5 rzeczy, które należy wiedzieć przed zainwestowaniem w akcje Penny

Author:
17 lutego 2021

Inwestowanie w akcje Penny

Akcje Penny to jedne z najbardziej kuszących inwestycji na rynku. I nie bez powodu. Giełda groszowa jest jednym z segmentów rynku o największym potencjale.

Wybierz właściwy, a będziesz mógł posiadać setki – a nawet tysiące – udziałów, które przynoszą duże zyski. Jednocześnie zapasy groszowe nie są dokładnie znane ze swojej trwałości i niezawodności.

I to właśnie sprawia, że ​​zapasy grosza do oglądania są tak ważne. Są to bardzo niestabilne akcje, które mogą się bardzo opłacić (jeśli wybierzesz odpowiednie).

Identyfikowanie, klasyfikowanie i ostatecznie inwestowanie w akcje groszowe wymaga szczególnej uwagi, dokładnej analizy rynku i – czasami – nerwów ze stali.

Istnieje wiele sposobów, w jakie ticker na giełdzie groszowej może pójść bardzo dobrze, zapewniając lukratywne wyniki. Istnieją jednak również potencjalne pułapki, których inwestorzy powinni być świadomi i których powinni unikać.

To prowadzi nas do pięciu rzeczy, które należy wiedzieć przed zainwestowaniem w akcje groszowe.

1. Jak się Znajdź Penny Zapasy

Klucz do znalezienia dobrych akcji grosza nie różni się tak bardzo od znalezienia jakiejkolwiek dobrej okazji inwestycyjnej: poznaj firmę.

Jedną z najważniejszych wskazówek inwestycyjnych, które często słyszysz, jest zrozumienie firmy od wewnątrz i od zewnątrz. Jeśli to zrobisz, powinieneś mieć przynajmniej obszerną wiedzę na temat tej konkretnej firmy.

Mając te informacje w ręku, powinieneś być w stanie zidentyfikować, co z zapasami sprawia, że ​​jest to dobry wybór, co z firmą daje jej przewagę konkurencyjną, a co z zapasami zapewniłoby jej trwałość.

Ze względu na to, że są to akcje groszowe, często można znaleźć firmę, która przechodzi jeden z kilku różnych etapów, które często przeszły przez bardziej ugruntowane firmy.

Na przykład, groszowe akcje mogą należeć do nowopowstałej firmy z eksperymentalnym lub nowym produktem, lub może do firmy z innowacyjną metodą produkcji. I odwrotnie, akcje groszowe mogą być kiedyś cenami o wyższej wartości, które spadały w trudnych czasach, ale teraz spodziewają się odrodzenia.

Akcja grosza może pochodzić również od firmy działającej w rozwijającej się branży, w której rynek wciąż się tworzy. Taka sytuacja jest idealna do szybkiego wzrostu.

Chodzi o to, że jestpowód dlaktóregozapas grosza jest zapasem grosza i nie należy tego ignorować. Na wynos tutaj jest przeprowadzenie badań, abyś mógł mieć zaufanie do swojego wyboru inwestycji.

2. Jak się Zainwestuj w Penny Zapasy

Podobnie jak w przypadku wszystkich rodzajów inwestycji, kluczem do inwestowania w akcje groszowe jest wyczucie czasu. Jedną z moich preferowanych strategii jest znalezienie nowej technologii lub branży i zidentyfikowanie silnego, choć niedocenianego gracza w tym sektorze.

Zwłaszcza w świecie technologii wiele firm walczy o dostarczenie nam kolejnego rewolucyjnego nowego produktu lub kolejnej innowacji do istniejącej platformy lub usługi.

Znajdź wspomniany rynek – a następnie zidentyfikuj zdolnego gracza działającego na tym rynku – a możesz odkryć wygrywające akcje grosza. Nie jest to takie trudne, jak mogłoby się wydawać – jeśli wystarczająco uważnie śledzisz wiadomości.

Najlepsze akcje do obejrzenia to te, które wkrótce zostaną zmiecione przez falę dobrej woli i szumu w związku z rozwojem danej branży. Chociaż nie chcesz dać się złapać firmie, która jest cały szum, pozwolenie odrobinie emocji na wzrost cen akcji, nigdy nikomu nie zaszkodzi (wystarczy spojrzeć na Apple Inc. (NASDAQ: AAPL) przed każdym uruchomieniem iPhone’a).

3. Jak ryzykowne są akcje grosza

Ze względu na ich stosunkowo zmienny charakter, akcje grosza mogą być ofiarą jednodniowych i krótkich sprzedawców i – ogólnie – grozi załamaniem z powodu ich niskich cen, niskich kapitalizacji rynkowej i braku długotrwałej stabilności.

Jak wspomniałem wcześniej, jest powód, dla którego te firmy są na giełdzie groszowej. Znając ten powód i czując się z nim komfortowo, oznacza to, że możesz z pewnością włożyć trochę pieniędzy w ten pasek okazji.

Jednocześnie pamiętajdlaczego inwestujesz w akcje groszowe. Nie chodzi o dywidendę ani dlatego, że spodziewasz się skromnego wzrostu w ciągu 20 lat. Jeśli jesteś na giełdzie groszowej, to dlatego, że szukasz czegoś bardziej podobnego do hazardu niż powolnego i stabilnego podejścia.

To dynamika ryzyka / zysku, która nie jest dla wszystkich, ale ostatecznie jest to jeden z najlepszych sposobów na szybkie zarabianie na grze na giełdzie.

4. Jak Penny Zapasy Traded

Akcjami Penny można handlować na giełdach, takich jak NYSE i Nasdaq, ale często są one również sprzedawane bez recepty za pośrednictwem tablicy ogłoszeń OTCBB (Over-The-Counter Bulletin Board) i / lub przy użyciu różowych arkuszy.

Warto jeszcze raz wspomnieć, że akcje groszowe są często celem day traderów i innych inwestorów, którzy chcą szybko zarobić, co może zwiększyć zmienność.

Akcje grosza nie zawsze są inwestycjami kupna i sprzedaży, ale ceny akcji grosza są zwykle bardziej dramatyczne niż w przypadku innych akcji. Jest to szczególnie prawdziwe w pierwszych dniach po dużym wzroście, kiedy wzrośnie handel, a także nieprzewidywalność.

5. W przypadku, gdy do Zainwestuj w Penny Zapasy

Z mojego punktu widzenia istnieją w szczególności trzy sektory, które zwróciły moje zainteresowanie, jeśli chodzi o to, gdzie znaleźć najlepsze akcje do obserwacji. Zanim jednak przejdziemy do tych trzech sektorów, warto wspomnieć o wyróżnieniu.

Jestem zagorzałym orędownikiem rynku sztucznej inteligencji (AI) i wierzę, że firmy, które wykorzystają tę technologię i wykorzystają ją w pełni, będą jednymi z technologicznych tytanów przyszłości.

Jedynym problemem jest to, że na tej przestrzeni rywalizuje wielu dużych graczy, dysponujących ogromnymi zasobami. Często wykupują mniejszych konkurentów, zwłaszcza gdy wydaje się, że mniejszy konkurent zbliża się do przełomu lub opracowuje innowacyjną technologię.

To powiedziawszy, akcje AI grosza mogą być jednymi z bardziej wartościowych akcji na rynku, ze względu na potencjał branży. Oczywiście, jak wspomniano wcześniej, będziesz chciał sprawdzić każdą firmę z osobna, zanim zaczniesz zbyt gorąco inwestować w akcje AI. Pierwszą barierą jest znalezienie tych firm.

To powiedziawszy, przejdźmy do trzech sektorów, które uważam za gotowe do wzrostu i które mogą mieć wiele akcji do wyboru. Oni są:

  1. Zapasy grosza w rzeczywistości rozszerzonej (AR)
  2. Zapasy grosza dla wydobycia litu
  3. Zapasy marihuany

AR został wychwalony przez luminarzy technologii, takich jak CEO Apple, Tim Cook, a jego potencjał został w pełni pokazany wraz z ryczącym (choć krótkotrwałym) sukcesem gry wideoPokémon GO.

Przewiduje się, że wydobycie litu będzie miało dwa różne wiatry. Pierwszym jest rosnące zapotrzebowanie na lit, ponieważ materiał ten staje się integralną częścią zasilania wszystkiego, od samochodów o zerowej emisji po nasze domy. Po drugie, cena litu gwałtownie wzrosła w wyniku wysokiego popytu.

Legalna marihuana jako branża ma już jedne z najgorętszych akcji do obejrzenia. Zdolność sektora do przekształcenia akcji wartych mniej niż dolara w akcje o gwałtownych wzrostach została kilkakrotnie zademonstrowana.

Te trzy branże mogą być jednymi z lepszych do obserwowania, zwłaszcza jeśli chodzi o akcje groszowe.

Giełda grosza jest często dużym beneficjentem ogólnobranżowego trendu lub nacisku, a wszystkie wymienione trzy sektory wydają się rosnąć, zarówno w bliskiej, jak i długoterminowej perspektywie.

Should Jesteś Invest w Penny Zapasy?

Trzeba przyznać, że zapasy groszowe z pewnością nie są dla każdego.

Giełda grosza może być zniechęcająca. Jest pełen świetnych sposobów na duże zyski, ale także wiele niewypałów. To niekoniecznie wszystko różni się od ogólnej giełdy, ale jest znacznie bardziej rozpowszechnione w przypadku akcji groszowych.

Dlatego kluczem do uzyskania korzystnych wyników jest znalezienie dobrych monet do obejrzenia, spędzenie czasu i zagranie we właściwym czasie.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy