Jakich kart kredytowych używają milionerzy?

Author:
17 lutego 2021
Category: Kartę Kredytową

Milionerzy używają tych 3 elitarnych kart kredytowych?

Świat finansów jest zdominowany przez trzy główne amerykańskie firmy obsługujące karty kredytowe: Visa, MasterCard i American Express. To „wielka trójka, która od około 60 lat tworzy zasady dla światowego przemysłu kart kredytowych. Oto 3 elitarne karty kredytowe wybrane przez milionerów i miliarderów.

Elita dołącza do specjalnego klubu

Pożyczki finansowe mogą pomóc ludziom przezwyciężyć problem kredytowy dzięki dostępowi do nowych linii kapitału. Obecnie istnieje wiele kart finansowych na dobry lub zły kredyt. Jest to jeden ze sposobów wyrównania szans finansowych.

Niektóre z głównych korzyści, których ludzie szukają w elitarnych kartach, to usługa concierge, szybsze gromadzenie punktów i dostęp do ekskluzywnych klubów. Milioner chce się lepiej traktować. Oto 3 elitarne karty kredytowe, które otwierają drzwi.

Visa? Slogan: „Wszędzie tam, gdzie chcesz!

W 1958 roku Bank of America rozpoczął swoją kartę kredytową Visa (BA). W 2008 roku raport Nilsona stwierdził, że Visa miała 38,3% udziału w rynku kart kredytowych. W 2009 r. Visa przetworzyła 62 miliardy transakcji o wartości 4,4 bln USD. W raporcie Nilsona podano 58% udział w światowym rynku transakcji zakupu Visa w 2014 r.

3) wiza? czarnyPosiadacze karty mogą korzystać z całodobowej usługi concierge Visa Black Card, pomocy drogowej, ubezpieczenia i ekskluzywnych nagród. Po wydaniu 1500 USD członkowie mogą cieszyć się bonusem rejestracyjnym w wysokości 25 000 punktów. Istniejące salda Visa mogą zostać przeniesione po niskim 0% początkowej RRSO (ważne przez piętnaście cykli rozliczeniowych). Członkostwo Black Card zapewnia dostęp do 350 poczekalni VIP na lotniskach na całym świecie. Wystarczy zapłacić roczną opłatę w wysokości 495 USD, aby wieść dobre życie.

PODZIAŁBonus – 25 000 punktów Zarobek

podstawowy -1 punkt / 1 dolar

maksymalny zarobek -? 1 punkt / 1 dolar

zdobycia / wykorzystanie limitu -? Nie

Zdobądź do 25 000 punktów bonusowych, wydając 1500 $ w ciągu pierwszych 90 dni.

Luksusowe prezenty – posiadacze kart otrzymują luksusowe upominki od najlepszych światowych marek.

Posiadacze kart otrzymują obsługę VIP w ponad 3000 hoteli, ośrodków wypoczynkowych i willi na całym świecie, w tym zabiegi spa, podwyższenie standardu pokoju, bezpłatne śniadanie, wczesne zameldowanie, późne wymeldowanie i nie tylko.

Wymień swoje punkty na szeroki wachlarz opcji nagród, w tym karty podarunkowe, doświadczenia i podwójną wartość przelotów, co oznacza, że ​​potrzeba mniej punktów, aby przejść dalej.

Posiadacze karty otrzymują bezpłatne członkostwo i nieograniczoną liczbę wizyt w ponad 350 salonach w 200 miastach na całym świecie dzięki programowi VIP-ów na lotniskach.

Stawka początkowa przy zakupach – Nieoferowana Stawka początkowa

za transfery – 0% przez 15 miesięcy

Stawka podstawowa – 14,99% (V)

ROCZNA OPŁATA – 495 USD OPŁATA ZA

PRZELEW SALDA – 3%

MAKSYMALNA OPŁATA

ZA PÓŹNO – 37 USD MAKSYMALNA OPŁATA KARNA

– Brak

OKRES KARENCJI – 23 dni

ODPOWIEDŹ ONLINE – BRAK

ZALICZKI GOTÓWKI – 25,24% (V)

OPŁATA Z

TYTUŁU GOTÓWKI – 5% (min. 10 $) OPŁATA ZA TRANSAKCJE ZAGRANICZNE – Brak

INTELIGENTNY CHIP – Nie

Ograniczone członkostwo.

Całodobowa usługa Concierge.

Karta ze stali nierdzewnej / węgla.

Zerowa odpowiedzialność za nieautoryzowane zakupy.

Korzyści związane z podróżą: Globalna akceptacja, ubezpieczenie związane z przerwą w podróży / anulowaniem, usługi pomocy w nagłych wypadkach i podróży, ubezpieczenie opóźnienia bagażu, ubezpieczenie od kolizji w wypożyczeniu samochodu, ubezpieczenie wypadkowe na całym świecie, wysyłka drogowa, zwrot kosztów zaginionego bagażu, opóźnienie podróży.

Hasło MasterCard: „Bezcenne!

W 1966 roku? MasterCard. zaczął konkurować z Visa. Wspomniany raport Nilsona wymienia MasterCard? jako posiadający 26% udział w rynku w transakcjach zakupów w 2014 r. na całym świecie. Jego „bezcenne reklamy podkreślają prawdziwą radość życia.

2) Karta Dubai First Royale MasterCardDubai First musi wystosować specjalne zaproszenie, aby umożliwić osobom fizycznym posiadanie karty „Dubai First Royale MasterCard. Jeśli to nie jest wystarczająco ekskluzywne, plotki głoszą, że ta bardzo limitowana edycja faktycznie ma osadzony w niej samotny diament o masie 0,235 karata. Na całym świecie jest tylko kilkuset członków z tą osadzoną diamentem kartą. Posiadacze kart otrzymują całodobową opiekę „menedżerów stylu życia. Na tej karcie nie ma limitu kredytu. Naprawdę dołączyłeś do Royale Elite, kiedy trzymasz tę kartę.

PODZIAŁ
 1. Tylko z zaproszeniem
 2. Godło osadzone w diamentachBrak z góry ustalonego limitu wydatkówDedykowany doradcaRoyale Lifestyle ManagementSlogan American Express: „Członkostwo ma swoje przywileje!

  W 1850 roku American Express zaczął rozwijać swoją silną markę. Ponieważ coraz więcej osób rozważa opcje refinansowania, mogą chcieć skontaktować się z American Express. Klasyczne reklamy przedstawiały te karty amerykańskiej publiczności, która przybyła finansowo. Marka American Express została wymieniona przez?Fortune? Jako jedna z „20 najbardziej podziwianych firm na świecie. Raport Nilsona dał firmie American Express udział w światowym rynku zakupów w 2014 roku na poziomie 7%.

  1) American Express Centurion? CzarnyPo wydaniu 250 000 USD na poprzednią kartę American Express, American Express może zaprosić Cię do klubu Centurion? Black Card. Eksperci zauważyli, że członkowie Czarnej Karty mają średni roczny dochód w wysokości 1,3 miliona USD i wartość netto w wysokości 16 milionów USD. Posiadacze kart płacą jednorazową opłatę inicjacyjną w wysokości 7500 USD i roczną opłatę w wysokości 2500 USD za kartę. Istnieje Centurion? salony na niektórych lotniskach. Usługa Concierge, która działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, jest dostępna dla restauracji, hoteli i miejsc w samolotach. Dzięki tej elitarnej karcie dostałeś się na wyższy szczebel.

  PODZIAŁStawka początkowa przy zakupach – Nie oferowana

  Stawka początkowa za przelewy – Przelewy salda

  niedozwolone Stawka standardowa – nie dotyczy

  OPŁATA ROCZNA – 2500 USD

  Stawka wprowadzająca przy zakupach – nie oferowana

  Stawka początkowa za transfery – transfery salda

  niedozwolone Stawka podstawowa – nie dotyczy

  MAX Opłata za późniejsze – $ 38

  MAX przekroczenia limitu FEE – Żaden

  MAX KARA kwietnia – Żaden

  Grace Period – Nieznany

  RESPONSE ONLINE – No

  Cash Advance RATE – N / A

  CASH ADVANCE FEE – N / A

  ZAGRANICZNE Prowizja – N / A

  SMART CHIP – Nie

  Ta karta wymaga opłaty inicjacyjnej w wysokości 7500 USD.

  Jakiej karty będzie pożądał milioner w przyszłości?

  Nowoczesny system bankowy umożliwia ludziom prowadzenie lepszego stylu życia, niż byłoby to normalnie możliwe. Osoby ze złym kredytem mogą pozwolić sobie na towary, które przekraczają ich normalny poziom dochodów. Miliarderzy z dobrym kredytem mogą być traktowani jak gwiazda rocka przez całą dobę. Refinansowanie jest łatwiejsze, gdy nawiążesz zdrowe relacje z firmą finansową.

  W przyszłości karta do zatrzymania może pochodzić z UnionPay z Chin. W raporcie Nilsona wymieniono bardzo poważny udział w światowym rynku zakupów w 2014 r. Na poziomie 10% dla UnionPay. Jego motto brzmi?Ciesz się światem na swój sposób!

  Niezależnie od tego, czy masz dziś problem z kredytem, ​​czy po prostu chcesz żyć jak elita, karty kredytowe wzbogacają życie. Zawsze możesz mieć nadzieję. Po prostu nie wstrzymuj oddechu, czekając na zaproszenie na elitarną kartę milionera, chyba że masz doskonały kredyt lub duże konto bankowe.

  Jeśli masz problemy z kredytem, ​​spróbuj znaleźć najlepszą firmę zajmującą się naprawą kredytów, która pomoże Ci je rozszyfrować.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy