Funkcje samoobsługowej listy płac Intuit ®

Author:
17 lutego 2021
Category: Znakami Towarowymi


Opłacalna opcja płac zrób to sam

Bogata w funkcje lista płac z 2 poziomami usług. Usługi płacowe firmy Intuit.

Intuit Footnote 1 ułatwia przetwarzanie listy płac
 • Natychmiastowe obliczanie federalnych, stanowych i dobrowolnych potrąceń u źródła
 • Płać pracownikom poprzez bezpośrednie wpłaty lub drukuj wypłaty na własnej drukarceSkonfiguruj przypomnienia e-mail o wypłatach21 rodzajów wynagrodzeń: pensja, stawka godzinowa, pensje, różne stawki, zwroty kosztów, prowizje i inneElektroniczne składanie federalnych płatności podatkowychElektroniczne składanie stanowych płatności podatkowych (tylko usługa rozszerzona)Drukowane, gotowe do podpisu kopie stanowych (tylko usługa rozszerzona) i federalnych (usługi podstawowe i rozszerzone) formularzy podatkowychPłać pracownikom lub kontrahentom za pomocą bezpośredniego depozytuPłatności i zgłoszenia 1099-MISC dla wykonawców (tylko usługa rozszerzona)Wygeneruj W2 na koniec roku dla pracowników i 1099-MISC dla wykonawcówUbezpieczenie od odszkodowań dla pracowników można kupić za pośrednictwem niezależnego pośrednikaDokładne obliczenia podatkowe i szczegółowe raportowanie
 • Gwarantowana 100% dokładność – Intuit zapłaci wszelkie grzywny wynikające z nieprawidłowych obliczeń podatkowych
 • Wiele poziomów danych raportowania: podsumowanie i szczegóły listy płac, dane pracowników, płatności podatków, łączne koszty i inneRaporty obejmują obliczenia dla wielu stanowych potrąceń u źródła oraz obliczenia podatków dla wielu miejsc pracyNieograniczony dostęp do raportów – w każdej chwiliŚwiadczenia pracowniczeOprócz usług płacowych będziesz w stanie zapewnić swoim pracownikom wspaniałe korzyści. Zwolnimy z miesięcznej opłaty za osobiste konta Bank of America Advantage Plus Banking w przypadku każdego pracownika, który ma co najmniej 1 kwalifikujący się bezpośredni depozyt w wysokości 250 USD lub więcej w każdym cyklu wyciągów lub utrzymuje średnie dzienne saldo w wysokości 1500 USD lub więcej na koncie. Przypis 2 Dowiedz się więcej o świadczeniach pracowniczych.

  Formularze podatkoweFormularze podatkowe świadczone w ramach tej usługi to: W-2, 940, 941 i 944.

  21 rodzajów wynagrodzeniaOprócz wynagrodzenia godzinowego, tylko wynagrodzenia i prowizji, możesz zarządzać następującymi rodzajami wynagrodzeń z usługami płacowymi: wynagrodzenie za nadgodziny, wynagrodzenie za podwójne nadgodziny, dodatek wakacyjny, premia, prowizja, zwrot kosztów, dodatek, napiwki gotówkowe, napiwki dotyczące wypłaty ), mieszkania dla duchownych (rzeczowe), diety niepodlegające opodatkowaniu, grupowe ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie zdrowotne właściciela S-Corp, składka firmowa HSA, użytkowanie samochodu służbowego do celów osobistych, zasiłek pogrzebowy i inne.

  Gwarancja dokładności płac online Intuit ®Intuit gwarantuje dokładność swoich obliczeń płac na podstawie dostarczonych informacji i zgodnie z warunkami umowy z Intuit. Jeśli Intuit spowoduje błąd w obliczeniach, Intuit zapłaci karę podatkową powstałą w wyniku błędu w obliczeniach.

  Zaloguj się do bankowości internetowej dla małych firm, aby się zarejestrować.
 • Nie korzystasz jeszcze z bankowości internetowej dla małych firm? Zapisać się
 • Nie masz konta czekowego Small Business? Otwórz konto terazPrzechodzisz do innej witryny

  Przechodzisz do innej witryny, której Bank of America nie jest właścicielem ani nie jest obsługiwany. Jego właściciel ponosi wyłączną odpowiedzialność za zawartość witryny, ofertę i poziom bezpieczeństwa, dlatego prosimy o zapoznanie się z opublikowaną polityką prywatności i warunkami korzystania z witryny.

  Ucz się więcej
  • Porównaj usługi płacowe
  • Obejrzyj prezentację dotyczącą płac samoobsługowychCzego potrzebujesz
   • Biznesowe konto czekowe Bank of America
   • Dostęp do bankowości internetowej dla małych firmNie więcej niż 150 pracownikówObecni klienci płac:

    888.606.4545

    Pon. – pt. 9: 00–21: 00 ET

    Opłaty miesięczne: podstawowa usługa kosztuje 20 USD miesięcznie, a ulepszona 36 USD miesięcznie. Dzięki usłudze Basic otrzymasz 20 $ rabatu w dowolnym miesiącu, w którym płacisz wszystkim swoim pracownikom poprzez bezpośredni depozyt na konto Bank of America. Zarówno w przypadku usług rozszerzonych, jak i podstawowych, jeśli płacisz więcej niż 20 pracownikom, ale nie wszyscy są opłacani przez bezpośredni depozyt na konto Bank of America, dodatkowa opłata miesięczna w wysokości 2 USD będzie naliczana za każdego pracownika powyżej 20. roku życia. opłaty manipulacyjne (12 USD na stan miesięcznie) będą obowiązywać dla każdego stanu (innego niż główny stan biznesowy), w którym masz pracowników lub kontrahentów. Składanie zeznań podatkowych w wielu stanach jest dostępne tylko przy rozszerzonym poziomie usług. Miesięczne opłaty za usługę płacową, w tym opłaty za wiele stanów, będą naliczane za każdy zarejestrowany miesiąc,czy korzystasz z usługi płacowej. Miesięczne opłaty za usługę listy płac są zniesione w ciągu pierwszych 3 miesięcy rejestracji. Intuit może pobierać dodatkowe opłaty za przetwarzanie wyjątków i inne usługi specjalne w trakcie i po okresie próbnym. Ceny nie obejmują obowiązujących podatków od sprzedaży, użytkowania ani innych podatków.

    Intuit gwarantuje dokładność swoich obliczeń płac na podstawie dostarczonych informacji i zgodnie z warunkami umowy z Intuit. Jeśli Intuit spowoduje błąd w obliczeniach, Intuit zapłaci karę podatkową powstałą w wyniku błędu w obliczeniach.

    Intuit ® Online Payroll jest produktem firmy Intuit Inc. Aby zarejestrować się i korzystać z produktu, należy przejść do witryny internetowej Intuit. Bank of America nie ponosi odpowiedzialności za produkt ani działanie Intuit Inc. Intuit i logo Intuit są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Intuit Inc. używanymi na podstawie licencji.

  We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy