Credit Karma

Author:
17 lutego 2021

Ta firma nie jest jeszcze akredytowana . Zobacz recenzje poniżej, aby dowiedzieć się więcej, lub prześlij własną recenzję.

Credit Karma to witryna finansowa, która oferuje konsumentom bezpłatne usługi i udostępnia wyniki oraz raporty kredytowe. Credit Karma opracował swoje zasoby edukacji finansowej, aby pomóc Ci lepiej zrozumieć i zarządzać swoimi finansami, od składania zeznań podatkowych po znalezienie odpowiedniej firmy obsługującej karty kredytowe.

LINIA DOLNACredit Karma ma wiele do zaoferowania w zakresie bezpłatnych raportów kredytowych, w tym usług składania zeznań podatkowych. Chociaż nie obejmuje raportowania kredytowego Experian, jego narzędzia są nadal przydatne dla osób, które chcą poprawić swoje finanse.

PROS
 • Dostępne narzędzia finansowe
 • Pomoc przy rozliczaniu podatkuOferuje bezpłatne raporty kredytoweZasoby edukacji finansowejCONS
 • Nie obejmuje Experian
 • Może nie być w 100% dokładneNajlepsze recenzje Credit Karma, które znaleźliśmy

  Zweryfikowano 2446801 recenzji w witrynie ConsumerAffairs.

  Wymagamy informacji kontaktowych, aby upewnić się, że recenzenci są prawdziwi.

  Korzystamy z inteligentnego oprogramowania, które pomaga nam zachować rzetelność recenzji.

  Nasi moderatorzy czytają wszystkie recenzje, aby zweryfikować ich jakość i przydatność.

  Aby uzyskać więcej informacji na temat recenzji w witrynie ConsumerAffairs.com, odwiedź nasze FAQ.

  Nigdy nie wiedziałem, że Credit Karma ma usługę podatkową. To było tak łatwe w użyciu i darmowe! Zrobiłem nawet moje podatki w „programie płatności (aby porównać sumy) i uzyskałem ten sam wynik, więc wiedziałem, że jest legalny… Jestem pod wrażeniem i ponownie skorzystam.

  Credit Karma pomaga śledzić raport kredytowy. Oferuje również bezpłatną obsługę podatkową z pomocą, jeśli jesteś audytowany. Sugerowałbym wszystkim wypróbowanie tej usługi, ponieważ wszystko to jest bezpłatne. Używam tego przez ostatnie 5 lat. Pomagają również w zapobieganiu oszustwom.

  Dziękujemy, pomyślnie zapisałeś się do naszego newslettera! Zapraszamy do lektury naszych wskazówek i zaleceń.

  Co to jest Credit Karma?Credit Karma pozwala sprawdzić swoją zdolność kredytową w dowolnym miejscu i czasie. Firma pomaga również w symulowaniu zmian w wyniku kredytowym, ważąc salda niespłaconych kart kredytowych, długość historii kredytowej, historię płatności, rodzaje rachunków kredytowych i wnioski o nowe konta kredytowe. Firma zapewnia ludziom dostęp do ich oceny kredytowej i raportu kredytowego z TransUnion i Equifax oraz zapewnia cotygodniowe aktualizacje i rekomendacje produktów.

  Jak działa Credit Karma?Członkowie Credit Karma otrzymują bezpłatne narzędzia do monitorowania kredytu i finansowania, a także dostęp do tysięcy opinii klientów na temat produktów polecanych przez Credit Karma, w tym kart kredytowych i pożyczek. Dostępne narzędzia finansowe obejmują symulator zdolności kredytowej, kalkulator spłaty zadłużenia, prosty kalkulator kredytowy oraz kalkulator amortyzacji.

  Za pośrednictwem Credit Karma konsumenci mogą ubiegać się o jedną z następujących opcji karty kredytowej:

  • Karty transferu salda
  • Karty nagródKarty podróżneKarty typu cash back0% APR kartyWizytówkiKarty za uczciwy kredytKarty ze złym kredytemCredit Karma pomaga także członkom składać podatki i znajdować pożyczki osobiste, mieszkaniowe i samochodowe.

   Czy Credit Karma jest bezpłatna?Usługi Credit Karma są bezpłatne. Firma nigdy nie poprosi o podanie danych karty kredytowej. W Credit Karma raporty kredytowe, narzędzia finansowe i usługi składania zeznań podatkowych są bezpłatne.

   Na jego stronie znajdują się produkty finansowe oferowane przez banki i pożyczkodawców, w ten sposób Credit Karma zarabia pieniądze. Credit Karma otrzymuje zapłatę od swoich partnerów w przypadku zakupu jednego z produktów rekomendowanych przez firmę.

   Credit Karma FAQCzy Credit Karma jest bezpieczny?Ponieważ Credit Karma oferuje bezpłatne szerokie zasoby finansowe i pomaga ludziom zrozumieć ich raporty kredytowe i oceny kredytowe, uważamy, że jest to dobra usługa – nawet jeśli nie ma raportów z jednego z trzech głównych biur kredytowych. Polecamy Credit Karma ze względu na bezpłatne narzędzia finansowe, zasoby i możliwości rozliczania podatków.

   Recenzje Credit Karma

   Link przekierował Cię do tej recenzji. Jego lokalizacja na tej stronie może się zmienić podczas następnej wizyty.

   Zweryfikowano 2446801 recenzji w witrynie ConsumerAffairs.

   Wymagamy informacji kontaktowych, aby upewnić się, że recenzenci są prawdziwi.

   Korzystamy z inteligentnego oprogramowania, które pomaga nam zachować rzetelność recenzji.

   Nasi moderatorzy czytają wszystkie recenzje, aby zweryfikować ich jakość i przydatność.

   Aby uzyskać więcej informacji na temat recenzji w witrynie ConsumerAffairs.com, odwiedź nasze FAQ.

   Korzystam z tej bezpłatnej usługi, aby śledzić stan swojego kredytu. Otrzymuję automatyczne powiadomienia o dostępie do mojego pliku kredytowego lub przeprowadzeniu kontroli kredytowej. Mogę zamrozić swoje pliki kredytowe za pośrednictwem aplikacji Credit Karma. Jest to całkowicie bezpłatna usługa, która doskonale nadaje się również do śledzenia wyników kredytowych i Fico.

   W zeszłym roku zaliczyłem podatki późno i bez żadnej pomocy. Aplikacja prowadzi Cię przez cały proces, krok po kroku, pozwala wypełnić podatki stanowe i federalne oraz informuje o możliwych deklaracjach podatkowych. W mniej niż 15 minut zrobiłem własne podatki, zwroty zostały przetworzone, zatwierdzone i zdeponowane w mniej niż 30 dni, a co więcej, całkowicie za darmo.

   Dziękujemy, pomyślnie zapisałeś się do naszego newslettera! Zapraszamy do lektury naszych wskazówek i zaleceń.

   Nigdy nie wiedziałem, że Credit Karma ma usługę podatkową. To było tak łatwe w użyciu i darmowe! Zrobiłem nawet moje podatki w „programie płatności (aby porównać sumy) i uzyskałem ten sam wynik, więc wiedziałem, że jest legalny. Nie musiałem korzystać z ich obsługi klienta, ponieważ była łatwa w użyciu, ale wygląda na to, że byłaby dostępna dla wszystkich pytań. Ma nawet ochronę w przypadku błędu lub audytu. Zaskoczeni, nie reklamują tego. Pod wrażeniem i skorzystam ponownie.

   Łatwa w użyciu aplikacja krok po kroku. Zalecają inne odliczenia kredytu. To również było bezpłatne. Jedną rzeczą, która mogłaby to poprawić, byłoby również złożenie wniosku o stan, a nie tylko federalny. Łatwa w obsłudze aplikacja i łatwe zameldowanie, aby śledzić proces moich funduszy. To mój drugi rok korzystania z aplikacji i nie miałem żadnych problemów.

   Credit Karma świetnie chronił moją tożsamość, ponieważ natychmiast powiadamiają mnie o wszelkich zmianach w moim raporcie kredytowym. Gdyby ktoś próbował uzyskać kredyt, automatycznie otrzymuję powiadomienie o wyświetleniu mojego raportu wraz z nazwą firmy. Mam możliwość powiadomienia firm kredytowych, że to nie ja próbuję uzyskać kredyt. Czuję się świetnie, wiedząc, że mogę powstrzymać kradzież tożsamości.

   Credit Karma nadal pobierała pieniądze z mojego konta bankowego na swój nowy „program oszczędnościowy po tym, jak straciłem pracę. Próbowałem przerwać wypłaty, ale nie miałem już dostępu do mojego telefonu służbowego, więc nie mogłem się zalogować i była to jedyna dostępna opcja weryfikacji tożsamości. BRAK NUMERU SERWISU KLIENTA! Użyłem ich formularza kontaktowego na ich stronie internetowej, aby zgłosić mój problem, i chcieli, żebym wysłał e-mailem zdjęcia mojego DL i inną formę osobistego identyfikatora, i powiedziałem im, że nie będę tego robić ze względów bezpieczeństwa i ktoś musi do mnie zadzwonić aby jak najszybciej rozwiązać ten problem lub porozmawiam z prawnikiem.

   Ktoś zadzwonił do mnie następnego dnia i po wielu wymówkach, w tym nowym programie, Aaron (menedżer) powiedział, że porozmawia z ich bankowcami, aby sprawdzić, czy uda mu się zamknąć moje konto i zwrócić moje oszczędności do mojego banku w następny poniedziałek. (Tak, Aaron, fakt, że moje konto bankowe krwawi pieniądze, nie jest na tyle ważny, abyś zajął się tym tak późno w piątek. Nie chciałbym, żebyś stracił swój „czas dla siebie w ten weekend. Twój czas.) I oto on był w stanie potwierdzić moją tożsamość przez telefon, bez wysyłania przeze mnie zdjęć moich dokumentów. Poprosiłem o numer telefonu na wypadek, gdyby nie było żadnego dowodu, że robi to, co obiecał w poniedziałek, a on powiedział mi, że nie poda mi numeru i że dalsza komunikacja będzie odbywała się za pośrednictwem poczty elektronicznej.

   W poniedziałek wysłałem prośbę o aktualizację wiadomości e-mail i zostałem poinformowany, że pracują nad tym. Później w tym tygodniu otrzymałem wiadomość e-mail z informacją, że zamierzają zamknąć moje konto i zwrócić moje pieniądze zgodnie z moją prośbą i że nie będę mógł otworzyć u nich konta oszczędnościowego w przyszłości. Dziś rano, dzień po otrzymaniu tego e-maila, sprawdziłem swoje konto bankowe i mam teraz prawie 400 dolarów ujemnych z powodu tego problemu. Przyjrzałem się szczegółom i przynajmniej połowa z tego to opłaty za debet, ponieważ pieniędzy nie było na moim koncie. Co więcej, wyciągnęli KOLEJNE 100 $ W PONIEDZIAŁEK, KTÓRY MIAŁ NAPRAWIĆ PROBLEM!

   Uważam, że jest to kwestia prawna, ponieważ NIGDY nie pozwoliłem im wypłacić pieniędzy w poniedziałek, kiedy zakładałem konto. Został założony, aby wyciągać pieniądze w czwartki co dwa tygodnie, ponieważ były to dni wypłaty. Nie mam pojęcia, dlaczego w losowym dniu wyciągnęli losowe 100 dolarów, ale nigdy nie zatwierdziłem tej transakcji i poinformowałem Aarona, że ​​Credit Karma nie może pobierać kolejnego centa z mojego konta bankowego. Zbadałem ten problem w Internecie i odkryłem, że Credit Karma naprawdę zawiódł wdrażanie tego pozornie niesprawdzonego produktu / usługi, a ludzie są ZŁY.

   Firmy nie decydują się nagle na rozpoczęcie działalności bankowej bez konieczności przestrzegania tych samych przepisów i oferowania tych samych usług dla klientów, które są wymagane od faktycznego banku. MÓWIMY O PIENIĄDZACH LUDZI! Ponadto zostały kupione lub łączą się z Intuit i nie jestem do końca pewien dlaczego, ale teraz podejrzewam poważne problemy w przeszłości i potencjalnie w przyszłości. W rzeczywistości może już istnieć pozew zbiorowy. Potrzebuję pomocy. Właśnie zacząłem dwie nowe prace, ale jestem poważnie na głębokiej wodzie, ponieważ nie dostanę zapłaty przez kolejne dwa tygodnie, a nieodpowiedzialne działania Credit Karmy wykopują coraz głębszą dziurę w mojej kieszeni, która może zająć mi bardzo dużo czasu, aby dojść do siebie. .

  We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy