7 prostych kroków, aby podnieść swój wynik kredytowy z 600 do 700

Author:
17 lutego 2021
Category: Możesz Uzyskać

Jeśli masz wynik kredytowy w niskich 600, nadal możesz uzyskać kredyt hipoteczny i inne rodzaje pożyczek. Jednak większość pożyczkodawców uzna, że ​​ryzyko jest wysokie i zapłacisz znacznie wyższe stopy procentowe. W szczególności w przypadku pożyczki hipotecznej może to zwiększyć koszt pożyczki o tysiące dolarów rocznie, nie wspominając o dziesiątkach, a nawet setkach tysięcy na przestrzeni dziesięcioleci. Tak więc, jeśli chcesz wkrótce otrzymać pożyczkę hipoteczną, znacznie lepiej będzie podnieść swój wynik FICO do co najmniej 700. Gdy uzyskasz 700 punktów kredytowych, większość pożyczkodawców uzna, że ​​ryzykujesz i zapłacisz mniej interesujące.

Dowiedz się, jak uzyskać wynik kredytowy 700, aby uzyskać pożyczkę domową po atrakcyjnej cenie

Pamiętaj, że Twoja zdolność kredytowa zależy od:

 • 35%: jak często płacisz rachunki. Pamiętaj, że wszelkie zaległe rachunki mogą ostatecznie wpłynąć na Twój raport kredytowy, na przykład rachunki medyczne lub nawet bilety parkingowe!
 • 30%: ile jesteś winien każdemu wierzycielowi. Pożyczkodawcy patrzą na Twój całkowity dostępny kredyt i ile używasz.15%: Długość historii. Liczy się to, jak długo masz swoje konta i jak długo z nich korzystasz. Starsze konta, które mają dobrą opinię, liczą się więcej.10%: ile kont ostatnio otworzyłeś. Im więcej otworzyłeś w ciągu ostatniego roku, tym bardziej spada Twój wynik.10%: rodzaj kredytu, z którego korzystasz. Zadłużenie na raty, takie jak kredyt samochodowy czy hipoteczny, pokazuje, że z większym długiem można odpowiedzialnie obsłużyć. Ale karta kredytowa ma duże znaczenie, ponieważ kredytodawcy uważają, że przewiduje ona, jak będziesz się zachowywać w najbliższej przyszłości.Jeśli chcesz szybko podnieść swój wynik z 600 do 700, postępuj zgodnie z naszymi 7 prostymi krokami, aby zwiększyć swoją zdolność kredytową do 700 lub więcej:

  Krok 1 Pozostaw konta otwarte

  Zachowaj wszystkie otwarte konta kredytowe. Nie zamykaj żadnego. Jest to naprawdę ważne, jeśli masz krótką historię kredytową. MyFico.com informuje, że 15% Twojego wyniku FICO zależy od długości Twojej historii kredytowej. Im dłuższa historia, tym lepiej.

  Jeśli jesteś starszy, możesz mieć starą kartę kredytową z college’u lub z wczesnych lat pracy, której już nie używasz. NIE powinieneś zamykać tego konta. Staraj się go używać przynajmniej raz lub dwa razy w miesiącu. I spłacaj co miesiąc. Jeśli zamkniesz jedną z tych wczesnych kart kredytowych, skracasz swoją historię kredytową, co obniża Twój wynik.

  Krok 2 Terminowe opłacanie rachunków

  Zapłać wszystkie rachunki przed terminem. Jeśli spóźniłeś się z płatnościami, to jeszcze nie koniec świata, ale przestań to robić już teraz. Płacenie rachunków w terminie nie spowoduje wymazania negatywnej historii, ale podniesie Twój wynik na przestrzeni miesięcy. Raporty kredytowe zazwyczaj zawierają dwuletnią historię płatności na kontach kredytowych, więc miej te płatności na czas! Jeśli nie zapłacisz swoich rachunków w terminie, będziesz zmuszony rozliczyć się z kredytu hipotecznego refinansowego ze złym kredytem, ​​a stawki prawdopodobnie będą wyższe.

  Krok 3 Nie maksymalizuj

  Musisz użyć kredytu, aby podnieść swój wynik, ale maksymalne wykorzystanie kart i płacenie minimalnego salda nie jest dobre. Wysoki bilans może obniżyć Twój wynik o 20 punktów lub więcej. Wielu ekspertów zaleca utrzymywanie salda na kartach poniżej 30%, a niektórzy zalecają 10%.

  Wskazówka: jeśli spłacisz kartę, automatycznie podniesie to Twój wynik. Na przykład, jeśli masz na swoich kartach 30 000 $ odnawialnego kredytu i saldo 9000 $, spłata tej karty od razu podniesie Twój wynik o ponad 20 punktów.

  Krok 4 Oszczędnie otwieraj nowe konta

  Gdy otwierasz nowe karty, Twój wynik spada, ponieważ skraca się historia kredytowa. Ponadto, zapytania kredytowe tymczasowo obniżą Twój wynik.

  Krok 5 Spłacić długi

  Spłacić długi. Nie przesyłaj sald regularnie. Im mniejsze saldo masz, tym wyższy będzie Twój wynik.

  Krok 6 Sprawdź raport

  Zawsze chcesz sprawdzić swój raport kredytowy przynajmniej raz w roku. Sprawdź dokładnie, czy nie ma błędów, ponieważ mogą one obniżyć Twój wynik. Jeśli zauważysz jakieś błędy, powinieneś skontaktować się pocztą z każdą agencją kredytową. FTC zaleca również wysłanie do każdego biura informacji kredytowej listu poleconego, aby upewnić się, że został on odebrany.

  Musisz udowodnić, że przedmiot jest nieprawidłowy.

  Krok 7 Przywróć kredyt

  Jeśli Twoja historia kredytowa jest w kratkę, nie rozpaczaj! W ciągu roku możesz znacznie zwiększyć swoją zdolność kredytową. Po prostu podejmij zobowiązanie, że zmniejszysz swoje zadłużenie i będziesz płacić w terminie karty kredytowe i inne rachunki. W ciągu roku Twój wynik szybko wzrośnie. Ponadto, jak wspomniano wcześniej, spłacenie dużego salda za jednym razem zwiększy Twój wynik o 20 punktów lub nawet więcej w niektórych przypadkach.

  Ostatnie słowo

  Podniesienie zdolności kredytowej z 600 do 700 jest zdecydowanie możliwe i możesz to zrobić szybko. Wystarczy wykonać 7 prostych kroków, a nisko oprocentowane pożyczki mogą być Twoje!

  Klikając „Wypełnij moje żądanie, wyrażam zgodę na udostępnienie moich informacji maksymalnie czterem pożyczkodawcom, brokerom, CreditOptions, New American Funding, Global Equity Finance, Loan Depot i innym podmiotom powiązanym oraz na skontaktowanie się z Tobą (w tym za pomocą środków automatycznych np. automatyczne wybieranie numeru, SMS-y i nagrane wiadomości) przez telefon, urządzenie mobilne i / lub e-mail, nawet jeśli Twój numer telefonu znajduje się obecnie na liście zakazów dzwonienia na poziomie stanowym, federalnym lub korporacyjnym. Zgoda nie jest wymagana do zakupu towarów lub usług od pożyczkodawców, którzy się ze mną kontaktują.

  Nationwide oferuje bezpłatne oferty kredytów mieszkaniowych dla osób poszukujących refinansowania, kapitału własnego, kupujących kredyty hipoteczne w Stanach Zjednoczonych. Nasi powiązani pożyczkodawcy dokonają przeglądu danych uwierzytelniających wnioskodawców posiadających wszystkie rodzaje kredytów na produkty FHA, VA, Fannie Mae, Freddie Mac i produkty jumbo. Nie każdy zostanie zatwierdzony, a pożyczki online nie będą gwarantowane. Ta strona internetowa nie jest powiązana z żadnymi podmiotami rządowymi. Wypełnienie tego formularza nie powoduje żadnych zobowiązań. Oprocentowanie kredytów hipotecznych i programy kredytów mieszkaniowych mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Nie ma opłaty za złożenie wniosku od uczestniczących kredytodawców lub banków. To nie jest reklama kredytu. To nie jest zobowiązanie do pożyczania. Mogą obowiązywać pewne ograniczenia i wymagania stanowe.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy