5 najlepszych kart kredytowych dla studentów w Kanadzie na rok 2020

Author:
17 lutego 2021
Category: Zakup Domu

Wysłane przez Enocha Omololu | Zaktualizowano 1 kwietnia 2020 r

Po ukończeniu szkoły średniej w wieku 18 lat w wielu prowincjach jesteś teraz uważany za osobę dorosłą i powinieneś poważnie traktować swoje finanse, jeśli jeszcze tego nie robisz. Nadszedł czas, aby zacząć budować doskonały profil kredytowy, unikać zadłużenia, oszczędzać pieniądze i planować wspaniałą finansową przyszłość.

A jeśli chcesz odebrać kartę kredytową po wejściu na uniwersytet lub college, ta lista najlepszych studenckich kart kredytowych w Kanadzie jest doskonałym miejscem na rozpoczęcie.

 • Karta kredytowa Tangerine Money-Back: najlepsza do elastycznego zwrotu gotówki
 • BMO Cash Back Mastercard: najlepsza za zryczałtowane nagrody cash backKarta Scotiabank SCENE Visa: najlepsza do bezpłatnych filmówPC Financial Mastercard: najlepsza do zwrotu gotówki z zakupów spożywczychBMO Air Miles Mastercard: najlepsza jako nagrody za podróże studenckieSpis treści

  Co to są karty kredytowe dla studentów?

  Studenckie karty kredytowe są przeznaczone specjalnie dla osób kształcących się na poziomie pomaturalnym i mających co najmniej 18 lat lub pełnoletność w kraju zamieszkania.

  Chociaż możesz nie zarabiać znacznych dochodów jako student college’u, karta kredytowa jest przydatna do budowania historii kredytowej, dzięki czemu łatwiej jest uzyskać dostęp do kredytów, gdy chcesz w przyszłości kupić pierwszy samochód lub dom.

  Studenckie karty kredytowe są łatwiejsze do uzyskania, jednak fundusze, które Ci udostępniają, nie powinny być uważane za „darmowe pieniądze. Jeśli chcesz czerpać korzyści z doskonałego profilu kredytowego, musisz być odpowiedzialny za korzystanie z kredytu i spłacać co miesiąc całe saldo.

  Oprócz budowania historii kredytowej najlepsze karty kredytowe oferują nagrody, takie jak zwrot gotówki i korzyści podróżne. Studenckie karty kredytowe mogą również służyć jako początkowa karta kredytowa dla początkujących użytkowników kart kredytowych lub nowoprzybyłych do Kanady.

  Najlepsze karty kredytowe dla studentów na rok 2020

  Te karty kredytowe pasują do rachunku za najlepsze karty studenckie i oferują bezpłatne lub niskie opłaty, codzienne nagrody, a także nie mają wymagań dotyczących minimalnego dochodu lub są one niskie.

  1. Karta Kredytowa Zwrot Pieniędzy TangerineJeśli zarabiasz do 12 000 $ rocznie, możesz ubiegać się o kartę Tangerine 2% Money-Back Card, która jest również moją listą najlepszych kart kredytowych cash back w Kanadzie. Oferuje:

  • Opłata roczna 0 USD
  • Minimalny roczny dochód w wysokości 12 000 USD2% nieograniczony zwrot gotówki z maksymalnie 3 kategorii wydatków, w tym zakupów spożywczych, rozrywki, transportu publicznego, cyklicznych płatności rachunków itp.0,5% zwrotu gotówki za wszystkie inne zakupyRozszerzona gwarancja i gwarancja bezpłatnego zakupuPrzelew salda po niskiej stawceMożesz wybrać, w jaki sposób chcesz zrealizować swój zwrot gotówki, czy jako wyciąg z karty kredytowej w celu spłaty salda karty kredytowej, czy jako depozyt na koncie oszczędnościowym Tangerine. Ta ostatnia opcja zwiększa Twoje 2% kategorie cash back z dwóch do trzech.

   2. Karta BMO Cash Back MastercardBMO Cash Back Mastercard to karta kredytowa bez opłaty rocznej, która zajmuje pierwsze miejsce w kategorii nagród studenckich. Oferuje:

   • Opłata roczna 0 USD
   • Bonus 5% oferta zwrotu gotówki w pierwszych 3 miesiącach do maksymalnie 2000 $ wydatków (wartość 100 $)Zdobądź 1% zwrotu gotówki za wszystkie zakupy po okresie bonusowymSzybkość transferu salda 1,99% przez 9 miesięcyRozszerzona gwarancja i ochrona zakupuDo 25% zniżki na wypożyczenie samochodu3. Karta Visa Scotiabank SCENEKarta SCENE Visa dla studentów to fajna karta startowa, idealna do darmowych filmów. Oferuje:

    • Opłata roczna 0 USD
    • Minimalny dochód w wysokości 12 000 USDZdobądź 1 punkt SCENE za każdego dolara wydanego na codzienne zakupyZdobądź 5 punktów SCENE za każdego dolara wydanego w kinach Cineplex lub cineplex.comZdobądź 1250 dodatkowych punktów SCENE po pierwszym zakupie (wartym 1 darmowego biletu wstępu ogólnego lub filmu 3D)Zaoszczędź do 25%, wynajmując samochód w uczestniczących lokalizacjach AVIS i BudgetMożesz wymienić swoje punkty SCENE na darmowe filmy lub w uczestniczących w programie restauracjach, w tym Swiss Chalet i East Side Mario’s po kursie 1000 punktów za 10 $ zniżki na zakup jedzenia / napojów. Zobacz, jak działa system punktów SCENE podczas wykupu.

     4. PC Financial MastercardPC Financial Mastercard to świetna sklepowa karta kredytowa dla studentów, umożliwiająca zdobywanie punktów i odbieranie darmowych nagród spożywczych, zwłaszcza jeśli regularnie robisz zakupy w Real Canadian Superstore i Shoppers Drug Mart. Oferuje:

     • Opłata roczna 0 USD
     • Zdobądź 25 punktów PC Optimum za każdego dolara wydanego w Shoppers Drug MartZdobądź 10 punktów za każdego dolara wydanego w Superstore i 20 punktów za każdego dolara wydanego na PC TravelZarabiaj 3 centy za litr, kupując paliwo na stacjach Esso lub MobilZdobądź 10 punktów za każdego dolara wydanego gdzie indziejBezpłatna rozszerzona gwarancja i ochrona zakupuPrzelew salda po niskiej stawceMożesz wymienić 10000 punktów PC Optimum na nagrody o wartości 10 USD w sklepie.

      5. Karta BMO AIR MILES Mastercard BMO Air Miles Mastercard dla studentów jest świetnym studentem opieki podróże i oferty:

      • Opłata roczna 0 USD
      • Wymagany dochód 0 USDBonus powitalny w wysokości do 800 mil premiowych Air MilesZdobądź 1 milę premiową za każde wydane 20 USDZdobywaj podwójne mile u uczestniczących sprzedawcówRozszerzona gwarancja i ochrona zakupuSzybkość transferu salda 1,99% przez 9 miesięcyDo 25% zniżki na wypożyczenie samochoduMożesz wymienić swoje Mile na podróże lub towary.

       WniosekNajważniejsze w przypadku tych studenckich kart kredytowych jest to, że łatwo się do nich zakwalifikować, nie pobierają żadnych opłat rocznych i oferują pewien poziom bezpłatnych nagród.

       Aby się zakwalifikować, musisz być pełnoletni w swojej prowincji, czyli 18 lat w Albercie, Manitobie, Quebec, Ontario, Saskatchewan i PEI; i 19 lat w Kolumbii Brytyjskiej, Nowym Brunszwiku, Nowej Szkocji, Nowej Fundlandii i Labradorze, Terytoriach Północno-Zachodnich i Jukonie.

       Mądrze korzystaj ze swojego kredytu, spłacając całe saldo w ciągu 21-dniowego okresu karencji i unikaj używania karty kredytowej do wypłat gotówki, takich jak zaraza. Doskonała ocena kredytowa przydaje się później w przyszłości, gdy będziesz potrzebować finansowania na znaczące przedsięwzięcia pieniężne, na przykład gdy zdecydujesz się na zakup domu w Kanadzie.

       Jeśli jesteś teraz odpowiedzialny za kredyt, twoje przyszłe ja podziękuje ci, gdy będziesz w stanie zakwalifikować się do najlepszych możliwych stawek i zaoszczędzić na opłatach!

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy