Dlaczego nie musisz już podpisywać umowy za zakupy kartą kredytową

Author:
17 lutego 2021
Category: Twojej Karty

Korzystanie z karty kredytowej lub debetowej stało się trochę łatwiejsze.

Visa, MasterCard, Discover i American Express nie wymagają już podpisów przy zakupach kart debetowych lub kredytowych dokonanych za pomocą kart z chipem zabezpieczającym.

Dzięki wzmocnionym środkom bezpieczeństwa zapisywanie swojego nazwiska na paragonie nie jest już konieczne.

Ta zmiana ma na celu usprawnienie procesu wymeldowania, zarówno dla posiadaczy kart, jak i sprzedawców.

Wydawcy wycinają podpisy

Cztery największe firmy obsługujące karty kredytowe – Visa, MasterCard, Discover i American Express – wyeliminowały potrzebę podpisywania przez klientów paragonów.

Teraz sprzedawca decyduje, czy chce podpisy klientów.

Posiadacze kart Visa w Ameryce Północnej nie będą musieli podpisywać się linią przerywaną.

Klienci Visa powinni mieć pewność, że karty z chipem są bezpieczniejsze.

W rzeczywistości, odkąd Visa wypuściła swoim klientom karty z chipem w 2016 roku, liczba oszustw spadła o 66 procent.

karta MasterCardPosiadacze kart MasterCard w Ameryce Północnej nie będą musieli podpisywać umów w przypadku transakcji sklepowych.

Firma stwierdziła, że ​​klienci będą bardziej zadowoleni z tych zmian, co przyspieszy proces realizacji transakcji.

OdkryćOdkryj posiadacze kart w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Meksyku i na Karaibach nie muszą już podpisywać paragonów z kart kredytowych.

W tym celu firma koncentruje się na usprawnieniu procesu płatności poprzez przyspieszenie transakcji bez narażania bezpieczeństwa.

American ExpressUżytkownicy kart American Express nie musieli podpisywać się pod obciążeniem poniżej 50 USD od dłuższego czasu.

Teraz klienci Amex nie będą już musieli podpisywać paragonu na żadną kwotę w dowolnym miejscu na świecie.

Firma jest pierwszą firmą obsługującą karty kredytowe, która wprowadziła tę zmianę na całym świecie.

Co to oznacza dla Ciebie

Zrozumiałe jest, że zmiana zasad może oznaczać drastyczną zmianę naszego zachowania w codziennych wydatkach kartowych.

Przywykłeś już do tegoMożesz nie zdawać sobie sprawy, że robiłeś zakupy od dłuższego czasu bez podpisania paragonu. Często dotyczy to zakupów poniżej

Dzieje się tak, jeśli robisz zakupy online lub ze smartfona.

Pierwsze kilka razy, gdy nie zostaniesz poproszony o podpisanie paragonu w sklepie, szczególnie w przypadku dużego zakupu, może wydawać się zaskakujące, ale możesz mieć pewność, że wygoda stanie się Twoją nową normą.

Szybsze kolejki do kasyZawsze jest jedna osoba, która powoli i bez troski podpisuje swoje imię, drugie imię i nazwisko.

Te sekundy sumują się, zwłaszcza z punktu widzenia sprzedawcy.

Porzucenie podpisów przyspieszy kolejkę i jeszcze bardziej ułatwi dokonywanie zakupów przy użyciu karty kredytowej lub debetowej.

Karta kredytowa EMVTen metaliczny kwadrat nad numerem karty na karcie kredytowej to mały chip komputerowy.

Nazwana na cześć trzech deweloperów, Europay, MasterCard i Visa, technologia chipów EMV zwiększa bezpieczeństwo i ogranicza oszustwa.

Karty z chipami EMV są powszechnie określane jako „karty chipowe. Chip zastępuje pasek magnetyczny znajdujący się z tyłu karty. Karty chipowe EMV są praktycznie niezbędne podczas korzystania z karty kredytowej w obcym kraju w celu zwalczania szerzącego się oszustwa.

Działa poprzez szyfrowanie informacji o transakcjach w sposób, który bardzo utrudnia cyberprzestępcom kradzież tych danych w celu odtworzenia numerów kart, dat ważności i numerów CVV.

Karty chipowe stały się standardem w transakcjach kartowych w USA. Większość kart kredytowych i debetowych wydawanych w kraju jest wydawana z kartą chipową EMV.

Ponadto w 2015 r. Sieci kart wymagały od akceptantów akceptowania kart chipowych EMV w celu uczynienia sprzedawców odpowiedzialnymi za nieuczciwe zakupy dokonywane bez transakcji kartą chipową.

Terminy przesunięcia odpowiedzialności EMV Sieć kart Zasada przesunięcia odpowiedzialności za oszustwa Ostateczny termin American ExpressOdpowiedzialność za niektóre rodzaje oszukańczych transakcji zostanie przeniesiona na stronę (wystawcę karty lub sprzedawcę), która dysponuje najbezpieczniejszą formą technologii EMV.1 października 2015 (1 października 2017 dla stacji benzynowych) OdkryćOdpowiedzialność za oszukańcze transakcje zostanie przeniesiona na stronę (wystawcę karty lub sprzedawcę), która ma najwyższy poziom bezpieczeństwa płatności.1 października 2015 (1 października 2017 dla stacji benzynowych) karta MasterCardStrona (wystawca karty lub sprzedawca), która dokonała inwestycji w celu przetworzenia transakcji chipowych EMV, będzie chroniona przed odpowiedzialnością finansową z tytułu strat związanych z oszustwami związanymi z kartą.1 października 2015 (1 października 2017 dla stacji benzynowych) WizaStrona (wystawca karty lub sprzedawca), która jest przyczyną niewykonania transakcji chip-on-chip, będzie ponosić odpowiedzialność finansową za straty spowodowane oszustwami związanymi z obecnością karty.1 października 2015 (1 października 2017 dla stacji benzynowych)A co z restauracjami?

Ponieważ decyzja należy do sprzedawców, restauracje najprawdopodobniej nadal będą wymagać Twojego podpisu, aby zostawić napiwek.

Zobaczymy, jak restauracje poradzą sobie w przyszłości z napiwkami.

W międzyczasie powinieneś spodziewać się gratyfikacji i podpisania się, gdy jesteś poza domem.

Co się stanie, jeśli zostanie naliczona podejrzana opłata?

Oszustwa związane z kartami kredytowymi mogą się przytrafić każdemu. Jeśli chodzi o transakcje wątpliwe, Twoja reakcja na nie nie powinna odbiegać od normy.

Gdy tylko podejrzewasz, że ktoś nielegalnie uzyskał dostęp do Twojego konta lub dokonał nieautoryzowanych obciążeń, jak najszybciej skontaktuj się z bankiem lub wystawcą karty kredytowej.

Ustawa Fair Credit Billing Act (FCBA) chroni użytkowników kart kredytowych, umożliwiając kwestionowanie wszelkich nieautoryzowanych obciążeń u wystawcy karty kredytowej.

Podczas gdy firma bada opłatę, nie zostaną naliczone odsetki od danej kwoty ani nie będziesz winny tej kwoty do czasu rozwiązania problemu.

Bezpieczeństwo kart kredytowychNie zawsze możesz zapobiec oszustwom związanym z kartami kredytowymi, ale możesz podjąć kroki w celu ochrony swoich danych.

 • Monitoruj swoje konta. Często sprawdzaj swoje konta bankowe i karty kredytowe pod kątem podejrzanej aktywności.
 • Śledź swoje karty. Czy w torebce, portfelu czy pod materacem, śledź swoje karty, nawet jeśli nie używasz ich codziennie. Przejdź na cyfrowy system. Zrezygnuj z wyciągów online, aby Twoje prywatne informacje nie były dostępne dla nurków ze śmietników, którzy chcą ukraść numer Twojej karty kredytowej. Kupuj bezpiecznie online. Kupuj u głównych detalistów lub sprzedawców. W przypadku mniejszych lub mniej znanych sprzedawców szukaj małej kłódki, w której wpisujesz adres strony internetowej, aby upewnić się, że witryna korzysta z technologii Secure Socket Layer (SSL) do ochrony danych.Nie pozwól innym osobom używać swojej karty. Jeśli współdzielisz konto, każdy użytkownik powinien mieć własną kartę.

  Wniosek

  Wydawanie pieniędzy stało się łatwiejsze i szybsze teraz, gdy firmy obsługujące karty kredytowe zrezygnowały z podpisu.

  Na szczęście środki bezpieczeństwa i ochrona przed oszustwami są coraz lepsze, dzięki czemu Twój podpis staje się niepotrzebny.

  Zadać pytanieMoże ci się spodobać również Ujawnienie reklamodawców: wiele ofert oszczędności pojawiających się na tej stronie pochodzi od reklamodawców, od których ta witryna otrzymuje wynagrodzenie za umieszczenie na liście. Ta rekompensata może mieć wpływ na sposób i miejsce wyświetlania produktów w tej witrynie (w tym na przykład na kolejność, w jakiej się pojawiają). Te oferty nie obejmują wszystkich dostępnych kont depozytowych.

  Ujawnienie redakcyjne: ta treść nie jest dostarczana ani zlecana przez reklamodawcę bankowego. Wyrażone tutaj opinie są wyłącznymi opiniami autora, a nie reklamodawcy bankowego i nie zostały sprawdzone, zatwierdzone ani w inny sposób poparte przez reklamodawcę bankowego. Ta witryna może otrzymywać wynagrodzenie w ramach programu partnerskiego reklamodawcy bankowego.

  Ujawnianie treści generowanych przez użytkowników: te odpowiedzi nie są udzielane ani zlecane przez reklamodawcę bankowego. Odpowiedzi nie zostały sprawdzone, zatwierdzone ani w inny sposób zatwierdzone przez reklamodawcę banku. Zapewnienie odpowiedzi na wszystkie posty i / lub pytania nie jest obowiązkiem reklamodawcy banku.

 • O
 • KontaktWarunkiPrywatność ->PrywatnośćReklamowaćBlogUjawnienie reklamodawcy:Wierzymy, że zapewniając narzędzia i edukację, możemy pomóc ludziom zoptymalizować ich finanse, aby odzyskać kontrolę nad swoją przyszłością. Chociaż nasze artykuły mogą zawierać lub prezentować wybrane firmy, dostawców i produkty, nasze podejście do ich tworzenia jest sprawiedliwe i bezstronne. Treści, które tworzymy, są bezpłatne i pochodzą z niezależnych źródeł, pozbawione są jakiejkolwiek płatnej promocji.

  Ta treść nie jest dostarczana ani zlecana przez reklamodawcę bankowego. Wyrażone tutaj opinie są wyłącznymi opiniami autora, a nie reklamodawcy bankowego i nie zostały sprawdzone, zatwierdzone ani w inny sposób poparte przez reklamodawcę bankowego. Ta witryna może otrzymywać wynagrodzenie w ramach programu partnerskiego reklamodawcy bankowego.

  MyBankTracker generuje przychody dzięki naszym relacjom z naszymi partnerami i podmiotami stowarzyszonymi. Czasami możemy wspomnieć lub zamieścić recenzje ich produktów, ale nie ma to wpływu na nasze rekomendacje, które są całkowicie oparte na badaniach i pracy naszego zespołu redakcyjnego. Nie jesteśmy w żaden sposób zobowiązani umową do oferowania pozytywnych lub rekomendujących recenzji ich usług. Zobacz naszą listę partnerów.

  MyBankTracker nawiązał współpracę z CardRatings w celu pokrycia produktów kart kredytowych. MyBankTracker i CardRatings mogą otrzymywać prowizje od wydawców kart. Opinie, recenzje, analizy i rekomendacje należą wyłącznie do autora i nie zostały sprawdzone, zatwierdzone ani zatwierdzone przez żaden z tych podmiotów.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy