Capital One vs Citibank: co jest lepsze?

Author:
17 lutego 2021
Category: Jeśli Możesz

Capital One oferuje konkurencyjne stawki na swoim koncie oszczędnościowym. Ich sprawdzenie zainteresowania ma kilka opcji debetu w przypadku przypadkowego przekroczenia limitu. Nie oferują również minimalnych depozytów ani opłat za usługi.

Podobnie Citibank oferuje unikalne pakiety kont czekowych i oszczędnościowych, które pomogą Ci osiągnąć Twoje cele finansowe. Dzięki ponad 700 oddziałom rozsianym po całych Stanach Zjednoczonych będziesz mógł korzystać z usług i funkcji kont zaprojektowanych specjalnie dla Ciebie. Jak więc wypada Capital One w porównaniu z Citibankiem?

CitibankTylko online 700 oddziałów Citibank w 13 stanach
NAJLEPSZE PROMOCJE BANKU HUNTINGTON

* Tutaj znajdziesz wszystkie promocje w Huntington Bank * LINK PROMOCYJNY OFERTA PRZEJRZEĆ Huntington Asterisk-Free Checking® 150 $ w gotówce Przejrzeć Huntington 5 Sprawdzanie 200 $ w gotówce Przejrzeć Huntington 25 Sprawdzanie 500 $ w gotówce Przejrzeć Huntington Bank Unlimited Plus Business Checking 750 $ w gotówce Przejrzeć Nieograniczone sprawdzanie biznesu w Huntington Bank 400 $ w gotówce Przejrzeć Powiat Łódzki 100 200 $ w gotówce Przejrzeć Capital One Lokalizacje
Spis treści

Promocje Capital One

Capital One jest bankiem internetowym i obecnie oferuje różnorodne rachunki czekowe, oszczędnościowe i inwestycyjne, aby zaspokoić Twoje potrzeby finansowe. Ponadto będziesz mógł korzystać ze wszystkich funkcji konta i korzyści związanych z nowym kontem.

Wszystkie rachunki czekowe Capital One 360 ​​mają następujące funkcje:

 • Bankowość internetowa: możesz uzyskać dostęp do swoich funduszy w dowolnym czasie i miejscu na świecie, o ile masz dostęp do Internetu.
 • Zespół finansowy: Możesz skonsultować się z różnymi ekspertami, aby określić najlepszy ruch dla swoich pieniędzy Bankowość mobilna i depozyty mobilne: jednym dotknięciem palca możesz zarządzać swoimi pieniędzmi w dłoni za pomocą dowolnego smartfona.Co otworzyć w Capital OneMiej oko na te wspaniałe produkty Capital One:

  • Rozważ otwarcie konta oszczędnościowego online, aby otrzymać oprocentowanie w wysokości 1,50% RRSO dla swoich funduszy.Promocje Citibank

   Citibank oferuje obecnie różnorodne rachunki czekowe, oszczędnościowe i inwestycyjne, aby zaspokoić Twoje potrzeby finansowe. Ponadto będziesz mógł korzystać ze wszystkich funkcji konta i korzyści związanych z nowym kontem. Konta Citi Checking były podobno jednymi z najlepszych w przypadku tanich bankomatów za granicą.

   Jedną z lepszych korzyści jest to, że konta Citibank można otwierać online w całym kraju. Dodatkowo wszystkie rachunki czekowe Citibank oferują bezpłatną bankowość internetową, opłacanie rachunków i wpłaty mobilne.

   Nic dziwnego, że możesz zarobić więcej pieniędzy, gdy masz więcej pieniędzy. Dlatego zalecamy Citibank, ponieważ oferuje ogromne korzyści, preferowane stawki i punkty premiowe, gdy mogą spełnić wyższe wymagania dotyczące salda.

   Jeśli możesz zachować wystarczającą ilość depozytu, aby otworzyć jeden z Pakietów Kont Citibank, otrzymasz dodatkowe korzyści, takie jak:

   • Możliwość zdobycia nagród Citi ThankYou
   • Darmowe zamówienia na książeczkę czekową (ile bezpłatnych zamówień zależy od posiadanego konta)Możliwość zarabiania odsetek od sprawdzenia saldaBrak opłaty Citi w przypadku korzystania z bankomatów innych niż CitiPotencjał do wyższych stóp procentowych produktów oszczędnościowychZniesiona opłata roczna za rachunek inwestycyjny Citi Personal Wealth Management (dla klientów Citi Priority i Citigold)Rachunki oszczędnościowe CitibankCitibank oferuje tradycyjne konta oszczędnościowe i oferty CD, podobnie jak tradycyjne banki. Jednak stawki mogą się różnić w zależności od stanu i regionu, ale nadal możesz zarejestrować się online.

    • Citi Accelerate Savings zarabia 1,60% RRSO . Nie ma limitu zarobków ani minimalnego depozytu początkowego wymaganego do uzyskania tej niesamowitej stawki.Wniosek

     Podsumowując, Capital One i Citibank oferują swoim klientom fantastyczne funkcje, obsługę i opiekę. Dzięki szerokiej gamie opcji czeków, oszczędności, a także opcji rynku pieniężnego, na pewno znajdziesz konto, które spersonalizuje Twoje doświadczenie bankowe.

     Aby uzyskać więcej różnych opcji, zapoznaj się z naszą listą najlepszych bonusów kont bankowych i ofert kont oszczędnościowych.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy