Jak otworzyć konto w kasie?

Author:
17 lutego 2021
Category: Oceny Kredytowej

Spółdzielcze kasy oszczędnościowo-kredytowe to instytucje finansowe których właścicielami są klienci (członkowie). Dlatego, aby dołączyć do unii kredytowej, klient powinien mieć prawo do członkostwa. Zasadniczo spółdzielcze kasy pożyczkowe oferują członkostwo klientom, którzy kwalifikują się do członkostwa na podstawie pewnych wspólnych czynników, kryteriów i obligacji. Kryteria mogą dotyczyć tego samego pracodawcy, podobnej firmy lub nawet tego samego regionu zamieszkania. Dlatego każdy klient, który chce otworzyć konto w unii kredytowej, powinien wykonać proste kroki wymienione poniżej.

Znajdź odpowiednią dla siebie spółkę kredytową

: Jeśli planujesz otworzyć konto w spółdzielczej kasie oszczędnościowo-kredytowej, musisz dokładnie zbadać ich sytuację. Po przejrzeniu różnych spółdzielczych kas oszczędnościowo-kredytowych i ich funkcji możesz otworzyć konto w najbardziej odpowiedniej dla siebie kasie. Spółdzielcze kasy oszczędnościowo-kredytowe można znaleźć w Internecie, przeszukując różne wyszukiwarki, a także korzystając z wyszukiwarki kasyn kredytowych National Union Administration.

Poszukując SKOK zawsze warto sprawdzić ubezpieczenie depozytów na wypadek upadłości SKOK. Federalne spółdzielcze kasy pożyczkowe są ubezpieczone przez rząd Stanów Zjednoczonych, a inne mają prywatne ubezpieczenie. Niezależnie od wybranej unii kredytowej, upewnij się, że znasz jej polisę ubezpieczeniową i zakres ochrony. Jeśli jesteś pewien bezpieczeństwa swoich depozytów, rozsądne jest otwarcie konta.

Po dokładnym zbadaniu powinieneś być w stanie zobaczyć, do której unii kredytowej możesz dołączyć. Czynniki kwalifikacyjne zależą głównie od branży, w której pracujesz, organizacji, w której pracujesz, Twojej lokalizacji geograficznej i członkostwa w innych spółdzielczych kasach oszczędnościowo-kredytowych. Po wyszukaniu i znalezieniu unii kredytowej, do której kwalifikujesz się, możesz dołączyć. W zależności od preferencji możesz następnie otworzyć konto w wybranej unii kredytowej.

Złóż wniosek i dopełnij formalności przyłączeniowych:Na tym etapie możesz udać się do wybranej przez siebie unii kredytowej i wypełnić wniosek o otwarcie rachunku. Składając wniosek musiałbyś podać

  • Twój dowód tożsamości ze zdjęciem, którym może być prawo jazdy, paszport lub inny dowód tożsamości.
  • Dowód adresu, którym mogą być wyciągi bankowe z ostatnich 3 miesięcy, rachunek za prąd itp.Twoje zdjęcie paszportowe.Gotówka lub czek na wpłacaną kwotę, najczęściej żądana przez spółdzielcze kasy oszczędnościowo-kredytowe to 25 USD. Aby zostać członkiem, należy wpłacić minimalny depozyt w większości spółdzielczych kas oszczędnościowo-kredytowych.Po przesłaniu wszystkich powyższych informacji spółdzielcze kasy oszczędnościowo-kredytowe przeprowadzą kontrolę zdolności kredytowej, aby upewnić się, że kwalifikujesz się do posiadania konta czekowego z kartą debetową. Dlatego jeśli chcesz ubiegać się o konto czekowe w spółdzielczych kasach oszczędnościowo-kredytowych, upewnij się, że masz przyzwoitą zdolność kredytową. Informacje te można znaleźć w programie bezpłatnych raportów kredytowych rządu Stanów Zjednoczonych. Jeśli spółdzielcze kasy oszczędnościowo-kredytowe są zadowolone z Twojej oceny kredytowej i nie znajdą błędów, otworzą dla Ciebie konto.

    Dlatego widzimy, że postępując zgodnie z powyższą procedurą, możesz otworzyć konto w SKOK. Niektóre spółdzielcze kasy pożyczkowe również mają swoje formularze zgłoszeniowe online. Po uzyskaniu członkostwa w spółdzielczych kasach oszczędnościowo-kredytowych możesz zacząć korzystać z różnych oferowanych przez nie produktów i usług.

    Zapytaj rodzinę i przyjaciół:

    Oprócz wyżej wymienionych kroków mogą wystąpić sytuacje, w których o spółdzielczych kasach oszczędnościowo-kredytowych dowiesz się od współpracowników, przyjaciół i rodziny, którzy są już członkami unii kredytowej. Jeśli ci członkowie oferują ci przystąpienie do unii kredytowej, możesz zadać im odpowiednie pytania na podstawie informacji podanych powyżej i kontynuować otwieranie konta tylko wtedy, gdy kwalifikujesz się i jesteś zadowolony.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy