nasze własne zasady dotyczące zastrzeżonych witryn internetowych i prawdopodobieństwo uzyskania przez wnioskodawców zgody kredytowej, również wpływają na to, jak i gdzie produkty pojawiają się na tej stronie. CreditCards.com nie obejmuje wszystkich dostępnych ofert finansowych lub kredytowych. CCDC współpracuje z emitentami, w tym między innymi z American Express, Bank of America, Capital One, Chase, Citi i Discover.

Najważniejsze wiadomości i porady ekspertów w Twojej skrzynce odbiorczej co tydzień

Twoja podróż z kartą kredytową już oficjalnie się rozpoczęła.

Miej oko na swoją skrzynkę odbiorczą – wkrótce wyślemy Twoją pierwszą wiadomość.

Dostarczono potrzebne informacje.

Dołącz do naszego newslettera, aby otrzymywać najważniejsze informacje o kartach kredytowych i informacje finansowe prosto do swojej skrzynki odbiorczej.

Twoja podróż z kartą kredytową już oficjalnie się rozpoczęła.

Miej oko na swoją skrzynkę odbiorczą – wkrótce wyślemy Twoją pierwszą wiadomość.

Najważniejsze wiadomości i porady ekspertów w Twojej skrzynce odbiorczej co tydzień

Twoja podróż z kartą kredytową już oficjalnie się rozpoczęła.

Miej oko na swoją skrzynkę odbiorczą – wkrótce wyślemy Twoją pierwszą wiadomość.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy