Gdzie mogę pożyczyć pieniądze bez sprawdzania zdolności kredytowej

Author:
17 lutego 2021
Category: Sobie Pozwolić

Napisane przez Davida Allana 12 listopada 2018 r

Zaktualizowano 9 maja 2019 r

Jeśli masz słabą zdolność kredytową i nie możesz jej szybko rozwiązać, możesz odnieść wrażenie, że nie masz żadnych opcji, jeśli chodzi o pożyczanie pieniędzy. Możliwe jest uzyskanie niektórych form finansowania bez konieczności przeprowadzania przez pożyczkodawcę pełnej kontroli zdolności kredytowej, ale nie zawsze jest to łatwe.

Osoby z przyzwoitą zdolnością kredytową często mają dostęp do szeregu różnych opcji pożyczki, ale każdy, kto ma zły kredyt, jest narażony na ryzyko niezatwierdzenia lub obciążenia bardzo wysokimi stopami procentowymi. Pożyczanie pieniędzy bez sprawdzania zdolności kredytowej jest dość rzadkie, ale nie jest to niespotykane, a jeśli naprawdę potrzebujesz finansowania, jest kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby pomóc sobie w uzyskaniu zgody.

Porozmawiaj ze spółką kredytową

Większość banków i dostawców usług finansowych wykorzystuje Twoją historię kredytową do przewidywania prawdopodobieństwa spłaty w przyszłości. Jeśli twoja zdolność kredytowa jest niska i miałeś problemy ze spłatą długów w przeszłości, założą, że zrobisz to samo, jeśli ci pożyczą. W takiej sytuacji budowanie relacji z SKOK może pomóc w pożyczeniu pieniędzy bez sprawdzania zdolności kredytowej.

Nie są tak wygodne, jak pożyczanie w dużym banku, ale spółdzielcze kasy pożyczkowe oferują indywidualną obsługę i naprawdę chcą poznać swoich klientów. W spółdzielczej kasie oszczędnościowo-kredytowej często możesz spotkać się z kimś i porozmawiać twarzą w twarz o swojej sytuacji finansowej i potrzebach pożyczkowych.

Większość spółdzielczych kas oszczędnościowo-kredytowych opiera swoje decyzje kredytowe na relacjach osobistych, a nie na wynikach kredytowych, więc jeśli uda Ci się nawiązać związek, możesz być na najlepszej drodze do uzyskania finansowania bez konieczności sprawdzania zdolności kredytowej.

Otwórz konto oszczędnościowe w lokalnej spółdzielczej kasie oszczędnościowo-kredytowej i używaj go regularnie, aby zacząć budować z nimi relacje. Gdy uznają Cię za wartościowego i wiarygodnego klienta, możesz porozmawiać z nimi o ich opcjach kredytowych.

Niektórzy pożyczkodawcy Payday

Wiele chwilówek wiąże się ze stopami procentowymi, a związane z nimi ryzyko jest znacznie wyższe niż są warte, ale są one sposobem zaciągnięcia pożyczki bez pełnej kontroli kredytowej. Większość pożyczkodawców przeprowadzi „miękką kontrolę zdolności kredytowej, która jest niezbędna, aby upewnić się, że nie jesteś nieuczciwym pożyczkobiorcą lub nie jesteś obecnie bankrutem.

Różni się to od pełnej kontroli kredytowej, ponieważ nie zajmie to całej historii kredytowej, więc jeśli masz słabą zdolność kredytową, nadal zostaniesz zatwierdzony przez niektórych złych pożyczkodawców.

Zawsze powinieneś być ostrożny w stosunku do pożyczkodawcy, który chce pożyczyć komuś bez wykonywania pełnej kontroli kredytowej. Zwykle oznacza to, że umowa pożyczki wiąże się z bardzo wysokimi kosztami i surowymi warunkami, które mogą wpędzić Cię w błędną spiralę zadłużenia.

Pożyczki bez czeków kredytowych

Niektórzy pożyczkodawcy reklamują pożyczki bez czeku kredytowego, które są zasadniczo tylko krótkoterminowymi pożyczkami osobistymi, które można uzyskać bardzo szybko i bez konieczności pełnego sprawdzenia zdolności kredytowej. Zwykle są one spłacane przez krótki okres czasu, a nie przez kilka lat, jak w przypadku innych pożyczek, i generalnie wiążą się z bardzo wysokimi stopami procentowymi i opłatami.

Pożyczki bez czeku kredytowego są bardzo podobne do niektórych firm oferujących szybkie pożyczki, a wiele firm, które reklamują pożyczki bez sprawdzania zdolności kredytowej, to w rzeczywistości pożyczkodawcy, którzy używają innej nazwy dla swojego produktu. Tacy pożyczkodawcy nie wykorzystują Twojej zdolności kredytowej do podejmowania decyzji; zamiast tego przyglądają się Twojemu bieżącemu dochodowi, aby ustalić, czy możesz sobie pozwolić na spłatę.

Zastanów się dokładnie, czy naprawdę możesz sobie pozwolić na spłatę krótkoterminowej pożyczki w podanych ramach czasowych, ten rodzaj wysokoprocentowego, krótkoterminowego finansowania sprawia, że ​​bardzo łatwo jest się zadłużać o wiele więcej. Gdy tylko przegapisz spłatę, odsetki wzrosną dramatycznie i mogą pozostawić Cię w sytuacji, w której nie będziesz w stanie zapłacić.

Pożyczki zabezpieczone

Możliwe jest znalezienie internetowego pożyczkodawcy z siedzibą w Wielkiej Brytanii, który byłby skłonny zaoferować ci pożyczkę zabezpieczoną bez sprawdzania zdolności kredytowej. Pożyczka zabezpieczona wykorzystuje zabezpieczenie, aby zagwarantować kwotę pożyczki, a jeśli nie dokonasz spłaty, pożyczkodawca ma prawo przejąć Twoje aktywa. Ponieważ pożyczkodawca chroni Twoje aktywa, zmniejsza to ryzyko i oznacza, że ​​nie ma potrzeby przeprowadzania pełnej kontroli kredytowej. Ten kalkulator pożyczek w dzienniku daje wyobrażenie o kosztach tego rodzaju pożyczek.

Pożyczki zabezpieczone mogą być niebezpieczne, ponieważ wszelkie aktywa, których używasz jako zabezpieczenia, są narażone na przejęcie, jeśli płatności nie są dotrzymane. Może to być niezwykle problematyczne, jeśli używasz pojazdu jako zabezpieczenia pożyczki i potrzebujesz go, aby dostać się do pracy i zarobić.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy