Co to jest wyrzucane konto Reddit i jak je utworzyć?

Author:
17 lutego 2021
Category: Będziesz Musiał

Na Reddicie każdy post i komentarz, który zostawiasz, jest powiązany z Twoim kontem użytkownika. Zwykle jest to w porządku, ale co, jeśli chcesz publikować anonimowo? Do tego służy konto jednorazowe.

Co to jest konto wyrzucane?

Konto jednorazowe to tymczasowe konto używane w określonym celu – nie jest to Twoje główne konto Reddit. Twoje zwykłe konto Reddit może zawierać Twoje imię i nazwisko lub umożliwiać identyfikację poprzez historię publikowania, a to może być ograniczone. Jeśli chcesz mieć możliwość zadania pytania lub pozostawienia komentarza bez wiedzy nikogo, że to ty, potrzebujesz jednorazowego konta, którego nie można zidentyfikować.

Powody korzystania z jednorazowego konta Reddit obejmują:

 • Omawianie spraw finansowych
 • Mówienie o osobistych lub wstydliwych problemachZadawanie pytań dotyczących pracy z pracodawcąKażdy temat, w którym chcesz swobodnie omówić coś bez identyfikacjiNawet jeśli zwykle używasz aliasu online, możesz chcieć publikować poufne rzeczy za pomocą jednorazowego konta. Detektywi internetowi nie będą w stanie przejrzeć wszystkich twoich komentarzy i znaleźć wskazówek, aby dowiedzieć się, kim jesteś.

  Pamiętaj, konto, którego nie można zidentyfikować, nie chroni Cię przed powiedzeniem czegoś, co może posłużyć do ustalenia, kim jesteś. Uważaj, jakie informacje udostępniasz.

  Termin „konto jednorazowe jest również używany w odniesieniu do innych typów kont online, od poczty e-mail i mediów społecznościowych po gry online. To dowolne konto tymczasowe, które nie jest Twoim głównym kontem.

  Jak założyć konto Throwaway na Reddit

  Konta Reddit są bezpłatne i nie ma ograniczeń co do liczby kont, które możesz utworzyć.

  Jeśli chcesz, możesz pozostać zalogowany na swoim zwykłym koncie Reddit podczas korzystania z konta jednorazowego użytku. Po prostu otwórz okno przeglądania prywatnego (incognito), uruchom inną przeglądarkę lub użyj innego profilu przeglądarki.

  Odwiedź Reddit i kliknij „Zarejestruj się u góry strony. Jeśli jesteś już zalogowany, musisz najpierw się wylogować.

  Wprowadź nazwę użytkownika i hasło. Nazwa użytkownika może być dowolna, o ile jest unikalna, ale nie wybieraj nazwy użytkownika, której używałeś gdzie indziej. Pamiętaj, aby wybrać nazwę użytkownika, która nie jest powiązana z Twoją zwykłą nazwą użytkownika Reddit. Niektórzy nawet umieszczają „jednorazowy w nazwie konta.

  Nie musisz wprowadzać adresu e-mail, aby utworzyć konto – więcej o tym później – ale musisz zaznaczyć pole CAPTCHA przed kliknięciem przycisku „Zarejestruj się.

  Odznacz wszystkie subreddity, które zostały dla Ciebie wybrane i kliknij przycisk „Zakończ.

  Zostaniesz zalogowany do Reddit za pomocą nowego konta jednorazowego użytku.

  Czy powinieneś dodać adres e-mail?

  Prawdopodobnie zauważyłeś, że nie dodałeś adresu e-mail podczas konfigurowania konta. Nie potrzebujesz go, ale są okazje, w których może się przydać.

  Jeśli zapomnisz hasła i będziesz musiał je zresetować, musisz mieć zapisany adres e-mail. Nie będziesz otrzymywać powiadomień e-mail o komentarzach i wiadomościach, jeśli nie dodasz adresu e-mail.

  Możesz dodać adres e-mail bez używania swojego prawdziwego na kilka różnych sposobów.

  • Użytkownicy Gmaila mogą utworzyć jednorazowy alias, który kieruje e-maile do ich głównej skrzynki odbiorczej Gmaila. Jeśli chcesz, możesz ustawić etykiety i filtry.
  • Możesz utworzyć zupełnie nowy adres e-mail. Utworzenie nowego konta w Gmailu, Outlooku i Yahoo jest szybkie i łatwe.Dodanie adresu e-mail może być pomocne, ale aby uzyskać najlepsze jednorazowe konta Reddit, nie dodawaj go. Jeśli powiadomienia są dla Ciebie ważne, rozważ użycie aplikacji Reddit na iPhone’a lub Androida i włączenie ich tam. A jeśli martwisz się zapomnieniem hasła, skorzystaj z menedżera haseł.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy