7 rzeczy, które należy wiedzieć o rozpoczęciu kampanii politycznej

Author:
17 lutego 2021
Category: Więcej Informacji

Niezależnie od tego, czy ubiegasz się o urząd federalny, stanowy czy nawet lokalny, rozpoczęcie kampanii politycznej to niemałe przedsięwzięcie. Wiele osób nawet nie wie, od czego zacząć. Należy utworzyć komitet ds. Kampanii politycznej, zatrudnić personel i zebrać budżet kampanii. Co więcej, musisz stworzyć odpowiedni przekaz wyborcy i stworzyć skuteczną strategię kampanii politycznej, aby wygrać.

Sfera cyfrowa stała się kluczowym filarem odnoszącym sukcesy kandydatów. Oto kilka zalecanych artykułów, które pomogą Ci przygotować się do kampanii online.

 • 5 Błędne przekonania na temat lokalnych kampanii online

  Twoja kampania polityczna jest bardzo mała, niedługo się zakończy, a frekwencja wyborcza jest niska. Czy naprawdę musisz zawracać sobie głowę prowadzeniem kampanii online?
 • Elementy internetowej kampanii politycznej

  Kandydaci mogą zostać zdeklasowani przez przeciwników, którzy po prostu prowadzą lepszą kampanię online. Poznaj możliwości, gdy zaczniesz prowadzić kampanię wyborczą. Skorzystaj ze strategii online, które zwiększą Twoje szanse na sukces wyborczy. Otwarcie konta bankowego na potrzeby kampanii politycznej

  Utworzenie konta bankowego dla kampanii jest ważnym krokiem w tworzeniu opłacalnej kampanii. Oto kilka rzeczy, które powinieneś wiedzieć, zanim udasz się do swojej instytucji finansowej. Kwestia zbierania kury i jaja na kampanie lokalne

  Problemem wielu kandydatów na szczeblu lokalnym i niższym jest uzyskanie wystarczającej siły finansowej, aby przyciągnąć wystarczającą liczbę początkowych darczyńców. Bez wystarczającej ilości pieniędzy trudno jest przekonać darczyńców, że Twoja kampania jest opłacalna. Ale zbudowanie kampanii do rentownego statusu wymaga pieniędzy. Nigdy nie jest za wcześnie, aby rozpocząć solidny plan zbierania funduszy. Dlaczego wczesne rozpoczęcie kampanii internetowej ma sens?

  Jeśli myślisz, że założenie witryny kampanii i kliknięcie przycisku darowizny na kilka tygodni przed wyborami to zwycięska taktyka, pomyśl jeszcze raz. Co powinieneś wiedzieć przed

  przyjęciem darowizn online Nawet najbardziej lokalny kandydat może założyć stronę internetową poświęconą darowiznom. Oto kilka rzeczy, które musisz wiedzieć, planując i rozpoczynając swoją strategię pozyskiwania funduszy online. 5 wskazówek, jak zmieszać online z pierwszym wydarzeniem zbierania funduszy

  Wykorzystaj swoją obecność w mediach społecznościowych, aby zamienić imprezę zbierania funduszy w coś, co zwiększy świadomość, przyciągnie większe zainteresowanie Twoją kampanią – i być może przyniesie dodatkowe pieniądze.

  Ile głosów potrzebujesz, aby wygrać?

  Połowa głosów plus jeden to szybka i brudna kalkulacja wygranych wyborów. Zbieranie liczb ze świata rzeczywistego jest nieco trudniejsze. Na koniec, oto narzędzie online, które pomoże Ci stworzyć platformę kampanii [humorystyczne]. Może okaże się, że ten zwycięski problem musi wpłynąć na wyborców… Albo nie.

  Prowadzenie kampanii politycznej

  Niezależnie od tego, czy prowadzisz kampanię kongresową, czy chcesz rozpocząć lokalną kampanię polityczną dla rady miasta, będziesz chciał się przygotować wcześnie.

  Tematem Twojej kampanii jest przekaz używany do przekazania zintegrowanego przesłania politycznego. Powinien być oparty na jasnym powodzie, dla którego prowadzisz działalność, i poparty ogólną tożsamością, która kształtuje całą kampanię. To przesłanie powinno być wystarczająco krótkie, aby nie tylko opowiadać historię, ale można je również podzielić na kwestie do omówienia, które można przekazać wyborcom.

  Temat może być ściśle powiązany z marką kampanii , która obejmuje wygląd materiałów drukowanych, oznakowanie i obecność w Internecie. Twoje kolory i logo wzmacniają Twoją markę. Nawet wybór czcionek i obrazy mają wpływ na to, jak postrzegana jest Twoja kampania.

  Ustaw swoje cele długoterminowe i krótkoterminowe. Musisz znać swoje terminy, takie jak zgłaszanie kandydatów i inne raporty dotyczące kampanii. Będziesz chciał wiedzieć, ile głosów potrzebujesz. Spójrz na całkowitą frekwencję wyborczą w ciągu ostatnich kilku wyborów i liczbę osób z każdej partii politycznej. Inne czynniki, które mogą wpłynąć na frekwencję, to termin wyborów. W wyborach specjalnych i latach wyborów nieprezydenckich frekwencja jest zwykle niższa.

  Musisz wiedzieć, ile pieniędzy chcesz zebrać . Możesz spojrzeć na wydatki poprzednich zwycięzców wyborów na tym samym stanowisku, aby zorientować się, ile będą kosztować Twoje wybory. Jedną z największych przeszkód, jakie napotykają małe kampanie polityczne, jest zbieranie funduszy początkowych na rozpoczęcie. Twój plan zbierania funduszy powinien obejmować sposób zbierania darowizn w trybie offline i online. Twoje plany, cele i budżet określą, kiedy i ile musisz zebrać.

  Zbierz swój zespół ds. Kampanii. Zastanów się, jakie zadania musisz wykonać. Zaangażuj swoich ludzi i zacznij jak najszybciej.

  Aby uzyskać skuteczniejsze strategie cyfrowych kampanii politycznych, odwiedź naszą witrynę internetową z zasobami dla klientów pod adresem OnlineCandidateResources.com . Znajdziesz ekskluzywne artykuły, narzędzia i zasoby online, które pomogą Ci zintegrować strategie cyfrowe z Twoimi wysiłkami.

  Aby uzyskać więcej informacji na temat prowadzenia kampanii online, zobacz Running for Office as an Online Candidate . Jest dostępny zarówno w formacie ebook, jak i miękkiej.

  Z naszymi przystępnymi pakietami stron internetowych kampanii politycznej, po co czekać? Twoja nazwa domeny, hosting i platforma treści są uwzględnione, aby budowanie swojej obecności w Internecie było tak proste i bezbolesne, jak to tylko możliwe.

  Zdjęcie dzięki uprzejmości FreeDigitalPhotos.net

  Mogą Cię zainteresować te powiązane artykuły:

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy