Czy brakuje krajowych monet? Jak zarobić dodatkową gotówkę za swoje monety

Author:
17 lutego 2021
Category: Kasy Pożyczkowe

Ponieważ Walmart i Kroger przestają oferować zmianę, niektóre banki mogą płacić dodatkowo tylko za wprowadzenie jakiejkolwiek luźnej zmiany.

 • Rezerwa Federalna pracuje nad odwróceniem narodowego „niedoboru monet podczas nowej pandemii koronawirusa, a sprzedawcy detaliczni, tacy jak Walmart i Kroger, proszą klientów o płacenie kartami lub dokładną zmianę.
 • Amerykańska mennica wydała w tym tygodniu oświadczenie, prosząc Amerykanów o „pomoc w poprawie tej kwestii podaży monet.Możesz zarobić dodatkowe pieniądze, przekazując monety do lokalnych banków lub sprzedawców detalicznych w Twojej okolicy. AKTUALIZACJA 24.07.2020 : Kilka tygodni po tym, jak sprzedawcy detaliczni, tacy jak Walmart, CVS i Kroger, poprosili kupujących o zapłacenie dokładną resztą lub kartami, mennica amerykańska zwróciła się do Amerykanów o zlokalizowanie ich niewykorzystanego reszty i jak najszybsze przekształcenie ich w gotówkę. Jest to jeden z pierwszych posunięć, jakie podejmują urzędnicy federalni podczas „niedoboru monet podczas nowej pandemii koronawirusa z powodu zaktualizowanych nawyków zakupowych. Większość Amerykanów najwyraźniej nie wydaje teraz gotówki; albo dlatego, że nie robią zakupów tak często, albo po prostu dlatego, że zamiast tego używają kart debetowych lub kredytowych. Mennica Stanów Zjednoczonych, federalna grupa odpowiedzialna za produkcję gotówki i monet narodu, twierdzi, że większość problemu zostałaby rozwiązana gdyby ludzie wydali resztę .

  „Prosimy, aby amerykańska opinia publiczna zaczęła wydawać swoje monety, deponować je, wymieniać je na walutę w instytucjach finansowych lub zabierać do kiosku z monetami – poinformowali przedstawiciele mennicy w komunikacie prasowym. „Problem z zaopatrzeniem w monety można rozwiązać, gdy każdy z nas zrobi swoje. Prosimy o pomoc w usprawnieniu tego problemu.

  Prezes Rezerwy Federalnej Jerome Powell wyjaśnił, że monety nie przepływają przez gospodarkę tak, jak zwykle: „Cały system jakby się zatrzymał – wyjaśnił opinii publicznej w zeszłym miesiącu. Fed stworzył grupę zadaniową, która miała skorygować podaż monet tak szybko, jak to możliwe; grupa ta ma ogłosić nowe inicjatywy w sierpniu, ale mennica ma nadzieję, że Amerykanie wykasują wszelkie zapasowe drobne, które mogą mieć w pierwszej kolejności.

  Niektóre banki mogą faktycznie kupować monety, próbując przywrócić swoje własne skarbce, które następnie mogą zostać przekazane lokalnym firmom w okolicy. Czytaj dalej, aby uzyskać więcej informacji o tym, w jaki sposób możesz zamienić swoją resztę w poważną gotówkę.

  ORYGINAŁ 22.07.2020: Jeśli ostatnio robiłeś zakupy w Walmart lub CVS, być może zauważyłeś, że wiele pasów kas jest oznaczonych tylko jako debetowe lub kredytowe – to dlatego, że Rezerwa Federalna Stanów Zjednoczonych ogłosiła, że ​​ma niskie zapasy monet z powodu pandemii. Według organizacji, która jest odpowiedzialna za regulację krajowego wykazu zmian i sposobu ich dystrybucji do banków w całym kraju, Fed „strategicznie racjonuje monety bankom z dwóch powodów.

  Dystans społeczny i środki bezpieczeństwa spowodowały, że pracownicy mennicy amerykańskiej spowolnili produkcję nowych pieniędzy, co jest również potęgowane przez fakt, że wiele osób wydawało mniej gotówki w ciągu ostatnich kilku miesięcy (co oznacza, że ​​gotówka nie wraca do banku ). „Przepływ monet przez gospodarkę… w pewnym sensie został zatrzymany, powiedział Jerome Powell, prezes Rezerwy Federalnej, na forum publicznym w czerwcu. I The Wall Street Journal informuje również, że depozyty monety są w dół 50% od marca.

  Niedobór wywiera również wpływ na lokalne przedsiębiorstwa, od kasjerów w dużych detalistach po pralnie samoobsługowe i stacje benzynowe. Według NPR, wiele lokalizacji Walmart przekształciło swoje kasy samoobsługowe, aby przyjmować tylko karty, Kroger oferuje klientom resztę, którą są winni przy kasie z powrotem na kartach lojalnościowych, a stacje Wawa proszą o rolki monet w zamian za rachunki. Istnieje duża szansa, że ​​natkniesz się na sprzedawcę, który poprosi Cię o zapłatę kartą lub dokładną resztę, dopóki Fed nie pokryje niedoboru w ciągu najbliższych kilku miesięcy.

  Ale rozwiązanie problemu niedoboru niekoniecznie musi polegać wyłącznie na Fed: Fast Company donosi, że w obiegu jest już ponad 47 miliardów dolarów w monetach, co oznacza, że ​​wielu Amerykanów po prostu trzyma się zmian, których w tej chwili nie wydaje.

  W rzeczywistości ekspert powiedział Forbesowi , że doświadczamy raczej zakłócenia krążenia niż faktycznego niedoboru. „Zakłócenie to lepszy sposób na opisanie tego – powiedział Yiming Ma, adiunkt w dziale finansów Columbia Business School. „To odzwierciedla fakt, że po wznowieniu krążenia te zakłócenia ustąpią.

  Mimo to banki, a nawet niektórzy sprzedawcy detaliczni, pracują nad programami, w których istnieje dobry bodziec do wprowadzania dodatkowych drobnych (lub zaopatrzonych banków monet!), Które mogą leżeć w pobliżu.

  Czy banki będą kupować zapasowe monety i zmieniać?

  Wszystko zależy od regionu, w którym mieszkasz, ale jest duża szansa, że ​​spółdzielcze kasy pożyczkowe i lokalne oddziały banków krajowych faktycznie zapłacą ci dodatkową wartość za zmianę. Bank z siedzibą w Wisconsin, Community State Bank, trafił na pierwsze strony gazet w tym tygodniu, kiedy ogłosił, że zaoferuje 5 USD premii za monety o wartości 100 USD, aż do premii 500 USD . Niektóre banki oferują procentową premię za wszelkie monety wnoszone przez klientów: w stanie Maine Gorham Savings Bank (instytucja w całym stanie) oferuje 10% odkupu za wszelkie przyniesione monety. Według American Banker, lokalne oddziały JPMorgan Chase in New York zaoferował również odkupienie monet od klientów po różnych stawkach w różnych lokalizacjach. Sklepy mogą również zapewniać bezpłatne usługi liczenia, takie jak Quick Trip, sieć sklepów ogólnospożywczych rozsianych po całym południowym i środkowym zachodzie, donosi Dallas Morning News .

  W razie wątpliwości należy zadzwonić do lokalnego oddziału banku stanowego, banku lokalnego lub kasy pożyczkowej, aby zapytać o programy odkupu.

  Inne sposoby zamiany drobnych na gotówkę:

  Jeśli nie możesz znaleźć lokalnego banku lub sprzedawcy, który chce odkupić monety lub policzyć je za darmo, udaj się do najbliższego sklepu spożywczego – istnieje duża szansa, że ​​jest tam maszyna Coinstar. Coinstar pozwala Ci wykonać następujące czynności za pomocą zapasowej reszty:

  • Zamień go na gotówkę , pomniejszony o 12% opłaty za przetwarzanie.
  • Zamień ją w kartę podarunkową , której można użyć na przykład w Amazon, Lowe’s, Starbucks lub Best Buy. Firma nie pobiera za to opłaty. Podaruj resztę . Nie będzie to też za to obciążać. Możesz bezpłatnie wysłać swoje monety do użytku przez organizacje takie jak Amerykański Czerwony Krzyż, Feeding America i Children’s Miracle Network.

  We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy