Co to jest PayPal i jak działa?

Author:
17 lutego 2021
Category: Swoje Konto

W Techboomers jednym z najczęstszych pytań bezpieczeństwa, które otrzymujemy od naszych użytkowników, są strony internetowe, które wymagają od Ciebie zapłaty: „Czy podanie danych mojej karty kredytowej na tej stronie jest bezpieczne? Często odpowiedź brzmi „tak, ale niektórzy ludzie nadal czują się trochę niekomfortowo, wprowadzając dane swojej karty kredytowej na każdej stronie wymagającej płatności, czy to za subskrypcję usługi, czy za przedmiot, który chcą od kogoś kupić. A biorąc pod uwagę wszystkie horrory o tym, jak trwałe są informacje w Internecie i jak często inni próbują je ukraść (a czasami im się to udaje), całkowicie to rozumiemy.

W tym miejscu przydatna jest witryna taka jak PayPal.com. Po prostu wprowadź kilka swoich danych osobowych i finansowych do PayPal, a będziesz mógł używać go jako metody płatności w milionach witryn internetowych, w tym na eBay.com i OverStock.com! A oto kicker: nie musisz ujawniać danych karty kredytowej ani konta bankowego żadnej z tych witryn. Zgadza się; autoryzacja konta PayPal to wszystko, czego potrzebujesz, aby przypieczętować umowę!

Czym właściwie jest PayPal?

PayPal to narzędzie finansowe, które umożliwia przeprowadzanie transakcji online bez podawania danych finansowych w każdej witrynie, z którą masz do czynienia. Połącz swoją kartę kredytową i / lub konto bankowe z PayPal, a następnie dodaj do bezpiecznej puli pieniędzy (lub wypłać z niej), rób zakupy u sprzedawców, którzy akceptują PayPal, lub wyślij pieniądze do innych użytkowników.

Jak działa PayPal?

1. Zapłać z karty kredytowej lub konta bankowego

Rejestrując się w systemie PayPal, możesz połączyć swoje konto karty kredytowej, konto bankowe lub oba konta z kontem PayPal. W ten sposób płacąc za coś za pomocą PayPal, możesz wybrać, skąd pochodzą pieniądze!

2. Utwórz bezpieczną pulę pieniędzyMożesz przelać pieniądze ze swojego konta bankowego na konto PayPal. W ten sposób, jeśli chcesz wysłać pieniądze lub zapłacić za coś w systemie PayPal, możesz po prostu użyć pieniędzy na swoim koncie PayPal. Nie musisz w ogóle podawać danych karty kredytowej lub konta bankowego w transakcji!

3. Pobieraj pieniądze ze swojego konta PayPal, kiedy ich potrzebujeszJeśli chcesz dokonać zakupu, którego nie można zrealizować za pomocą PayPal, nie przejmuj się! Umożliwia łatwe przelewanie pieniędzy z powrotem na konto bankowe z półanonimowej puli w systemie PayPal, jeśli w określonej sytuacji bardziej przydałaby się Ci płynna gotówka.

4. Bezproblemowe zakupy online przez PayPalMiliony witryn akceptują płatności PayPal, a zakupy w systemie PayPal to pestka w witrynach handlu elektronicznego, takich jak eBay! Kiedy idziesz do kasy, po prostu wybierz PayPal jako rodzaj płatności, zaloguj się na swoje konto i wybierz, skąd mają pochodzić pieniądze: konto bankowe, karta kredytowa lub saldo w systemie PayPal. Nie są wymagane żadne dane karty kredytowej!

5. Szybko i łatwo przesyłaj pieniądze innym użytkownikom PayPalJeśli Twoi znajomi lub członkowie rodziny również korzystają z PayPal, możesz wysłać im pieniądze, kiedy ich potrzebują, za pomocą kilku szybkich kliknięć! Po prostu wpisz ich adres e-mail lub numer telefonu, wybierz, ile pieniędzy chcesz im dać (iw jakiej walucie), napisz notatkę, jeśli chcesz, wybierz, skąd mają pochodzić pieniądze – karta kredytowa, konto bankowe lub saldo PayPal – i odeślij prezent!

To wprowadzenie do tego, czym jest PayPal i czym się zajmuje! W trakcie naszego kursu PayPal nauczymy Cię wszystkiego, co musisz wiedzieć, aby uczynić PayPal Twoim najlepszym przyjacielem, jeśli chodzi o przelewanie pieniędzy przez Internet. Pokażemy Ci, jak założyć konto, przelać pieniądze na konto PayPal, używać swojego konta do zakupów online i robić to wszystko w jak najbezpieczniejszy sposób. Pozwól nam być Twoim przewodnikiem w korzystaniu z PayPal, aby bezpiecznie i szybko przesyłać pieniądze online!

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy