Jaka jest najniższa zaliczka w przypadku pożyczki konwencjonalnej?

Author:
17 lutego 2021
Category: Jaka Jest

Jaka jest najniższa dopuszczalna zaliczka w przypadku konwencjonalnej pożyczki?

Dla tych, którzy mogą nie wiedzieć, konwencjonalne pożyczki pozwalają na podstawowe rezydencje, drugie domy i nieruchomości inwestycyjne, ale wielu nadal uważa, że ​​potrzebujesz 20% zaliczki, aby się zakwalifikować?

W dzisiejszym filmie przedstawię szczegóły dotyczące minimalnej wymaganej kwoty zaliczki oraz tego, w jaki sposób możesz zaoszczędzić pieniądze na następnej konwencjonalnej pożyczce.

Jednak zanim zaczniemy, nie zapomnij skorzystać z naszej usługi drugiej szansy która jest świetnym sposobem na uzyskanie dostępu do drugiej opinii eksperta, która może być szczególnie pomocna w przypadku niedawnych odmów pożyczki lub jeśli po prostu potrzebujesz wskazówki, jak najlepiej wykorzystać kwalifikację kredytu hipotecznego.

Jaka jest najniższa dopuszczalna zaliczka w przypadku konwencjonalnej pożyczki?

Jako punkt wyjścia, kwalifikacja konwencjonalnej pożyczki jest określana przez wytyczne Fannie Mae i Freddie Mac, a dzięki ostatnim ulepszeniom minimalna zaliczka wymagana w przypadku głównych rezydencji, drugich domów i nieruchomości inwestycyjnych pozwoliła konwencjonalnym programom pożyczek stać się bardziej przystępnymi.

Główne rezydencje :

 • Według Fannie Mae, główne miejsce zamieszkania to nieruchomość, którą kredytobiorca zajmuje jako swoje główne miejsce zamieszkania
 • W ramach programu Fannie Mae HomeReady® i kredytu hipotecznego Freddie Mac Home Possible® oba mają na celu pomóc pożyczkobiorcom o niskich lub umiarkowanych dochodach, wymagając jedynie 3% zaliczki.Pamiętaj, że kandydaci muszą spełniać konwencjonalne standardy kwalifikacji, a ponieważ te programy mają dodatkowe wymagania kwalifikacyjne, jesteśmy tutaj jako źródło odpowiedzi na Twoje pytania.Obecnie możemy współpracować tylko z domami jednorodzinnymi i wspólnotami mieszkaniowymi w ramach tych 3% programów zaliczek, ale dla tych, którzy mogą być zainteresowani wyprodukowanym domem, Fannie Mae zezwala na minimum 5% zaliczki na pożyczkę mieszkaniową wyprodukowaną w głównym miejscu zamieszkania .Pamiętaj, że w przypadku domów wyprodukowanych będą obowiązywały dodatkowe wytyczne, więc po prostu zadzwoń lub wyślij e-mail ze swoim scenariuszem, abyśmy mogli pomóc. Second Homes

  • Fannie Mae definiuje drugi dom jako taki, który musi być zamieszkiwany przez pożyczkobiorcę przez pewną część roku i nie może być nieruchomością na wynajem ani umową w oznaczonym czasie.
  • Podczas gdy wiele banków i spółdzielczych kas pożyczkowych wymaga 20% zaliczki, zarówno Fannie Mae, jak i Freddie Mac wymagają jedynie minimalnej zaliczki w wysokości 10% na konwencjonalną pożyczkę na drugi dom . Nieruchomości inwestycyjne

   • Fannie Mae klasyfikuje nieruchomość inwestycyjną jako taką, która jest własnością kredytobiorcy, ale nie jest przez niego zajmowana.
   • Tradycyjnie nieruchomości inwestycyjne były ograniczone do 20% zaliczki lub większej, ale teraz zarówno Fannie Mae, jak i Freddie Mac wymagają jedynie minimalnej zaliczki w wysokości 15% od nieruchomości inwestycyjnych. Ważne przypomnienia

    Podsumowując, konwencjonalne pożyczki stały się bardziej przystępne i nie wymagają 20% zaliczki w każdych okolicznościach, ale pamiętaj, że minimalne wymagania kredytowe będą miały zastosowanie do wszystkich programów pożyczkowych.

    Jak zawsze chciałbym podziękować wszystkim za dalsze rekomendacje i powierzenie nam wszystkich Twoich potrzeb hipotecznych.

    Niezależnie od tego, czy jest to FHA, VA, USDA czy konwencjonalne – po prostu zadzwoń lub wyślij e-mail, aby omówić swój scenariusz i pozwól nam pokazać różnicę „ Metroplex .

    800-806-9836 wew. 280

    [email protected]

    Po prostu zadzwoń lub wyślij e-mail, jeśli masz jakiekolwiek pytania kwalifikujące, chcesz omówić nowy scenariusz lub po prostu chcesz skorzystać z naszej bezpłatnej usługi drugiej opinii, która doskonale sprawdza się w przypadku istniejących transakcji

    Chcę, aby wszyscy sprawili, że był to wspaniały dzień i nie mogę się doczekać, aby zobaczyć cię tutaj przez kolejną wskazówkę tygodnia!

    Kwalifikacja do kredytu mieszkaniowego może być zarówno trudna, jak i przytłaczająca, ale kiedy pracujesz z pożyczkodawcą, który specjalizuje się i rozumie proces pożyczki, jest to dopasowanie, które może otworzyć drzwi do posiadania domu.

    Aby uzyskać bardziej bezpośrednie scenariusze – kliknij tutaj, aby już dziś ubiegać się o kredyt hipoteczny online!

    Więc pamiętaj o nas podczas następnej wstępnej kwalifikacji lub jeśli masz bieżącą transakcję, która ma trudności z finansowaniem i potrzebujesz opinii eksperta.

    Niezależnie od tego, czy są to pożyczki USDA, FHA, konwencjonalne czy VA, po prostu zadzwoń lub wyślij e-mail, aby omówić swój scenariusz i pozwól nam pokazać różnicę „Metroplex!

    Pytania? Skontaktuj się z nami tutaj!

    Bezpłatny numer: (800) 806 – 9836 Wew. 280

    Jesteśmy znani z odpowiadania na telefony, odpowiadania na e-maile i odpowiadania na wiadomości głosowe.

    Pamiętaj, że wymagania dotyczące kredytu hipotecznego stale się zmieniają, więc bądź na bieżąco, subskrybując po prawej stronie, aby otrzymywać wskazówki wideo w przyszłości.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy