Kiedy zainwestować w ethereum

Author:
17 lutego 2021
Category: Mogą Pomóc

Tak więc Ethereum zostało zaprezentowane przez Vitalika Buterina pod koniec 2013 roku. Cztery lata później Ethereum bardzo urósł i osiągnął 400 dolarów. Następnie osiągnął 500, a później 800 dolarów. Ethereum osiągnął szczyt za około 1400 dolarów, a następnie spadł do 380 dolarów w marcu 2018 roku. Inwestorzy się przestraszyli iz tego powodu trudno jest znaleźć dobrą strategię inwestycyjną Ethereum na 2019 rok. Ale nie martw się, pokażemy Ci jak inwestować w Ethereum.

Wiele osób przestało inwestować w kryptowaluty, ponieważ uważają, że to oszustwo. Ale kryptowaluta nigdzie nie pójdzie. I oczywiście nie jest to oszustwo. W rzeczywistości jest odwrotnie, jest to szansa, która dopiero się zaczęła. Zanim więc opowiem wam najlepszą strategię inwestycyjną Ethereum na 2019 rok, najpierw musimy przeanalizować, co się stało.

„Najlepsza strategia inwestycyjna Ethereum na rok 2020 – Treść:
 1. Przyczyna awarii Ethereum
 2. Ale co dalej?Jakie są trendy dla Ethereum w 2020 roku?Nasza strategia inwestycyjna Ethereum na 2020 rokPrzyczyna awarii Ethereum

  Wiele osób uważa, że ​​Ethereum rozbił się z powodu przepisów. Ale to nie wszystko. Ethereum i inne kryptowaluty uległy awarii, ponieważ zostały skonfigurowane na wielką awarię.


  Tak więc 2 lata po wprowadzeniu Ethereum spadł z 400 do 200 dolarów. Po tym dużym spadku, kontynuował trend wzrostowy do 400 dolarów i ponownie spadł do 250 dolarów. Później, na początku 2018 roku, wartość Ethereum na monetę osiągnęła około 1400 dolarów. Niedługo potem spadł do 400 dolarów. Więc awarie Ethereum nie były czymś nowym. To była prosta powtórka z targu.

  Ale dlaczego tak jest?

  Ethereum i inne kryptowaluty rosły głównie dzięki zakupom monet przez entuzjastów i początkujących. I niestety to oni musieli najbardziej ucierpieć, gdy pękła bańka kryptograficzna. Tak więc Ethereum zajęło dwa i pół roku od 2015 roku, aby zebrać wystarczającą liczbę podekscytowanych ludzi, aby stworzyć pierwszą bańkę kryptograficzną.

  Ale co dalej z Ethereum?

  Wydaje się, że kolejna fala nadmiernie podekscytowanych ludzi będzie gromadzić się w ciągu najbliższych 4 lat. W rezultacie Ethereum może ponownie osiągnąć ogromny wzrost o 1000%. Wydaje się to niemożliwe, ale nadal można to nazwać małą bańką według dzisiejszych standardów, ponieważ całkowita wycena rynku kryptowalut wynosi tylko około 800 miliardów dolarów. To całkiem mało, jeśli porównać to do bańki internetowej z blisko 9,5 biliona dolarów. Jest więc dużo miejsca, w którym Ethereum może w przyszłości gwałtownie wzrosnąć.

  Jakie są trendy Ethereum w 2020 roku?

  Analiza wykazała już, że rynek kryptowalut, a zwłaszcza Ethereum, bardzo ucierpiał w ciągu ostatniego roku. W rezultacie wiele osób straciło pieniądze. Niewiele osób chce handlować kryptowalutami. W rezultacie wolumen obrotu spadnie.

  Brzmi to negatywnie, ale w rzeczywistości jest to dla nas dobre. Ze względu na niski wolumen obrotu zmienność cen będzie niska. Dlatego łatwiej jest zrozumieć, kiedy rynek kryptowalut osiągnął dno.

  Ale to nie wszystkoPonadto twórca Ethereum wprowadza ogromne zmiany. Wraz z rozwojem technologii blockchain chcą rozwiązać wiele kluczowych problemów. Oto kilka nowych rozwiązań:

  Mogą pomóc ulepszyć Ethereum i podnieść cenę Ether.

  Ponadto jest więcej inwestorów instytucjonalnych, którzy dołączą do rynku kryptowalut. To dobry znak, że pod koniec 2020 roku rynek kryptowalut może znowu zobaczyć ogromne zyski.

  Oczywiście Ethereum już nigdy nie będzie miał tak wielkiego hossy jak w 2017 roku. Możemy się jednak spodziewać małych przebiegów pod koniec roku.

  Nasza strategia inwestycyjna Ethereum na 2020 rok

  Nasza analiza inwestycji Ethereum wykazała, że ​​rynek kryptowalut stracił dużo na wartości. Powodem tego jest to, że wielu inwestorów się odwróciło. Ale, jak powiedział wcześniej Warren Buffet, bój się, gdy inni są chciwi, i bądź chciwy, gdy inni się boją. Należy o tym zawsze pamiętać, inwestując w Ethereum.

  Podążając za trendem, spodziewamy się ponownego wzrostu za około dwa lata. Za cztery lata może osiągnąć swój szczytowy punkt i ponownie ulec awarii. Tak więc Ethereum prawdopodobnie nie będzie warte 1000 dolarów w 2020 roku, ale może być warte 500 dolarów w przyszłym roku i 1000 dolarów za 2–3 lata.

  Co powinieneś zrobić?Bądź cierpliwy. Wykorzystaj pierwszą połowę roku, aby dowiedzieć się wszystkiego o Ethereum. Ważne jest, aby zrozumieć, w co inwestujesz. Oto artykuł o Ethereum, który może Ci pomóc.

  Przyszłość dla Ethereum wydaje się być dobra. Teraz radzimy poczekać do końca lat. Następnie kup małe kwoty i poczekaj, aż rynek się ustabilizuje. Jeśli tak jest, zainwestuj w większe ilości. Jeśli zastosujesz się do naszej strategii inwestycyjnej Ethereum, sukces jest gwarantowany.

  Jeśli chcesz być informowany o najnowszych aktualizacjach, śledź nas na Facebooku, Pinterest i Steemit.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy