Jakie karty kredytowe są akceptowane w Costco?

Author:
17 lutego 2021

Klub hurtowni akceptuje tylko jedną sieć kart kredytowych: Mastercard.

Zaktualizowano 13 marca 2020 r

 • Najlepsze karty kredytowe
 • Karty transferu salda
  • 0% salda przelewów
  • Karty podróżne i nagrody

   • Karty kredytowe Aeroplan
   • Karty lotnicze MilesKarty kredytowe AventuraOgólne nagrody za podróżKarty kredytowe AvionNagrody za gaz Oferty zwrotu gotówkiNiska stopa procentowaBrak opłaty rocznejZłoto, platyna i czerńMetalowe karty kredytowe0% opłat zagranicznychOferty powitalneKarty studenckieWizytówkiKarty przedpłaconeZabezpieczone karty kredytowe

    • Brak kart kredytowych
    • Niskie APRNiskie depozyty
    • American Express
    • BMOHSBCKohoOdśwież dane finansoweScotiabankMandarynkaDlaczego Mastercard jest jedyną kartą kredytową, którą akceptuje Costco?Odpowiedź na to pytanie sprowadza się do jednego słowa: opłaty.

     Za każdym razem, gdy przeciągasz swoją kartę w sklepie, sprzedawca płaciopłaty interchangedo odpowiedniej sieci płatniczej – Visa, Mastercard, American Express itp. Zazwyczaj opłata ta wynosi od 2% do 3%. Kilka lat temu jedynymi kartami kredytowymi akceptowanymi w Costco były American Express. Costco zawarło umowę, w której jego opłata interchange byłaby znacznie niższa niż typowa opłata.

     Ostatecznie transakcja zakończyła się, gdy Costco poprosił o niższą opłatę interchange, a Amex nie zaakceptował. Kiedy ich umowa z Amex wygasła w 2014 roku, Costco zawarł umowę z Mastercard. Ostatecznie polityka firmy Costco dotycząca wyłącznie Mastercard dotyczy oszczędności kosztów. Pracując wyłącznie z jedną siecią płatniczą, firma może negocjować niższe opłaty i przekazywać oszczędności kupującym Costco.

     Metody płatności i karty kredytowe akceptowane w Costco Typ karty kredytowej
     Zaakceptowano w Costco
     Karta MasterCard ✅ Wiza ❌ American Express (partnerstwo zakończone w 2014 roku) ❌ Karty debetowe (w tym karty debetowe Visa) ✅ Gotówka ✅ Czek osobisty ✅ Karta gotówkowa Costco lub bon podarunkowy ✅ Apple Pay, Samsung Pay i Google Pay ✅ Najlepsze karty kredytowe w CostcoChociaż opcje płatności kartą kredytową Costco są ograniczone, nadal możesz znaleźć opłacalne opcje wraz z kartą Mastercard firmy Costco, którą klub hurtowni dystrybuuje za pośrednictwem Capital One.

     * Zastrzeżenie: jak wybraliśmy najlepsze karty kredytowe akceptowane w CostcoKarty na tej stronie wybraliśmy na podstawie dostawców dostępnych za pośrednictwem Findera. Te karty nie są reprezentatywne dla całego rynku. Zawęziliśmy nasze najpopularniejsze wybory, szukając produktów, które oferowały wysokie nagrody za płatności kartą kredytową Costco i które pasują do zasad klubu magazynowego dotyczącego wyłącznie kart Mastercard.

     Żadna pojedyncza karta nie będzie najlepszym wyborem dla wszystkich, więc porównaj dostępne opcje przed wybraniem nowej karty.

     Najlepsze karty kredytowe akceptowane w CostcoNajlepsze do uzyskania zwrotu gotówki: Tangerine World MastercardJeśli szukasz karty kredytowej o wartości 0 USD z roczną opłatą z nieograniczonymi nagrodami cashback i konkurencyjną ofertą transferu salda, to Tangerine World Mastercard może być właśnie dla Ciebie. Zdobądź nieograniczony zwrot gotówki w wysokości 2% w dwóch wybranych kategoriach (lub w trzech kategoriach, jeśli otworzysz konto oszczędnościowe Tangerine i bezpośrednio zdeponujesz gotówkę z powrotem na konto) i nieograniczony zwrot gotówki w wysokości 0,5% za wszystko inne. Obowiązują warunki.

     Nowi posiadacze kart mogą otrzymać słodki bonus. Uzyskaj oprocentowanie 1,95% od przelewów salda za pierwsze sześć miesięcy (ważne w ciągu pierwszych 30 dni od otwarcia konta).

     Profity
    • Brak opłaty rocznej. Korzystaj z rocznej opłaty w wysokości 0 USD dzięki tej karcie.
    • Oferta powitalna. Uzyskaj oprocentowanie 1,95% od przelewów salda za pierwsze sześć miesięcy (ważne w ciągu pierwszych 30 dni od otwarcia konta). Zdobądź nagrody pieniężne. Zdobądź nieograniczony zwrot gotówki w wysokości 2% w dwóch wybranych kategoriach (lub w trzech kategoriach, jeśli otworzysz konto oszczędnościowe Tangerine i bezpośrednio zdeponujesz pieniądze na koncie) oraz nieograniczony zwrot gotówki w wysokości 0,5% za wszystko inne. Obowiązują warunki. Opcjonalna oferta przeniesienia salda. Uzyskaj oprocentowanie w wysokości 1,95% od transferów salda przez pierwsze sześć miesięcy. Aby skorzystać z tej oferty, musisz wypełnić wniosek o przeniesienie salda w ciągu 30 dni od zatwierdzenia konta i aktywować kartę w ciągu 45 dni od zatwierdzenia. Opłata za przelew salda w wysokości 1% zostanie naliczona od każdej przesłanej kwoty (Tangerine zrzeka się opłaty, jeśli jesteś mieszkańcem Quebecu). Konkurencyjne stopy procentowe. Tangerine World Mastercard ma oprocentowanie 19,95% od zakupów, 19,95% od zaliczek gotówkowych i 19,95% od transferów salda (po wygaśnięciu wszelkich stawek promocyjnych). Dodaj autoryzowanych użytkowników. Dodaj do 5 autoryzowanych użytkowników do swojego konta i ciesz się roczną opłatą w wysokości 0 USD za każdą dodatkową kartę. Ubezpieczenie urządzenia mobilnego oraz ochrona Twoich zakupów. W pełni obciąż swoją kartę kosztami nowych telefonów komórkowych, smartfonów, tabletów lub planów bezprzewodowych i uzyskaj ochronę w przypadku zgubienia, kradzieży, przypadkowego uszkodzenia lub awarii mechanicznej urządzenia mobilnego. Większość nowych elementów obciążających Twoją kartę jest automatycznie chroniona przed utratą, kradzieżą lub uszkodzeniem. Ponadto okres napraw kwalifikujących się elementów może zostać podwojony, maksymalnie do jednego roku. Obowiązują warunki. Dodatki podróżne. Ciesz się bezpłatnym członkostwem LoungeKey, które zapewnia ekskluzywne oferty gastronomiczne, detaliczne i spa na ponad 400 lotniskach na całym świecie oraz dostęp do ponad 1000 salonów (opłata obowiązuje za każdą wizytę w salonie).Uważaj na
    • Minimalny wymóg dochodu. Aby ubiegać się o tę kartę, musisz mieć minimalny dochód osobisty w wysokości 60 000 USD lub łączny dochód gospodarstwa domowego w wysokości co najmniej 100 000 USD.
    • Opłata za transakcję zagraniczną. Za każdym razem, gdy dokonujesz zakupu w obcej walucie, zapłacisz 2,5% opłaty. Ograniczone korzyści związane z podróżą. Chociaż ta karta oferuje pewne korzyści podróżne, nie obejmuje wielu korzyści związanych z podróżą oferowanych przez więcej kart kredytowych premium, takich jak bezpłatne ubezpieczenie podróżne, bezpłatny przelot i upgrade hotelu oraz zniżki na wynajem samochodów.Najlepsze do zdobywania mil lotniczych: BMO AIR MILES World Elite MastercardKarta BMO AIR MILES World Elite Mastercard pozwala zdobywać przyspieszone AIR MILES, które można wymienić na dodatki podróżne i towary. Zdobądź 1 MILE AIR MILE za każde 10 USD wydane na kwalifikujące się zakupy i zdobądź 5 mil w Shelldo 31 grudnia 2020 r. Aby urozmaicić umowę, karta zawiera kuszący bonus rejestracyjny. Zdobądź premię w wysokości do 2000 mil powietrznych. Obowiązują warunki. Dodatkowo, zwolnij się z rocznej opłaty w wysokości 120 USD w pierwszym roku. Zdobądź 5 mil w Shelldo 31 grudnia 2020 r.

     Posiadacze kart otrzymują również szereg bezpłatnych korzyści związanych z podróżą, w tym ubezpieczenie podróżne. Uzyskaj 15% zniżki na wszystkie loty AIR MILES w Ameryce Północnej bez okresów przerw. Ciesz się bezpłatnym członkostwem w Mastercard Airport Experiences zapewnianym przez LoungeKey z ekskluzywnym dostępem VIP, a także uzyskaj dwa roczne bezpłatne karnety. Posiadacze kart mogą również uzyskać dostęp do bezpłatnych usług Trip Assistance w celu uzyskania informacji i porad związanych z podróżą.

  We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy