Godziny wpłat bezpośrednich w głównych bankach dla posiadaczy kont

Author:
17 lutego 2021

Ten post może zawierać linki partnerskie do produktów, które polecam i mogę zarabiać pieniądze lub produkty od firm wymienionych w tym poście. Więcej informacji znajdziesz na mojej stronie z zastrzeżeniem.

Wiele osób zastanawia się nad czasem wpłaty bezpośredniej i przez jaki czas przechodzi wpłata bezpośrednia. Jest to zrozumiałe w tej chwili w gospodarce, ponieważ ludzie muszą wiedzieć, kiedy otrzymają zapłatę.

Dla kogoś rozpoczynającego gdzieś nową pracę jest to prawdopodobnie największe pytanie, jakie mogą zadać, stając się nowym pracownikiem gdzieś w firmie.

Wiedza o tym, przez jaki czas przechodzi wpłata bezpośrednia, może zaoszczędzić osobie wielu finansowych problemów zdrowotnych dla kogoś, kto żyje od wypłaty do wypłaty.

Ludzie potrzebują tych pieniędzy, gdy bezpośrednia wpłata zostanie zaksięgowana na ich koncie bankowym.

Jeśli jesteś studentem i zastanawiasz się, jak zaoszczędzić pieniądze jako uczeń szkoły średniej, bezpośredni czas wpłaty ma wpływ na Twoje oszczędności.

Chociaż nie ma uniwersalnej odpowiedzi na temat ram czasowych wpłaty bezpośredniej, istnieją określone czasy wpłaty bezpośredniej w zależności od rodzaju banku, a także pracodawcy. Poniżej przedstawiam listę czasów wpłat bezpośrednich dla niektórych dużych banków, a także dużych pracodawców w branży gig economy.

Informacje o tym, co to jest wpłata bezpośrednia i czasy wpłaty bezpośredniej, pomogą Ci dowiedzieć się, o której godzinie wpłata bezpośrednia trafia na Twoje konto.

Spis treści

Co to jest wpłata bezpośrednia?

Bezpośredni depozyt jest wypłacany elektronicznie z jednego konta bankowego na drugie zamiast czekiem papierowym. Większość pracodawców wymaga, aby ich pracownicy zapisywali się do bezpośredniego wpłaty, ponieważ oszczędza to firmom dużo pieniędzy na przetwarzaniu listy płac.

Bank Twojego pracodawcy i Twój bank, w którym znajduje się Twoje konto, przesyłają pieniądze za pośrednictwem sieci Automated Clearing House, aby dokonać elektronicznego transferu pieniędzy.

Według National Automated Clearing House Association co roku się porusza

ponad 41 bilionów i 24 miliardy elektronicznych transakcji finansowych.

Zalety wpłaty bezpośredniej

Bezpośredni depozyt oferuje wiele korzyści dla pracowników i pracodawców.

Pracownicy nie muszą czekać na wysłanie lub wręczenie papierowego czeku w pracy, zwłaszcza jeśli są chorzy.

Ponadto, ponieważ pracodawcy korzystają z przelewów ACH, istnieją pewne regulacje i umowy dotyczące czasu, w którym następuje wpłata bezpośrednia i księgowanie na koncie.

Kolejną zaletą bezpośredniej wpłaty dla pracowników jest to, że mają oni również kalendarz od swojego pracodawcy z godzinami wpłaty bezpośredniej określającymi, przez jaki czas będzie przechodził ich bezpośredni depozyt.

Niektóre z zalet bezpośredniego depozytu dla pracodawców polegałyby na tym, że nie musieli już kupować papieru czekowego i fizycznie wystawiać czeku.

Pracodawcy korzystający z przelewów ACH również oszczędzają mnóstwo czasu.

Gdy wpłata zostanie zrealizowana, a wpłata zostanie zaksięgowana na Twoim koncie, masz dostęp do tych pieniędzy.

Ramy czasowe wpłaty bezpośredniej: przez jaki czas przechodzi wpłata bezpośrednia?

Ramy czasowe bezpośredniej wpłaty zależą w dużej mierze od umowy z bankiem. Zależy to również od umowy z bankiem i Automatyczną Izbą Rozliczeniową.

Jeśli korzystasz z czeków startowych, pieniądze nadal nie będą dostępne, dopóki bank nie zaktualizuje ich kont.

Istnieje wiele różnych czynników, które mają wpływ na czas, przez jaki przechodzi bezpośredni depozyt.

Na przykład ACH wymaga, aby banki dokonały wpłat bezpośrednich w ciągu dwóch dni. Niektóre transakcje muszą zostać zaksięgowane w ciągu jednego dnia.

Jednak czasami mogą wystąpić opóźnienia ze strony banków.

Główną przyczyną tego jest obowiązek rezerwowy banku. Banki muszą się upewnić, że mają wystarczające rezerwy na pokrycie depozytów posiadaczy rachunków.

Rezerwa banku nie musi wynosić 100%, ale istnieje współczynnik rezerwy, który banki muszą spełniać.

Taka sytuacja nie będzie powszechna w przypadku małych depozytów o wartości 1000 USD, ale raczej w przypadku większych depozytów wielomilionowych.

W przypadku wpłaty znacznego depozytu, na przykład 2 000 000 USD, bank musi upewnić się, że ma w kasie wystarczającą ilość gotówki, aby osiągnąć współczynnik rezerw bankowych.

W przypadku większych depozytów bank potrzebuje więcej pieniędzy, aby pokryć rezerwę.

O której godzinie wpłacana jest bezpośrednia wpłata na listę płacJednak z punktu widzenia pracodawcy wszystkie listy płac muszą być przesyłane elektronicznie do federalnego systemu rezerw. W przypadku listy płac pracodawcy muszą mieć pewność, że przedłożą listę płac we właściwym dniu.

 • Istnieje wiele firm obsługujących listy płac, które mają oprogramowanie do obsługi płac, które sobie z tym poradzi, ale musi być wystarczająco dużo czasu, aby lista płac została przesłana do pracowników w dniu wypłaty. Czas realizacji to przedział czasu między otrzymaniem przez pracowników wynagrodzenia z depozytu bezpośredniego a dniem przesłania listy płac przez pracodawców.
 • Każde oprogramowanie do obsługi płac i usługa bezpośredniej wpłaty ma inny czas realizacji, jeśli chodzi o przesłanie. Niektórzy będą potrzebować listy płac od 1 do 4 dni roboczych przed dniem wypłaty.Gdy usługa listy płac lub oprogramowanie prześle zarobki do instytucji finansowych, to indywidualny bank faktycznie określa, kiedy zostanie otrzymany bezpośredni depozyt.Każdy bank ma własne godziny wpłat bezpośrednich, które określają, kiedy aktualizują konta klientów i pobierają te pieniądze od instytucji finansowych.Jeśli używana jest usługa oprogramowania do obsługi płac, większość tych problemów zostanie rozwiązana, aby właściciele firm mogli skupić się na prowadzeniu firmy, a nie na kwestiach związanych z płacami.

  Inne czynniki wpływające na ramy czasowe wpłaty bezpośredniej

  Istnieją inne kwestie, które mogą wpływać na czas wpłaty bezpośredniej i czas jej trwania. Niektóre z tych pozycji są wymienione poniżej.

  • Wpłaty bezpośrednie mogą mieć miejsce tylko wtedy, gdy otwarty jest System Rezerwy Federalnej i ACH, co zwykle odbywa się tylko w dni robocze.
  • Urlop wpływa również na wpłatę bezpośrednią oraz kiedy pracownicy mogą otrzymać wynagrodzenie i przez jaki czas przechodzi wpłata bezpośrednia.Gdy bank jest zamknięty z powodu urlopu, wpłata bezpośrednia powinna być złożona dzień wcześniej, aby pracownicy otrzymywali wynagrodzenie o normalnej porze.Jeśli prowadzisz listę płac i płacisz swoim pracownikom za pomocą oprogramowania do obsługi płac, możesz zostać powiadomiony przez usługę płacową o przesłaniu listy płac wcześniej niż zwykle.O której godzinie jest księgowana wpłata bezpośrednia dla dużych banków?

   Czasy i ramy czasowe wpłat bezpośrednich będą się różnić w zależności od banku. Dostępność bezpośrednich wpłat zależy również od tego, kiedy banki aktualizują swoje konta.

   Te aktualizacje są zwykle wykonywane w środku nocy, kiedy banki są zamknięte.

   Bezpośredni depozyt jest dostępny po zaktualizowaniu tych banków. Niektóre banki zaktualizują swoje konta pod kątem wpłaty bezpośredniej o godz. 12:00, podczas gdy czas dokonywania wpłat bezpośrednich w innym banku może wynosić 3:00.

   Czasy wpłat bezpośrednich różnią się w zależności od banku, w zależności od tego, kiedy ich konta są aktualizowane.

   Godziny wpłat bezpośrednich dla banków komercyjnychPoniżej wymienione są czasy, przez które przechodzą bezpośrednie wpłaty dla banków komercyjnych.

   Suntrust Direct Deposit Time
  • Posiadacze kont Suntrust znajdą bezpośrednie wpłaty, które wpłyną na ich konta do godziny 10:00. Nie obejmuje to przelewów bezpośrednich „w tym samym dniu ACH. Chase Direct Deposit Time
  • Czas wpłaty bezpośredniej dla posiadaczy konta Chase wynosi od 3:00 do 5:00. Bank of America Direct Deposit Time
  • Czas wpłaty bezpośredniej dla posiadaczy kont BofA wynosi od 4:00 do 6:00. Wells Fargo Direct Depozyt czasowy
  • Posiadacze kont Wells Fargo mogą otrzymać bezpośredni depozyt w godzinach od 12:00 do 3:00. Piąty, trzeci, bezpośredni depozyt
  • Bezpośredni czas wpłaty dla piątego trzeciego konta wynosi od 12:00 do 3:00. Regiony Czas wpłaty bezpośredniej
  • Konta regionów są aktualizowane między 12:00 a 3:00. Citizens Direct Deposit Time
  • Zaktualizowane konta wraz z bezpośrednią wpłatą będą publikowane między 3:00 a 6:00. US Bancorp Direct Deposit Time
  • Wpłata bezpośrednia będzie realizowana między 12:00 a 3:00. Citigroup Direct Czas wpłaty
  • Citigroup aktualizuje swoje rachunki do wpłat bezpośrednich w godzinach od 2:00 do 4:00. Goldman Sachs Direct Deposit Time
  • Wpłaty bezpośrednie są realizowane między 1:00 a 4:00. Centralny Krajowy Czas Wpłaty Bezpośredniej
  • Centralny kraj aktualizuje rachunki między 1:00 a 4:00. Czas wpłaty bezpośredniej TD Bank
  • Wpłaty bezpośrednie przechodzą między 12:00 a 3:00. Metlife Direct Depozyt Czas
  • Wpłaty bezpośrednie są realizowane między 2:00 a 5:00. PNC Financial Direct Deposit Time
  • Konta są aktualizowane między 12:00 a 3:00. Morgan Stanley Direct Deposit Time
  • Wpłaty bezpośrednie są dokonywane między godziną 12:00 a 2:00. Pierwszy amerykański czas wpłaty bezpośredniej
  • Wpłaty bezpośrednie są realizowane między 2:00 a 5:00. Czas wpłaty bezpośredniej w banku HSBC
  • Wpłaty bezpośrednie są realizowane między godziną 12 a 2 w nocy. Tanus Direct Deposit Time
  • Wpłaty bezpośrednie są realizowane między 1:00 a 4:00. Northern Trust Direct Czas wpłaty
  • Konta są aktualizowane między 12:00 a 3:00. State Street Direct Depozyt Time
  • Wpłaty bezpośrednie są realizowane między 2:00 a 5:00. Bank of New York Direct Deposit Time
  • Wpłaty bezpośrednie są realizowane między 2:00 a 5:00. Czas wpłaty na UnionBanCal Direct
  • Wpłaty bezpośrednie są realizowane między 2:00 a 5:00.Inne terminy wpłat bezpośrednich dla rządu federalnego

   Wiele osób zadaje pytania dotyczące czasów wpłat bezpośrednich związanych z agencjami i działaniami rządu federalnego. Niektóre z tych instytucji obejmują SSI, IRS i zwrot podatku.

   Wielu mieszkańców powiatu otrzymuje płatności z tych instytucji. Poniżej znajdują się czasy wpłat bezpośrednich, które dotyczą.

   O której godzinie rząd wysyła bezpośrednie wpłaty?
  • Większość banków aktualizuje swoje konta między 12:00 a 5:00. Wszystkie banki mają określone godziny i ramy czasowe wpłat bezpośrednich, kiedy aktualizują rachunki swoich klientów. Możesz spodziewać się, że w tym czasie zostanie zaksięgowany przelew od rządu i będzie dostępny po otwarciu banku.O której godzinie wpłata bezpośrednia trafia do Navy Federal?
  • Godziny wpłat bezpośrednich do Federalnej Unii Kredytowej Marynarki Wojennej wynoszą od 12:00 do 6:00. Większość bezpośrednich wpłat jest dostępna po otwarciu NFCU.Jaka jest pora dnia na bezpośrednie wpłaty przez SSI?
  • Zasiłki SSI są wypłacane w określone dni. Większość banków aktualizuje swoje konta klientów i godziny wpłat bezpośrednich począwszy od godziny 12:00, więc możesz spodziewać się, że Twój SSI będzie dostępny o godzinie 12:01 w dniu płatności.Jaki jest czas wpłaty bezpośredniej dla IRS i zwrotu podatku?
  • Jeśli chodzi o zwrot podatku, IRS stwierdza, że ​​decydując się na złożenie wniosku drogą elektroniczną i wybranie bezpośredniego depozytu do zwrotu podatku IRS, 90% składających wniosek otrzymuje bezpośredni zwrot depozytu w ciągu 21 dni.Podsumowanie godzin wpłat bezpośrednich dla banków

   Jak widać, czasy wpłat bezpośrednich różnią się w zależności od banków i instytucji. Nawet agencje rządu federalnego i bezpośrednie depozyty SSI również publikują w różnym czasie.

   Jednak dzięki oprogramowaniu do obsługi płac i usługom płacowym czas potrzebny na dokonanie bezpośredniego wpłaty jest skrócony. Jako pracownik możesz mieć pewność, że otrzymasz bezpośredni depozyt w dniu wypłaty.

   Gdy Twój bezpośredni depozyt trafi na Twoje konto bankowe, możesz wydać pieniądze.

   Dzięki podanym powyżej terminom wpłat bezpośrednich, będziesz w stanie odpowiednio zaplanować i budżetować swoje pieniądze.

   Wiedza o tym, kiedy Twoje posty z bezpośrednią wpłatą mogą zaoszczędzić osobie wiele stresu finansowego i niepokoju.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy