Karta z możliwościami

Author:
17 lutego 2021
Category: Karcie Kredytowej

Skorzystaj z 20 $ zniżki na pierwszy zakup, gdy otworzysz i użyjesz swojej karty kredytowej Lane Bryant tego samego dnia *

 • Aplikuj teraz
 • Zapłać online(Minimalny zakup 20,01 USD na lanebryant.com.)

  Tworzenie własnej linii stało się jeszcze bardziej satysfakcjonujące

  Zdobywaj punkty i nagrody dziękiczłonkostwu Lane Rewards 1+karcie kredytowej Lane Bryant.Dodatkowo, ciesz się nowymi korzyściami, takimi jak Lane Bryant Credit Card Days i ekskluzywny dostęp dla naszych najlepszych klientów.

  ZARABIAJ DODATKOWE 5 PUNKTÓW ZA 1 USD WYDANY

  na kwalifikujące się 2 zakupy kartą kredytową Lane Bryant 3

  10 $ NAGRODY za każde 3000 punktów

  OFERTA URODZINOWA 4, aby Twoje urodziny były jeszcze bardziej wyjątkowe!

  DARMOWA WYSYŁKA STANDARDOWA 5

  na kwalifikujące się zakupy online o wartości 75 USD (ta korzyść staje się lepsza wraz ze statusem Platinum!)

  Aby uzyskać korzyści, musisz zarejestrować się w oddzielnym programie Lane Rewards. Odwiedź lanebryant.com/rewards, aby dowiedzieć się, jak się zarejestrować.

  Chcesz więcej informacji na temat nagród za pas? Zapoznaj się z często zadawanymi pytaniami lub regulaminem.

  Aby uzyskać dodatkowe informacje o karcie kredytowej, zadzwońpodnumer800-888-4163 (TDD / TTY 800-695-1788)lub odwiedź stronę lbcard.com. Aby uzyskać dodatkowe informacje onagrodach za paszadzwońpodnumer866-886-4731lub odwiedź stronę lanebryant.com/rewards.

  Oświadczenie dotyczące oferty

  * Wniosek i zatwierdzenie muszą nastąpić tego samego dnia, aby otrzymać ofertę. Oferta dostępna tylko w Lane Bryant, Lane Bryant Outlets i lanebryant.com. Ofertę należy wykorzystać w lokalizacji, w której złożyłeś podanie. Nie można łączyć z innymi ofertami kredytowymi. Ważne tylko raz. Cała kwota transakcji po rabacie musi zostać przelana na kartę kredytową Lane Bryant. Duplikaty ofert nie będą akceptowane. Oferta nie dotyczy SPANX®. Jedna wstępna zniżka w wysokości 20 USD na klienta. Wymagany minimalny zakup 20,01 USD na lanebryant.com (nie jest wymagany minimalny zakup w sklepach). W przypadku zwrotu jednej lub więcej pozycji wartość kuponu lub jej część może zostać odliczona od zwrotu lub kredytu kuponu. Kwalifikujący się zakup jest określany po uwzględnieniu rabatów, bez uwzględnienia podatków oraz kosztów wysyłki i obsługi. Nie podlega wymianie na gotówkę (wartość gotówkowa = 0 USD.00) i nie może być stosowany do poprzednich zakupów, wymian, zwrotów, płatności kartą kredytową, kart podarunkowych i elektronicznych kart podarunkowych.

  Wyłączenie odpowiedzialności za Lane Rewards

  1 Ten program nagród jest dostarczany przez Lane Bryant, Inc. i jego warunki mogą ulec zmianie w dowolnym momencie. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełnymi warunkami i postanowieniami dotyczącymi nagród, które obejmują wymagania kwalifikacyjne i sposób obliczania punktów oraz wiążące postanowienia dotyczące rozstrzygania sporów. Aby dołączyć, będziesz musiał podać swój numer telefonu i adres e-mail do Lane Bryant. Członkostwo Lane Rewards jest dostępne tylko dla legalnych mieszkańców dowolnego 1 z 50 stanów USA lub DC i pełnoletności.

  Zastrzeżenie dotyczące karty kredytowej Lane Bryant

  Oferta 2 jest dostępna dla wszystkich członków Lane Rewards. Z zastrzeżeniem pewnych ograniczeń (patrz Regulamin programu nagród), cena zakupu towaru liczy się jako zakup z zyskiem. Cena zakupu towaru liczy się jako zakup z zyskiem.

  Wyłączenie odpowiedzialności za kwalifikujące się zakupy

  3 Oferta jest przeznaczona wyłącznie dla posiadaczy kart kredytowych Lane Bryant zarejestrowanych w programie Lane Rewards.

  Wyłączenie odpowiedzialności za ofertę urodzinową

  4 Oferta jest dostępna dla wszystkich członków Lane Rewards. Zobacz Regulamin. Aby otrzymać świadczenia urodzinowe, należy podać Lane Bryantowi miesiąc i dzień urodzin. Oferta zostanie wysłana na początku miesiąca Twoich urodzin. Wymagany minimalny zakup. Posiadacze kart kredytowych muszą założyć konto na lanebryant.com/rewards i podać adres e-mail oraz numer telefonu, aby otrzymać specjalną ofertę urodzinową (tylko w USA).

  Wyłączenie odpowiedzialności za ofertę wysyłkową

  5 Ograniczone do standardowej wysyłki. Oferta jest dostępna dla wszystkich członków Lane Rewards.

  Oferty kart kredytowych podlegają zatwierdzeniu kredytu.

  Konta kart kredytowych Lane Bryant są wydawane przez Comenity Bank.

  ODZIEŻ, AKCESORIA, BIUSTONOSZE, SEN I LOUNGE KUP JEDEN OTRZYMAJ 75% ZNIŻKI:Obowiązuje tylko dla wybranych pozycji w magazynie. Wyłączono: pogromcy drzwi i prześwit. Rabat przy zakupie tańszych artykułów. Nie można ich łączyć z innymi kuponami, nie można ich wymienić na gotówkę i nie można ich zastosować do poprzednich zakupów, wymian, zwrotów ani płatności kartą kredytową. Niedostępne w zamykanych sklepach. Obowiązuje online do godz. 11:59 czasu pacyficznego w dniu 27.09.2020 r. Obowiązuje w sklepach do 05.10.2020. Współpracownicy Lane Bryant i innych firm będących własnością Asceny nie kwalifikują się.

  WYPRZEDAŻ 40% ​​ZNIŻKI:Obowiązuje tylko dla wybranych artykułów z wyprzedaży w magazynie. Nie obejmuje sprzedaży końcowej, staników, majtek i biżuterii. Mogły zostać zastosowane tymczasowe obniżki cen. Przedmiotów oznaczonych jako sprzedaż końcowa nie można zwrócić. Nie można ich łączyć z innymi kuponami, nie można ich wymienić na gotówkę i nie można ich zastosować do poprzednich zakupów, wymian, zwrotów ani płatności kartą kredytową. Niedostępne w zamykanych sklepach. Obowiązuje online i w sklepach do wyczerpania zapasów. Współpracownicy Lane Bryant i innych firm będących własnością Asceny nie kwalifikują się.

  PROGRAM NAGROD PASOWYCH:Ten program nagród jest dostarczany przez Lane Bryant, Inc. i jego warunki mogą ulec zmianie w dowolnym momencie. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełnymi warunkami i postanowieniami dotyczącymi nagród, w tym wymaganiami kwalifikacyjnymi i sposobem obliczania punktów. Aby dołączyć, będziesz musiał podać swój numer telefonu i adres e-mail do Lane Bryant. Członkostwo Lane Rewards jest dostępne tylko dla legalnych mieszkańców dowolnego 1 z 50 stanów USA lub DC i pełnoletności.

  WYKUP GOTÓWKI W STYLU PASA RUCHU:Obowiązuje tylko w przypadku towarów z magazynu. Nie można wymienić w zamykanych sklepach ani na SPANX® i innych firmach zewnętrznych na lanebryant.com. Nie można jej łączyć z kuponami, Pogromcami drzwi i innymi promocjami w sklepach lub witrynach z rabatem 40% lub wyższym. Zrealizuj jeden kupon o wartości 25 USD za każdy zakup o wartości 50 USD (maksymalnie 10 kuponów na transakcję online). Kwota kwalifikująca jest określana po uwzględnieniu dopuszczalnych rabatów i bez uwzględnienia podatków, kosztów wysyłki i obsługi. Nie można go wymienić na gotówkę (wartość gotówkowa = 0,00 USD) i nie można go zastosować do poprzednich wymian zakupów, zwrotów, płatności kartą kredytową, kart podarunkowych i elektronicznych kart podarunkowych. Jeśli kwalifikujący się towar zostanie zwrócony, wartość oferty lub jej część może zostać odliczona od zwrotu lub kredytu kupieckiego i nie może zostać ponownie wykorzystana. Wykorzystaj w Lane Bryant Stores and Outlets lub na lanebryant.com od 26 września do 5 października 2020 r. (Do 23:59PT online). Współpracownicy Lane Bryant i innych firm będących własnością Asceny nie kwalifikują się.

  3X PUNKTY NAGRÓD LANE ZA KWALIFIKOWANIE ZAKUPÓW Z KARTĄ KREDYTOWĄ LANE BRYANT:Oferta dostępna tylko w Lane Bryant, Outlets i lanebryant.com od 21 września do 23:59 PT 27 września 2020 r. Kwalifikujące się zakupy dokonane kartą kredytową Lane Bryant zapewniają członkom Srebrnym 45 punktów / 1 $, członkom Gold 60 punktów / 1 $ i członkom Platinum 75 pkt. / 1 ​​USD. Nie łączy się z innymi dodatkowymi ofertami specjalnymi dotyczącymi punktów. Z zastrzeżeniem pewnych ograniczeń, patrz Regulamin, cena zakupu towaru kwalifikuje do potrójnej liczby punktów. Punkty bonusowe pojawią się na Twoim koncie programu Lane Rewards po kwalifikującym się zakupie w ciągu około 14 dni. Oferty kart kredytowych podlegają zatwierdzeniu kredytu. Konta kart kredytowych Lane Bryant są wydawane przez Comenity Bank.

  DODATKOWE 5% ZNIŻKI Z KARTĄ KREDYTOWĄ LANE BRYANT:Oferta dostępna tylko w Lane Bryant, Lane Bryant Outlets i lanebryant.com do 11 października 2020 r. (Do 23:59 czasu pacyficznego online). Całość kwoty transakcji po rabacie należy przelać na Kartę Kredytową Lan Bryant. Oferta nie dotyczy SPANX®. Zniżka zostanie naliczona przed opodatkowaniem, wysyłką i obsługą. Nie można go wymienić na gotówkę (wartość gotówkowa = 0,00 USD) i nie można go zastosować do poprzednich zakupów, wymiany, zwrotów, płatności kartą kredytową, kartami podarunkowymi ani e-kartami podarunkowymi. Jeśli jeden lub więcej kwalifikujących się przedmiotów zostanie zwróconych, wartość oferty lub jej część może zostać odliczona od zwrotu lub kredytu kupieckiego. Współpracownicy Lane Bryant i innych firm będących własnością Asceny nie kwalifikują się. Oferty kart kredytowych podlegają zatwierdzeniu kredytu. Konta kart kredytowych Lane Bryant są wydawane przez Comenity Bank.

  $ 25 OFF $ 75, $ 50 OFF $ 150, $ 75 OFF $ 225 +:Jeden na klienta. Nie obejmuje SPANX®, Squeem, Amoena, kart podarunkowych i e-kart podarunkowych. O ile wyraźnie nie podano inaczej, tej oferty nie można łączyć z innymi promocjami, w tym: promocjami w całym sklepie, Fashion Flash, Flash Sales, Doorbusters lub wydarzeniami dotyczącymi odzieży i akcesoriów w całym sklepie. Kwalifikujący się zakup jest określany po uwzględnieniu rabatów, podatku i kosztów wysyłki. Można użyć tylko raz, nie można go łączyć z innymi kuponami, nie można go wymienić na gotówkę (wartość gotówkowa = 0,00 USD) i nie można go zastosować do poprzednich zakupów, wymiany w sklepie, zwrotów, płatności kartą kredytową ani zakupu kart podarunkowych i e-prezentów Karty. Jeśli zwracany jest przedmiot, który zmniejsza pierwotną kwotę zakupu do mniej niż 75 USD, 150 USD lub 225 USD, wartość kuponu lub jego część może zostać odliczona od zwrotu. Ważny online tylko do 11:59:00 PT w dniu 30.09.2020 z kodem SEPTGIFT. Współpracownicy Lane Bryant i innych firm będących własnością Asceny nie kwalifikują się. Zamówienia międzynarodowe: Ceny i promocje mogą się różnić w zależności od regionu.

  DARMOWA DOSTAWA NA 75 $:Bezpłatna wysyłka dotyczy tylko standardowej wysyłki i obsługi w Stanach Zjednoczonych. Obowiązuje dla produktów dostępnych w magazynie na lanebryant.com dzisiaj do 23:59 czasu pacyficznego. Kwota kwalifikująca jest określana po uwzględnieniu rabatów, a także przed opodatkowaniem, wysyłką i obsługą. Nie można go wymienić na gotówkę (wartość gotówkowa = 0,00 USD) i nie można go zastosować do poprzednich zakupów, wymiany, zwrotów, płatności kartą kredytową, kart podarunkowych i elektronicznych kart podarunkowych.

  ZAMÓWIENIA MIĘDZYNARODOWE:Ceny i promocje mogą się różnić w zależności od regionu. Zapoznaj się z zastrzeżeniami dotyczącymi promocji, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat każdej oferty.

  PROGRAM NAGROD PASOWYCH:Ten program nagród jest dostarczany przez Lane Bryant, Inc. i jego warunki mogą ulec zmianie w dowolnym momencie. Pełne warunki i postanowienia dotyczące nagród można znaleźć na lanebryant.com/help/loyalty-terms-and-conditions, gdzie znajdują się wymagania dotyczące kwalifikowalności, sposób obliczania punktów oraz wiążące postanowienia dotyczące rozstrzygania sporów. Aby dołączyć, będziesz musiał podać swój numer telefonu i adres e-mail do Lane Bryant. Członkostwo Lane Rewards jest dostępne tylko dla legalnych mieszkańców dowolnego 1 z 50 stanów USA lub DC i pełnoletności.

  DODATKOWE 5% ZNIŻKI Z KARTĄ KREDYTOWĄ LANE BRYANT:Oferta dostępna tylko w sklepach Lane Bryant, Lane Bryant Outlets i lanebryant.com do 11 października 2020 r. (Do 23:59 czasu PT online). Cała kwota transakcji po rabacie musi zostać przelana na kartę kredytową Lane Bryant. Oferta nie dotyczy SPANX®. Zniżka zostanie naliczona przed opodatkowaniem, wysyłką i obsługą. Nie można go wymienić na gotówkę (wartość gotówkowa = 0,00 USD) i nie można go zastosować do poprzednich zakupów, wymiany, zwrotów, płatności kartą kredytową, kart podarunkowych i elektronicznych kart podarunkowych. Jeśli jeden lub więcej kwalifikujących się przedmiotów zostanie zwróconych, wartość oferty lub jej część może zostać odliczona od zwrotu lub kredytu kupieckiego. Współpracownicy Lane Bryant i innych firm będących własnością Asceny nie kwalifikują się.

  3X PUNKTY NAGRÓD LANE ZA KWALIFIKOWANIE ZAKUPÓW Z KARTĄ KREDYTOWĄ LANE BRYANT:Oferta dostępna tylko w sklepach Lane Bryant, Outletach i lanebryant.com do 27 września (do 23:59 czasu pacyficznego online). Kwalifikujące się zakupy dokonane kartą kredytową Lane Bryant zapewniają członkom Silver 45 punktów / 1 $, członkom złotym 60 punktów / 1 $ i członkom platynowym 75 punktów / 1 $. Nie łączy się z innymi dodatkowymi ofertami specjalnymi dotyczącymi punktów. Oferta jest przeznaczona wyłącznie dla posiadaczy kart kredytowych Lane Bryant zarejestrowanych w programie Lane Rewards. Z zastrzeżeniem pewnych ograniczeń, patrz Regulamin, cena zakupu towaru kwalifikuje do potrójnej liczby punktów. Punkty bonusowe pojawią się na Twoim koncie programu Lane Rewards po kwalifikującym się zakupie w ciągu około 14 dni.

  Oferty kart kredytowych podlegają zatwierdzeniu kredytu.

  Konta kart kredytowych Lane Bryant są wydawane przez Comenity Bank.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy