Chcesz być przy każdej wyjątkowej chwili.

Tak jak my.

Author:
17 lutego 2021

Spełnianie marzeń klientów przybliża Cię do Twoich.

Gotowy żeby zacząć?

Jesteś już partnerem?

Wyjątkowe chwile mogą się zdarzyć w dowolnym momencie – podczas wielkich wydarzeń życiowych lub po prostu dlatego. Kwestia serca tak samo jak głowy, sprzedawców biżuterii i towarów luksusowych, którzy oferują jasną ścieżkę. Ta ścieżka zaczyna się od łatwego, atrakcyjnego sposobu płacenia z upływem czasu i właśnie tam Synchrony może pomóc Ci zabłysnąć.

Twórz trwałe relacje

z finansowaniem konsumenckim.

Karta kredytowa Synchrony Luxury oferuje sprawdzone, elastyczne rozwiązanie finansowe, które może pomóc:

Zwiększ

ruch w sklepieposiadaczy kart Synchrony twierdzi, że przy większych zakupach zawsze poszukuje finansowania promocyjnego . 1

Generuj wyższą

sprzedaż biletówposiadaczy kart Synchrony uważa że finansowanie promocyjne sprawia, że ​​ich duże zakupy są bardziej przystępne cenowo. 1

Zwiększ liczbę powtarzalnych transakcji

posiadaczy kart Synchrony powiedziało, że planuje ponownie użyć swojej karty w przyszłości. 1

Jak możemy pomóc?

Policzmy sposoby.

Synchrony to nie tylko finansowanie konsumenckie, ale także strategiczny partner we wszystkich aspektach Twojej branży biżuterii lub towarów luksusowych. Możesz na nas liczyć, jeśli chodzi o kompleksowe rozwiązania, które pomogą uprościć Twój sukces:

Specjalne promocje dla posiadaczy kart i wydarzenia ze zniżkami

Narzędzia marketingowe ułatwiające przekazywanie informacji o promocjach finansowania – online i w sklepie

Ekskluzywne informacje dotyczące branży i wydatków konsumenckich

Wdrażanie i ciągłe szkolenia dla Ciebie i Twoich współpracowników

Analizy wydajności programu i dostosowane raporty które pomogą Ci podejmować lepsze decyzje

Specjalnie dla Ciebie:

historie sukcesu i spostrzeżenia branżowe.

Jako partner Synchrony zawsze masz dostęp do bogactwa aktualnych i aktualnych zasobów, które pomogą Ci odnieść sukces. Dowiedz się, co się sprawdziło dla innych na Twoim stanowisku.

„Wzrost o 20% w stosunku do zeszłego roku. Nasz program finansowania z Synchrony to duża część .Zobacz różnicę w finansowaniu konsumenckim dzięki Synchrony dla jednej małej firmy, takiej jak Twoja.

Czy wiedziałeś?Z naszych badań wynika, że ​​48% zakupów biżuterii zostało dokonanych podczas pierwszej wizyty. 1Liczy się pierwsze wrażenie. Jest to jeden z wielu wnikliwych klejnotów branżowych w naszym badaniu dotyczącym branży biżuterii Synchrony.

Uznanie

sukcesu małej firmyFirmy takie jak Twoja są podstawą każdej społeczności. Aby wesprzeć własną społeczność, Sawyer Jewelers jest w stanie rozszerzyć zasięg swojej organizacji non-profit GEM Charities przy niewielkiej pomocy Synchrony.

Osiągnij sukces z nami.

To proste.

 • Wypełnij

  poniższy formularz.
 • Nasz zespół skontaktuje się z Tobą w ciągu jednego dnia roboczego.Razem stworzymy plan Twojego sukcesu.Zacznij dziś.Podaj kilka szybkich informacji, a my zadzwonimy w celu omówienia Twoich potrzeb w zakresie finansowania konsumentów.

  Aby natychmiast z kimś porozmawiać, zadzwoń do nas pod bezpłatny numer 1-844-866-8014, od poniedziałku do piątku, od 8:00 do 20:00 czasu wschodniego.

  (Przygotuj swój identyfikator podatkowy i dane bankowe).

  Miło cię poznać, .Wkrótce jeden z naszych specjalistów ds. Finansowania konsumenckiego skontaktuje się z Tobą, aby dowiedzieć się więcej o Twojej firmie i pokazać, jak Synchrony może pomóc Ci ją rozwinąć.

  W międzyczasie zapraszamy do przeglądania najnowszych wiadomości, perspektyw branżowych i badań trendów zakupowych.

  Wygląda na to, że wystąpił problem z przesłaniem Twoich informacji.Jeśli problem będzie się powtarzał, skontaktuj się z nami.

  1 Siódme coroczne badanie dużych zakupów, Biżuteria 2019

  We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy