Jak wysłać Bitcoin z Coinbase do Ledger Nano S lub X [Zaktualizowano]

Author:
17 lutego 2021
Category: Całym Świecie

Ostatnia aktualizacja: 1 maja 2020 Przez: Tony

Dzisiaj pokażę wam, jak wysłać Bitcoin z Coinbase do portfela sprzętowego Ledger Nano S lub X, lub w inne miejsce, powiedzmy inną giełdę lub portfel papierowy. Jeśli posiadasz portfel sprzętowy, zdecydowanie zalecamy, aby jak najszybciej przenieść swoje monety do Ledger Nano.

Po zakupie portfela sprzętowego Ledger Nano S, X lub Blue, powinieneś jak najszybciej przenieść bitcoiny ze swojej giełdy do portfela Ledger. Jeśli kupiłeś swoje bitcoiny od Coinbase, znanej giełdy Bitcoin, a teraz chcesz przenieść swoje monety gdzie indziej, na przykład do portfela sprzętowego, możesz to zrobić, postępując zgodnie z instrukcjami podanymi w tym samouczku.

Dla twojej informacji, Coinbase jest jedną z najlepszych giełd kryptowalut na całym świecie, ale nie nadaje się do HODLing Bitcoin ze względu na obawy dotyczące bezpieczeństwa.

Nie ma wątpliwości, że ta giełda jest jedną z najbezpieczniejszych giełd, ale nie możemy zaprzeczyć, że jest podatna na naruszenia bezpieczeństwa. Dlatego w przypadku długoterminowego przechowywania najlepszym rozwiązaniem jest portfel papierowy, portfel programowy i portfel sprzętowy.

Jeśli chcesz przechowywać swoje bitcoiny w miejscu, w którym możesz z łatwością używać ich do codziennych transakcji, portfel sprzętowy jest dla Ciebie najlepszą opcją.

Portfel sprzętowy bezpiecznie przechowuje klucze prywatne i umożliwia dokonywanie transakcji bez ujawniania kluczy prywatnych w Internecie. A możliwość przechowywania wielu monet jednocześnie sprawia, że ​​portfele kryptowalut wyróżniają się z kolejki.

Do tej pory w naszej serii samouczków dotyczących portfela sprzętowego Ledger omówiliśmy, jak przenieść Litecoin, Ripple, Ethereum do portfela. W dzisiejszym samouczku pokażę ci, jak przenieść Bitcoin z Coinbase do portfela Ledger Nano S , X lub Blue.

Uwaga :

 • Można również postępować zgodnie z instrukcjami podanymi w tym samouczku, aby wysłać BTC z dowolnej giełdy do Ledger Nano S, X lub Blue.
 • Możesz również przeczytać ten post, aby wysłać bitcoiny z Coinbase na Blockchain.info lub na inny adres portfela. Wystarczy wpisać adres portfela, na który chcesz wysłać bitcoiny w miejscu adresu portfela Ledger.Kroki, aby przenieść bitcoiny z Coinbase do portfela Ledger Nano S, X lub Blue

  Portfel Ledger jest bardzo łatwy w użyciu. Dzięki najnowszej aplikacji Ledger Live możesz łatwo przenieść swoje bitcoiny do Ledger Nano S, X lub Blue. Aplikacja Ledger Live jest dostępna na komputery i urządzenia mobilne.

  Aby przenieść bitcoiny z Coinbase do Ledger Nano S, najpierw musisz skonfigurować portfel bitcoin w portfelu Ledger. Więc najpierw wygenerujmy adres bitcoin portfela Ledger na naszym urządzeniu.

  Aby przelać bitcoiny do portfela Ledger, musisz wykonać następujące cztery kroki:

  • Pobierz i zainstaluj aplikację Ledger Live
  • Skonfiguruj portfel Bitcoin LedgerSkopiuj adres bitcoin portfela LedgerZaloguj się do swojej giełdy (Coinbase lub innej) i wyślij bitcoiny na swój adres portfela Ledger.Niezależnie od posiadanego portfela sprzętowego Ledger, czy to Ledger Nano X, S czy Blue, musisz wykonać powyższe kroki.

   Więc zacznijmy.

   Odwiedź stronę aplikacji portfela Ledger i pobierz i zainstaluj aplikację Ledger Live.

   Po zainstalowaniu aplikacji Ledger Live na komputerze otwórz aplikację i podłącz portfel sprzętowy Ledger do komputera. Zakończ wstępną konfigurację, a następnie na pasku bocznym kliknij Menedżer .

   Kliknij Zainstaluj obok ikony bitcoin, aby zainstalować wygenerować adres bitcoin portfela Ledger w swoim portfelu sprzętowym. Po naciśnięciu przycisku musisz również potwierdzić instalację z portfela sprzętowego.

   Otóż ​​to. Teraz nasz portfel Bitcoin Ledger jest gotowy na przyjęcie środków.

   Teraz, aby przenieść bitcoiny z Coinbase do Ledger Nano S, na pasku bocznym Ledger Live kliknijOdbierz. Następnie z wyskakującego okienka wybierz portfel Bitcoin i naciśnij przycisk Kontynuuj.

   Po prostu weź kabel USB i urządzenie Ledger i podłącz je do komputera. Po podłączeniu urządzenia najpierw trzeba będzie wprowadzić kod PIN, aby odblokować urządzenie. Następnie użyj lewego i prawego przycisku Ledger Nano S i podświetl aplikację Bitcoin, a następnie naciśnij oba przyciski razem, aby otworzyć portfel.

   Kliknij przycisk Kontynuuj.

   Ponownie kliknij Kontynuuj. Teraz dopasuj adres bitcoin wyświetlany na ekranie komputera z adresem wyświetlanym w portfelu sprzętowym Ledger. Jeśli oba adresy są takie same, naciśnij przycisk OK na swoim portfelu.

   Skopiuj adres bitcoin portfela Ledger pojawiający się na ekranie komputera, aby wysłać bitcoiny z Coinbase do Ledger Nano S. (możesz również zeskanować kod QR)

   Zminimalizuj aplikację Ledger Live i zaloguj się do swojej giełdy, na której przechowujesz swoje bitcoiny.

   Teraz zaloguj się na swoje konto Coinbase i kliknij kartę Konta. Następnie kliknij przycisk Wyślij pod Portfelem BTC, aby przenieść swoje monety z Coinbase.

   Wprowadź adres Bitcoin Ledger Nano S w polu odbiorcy, a następnie wprowadź kwotę w USD lub BTC. Uwaga: Najpierw wyślij niewielką kwotę na swój adres Ledger Bitcoin. Pole uwagi jest opcjonalne, możesz jednak wprowadzić jakiś tekst. Po wprowadzeniu wszystkich informacji naciśnij przycisk Kontynuuj.

   W następnym kroku zostaniesz poproszony o wprowadzenie kodu uwierzytelniania dwuskładnikowego; jeśli jest włączony. Po wpisaniu kodu naciśnij przycisk Potwierdź.

   Ta da! Pomyślnie wysłałeś bitcoiny do Ledger Nano S. Teraz wróć do swojego portfela Ledger i sprawdź, czy otrzymałeś bitcoiny, czy nie.

   Zwykle zajmuje to od kilku minut do 24 godzin. Po otrzymaniu bitcoinów przenieś wszystkie swoje bitcoiny z Coinbase do portfela Ledger. Uwaga: możesz utworzyć więcej niż jeden adres portfela bitcoin w swoim portfelu sprzętowym, klikając „Dodaj konto.

   Proponuję wygenerować dwa adresy bitcoin portfela Ledger. Użyj pierwszego do długoterminowego przechowywania, a drugiego do codziennych transakcji lub handlu bitcoinami.

   Powyższe kroki pomogą Ci wysłać bitcoiny z Coinbase do Ledger Nano S.Jeśli napotkasz jakiś problem, możesz zapytać w polu komentarza.

  We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy