Co to jest kredyt hipoteczny NACA?

Author:
17 lutego 2021

Neighborhood Assistance Corporation of America („NACA) jest organizacją non-profit działającą na rzecz społeczności i właścicieli domów. Głównym celem NACA jest budowanie silnych, zdrowych dzielnic na obszarach miejskich i wiejskich w całym kraju poprzez posiadanie domów po przystępnych cenach. NACA sprawiła, że ​​marzenie o posiadaniu domu stało się rzeczywistością dla tysięcy osób pracujących, udzielając im uczciwych i skutecznych porad, umożliwiając nawet tym, którzy mają słaby kredyt, zakup domu.

Założona w 1988 roku, NACA ma ogromne doświadczenie w skutecznej obronie przed drapieżnymi i dyskryminującymi pożyczkodawcami, a także w zapewnianiu najlepszego programu hipotecznego w Ameryce z ponad 13 miliardami dolarów zobowiązań finansowych. NACA jest największą organizacją oferującą usługi mieszkaniowe w kraju i szybko się rozwija, powiększając swoje istniejące ponad 40 biur w całym kraju. Konfrontacyjna organizacja społeczności NACA i bezprecedensowy program kredytów hipotecznych ustanowiły krajowy standard pomocy ludziom w realizacji marzeń o posiadaniu domu.

Każdy otrzymuje te same niesamowite warunki, w tym zawsze poniżej rynkowej stopy procentowej, niezależnie od jego zdolności kredytowej lub innych czynników. NACA zapewnia również bezpłatne, kompleksowe usługi mieszkaniowe. NACA doradza członkom w sprawie nadzwyczajnego kredytu hipotecznego NACA przy użyciu kryteriów kredytowych opartych na znakach, które uwzględniają okoliczności każdego członka w celu ustalenia, czy są oni gotowi do posiadania domu i na co mogą sobie pozwolić. Kontrastuje to z cenami opartymi na ryzyku, gdzie ludzie często otrzymują pożyczki, na które nie mogą sobie pozwolić, podczas gdy brokerzy i inne osoby ponoszą ogromne opłaty i zyski.

NACA zrewolucjonizowała udzielanie kredytów hipotecznych dzięki swoim usługom hipotecznym i doradztwu. Dział organizacyjny NACA kontynuuje agresywne działania przeciwko drapieżnym pożyczkodawcom i walkę o sprawiedliwość ekonomiczną. NACA jest prestiżową organizacją, której program i rzecznictwo są prezentowane w mediach krajowych, w tym w Wall Street Journal, Prime Time Live, Boston Globe, Washington Post, głównych serwisach informacyjnych i sieciach lokalnych w całym kraju.

Inwestowanie w ludzi pracujących Program własności domu NACA jest naszą odpowiedzią na ogromny rynek kredytów subprime i drapieżnych pożyczek. NACA niezbicie wykazała, że ​​kiedy ludzie pracujący uzyskują korzyść z pożyczki o najlepszym oprocentowaniu, mogą rozwiązać swoje problemy finansowe, spłacać kredyt hipoteczny i stać się głównym pożyczkobiorcą. Doświadczenie NACA w pomaganiu ludziom, którzy mają problemy z kredytem, ​​stać się właścicielami domów lub zmodyfikować ich drapieżne pożyczki, obala mit, że wysokie stawki i opłaty są konieczne, aby zrekompensować ich „ryzyko kredytowe.

NACA ma ogromne doświadczenie w skutecznej obronie przed drapieżnymi i dyskryminującymi pożyczkodawcami, a także w zapewnianiu najlepszego programu hipotecznego w Ameryce z 13 + miliardami dolarów zobowiązań finansowych. NACA jest największą organizacją oferującą usługi mieszkaniowe w kraju i szybko się rozwija, rozwijając swoje istniejące ponad 40 biur z siedzibą w Bostonie w stanie Massachusetts, otwierając wiele nowych biur w całym kraju i rozszerzając usługi, które oferuje członkom. Konfrontacyjna organizacja społeczności NACA i bezprecedensowy program kredytów hipotecznych ustanowiły krajowy standard pomocy osobom o niskich i średnich dochodach w realizacji marzeń o posiadaniu domu.

NACA – najlepszy program hipoteczny w Ameryce Niesamowity kredyt hipoteczny NACA umożliwia członkom NACA kupowanie domów za pomocą:

Wskazówki, jak szybciej odnieść sukces w programie NACA:
  • Musisz być niezwykle cierpliwy, wytrwały i zdeterminowany.
  • Jak najszybciej zbierz wszystkie dokumenty i utrzymuj je w porządku.Unikaj pobierania gotówki z bankomatów.Brak opóźnionych płatności (musi mieć roczny zapis wszystkich płatności na czas).Mocna historia wynajmu.Solidne zatrudnienie (zalecane 2+ lata).Zawsze rób to, o co prosi doradca, tak szybko, jak to możliwe.Nie rób większych zakupów, zwłaszcza za kredyt (kupując nowy samochód, sprzęt AGD, meble, pożyczki osobiste itp. – zawsze skonsultuj się z doradcą).Wyczyść swoją historię kredytową z ostatnich 2 lat (jeśli to konieczne).Podczas spotkania rekrutacyjnego mów całkowicie szczerze o swojej sytuacji finansowej.Nigdy nie przegap zaplanowanego spotkania ze swoim doradcą.Skanuj dokumenty do plików PDF, aby w razie potrzeby mieć do nich łatwy dostęp.Każdy otrzymuje te same niesamowite warunki, w tym stopę procentową poniżej rynkowej, niezależnie od jego zdolności kredytowej lub innych czynników. NACA zapewnia również bezpłatne, kompleksowe usługi mieszkaniowe. NACA doradza członkom w sprawie nadzwyczajnego kredytu hipotecznego NACA przy użyciu kryteriów kredytowych opartych na znakach, które uwzględniają okoliczności każdego członka w celu ustalenia, czy są oni gotowi do posiadania domu i na co mogą sobie pozwolić. Kontrastuje to z cenami opartymi na ryzyku, gdzie ludzie często otrzymują pożyczki, na które nie mogą sobie pozwolić, podczas gdy brokerzy i inne osoby ponoszą ogromne opłaty i zyski.

    Renowacja nieruchomości i zapobieganie wykluczeniu NACA zapewnia również pomoc w renowacji nieruchomości i pomoc członkowską dla właścicieli domów NACA. Departament Rozwoju Domu i Sąsiedztwa NACA („RĘKA) zajmuje się problemami naprawczymi i, w stosownych przypadkach, zapewnia pomoc rehabilitacyjną podczas całego procesu renowacji. Program pomocy dla członków NACA (MAP) zapewnia kompleksowe doradztwo członkom, którzy zalegają z płatnościami domowymi, w tym zawiera umowy dotyczące płatności i zapewnia pomoc finansową, aby pomóc członkom uniknąć wykluczenia.

    Innowacyjna technologia Program NACA opracował najnowocześniejsze oprogramowanie hipoteczne do internetowego doradztwa, przetwarzania i gwarantowania kredytów, czego zazdrości branża hipoteczna. Jest to system bez dokumentów papierowych, który umożliwia pożyczanie znaków, obsługę pożyczek i ubezpieczanie na bardzo dużą skalę.

    Potężna rzecznictwo narodowe NACA zrewolucjonizowała udzielanie kredytów hipotecznych dzięki swoim usługom hipotecznym i doradztwu. Dział organizacyjny NACA kontynuuje agresywne działania przeciwko drapieżnym pożyczkodawcom i walkę o sprawiedliwość ekonomiczną. NACA jest prestiżową organizacją, której program i rzecznictwo są prezentowane w mediach krajowych, w tym w Wall Street Journal, Prime Time Live, Boston Globe, Washington Post, głównych serwisach informacyjnych i sieciach lokalnych w całym kraju.

    We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy