Jak przenieść się z Binance do Coinbase

Author:
17 lutego 2021
Category: Przykład Jeśli

Sieci i rynki kryptograficzne przeszły długą drogę w krótkim czasie.

Z Binance do Coinbase iz powrotem, przesyłanie BTC i innych kryptowalut między tymi dwiema platformami jest łatwiejsze niż kiedykolwiek.

To jest pełne zestawienie, więc po przeczytaniu tego przewodnika będziesz w pełni przygotowany do obsługi handlu i transferu między tymi dwoma rynkami.

Czy można przesłać pieniądze / BTC z Binance do Coinbase?

Możliwe jest przesyłanie pieniędzy z Binance do Coinbase i odwrotnie.

Wystarczy zalogować się do dwóch kont jednocześnie i ustawić przelew. Po prostu bądź gotów uiścić opłaty.

Jak to zrobić

Teraz, gdy Coinbase i Binance ulepszyły swoje usługi w ciągu ostatnich dwóch do trzech lat, przesyłanie pieniędzy jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Aby przejść z Binance do Coinbase, wykonaj następujące kroki:

1. Zaloguj się do CoinbasePrzynosisz tutaj pieniądze z Binance, więc najpierw musimy wiedzieć, gdzie wylądują pieniądze lub kryptowaluta. Uzyskaj dostęp do swojego portfela w Coinbase, a stamtąd otrzymasz kod adresowy do wykorzystania podczas przesyłania środków.

Wystarczy, że klikniesz na swój portfel, aby otworzyć menu dodawania pieniędzy, a zobaczysz ekran z wszystkimi niezbędnymi informacjami /

2. Uzyskaj dostęp do swojego portfela BinanceBinance ma swój własny sposób przechowywania Twoich bitcoinów. Jeśli chcesz przesłać ten bitcoin lub ETC, które przechowujesz w celu uzyskania dostępu do handlu, musisz najpierw wybrać walutę, którą chcesz handlować.

Obecnie każdą transakcję walutową musisz przeprowadzać osobno, co oznacza powtarzanie tych kroków jeszcze raz dla każdej waluty.

3. Zainicjuj transferTeraz, gdy jesteś na stronie funduszy i masz dostęp do swojego portfela, wybierz opcję dodania waluty.

Stąd musisz wprowadzić kod podany przez Coinbase, aby wiedzieć, gdzie ta waluta jest wysyłana. Umieść to tutaj i zainicjuj transfer. Twoje fundusze zostaną przesłane za chwilę.

3.1 Dodatkowe bezpieczeństwoWszyscy czytaliśmy horrory o tym, że bitcoin został zjadany w systemie przez wymianę lub ktoś wysłał bitcoiny na zły adres, a potem przepadło na zawsze (ponieważ tak działa blockchain).

Aby temu zapobiec, zrób zrzuty ekranu wszystkiego, co robisz. Zrób zrzut ekranu kodu otrzymanego od Coinbase i trzymaj go pod ręką. Wpisz go ręcznie do portfela Binance podczas wysyłania środków i potrójnie zweryfikuj wszystko.

Jest szansa, że ​​istnieje kod portfela podobny do twojego, zwłaszcza jeśli chodzi o to, ile handlu odbywa się każdego dnia, więc nie chcesz tego zepsuć.

Zrzuty ekranu mogą służyć jako dowód, jeśli kiedykolwiek napotkasz problem ze zbyt długim transferem, dzięki czemu będziesz w stanie przedstawić dowody zespołowi wsparcia, z którym się kontaktujesz.

Jakimi walutami mogę handlować z Binance do Coinbase?Jest święty Graal środków, które możesz przelać. Są to bitcoin, ethereum, litecoin i bitcoin cash. Jeśli to inna kryptowaluta, nie będzie latać.

Jeśli masz USD zapisane na Binance, które chcesz wyciągnąć i umieścić w Coinbase, na przykład jeśli przenosisz platformy na dobre, będziesz musiał najpierw wydać je na kryptowalutę przed dokonaniem transakcji.

Ze względu na sposób, w jaki możemy kupować złamane bitcoiny, powinieneś być w stanie wydać wszystko bez problemów.

Kilka dolarów może zostać utraconych na Binance, chociaż w oparciu o ostatnie spoczynkowe ceny bitcoinów, które widzieliśmy, nie byłoby to więcej niż około 5,00 USD maksymalnie. Z drugiej strony, zawsze możesz kupić ethereum lub litecoin i również je wysłać, nawet jeśli nie jest to twoja preferowana kryptowaluta.

Uruchom testTo przerażające, gdy przenosisz dużą sumę bitcoinów z jednej platformy na drugą.

Jeśli chcesz, nie ma powodu, dla którego nie możesz zainicjować testu i po prostu wysłać bitcoin o wartości około 10 USD z Binance do Coinbase. Zapoznaj się z platformą, obejrzyj transfer i zobacz, ile to potrwa.

Ponieważ są to rzeczywiste instytucje, od czasu do czasu może się pojawić ręczne sprawdzanie. Jeśli Twój przelew trwa dłużej niż dwadzieścia cztery godziny, dobrze jest skontaktować się z pomocą techniczną.

Tak długo, jak możesz uzyskać dostęp do swojego bitcoina, po prostu udowadnia, że ​​twoja nowa platforma jest skrupulatna i podejmuje niezbędne kroki bezpieczeństwa, aby żadne podmioty zewnętrzne nie miały dostępu do twojego łańcucha blokowego. Ogólnie rzecz biorąc, na początku jest to niedogodność, ale pomoże ci spać później.

Poznaj swoje podejście do klienta i jak sobie z tym radzićAkcja Poznaj swojego klienta może sprawić, że będzie to trochę skandaliczny proces. Ponieważ musisz zweryfikować swoje konta, zanim będziesz mógł naprawdę mieć dostęp do czegokolwiek, nie chcesz inicjować transferu środków, zanim nie będziesz w pełni gotowy.

Oznacza to, że musisz zweryfikować swoje konto na Coinbase, jeśli to tam wysyłasz swoją kryptowalutę, i dać jej dzień odpoczynku, aby upewnić się, że nie trafisz w żadne przeszkody.

Procesy weryfikacji mogą zająć około dwóch do pięciu dni roboczych, ponieważ większość z nich jest wykonywana ręcznie. W niektórych przypadkach dostarczenie większej ilości dokumentacji niż jest to wymagane przyspieszy ten proces.

Moim zdaniem po prostu podaj minimalną ilość informacji, których potrzebujesz, i poczekaj, aż w międzyczasie będziesz handlować na Binance. W końcu to wciąż dobra platforma, której możesz zaufać na koniec dnia /

Jak handlować BNB z Binance do CoinbaseBNB to lokalna moneta stworzona przez Binance. Jest to w zasadzie stablecoin, którego możesz użyć do wymiany na inne kryptowaluty bez konieczności czekania na przelew bankowy lub jeśli nie chcesz pobierać opłat za swoje karty kredytowe, gdy chcesz dokonać natychmiastowej sprzedaży lub zakupu .

Ponieważ jest to lokalna moneta Binance, nie jest dostępna na innych platformach. Coinbase jest ich konkurentem, więc umieszczanie własnych monet na giełdzie konkurenta byłoby dziwne.

Aby wziąć swój istniejący BNB i przenieść go musisz wymienić go na jedną z tych trzech monet , o których mówiliśmy wcześniej, lub gotówkę bitcoin.

Aby to zrobić, po prostu dokonaj zakupu dowolnej kryptowaluty na Binance, tak jak zwykle. Kiedy nadejdzie czas, aby wybrać, które finansowanie zostanie wykorzystane, wybierz BNB i poczekaj na zakończenie transakcji.

Przenieś tę walutę poza Binance. Zaleca się to zrobić przed przejściem z Binance do Coinbase, aby uniknąć dodatkowej opłaty.

Dlaczego powinieneś unikać stablecoinów (czasami)

Mają one wartość handlową jeden do jednego, co oznacza, że ​​możesz wydać swoje BTC na stablecoiny, a następnie wymienić te stablecoiny na gotówkę.

Podobnie, możesz po prostu przelać gotówkę na stablecoiny, aby umożliwić łatwiejszy i szybszy handel w celu zakupu bitcoinów. To sposób, w jaki możesz zachować głowę w grze, bez względu na wszystko. Są jak monety kryptograficzne z kołami treningowymi.

Stablecoiny mają również bardzo niskie opłaty transakcyjne w porównaniu z wymianą USD na BTC.

Chociaż możesz wydać do 3,99% na Coinbase na transakcje USD-BTC możesz uciec z kursem wymiany poniżej 2% z tether, stablecoinem, który jest w grze od dłuższego czasu. Zasadniczo możesz wydać mniej pieniędzy na opłaty transakcyjne.

Stablecoiny pozwalają inwestować, powiedzmy, 50,00 USD tygodniowo w kryptowaluty bez konieczności trzymania ich w zimnej, twardej gotówce i zapewniają natychmiastowy dostęp do zakupu BTC bez konieczności pobierania go z wypłaty, jeśli naprawdę chcesz.

Niektórzy inwestorzy odradzają stablecoin i wolą po prostu wpłacić swoje pieniądze bezpośrednio do BTC lub LTC.

Powody te są zwykle poparte długoterminowymi celami o wysokim zysku, na przykład jeśli w jednej transakcji spadają ponad 100 000 USD. Większość z nas nie wypluwa jednak tych dużych liczb, co sprawia, że ​​stablecoiny są przyzwoitą opcją.

Gdybyś wymienił dolara na stablecoina, który powinien pozostać płaski, to na przykład przeszedłbyś z 10 000 USD do 10 000 USD . Jednak niektóre stablecoiny straciły na wartości, co jest zasadniczo sprzeczne z całym powodem ich istnienia.

Jeśli zaczną osiągać swoje limity rynkowe, może to obniżyć ogólną cenę monety. To 10K USD może wynieść 200 USD, jeśli Twój stablecoin spadnie do 0,98 USD za monetę, co miało miejsce w przeszłości.

Nie demonizuję stablecoinów, pamiętajcie. Po prostu stwierdzam, że nie należy wkładać wszystkich jajek do jednego koszyka.

Są bardzo mało ryzykowne i zaprojektowane, aby zapobiec niestabilnym wahaniom rynku. W niektórych przypadkach stablecoiny w rzeczywistości zyskały na wartości do 9% +, dzięki czemu przysłowiowe 10 000 $, którymi rzucaliśmy, było warte 10900 $. Chodzi o to, jak grasz w grę.

Opłaty, które możesz ponieść

Binance ma dość z góry ustalony harmonogram opłat, więc w zależności od Twojego poziomu VIP będziesz musiał ponosić różne opłaty. Zgodnie z ogólną zasadą, im więcej BTC handlujesz za jednym razem, tym mniej opłat zamierzasz ponieść.

Prosta transakcja o wartości 50 BTC spowoduje naliczenie opłaty w wysokości 0,1% Twojego BTC w celu zakończenia transakcji. Wiele osób popełniło błąd, sprzedając BTC, przelewając gotówkę do swojego portfela Coinbase USD, a następnie kupując tam bitcoiny.

To po prostu nie jest dobry pomysł. Możesz obejść opłaty, jeśli przejdziesz do portfela Coinbase , jak wspomnieliśmy wcześniej, i otrzymasz środki.

Jeśli próbujesz grać na obu platformach, pochwalam cię, ale jest to trudniejsze niż się wydaje. Na przykład na Coinbase, jeśli chcesz wydać pieniądze na zakup bitcoinów za pośrednictwem ich standardowego portfela w USD, opłaty wynoszą do 2,99 USD.

Na szczęście nie mają nic ponad to. Chodzi o to, że masz wtedy bitcoiny w portfelu kryptowalut Coinbase zamiast na Binance. Jeśli chcesz przejść tylko z Binance do Coinbase, to jest to idealne rozwiązanie, ale jeśli chcesz, aby wszystko było wszechstronne, tutaj szlak się kończy.

Lepszy handel

Rynki kryptowalut ewoluują w zastraszającym tempie, a każdego dnia pojawiają się nowe.

Biorąc to pod uwagę, Coinbase i Binance to fantastyczne opcje na początek, zapewniające proste rozwiązania i minimalne opłaty we wszystkich przypadkach. Jesteśmy po prostu wdzięczni, że przenoszenie się między nimi jest łatwiejsze niż kiedykolwiek.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy