Internetowi pożyczkodawcy hipoteczni w 2020 roku dla milenialsów, którzy chcą kupić dom

Author:
17 lutego 2021

Aktualizacja: 9 kwietnia 2020 r.Robert Farrington

Istnieją tysiące produktów i usług finansowych, a my wierzymy, że pomogą Ci zrozumieć, które z nich są dla Ciebie najlepsze, jak to działa i czy faktycznie pomoże Ci osiągnąć Twoje cele finansowe. Jesteśmy dumni z naszych treści i wskazówek, a informacje, które udostępniamy, są obiektywne, niezależne i bezpłatne.

Ale musimy zarabiać pieniądze, aby opłacić nasz zespół i utrzymać tę stronę internetową! Nasi partnerzy wynagradzają nas. TheCollegeInvestor.com ma powiązania reklamowe z niektórymi lub wszystkimi ofertami zawartymi na tej stronie, co może mieć wpływ na to, jak, gdzie i w jakiej kolejności mogą pojawiać się produkty i usługi. College Investor nie obejmuje wszystkich firm ani ofert dostępnych na rynku. A nasi partnerzy nigdy nie mogą nam zapłacić za zagwarantowanie korzystnych recenzji (a nawet za recenzję ich produktu).

Aby uzyskać więcej informacji i pełną listę naszych partnerów reklamowych, zapoznaj się z pełną informacją dotyczącą reklam. TheCollegeInvestor.com dokłada wszelkich starań, aby informacje były dokładne i aktualne. Informacje zawarte w naszych recenzjach mogą różnić się od tych, które znajdziesz, odwiedzając instytucję finansową, usługodawcę lub witrynę internetową konkretnego produktu. Wszystkie produkty i usługi są prezentowane bez gwarancji.

Kupowanie domu po raz pierwszy może być przytłaczającą przygodą. Większość millenialsów kończy szkołę z dużym długiem z tytułu kredytu studenckiego. Zadłużenie z tytułu kredytu studenckiego może przeszkadzać w uzyskaniu kredytu mieszkaniowego. Poza tym spotkanie z urzędnikiem ds. Pożyczki może być wręcz niewygodne, zanim dowiesz się, na co tak naprawdę możesz sobie pozwolić na swój pierwszy dom.

Częstotliwość pożyczkodawców hipotecznych online rośnie, a nawet tradycyjni pożyczkodawcy są bardziej aktywni w Internecie.

Ten nowy system zapewnia wygodę i szybkie odpowiedzi przy zachowaniu prywatności.

Zanim pójdziesz na zakupy do domu, musisz znać swoje liczby. Idealnie byłoby, gdybyś chciał uzyskać co najmniej trzy wyceny, zanim wybierzesz kredyt hipoteczny, aby określić, na ile naprawdę możesz sobie pozwolić. Powinieneś również uzyskać wstępną akceptację przed zakupem domu, ponieważ gdy znajdziesz swój wymarzony dom, proces przebiega dość szybko.

Ponadto zapoznaj się z pożyczkami wspieranymi przez rząd, takimi jak pożyczka FHA, najpopularniejsza pożyczka wspierana przez rząd, która umożliwia kupującym wpłacenie niewielkiej zaliczki, wynoszącej zaledwie 3,5% ceny zakupu. Zapoznaj się z faktami dotyczącymi pożyczek FHA, aby zobaczyć, jak dobrze pasuje do Twojej sytuacji.

Pozostałe dwie opcje pozwalają na zerową zaliczkę, ale wiążą się z ograniczeniami. Możesz potencjalnie kwalifikować się do pożyczki VA, jeśli służyłeś w wojsku. A jeśli szukasz miejsca zamieszkania na wsi, możesz kwalifikować się do pożyczki USDA.

Oto zestawienie najlepszych pożyczkodawców online dla millenialsów i początkujących nabywców domów.

Skrót do refinansowania: Jeśli nie wiesz, od czego zacząć, wypróbuj narzędzie do refinansowania kredytu hipotecznego firmy Credible. Są jak kajak pożyczek, w którym można natychmiast porównać wielu pożyczkodawców za pomocą jednego prostego formularza. Sprawdź to tutaj i zobacz w kilka minut, do czego możesz się kwalifikować. Kup Credible tutaj .

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy