5 powodów, dla których powinieneś już teraz dodać odbiorców do swoich kont

Author:
17 lutego 2021

Ujawnienie reklamodawcy

Jesteśmy niezależną, wspieraną przez reklamy porównywarką. Naszym celem jest pomoc w podejmowaniu mądrzejszych decyzji finansowych poprzez udostępnianie interaktywnych narzędzi i kalkulatorów finansowych, publikowanie oryginalnych i obiektywnych treści, umożliwiając bezpłatne przeprowadzanie badań i porównywanie informacji – tak, abyś mógł z pewnością podejmować decyzje finansowe.

Bankrate współpracuje z emitentami, w tym między innymi z American Express, Bank of America, Capital One, Chase, Citi i Discover.

Jak zarabiamy pieniądze.Oferty, które pojawiają się na tej stronie pochodzą od firm, które nam wynagradzają. Ta rekompensata może mieć wpływ na to, jak i gdzie produkty pojawiają się w tej witrynie, w tym na przykład na kolejność, w jakiej mogą pojawiać się w kategoriach aukcji. Jednak ta rekompensata nie ma wpływu na publikowane przez nas informacje ani recenzje, które widzisz na tej stronie. Nie uwzględniamy wielu firm ani ofert finansowych, które mogą być dla Ciebie dostępne.

 • 10 kwi 2020 /
 • 5 min czytaniaPodziel się tą stroną

  DzielićW Bankrate staramy się pomóc Ci podejmować mądrzejsze decyzje finansowe. Chociaż przestrzegamy ścisłej rzetelności redakcyjnej, ten post może zawierać odniesienia do produktów naszych partnerów. Oto wyjaśnienie, w jaki sposób zarabiamy pieniądze.

  Rzetelność redakcyjnaBankrate przestrzega ścisłej polityki redakcyjnej, więc możesz mieć pewność, że Twoje interesy są na pierwszym miejscu. Nasi wielokrotnie nagradzani redaktorzy i reporterzy tworzą uczciwe i dokładne treści, które pomogą Ci podejmować właściwe decyzje finansowe.

  Kluczowe zasadyCenimy Twoje zaufanie. Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom dokładnych i bezstronnych informacji, a my stosujemy standardy redakcyjne, aby to zapewnić. Nasi redaktorzy i reporterzy dokładnie sprawdzają zawartość redakcyjną, aby upewnić się, że informacje, które czytasz, są dokładne. Utrzymujemy zaporę ogniową między naszymi reklamodawcami a naszym zespołem redakcyjnym. Nasz zespół redakcyjny nie otrzymuje bezpośredniego wynagrodzenia od naszych reklamodawców.

  Niezależność redakcyjnaRedakcja Bankrate pisze w imieniu CIEBIE – czytelnika. Naszym celem jest udzielenie najlepszych porad, które pomogą Ci podejmować mądre decyzje dotyczące finansów osobistych. Przestrzegamy ścisłych wytycznych, aby mieć pewność, że reklamodawcy nie mają wpływu na nasze treści redakcyjne. Nasz zespół redakcyjny nie otrzymuje bezpośredniego wynagrodzenia od reklamodawców, a nasze treści są dokładnie sprawdzane pod kątem dokładności. Niezależnie od tego, czy czytasz artykuł, czy recenzję, możesz ufać, że otrzymujesz wiarygodne i niezawodne informacje.

  Jak zarabiamy pieniądzeMasz pytania dotyczące pieniędzy. Bankrate ma odpowiedzi. Nasi eksperci pomagają Ci opanować Twoje pieniądze od ponad czterech dekad. Nieustannie staramy się zapewniać konsumentom fachowe porady i narzędzia potrzebne do odniesienia sukcesu przez całe życie.

  Bankrate przestrzega ścisłej polityki redakcyjnej, więc możesz mieć pewność, że nasze treści są uczciwe i dokładne. Nasi wielokrotnie nagradzani redaktorzy i reporterzy tworzą uczciwe i dokładne treści, które pomogą Ci podejmować właściwe decyzje finansowe. Treści tworzone przez naszą redakcję są obiektywne, oparte na faktach i nie mają na nie wpływu nasi reklamodawcy.

  W przejrzysty sposób wyjaśniamy, w jaki sposób możemy zapewnić Ci wysokiej jakości treści, konkurencyjne ceny i przydatne narzędzia, wyjaśniając, w jaki sposób zarabiamy.

  Bankrate.com to niezależny, wspierany przez reklamy wydawca i porównywarka. Otrzymujemy wynagrodzenie w zamian za umieszczenie sponsorowanych produktów i usług lub kliknięcie przez Ciebie niektórych linków zamieszczonych w naszej witrynie. Dlatego ta rekompensata może mieć wpływ na to, jak, gdzie iw jakiej kolejności pojawiają się produkty w kategoriach aukcji. Inne czynniki, takie jak nasze własne zasady dotyczące zastrzeżonej witryny internetowej oraz to, czy produkt jest oferowany w Twojej okolicy, czy w wybranym przez Ciebie zakresie oceny kredytowej, również mogą mieć wpływ na to, jak i gdzie produkty pojawiają się na tej stronie. Chociaż staramy się oferować szeroką gamę ofert, Bankrate nie zawiera informacji o każdym produkcie lub usłudze finansowej lub kredytowej.

  Który bank wybrać?Uzyskaj spersonalizowane rekomendacje bankowe w 3 prostych krokach.ZaczynajRachunki bankowe, ubezpieczeniowe, maklerskie, emerytalne – liczba instytucji finansowych, które traktują nas jako klientów, może wydawać się oszałamiająca. W pośpiechu, aby otworzyć konto, mogliśmy zapomnieć o dodaniu beneficjenta, a nawet po prostu odłożyć ten ostatni mały szczegół, aż będzie to wygodniejsze.

  Ale ten mały szczegół jest często powodem, dla którego masz konto finansowe, na przykład u ubezpieczyciela na życie. Wyznaczenie beneficjenta, gdy jest się w stanie, często pozwala uniknąć niewypowiedzianych problemów i komplikacji później, gdy spadkobiercy lub inni członkowie rodziny mają trudności z uporządkowaniem twoich spraw.

  Oto pięć powodów, dla których powinieneś teraz rozważyć dodanie beneficjentów do swoich kont, szczególnie w środku pandemii koronawirusa, podczas której tysiące rodzin grożą nieoczekiwane straty w życiu w wyniku wybuchu epidemii.

  1. Chcesz, aby wybrani spadkobiercy otrzymali Twoje aktywa

  Wymieniając swoich beneficjentów, upewniasz się, że Twoje pieniądze trafiają tam, gdzie zamierzasz. Może to dotyczyć krewnego, który naprawdę potrzebuje pomocy finansowej, organizacji charytatywnej bliskiej Twojemu sercu lub kogokolwiek chcesz, aby pieniądze były skierowane. Bez jasnych wskazówek co do twoich życzeń wykonawcy lub państwo będą postępować tylko zgodnie z prawem w zakresie dystrybucji twoich aktywów.

  „Wymieniając beneficjentów, upewniasz się, że po śmierci Twoje aktywa trafią do wybranych przez Ciebie osób lub organizacji charytatywnych – mówi Stephen Akin, zarejestrowany doradca inwestycyjny w Akin Investments w Biloxi w stanie Mississippi.

  Wymieniając beneficjenta, staje się on „pierwszą osobą w kolejce do otrzymania majątku po Twojej śmierci, mówi Akin, zauważając, że nie jest konieczne małżeństwo z beneficjentem.

  Podczas gdy małżonkowie często zostawiają sobie nawzajem wszystkie swoje pieniądze, wskazanie beneficjenta oznacza również, że Twoje aktywa trafią do kogo chcesz i nie będziesz musiał polegać na dobrej wierze współmałżonka.

  „Chociaż masz nadzieję, że współmałżonek, który przeżył, spełni Twoje życzenia, nawet jeśli nie są one na piśmie, możesz przypadkowo wydziedziczyć swoje dzieci – mówi Shann Chaudhry, prawnik z San Antonio w Teksasie.

  Możesz dodać jednego głównego beneficjenta, który otrzyma pełne konto, lub wielu głównych beneficjentów, z których każdy może otrzymać określony przez Ciebie procent rachunku. Ponadto możesz dodać beneficjentów warunkowych do konta w przypadku śmierci jednego z głównych beneficjentów w międzyczasie od momentu ich wskazania.

  W przypadku konta emerytalnego, takiego jak IRA, możesz również wskazać trust jako beneficjenta, a aktywa zostaną rozdzielone zgodnie z opisem w planach trustu.

  2. Możesz uprościć proces spadkowy

  „Jestem wielkim zwolennikiem przypisywania beneficjentów do kont, kiedy tylko jest to możliwe – mówi Morris Armstrong, szef Morris Armstrong EA w Cheshire, Connecticut, zauważając, że ten krok upraszcza proces spadkowy po śmierci osoby.

  Spadkowy może zająć miesiące, zanim sądy wyznaczy wykonawcę do zajmowania się spadkiem, a wiele może się wydarzyć w międzyczasie, mówi Armstrong.

  „Jeśli nie ma beneficjenta, pieniądze trafiają do majątku zmarłego, gdzie egzekutor wyznaczony przez sąd może je wykorzystać do uregulowania roszczeń, opłacenia rachunków itp. – mówi Diana Burrell, rzecznik Hanscom Federal Credit Union w Bostonie powierzchnia. „Jeśli chciałeś, aby te pieniądze trafiły do ​​określonej osoby, po opłaceniu tych roszczeń może ona otrzymać znacznie mniej, niż zamierzałeś.

  „Miałem jeden przypadek, w którym klient po prostu nie chciał przypisywać oznaczeń beneficjentów do konta – mówi Armstrong. „Była chora, ale nie chciała zajmować się tym problemem. Stworzyło to więcej problemów z raportowaniem w procesie spadkowym, niż było to konieczne.

  Armstrong mówi, że w przypadku wskazanego beneficjenta „Zwykle wszystko, czego potrzebujesz, aby złożyć wniosek na konto, na którym jesteś beneficjentem, to dowód osobisty i kopia aktu zgonu.

  3. Twoi spadkobiercy zmienili się

  Warto ponownie sprawdzić swoje rachunki finansowe, aby upewnić się, że mają aktualne oznaczenia beneficjentów. Być może minęły lata, jeśli nie dekady, odkąd dokonałeś wyznaczenia, a nasze życie się zmieniło. Ludzie wchodzą i wychodzą z nich – z różnych powodów – i możesz chcieć, aby inni ludzie odziedziczyli twoje pieniądze, a nie pierwotni wyznaczeni.

  „Jeśli jesteś żonaty, prawie zawsze możesz zmienić beneficjenta swoich kont bez zgody współmałżonka – mówi Russell D. Knight, prawnik z Chicago. „W rzeczywistości jest to jedna z pierwszych rekomendacji, które przedstawiam w procesie rozwodowym. Najgorsze, co może się zdarzyć, jest to, że zostaniesz wezwany do ponownego umieszczenia beneficjenta [wskazania] na nazwisko współmałżonka .

  „Jeśli umrzesz podczas rozwodu, konta te prawie zawsze trafią do beneficjenta, a nie do współmałżonka. Dużym wyjątkiem są 401 (k) s, IRA i inne konta z odroczonym podatkiem. Są one regulowane przez prawo federalne i wymagają podpisu współmałżonka, aby zmienić beneficjentów – mówi.

  Wyznaczenie beneficjenta może oznaczać w równym stopniu unikanie trafiania pieniędzy do kogoś, kogo nie chcesz, jak i do tych, których chcesz. Dlatego ważne jest, aby okresowo sprawdzać swoje konta, nawet jeśli wiesz, że wskazałeś beneficjenta.

  W przypadku kont online proces ten jest prosty i można go wykonywać każdego roku w okresie rozliczeniowym, kiedy i tak zazwyczaj trzeba uzyskać dostęp do kont. W przypadku innych kont może być konieczne skontaktowanie się z instytucją i potwierdzenie swoich desygnacji. W obu przypadkach, jeśli chcesz zmienić wyznaczoną osobę, instytucja jasno określi, jak to zrobić.

  4. Twoi beneficjenci przeważają nad Twoją wolą

  „Beneficjenci mają przewagę nad testamentami – mówi Burrell.

  „Upewnij się, że beneficjenci spełniają wytyczne Twojej woli – mówi. „Wiele osób na własnej skórze przekonuje się, że beneficjent otrzymuje aktywa na koncie, a nie osoba wymieniona w testamencie.

  Konsultacja z prawnikiem w sprawie wszelkich zmian beneficjenta może być również sprytnym posunięciem, jeśli masz inne plany dotyczące nieruchomości, ponieważ nie chcesz, aby zostały one zakłócone. Chcesz mieć pewność, że Twój plan majątkowy jasno określa, kto otrzyma jakie aktywa, i unika potencjalnie sprzecznych kierunków.

  „Doświadczony planista nieruchomości wykorzysta Twoje zaufanie jako centralny element planu osiedla i zapewni koordynację i dostosowanie beneficjentów do Twoich aktywów, tak aby Twój zamiar stał się rzeczywistością po Twojej śmierci – mówi Chaudhry.

  5. Możesz uniknąć walk rodzinnych

  Wyznaczenie beneficjenta i pilnowanie swoich spraw nie tylko pomoże Twojej ocalałej rodzinie łatwiej radzić sobie z posiadłością, ale także pomoże jej uniknąć zaciekłych walk.

  „Jeśli chcesz uniknąć kłótni rodzinnych, upewnij się, że beneficjenci są tym, kim powinni być – mówi Burrell.

  Mając wyraźnie określonych beneficjentów, możesz pomóc swojej rodzinie dokładnie zrozumieć, jakie są Twoje życzenia i uniknąć konfliktów wewnętrznych, które zbyt często mają miejsce, gdy krewny pozostawia majątek członkom rodziny.

  Konkluzja

  Nazwanie beneficjenta jest łatwe do pominięcia podczas otwierania konta, ale ten mały krok może zaoszczędzić później ogromnego bólu głowy – i potencjalnie dużych pieniędzy. Zrób więc spis swoich kont finansowych już dziś i upewnij się, że Twoje życzenia są aktualne. Następnie zdecyduj się na coroczną aktualizację kont, aby nadal unikać problemów dla siebie i swoich spadkobierców.

  We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy