Jaka jest dobra ocena kredytowa na zakup domu lub refinansowanie w 2019 roku?

Author:
17 lutego 2021
Category: Jeśli Nie Masz

Aby uzyskać zgodę na kredyt hipoteczny przy zakupie domu lub refinansowaniu, pożyczkodawca przyjrzy się, jak korzystasz z kredytu i zarządzasz długiem, aby ustalić, czy jesteś odpowiedzialny finansowo. Jest to ważne, ponieważ rodzaj pożyczki i oprocentowanie kredytu hipotecznego zależy w dużej mierze od Twojej oceny kredytowej i raportu historii kredytowej. Ale jaka jest dobra ocena kredytowa na zakup domu i jaka jest minimalna zdolność kredytowa do refinansowania? Oto kilka informacji na temat ocen kredytowych, które pomogą Ci odpowiedzieć na te pytania, a także kilka wskazówek dotyczących naprawy kredytu, aby utrzymać dobrą kondycję finansową w 2019 roku.

Co to jest dobra ocena kredytowa na zakup domu?

Ogólnie dobra ocena kredytowa na zakup domu (minimum kwalifikujące) to 620 lub więcej. Jeśli masz zdolność kredytową na poziomie co najmniej 620, kwalifikujesz się do prawie wszystkich najpopularniejszych rodzajów kredytów hipotecznych. Ale czym różnią się minimalne kwalifikacje dla każdego rodzaju pożyczki? Oto typowe minimalne oceny kredytowe dla każdego rodzaju kredytu hipotecznego:

 • Kredyt konwencjonalny: 620 lub więcej
 • Pożyczka FHA 203K: 620 lub wyższa Pożyczka VA: 620 lub więcej (niektórzy pożyczkodawcy pozwolą na 580 lub więcej)Pożyczka USDA: 640 lub wyższa Pożyczka FHA: 580 lub więcej (wyniki kredytowe 500-579 są możliwe, ale mało prawdopodobne)Należy pamiętać, że wymienione powyżej standardy oceny zdolności kredytowej są ogólnie uważane za minimum dla zabezpieczenia kredytu mieszkaniowego. Im lepsza ocena kredytowa, tym lepsze oprocentowanie kredytu hipotecznego otrzymasz, oszczędzając na dłuższą metę pieniądze. Oto ogólny wpływ ocen kredytowych na oprocentowanie kredytów hipotecznych:

  Jednak pożyczkodawcy nie podejmują decyzji wyłącznie na podstawie Twojej zdolności kredytowej. Podczas rozpatrywania wniosku o kredyt hipoteczny będą również brać pod uwagę Twoje dochody, zadłużenie, aktywa, zatrudnienie i zdolność do wpłaty zaliczki. Ponownie, kredytodawcy hipoteczni patrzą z szerszej perspektywy, więc nigdy nie chodzi tylko o jeden czynnik.

  Jeśli nie masz pewności, czy masz zdolność kredytową potrzebną do zakupu domu, lub masz pytania dotyczące tego, czego szukają pożyczkodawcy, Homes for Heroes może pomóc. Kiedy zarejestrujesz się online, zostaniesz automatycznie dopasowany do specjalisty ds. Nieruchomości i kredytów hipotecznych w Twojej okolicy. Nasi specjaliści od kredytów hipotecznych są ekspertami w pomaganiu ludziom zrozumieć ich historię finansową i mogą z Tobą współpracować, aby znaleźć odpowiednią opcję pożyczki. Nasi specjaliści mogą być Twoim oddanym zespołem profesjonalistów podczas całego procesu zakupu lub refinansowania domu. Średnio bohaterowie, którzy kupili dom za pomocą specjalistów Homes for Heroes, zaoszczędzili ponad 2400 USD.

  Jaka jest dobra ocena kredytowa do refinansowania kredytu hipotecznego?

  Wiele osób decyduje się na refinansowanie swoich domów, aby skorzystać z niższych stóp procentowych i, miejmy nadzieję, zapewnić sobie niższe miesięczne płatności. Obecnie stopy procentowe są niższe niż od lat. Ponieważ refinansowanie ostatecznie oznacza uzyskanie nowego kredytu hipotecznego, będziesz musiał wykonać wiele tych samych kroków, co podczas uzyskiwania pierwszego kredytu hipotecznego. Jednak wymagania dotyczące zdolności kredytowej do refinansowania są nieco inne. Oto ogólnie przyjęte minimalne oceny kredytowe potrzebne do refinansowania kredytu hipotecznego:

  • Pożyczka FHA: 620 lub wyższa
  • Kredyt konwencjonalny: 620 lub więcej Pożyczka pod zastaw domu: 680 lub więcej Refinansowanie wypłaty: 640 lub więcej Pożyczka FHA 203k: 680 lub więcej Chociaż te minimalne wymagania są dość standardowe w całej branży, Twój indywidualny pożyczkodawca może mieć różne standardy. Również sama ocena kredytowa nie będzie jedynym czynnikiem, który pożyczkodawca bierze pod uwagę podczas rozpatrywania wniosku o refinansowanie. Przyjrzą się również kapitałowi własnemu, który zbudowałeś w domu, współczynniku wartości kredytu do wartości (LTV), wskaźniku zadłużenia do dochodu (DTI) i nie tylko.

   Podobnie jak w przypadku zakupu domu, nie ma jednej doskonałej zdolności kredytowej do refinansowania. Zamiast tego pożyczkodawcy rozważą cały Twój profil finansowy. Jeśli spłaciłeś znaczną część swojego pierwotnego kredytu hipotecznego, możesz nie potrzebować tak wysokiej zdolności kredytowej. Jeśli masz wysoki DTI, możesz potrzebować wyższego wyniku. Przy tak wielu czynnikach najlepiej jest skonsultować się ze specjalistą od kredytów hipotecznych, który może zebrać informacje. Dadzą ci wgląd w twoją wyjątkową sytuację i jak znaleźć się w najlepszej pozycji do refinansowania.

   5 najlepszych porad dotyczących naprawy kredytu

   Prawda jest taka, że ​​jeśli nie masz idealnej oceny kredytowej wynoszącej 850, każdy może skorzystać z tych wskazówek dotyczących naprawy kredytu. Niestety, nie ma magicznej różdżki, którą możesz machać i natychmiast poprawić swoją zdolność kredytową. Ale niektóre z tych wskazówek dotyczących naprawy kredytu to proste kroki, które możesz podjąć, aby naprawić swój kredyt z czasem. Niektóre mają niemal natychmiastowy wpływ, podczas gdy inne mogą potrzebować lat, aby znacząco podnieść twoją zdolność kredytową. Ważne jest to, że wszystkie te wskazówki dotyczące naprawy kredytu pomogą Ci zbudować taki typ historii kredytowej, jaką lubią widzieć kredytodawcy hipoteczni. Oto pięć najważniejszych wskazówek dotyczących naprawy kredytu:

   • Usuń wszelkie błędy lub nieścisłości z raportu historii kredytowej. Pobierz raport: AnnualCreditReport.com
   • Płać wszystkie rachunki na czas (wcześnie jest lepiej)Utrzymuj zadłużenie karty kredytowej poniżej 30% dostępnego limitu kredytowegoOtwieraj nową linię kredytową tylko wtedy, gdy zamierzasz z niej korzystać przez dłuższy czasNie zamykaj istniejących linii kredytowych, nawet jeśli ich nie używaszZalecana usługa naprawy kredytu

    Jeśli Twój wynik kredytowy wynosi 580 lub mniej, chcemy pomóc Ci go poprawić. Twoja ocena kredytowa jest wykorzystywana przy kwalifikowaniu się do wielu rzeczy, nie tylko do uzyskania kredytu hipotecznego i zakupu domu. Aby pomóc w naprawieniu zdolności kredytowej, zalecamy skorzystanie ze specjalisty ds. Naprawy kredytowej w ramach programu Homes for Heroes, który oferuje naszym bohaterom lokalne oferty. Sprawdź swój stan, aby zobaczyć, którzy specjaliści są dla Ciebie dostępni.

    Ponownie, twoja ocena kredytowa to tylko jeden z kawałków tortu pożyczki. Ale to duży kawałek. Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci zrozumieć, jaka jest dobra ocena kredytowa, aby kupić dom lub refinansowanie w 2019 roku, a jeśli to konieczne, dostarczył wskazówek dotyczących naprawy kredytu i zasobów, które poprawią Twój wynik.

    Teraz, gdy wiesz już wszystko o swojej zdolności kredytowej, aby kupić dom, musisz zadać sobie pytanie: „Na ile domu mogę sobie pozwolić?

    A może jesteś gotowy, aby rozpocząć proces zakupu domu? Zarejestruj się w Homes for Heroes, a nasi specjaliści od kredytów hipotecznych i nieruchomości odpowiedzą na Twoje pytania i zaoszczędzą pieniądze przy kolejnym zakupie domu lub nowej hipotece.

    Udostępnij ten wpis

    Zdobądź nagrody za bohaterów!

    Skontaktuj się z lokalnym specjalistą już dziś, aby zmaksymalizować swoje oszczędności.

    Kwalifikujący się bohaterowie: strażacy, organy ścigania, wojsko (aktywni, rezerwowi i weterani), pracownicy służby zdrowia, EMS, nauczyciele

    2 przemyślenia na temat „Jaka jest dobra ocena kredytowa na zakup domu lub refinansowania w 2019 roku?

    Jestem zainteresowany sprzedażą mojego obecnego domu i kupnem innego, bardziej dostosowanego do mojej niepełnosprawności

    Cześć Sandra, dziękuję za kontakt. Zarejestruj się tutaj https://www.homesforheroes.com/hero-rewards/hero-signup/, a my automatycznie połączymy Cię z naszym specjalistą ds. Nieruchomości / kredytów hipotecznych w Twojej okolicy, aby rozpocząć proces.

    Zostaw odpowiedź Anuluj odpowiedźWyszukiwanie w blogu

    Informacje o Homes for Heroes®

    Zależy nam na służbie amerykańskim bohaterom i maksymalizowaniu tego, co mogą zaoszczędzić na domu. Średnio nasi bohaterowie oszczędzają ponad 2400 USD, kupując, sprzedając lub refinansując dom u naszych lokalnych specjalistów. To nasz sposób, by powiedzieć „dziękuję za twoją usługę.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy