BBVA USA Bank

Author:
17 lutego 2021
Category: Zastaw Domu

Ta firma nie jest jeszcze akredytowana . Zobacz recenzje poniżej, aby dowiedzieć się więcej, lub prześlij własną recenzję.

BBVA USA, dawniej Compass i BBVA Compass, zapewnia rachunki czekowe i oszczędnościowe, karty kredytowe, usługi pożyczkowe, hipoteczne i inwestycyjne. Usługi produktowe są również dostępne dla bankowości zdalnej, bankowości studenckiej i kart przedpłaconych ClearSpend. Posiadacze kont mogą dokonywać płatności i przelewów, płacić rachunki, dokonywać wpłat i otrzymywać powiadomienia o aktywności na koncie za pośrednictwem aplikacji bankowości mobilnej BBVA.

LINIA DOLNA

BBVA zapewnia osobom fizycznym i małym firmom niedrogie i niedrogie opcje bankowe. Jego specjalistyczne programy przynoszą korzyści różnym klientom, w tym bankierom mobilnym.

PROS

  • Aplikacja bankowa
  • Złóż wniosek online, osobiście lub telefonicznie
  • Bezpłatne sprawdzenie

CONS

  • Niska RRSO na kontach oszczędnościowych
  • Ograniczone lokalizacje oddziałów

Najlepsze recenzje banków BBVA w USA, które znaleźliśmy

2459326 recenzji w witrynie ConsumerAffairs zostało zweryfikowanych.

Wymagamy informacji kontaktowych, aby upewnić się, że recenzenci są prawdziwi.

Korzystamy z inteligentnego oprogramowania, które pomaga nam zachować rzetelność recenzji.

Nasi moderatorzy czytają wszystkie recenzje, aby zweryfikować ich jakość i przydatność.

Aby uzyskać więcej informacji na temat recenzji w witrynie ConsumerAffairs.com, odwiedź nasze FAQ.

Pracownicy są zawsze przyjaźni i pomocni. Doradcy finansowi są zawsze gotowi do pomocy w przypadku pytań. Wydaje się, że w większości miast istnieje oddział, a ich podsumowania są łatwe do zrozumienia.

Próbowałem dzwonić teraz cztery razy. Pierwsze trzy razy znajdowałem kogoś, kto mnie przenosił, potem siedziałem przez kolejną godzinę, a potem telefon się wyłączał. Ostatnim razem w ogóle nie dzwoniłem. Z jakiegoś powodu zablokowali moją kartę i nie mają na niej dostępu do pieniędzy.

Dziękujemy, pomyślnie zapisałeś się do naszego newslettera! Zapraszamy do lektury naszych wskazówek i zaleceń.

Usługi bankowe BBVA

BBVA USA jest jednym z 25 największych banków komercyjnych w Stanach Zjednoczonych. Usługi bankowe BBVA obejmują rachunki czekowe, rachunki oszczędnościowe i karty kredytowe dla klientów indywidualnych i komercyjnych. Bank świadczy również usługi zarządzania majątkiem. Klienci mogą składać wnioski online, osobiście lub telefonicznie o otwarcie nowego konta, a aplikacja do bankowości mobilnej BBVA umożliwia posiadaczom kont dostęp do ich informacji w dowolnym momencie.

Niektóre z usług BBVA USA obejmują:

Rachunki czekowe BBVA Trzy osobiste rachunki czekowe BBVA USA – bezpłatny, wygodny i premium – można otworzyć za pomocą depozytu w wysokości 25 USD. Wszystkie typy kont obejmują bankowość internetową i mobilną, brak opłat za bankomat i kartę debetową Visa. Chociaż opcja Bezpłatna nie wymaga miesięcznej opłaty za usługę, za wygodę pobierana jest miesięczna opłata za usługę w wysokości 9 USD, a za usługę Premium w wysokości 19 USD. BBVA USA zrzeka się tych opłat za spełnienie określonych wymagań, w tym kwalifikujących się bezpośrednich wpłat co miesiąc lub średnich dziennych pobieranych sald. Możesz dodać funkcje, takie jak ochrona debetu, czeki kasjerskie i skrytki depozytowe, aby wybrać rachunki. Konta oszczędnościowe BBVA Dzięki oszczędnościom BBVA klienci mogą otrzymać zwykłe konto oszczędnościowe, internetowe konto oszczędnościowe, konto rynku pieniężnego lub certyfikat depozytowy (CD). Klienci mogą zarobić nawet 0.5% rocznego procentowego zysku z ich oszczędności. Z wyjątkiem świadectwa depozytowego, którego otwarcie wymaga wpłaty w wysokości 500 USD, wszystkie rachunki wymagają minimalnej wpłaty wynoszącej 25 USD. Nie ma opłat bankomatowych za wypłatę pieniędzy z osobistego konta oszczędnościowego. Karty kredytowe Klienci w Alabamie, Florydzie, Teksasie, Arizonie, Kolorado, Kalifornii i Nowym Meksyku mają za pośrednictwem BBVA możliwość korzystania z czterech kart kredytowych: BBVA Rewards Card, BBVA ClearPoints Card, Select Card i Optimizer Card. BBVA Rewards Card, BBVA ClearPoints i Select Card oferują specjalne przywileje dla zapalonych kupujących.W Teksasie, Arizonie, Kolorado, Kalifornii i Nowym Meksyku przez BBVA można korzystać z czterech kart kredytowych: BBVA Rewards Card, BBVA ClearPoints Card, Select Card i Optimizer Card. BBVA Rewards Card, BBVA ClearPoints i Select Card oferują specjalne przywileje dla zapalonych kupujących.W Teksasie, Arizonie, Kolorado, Kalifornii i Nowym Meksyku przez BBVA można korzystać z czterech kart kredytowych: BBVA Rewards Card, BBVA ClearPoints Card, Select Card i Optimizer Card. BBVA Rewards Card, BBVA ClearPoints i Select Card oferują specjalne przywileje dla zapalonych kupujących.

Na przykład posiadacze karty Select zdobywają punkty za rozrywkę, posiłki, podróże i zakupy oraz otrzymują całodobowy dostęp do usług concierge. Karta kredytowa BBVA Optimizer to dobry wybór dla konsumentów, którzy chcą zbudować lub ulepszyć swój kredyt – wykorzystuje konto oszczędnościowe jako zabezpieczenie i oferuje zabezpieczoną linię kredytową, z której można korzystać wszędzie tam, gdzie akceptowane są karty Visa. Wszystkie karty kredytowe BBVA obsługują Apple Pay, Google Pay i Samsung Pay.

Pożyczki BBVA oferuje różnorodne pożyczki, usługi inwestycyjne i programy specjalistyczne. Klienci mogą wybierać spośród wyraźnych pożyczek osobistych, kredytów samochodowych, linii pod zastaw domu, pożyczek pod zastaw domu i pożyczek hipotecznych. Usługi inwestycyjne Osoby zainteresowane inwestowaniem w BBVA mogą współpracować z BBVA Investments, biurem maklerskim oferującym pełen zakres usług, oraz jego doradcami finansowymi, aby przygotować się na emeryturę lub wydatki na edukację. Firma oferuje również samodzielne rachunki maklerskie online. Sprawdzanie biznesu

Podobnie jak w przypadku bankowości osobistej BBVA, właściciele małych firm mają do wyboru trzy różne rachunki czekowe: czek BBVA Business Connect, czek BBVA Business Choice i czek BBVA Business Premium. Wszystkie opcje wymagają minimalnego depozytu otwierającego w wysokości 100 USD.

BBVA Business Connect Checking daje nowym właścicielom firm możliwość korzystania z banku bez opłat, a bardziej ugruntowane firmy mają możliwość zarabiania odsetek od salda dzięki czekowi BBVA Business Premium. Konta obejmują bezpłatną bankowość internetową, bankowość mobilną i opłacanie rachunków za pośrednictwem Apple Pay, Samsung Pay i Google Pay.

Biznesowe rachunki oszczędnościowe i rachunki na rynku pieniężnym Biznesowe rachunki oszczędnościowe BBVA i biznesowe rachunki na rynku pieniężnym oferują właścicielom małych firm możliwość wykorzystania swoich pieniędzy w celu uzyskania odsetek od ich oszczędności. Biznesowe konto oszczędnościowe BBVA można otworzyć przy minimalnej wpłacie 100 $, podczas gdy firmowe konto na rynku pieniężnym wymaga minimalnego depozytu otwierającego 1000 $. Biznesowe karty kredytowe Właściciele firm, którzy chcą otworzyć kartę kredytową w BBVA, mogą wybrać kartę kredytową BBVA Visa Business Rewards lub Secured Visa Business. Obie karty oferują 1,5 punktu nagrody za każdego wydanego dolara oraz dodatkowe karty pracowników za darmo. Roczna opłata w wysokości 40 USD za zabezpieczoną kartę kredytową Visa Business może zostać zniesiona w pierwszym roku. Komercyjne, korporacyjne i majątkowe Istnieje wiele rozwiązań dla klientów komercyjnych, korporacyjnych i zarządzających majątkiem BBVA.Bank komercyjny działa jako partner strategiczny, oferując strategie finansowania, zarządzania ryzykiem i majątku dla przedsiębiorstw, korporacji, firm i osób fizycznych w 24 krajach.

Opłaty BBVA

Koszt otwarcia rachunku w BBVA różni się znacznie w zależności od typu – osobiste konta czekowe mogą nie wiązać się z żadnymi kosztami, podczas gdy na rachunkach rynku pieniężnego może istnieć minimalny depozyt otwarcia wynoszący 1000 USD.

Większość osobistych kont bankowych można otworzyć za minimum 25 USD, a biznesowe konta czekowe i oszczędnościowe zazwyczaj wymagają minimalnego depozytu w wysokości 100 USD. Poniżej wymieniono minimalne depozyty za otwarcie i miesięczne opłaty za usługi najpopularniejszych produktów i usług BBVA.

KontoMinimalny depozytMaint. opłata
BBVA Personal Darmowe sprawdzenie 25 $ 0 USD
BBVA BFP osobiste (CD) 500 $ 0 USD
Sprawdzanie BBVA Business Premium 100 $ 25 $
Oszczędności BBVA Business 100 $ 5 USD
Rynek pieniężny BBVA Business 1000 $ 10–15 USD

Koszty mogą się różnić w zależności od lokalizacji – na przykład konta w Alabamie i na Florydzie mogą wiązać się z wyższą miesięczną opłatą za utrzymanie niż konta w Arizonie, Kolorado, Nowym Meksyku, Kalifornii lub Teksasie. Większość kart kredytowych za pośrednictwem BBVA również nie obejmuje opłaty rocznej. W przypadku kart, które wymagają rocznej opłaty, bank zazwyczaj rezygnuje z opłaty za pierwszy rok.

BBVA FAQ

Czy BBVA to dobry bank?

Produkty i wachlarz usług bankowych BBVA sprawiają, że warto je rozważyć dla osób fizycznych i małych firm potrzebujących niedrogich rozwiązań bankowych. Chociaż bankowość w oddziałach jest ograniczona, BBVA oferuje klientom w całym kraju możliwość składania wniosków online lub telefonicznie. Należy jednak pamiętać, że opinie klientów wspominają, że obsługa klienta BBVA może wolno rozwiązywać problemy, a jego stopa oszczędności online jest niższa niż u niektórych konkurentów.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy