4 Wytyczne dotyczące uzyskania pożyczki bez kredytu

Author:
17 lutego 2021

To całkowicie frustrujące, gdy próbujesz dowiedzieć się, jak uzyskać pożyczkę bez kredytu. Wydaje się, że wszyscy inni urodzili się z kredytem, ​​a ty jakoś wypadłeś z listy.

Wielu pożyczkodawców nie chce być twoją pierwszą pożyczką, a świetne stawki oferowane przez witryny pożyczkowe peer-to-peer nie są jeszcze w Twoim zasięgu, ponieważ wymagają zdolności kredytowej. Nawet pożyczkodawcy internetowi, tacy jak Avant, którzy są znani z elastyczności, wymagają oceny kredytowej wynoszącej 580+, aby sfinansować Twoją pożyczkę.

Ale nie martw się już, jak uzyskać pożyczkę bez kredytu, omówimy szczegóły, jak uzyskać 4 różne rodzaje pożyczek bez ustalania kredytu w tej chwili. Cztery rodzaje pożyczek, o których będziemy mówić, to:

 1. Otrzymanie karty kredytowej
 2. Pożyczki samochodowe Pożyczki osobiste Kredyty hipoteczne Twoja sytuacja braku kredytu jest bardzo powszechna, ale zwykle ignorowana, ludzie po prostu zostawiają cię, abyś sam się zorientował.

  Istnieje mnóstwo informacji na temat tego, jak zbudować dobrą historię kredytową, zaczynając od zera, a nawet jak zamienić słabe oceny kredytowe w dobre wyniki.

  Łatwo jest znaleźć pożyczki dostępne dla osób, które mają godziwy lub dobry kredyt, a nawet przeciętny kredyt. Ale co się stanie, jeśli nie masz absolutnie żadnej historii kredytowej i potrzebujesz teraz pożyczki?

  To ogromny problem prześladujący młodych ludzi, imigrantów, którzy są nowi w kraju, a nawet ci, którzy unikali korzystania z jakiegokolwiek kredytu, aby nie zadłużać się, teraz są wolni od długów, ale nadal mają problemy finansowe, ponieważ tego nie robią. mają kredyt w ich imieniu. Co zaskakujące, wielu seniorów, którzy już dawno spłacili swoje długi, na przykład kredyty samochodowe i hipoteczne, często odkrywa, że ​​ich brak niedawnej działalności pożyczkowej spowodował, że wypadli z radaru kredytowego i nie generują już Ocena kredytowa.

  Ale nie martw się, nie jesteś bezradny. Możliwe jest otrzymanie pożyczki i kredytu bez posiadania ustalonej historii kredytowej. Nauczymy Cię dzisiaj, jak uzyskać pożyczkę bez kredytu.

  W wielu przypadkach będzie to wymagało trochę pracy, ale jest warte wysiłku. Niektóre rodzaje pożyczek oferowane osobom bez kredytu zapewniają wiele opcji, podczas gdy inne wymagają mnóstwa dokumentów lub zabezpieczeń, aby uzyskać zgodę na pożyczkę.

  Jednak patrząc na dobrą stronę, natychmiast zaczniesz budować historię kredytową, więc pożyczka lub linia kredytowa, którą spróbujesz uzyskać po tej pierwszej pożyczce, będą łatwiejsze do uzyskania, jeśli spłacisz pożyczki w terminie.

  Porozmawiajmy więc o czterech rodzajach pożyczek, których prawdopodobnie będziesz potrzebować, oraz o tym, jak uzyskać pożyczkę bez kredytu.

  Jak otrzymać kartę kredytową bez kredytu

  Uzyskanie pożyczki na karcie kredytowej bez kredytu to najłatwiejszy rodzaj kredytu, jaki można uzyskać z 4 grup, o których Cię nauczymy.

  Istnieją 3 podstawowe sposoby na rozpoczęcie budowania kredytu bez posiadania kredytu. 1. Zostań autoryzowanym użytkownikiem karty kredytowej należącej do członka rodziny lub znajomego. Firma wydająca kartę kredytową nie może odmówić, ponieważ nie ma procesu składania wniosku.

  Znajomy lub członek rodziny, który jest głównym posiadaczem karty, po prostu dodaje Cię jako autoryzowanego użytkownika, a otrzymasz własną kartę kredytową z Twoim imieniem i nazwiskiem. Rachunek i historia płatności zostaną zgłoszone do biur informacji kredytowej, wypełniając nowo utworzone raporty kredytowe cenną historią kredytową.

  Ponieważ nie masz prawnego obowiązku spłaty zadłużenia na karcie, może być trudno przekonać kogoś spoza rodziny, aby zrobił to za Ciebie. Ale ktokolwiek zrobi to dla Ciebie, pamiętaj o regularnym i terminowym spłacaniu swoich długów. Pomoże to pokazać wierzycielom, że jesteś odpowiedzialny, i utrzyma dobre relacje osobiste.

  2. Poproś kogoś, aby podpisał się wspólnie, aby pomóc Ci zakwalifikować się do otrzymania karty kredytowej. Oznacza to, że Ty i Twój współsygnatariusz jesteście prawnie odpowiedzialni za wszelkie zaciągnięte długi. Jeśli ktoś nie spłaci tego, co jest należne, kredyt każdej osoby powiązany z kontem karty kredytowej zostanie zamazany, więc pamiętaj, aby zapłacić.

  3. Uzyskaj zabezpieczoną kartę kredytową. Karty te wymagają wpłaty kaucji, która służy jako zabezpieczenie linii kredytowej. Kwota depozytu, zwykle od 300 do 600 USD, równa się Twojemu limitowi kredytowemu.

  Wadą tych kart jest użyteczność. Użyteczność jest problemem w przypadku zabezpieczonych kart, ponieważ limity kredytowe są zazwyczaj bardzo niskie, chyba że jesteś w stanie dokonać dużego depozytu u dostawcy karty.

  Jak uzyskać kredyt samochodowy bez kredytuPożyczkodawcy kredytów samochodowych zwykle biorą pod uwagę cztery C, aby udzielić pożyczki: kredyt, charakter, zabezpieczenie i zdolność. Ale jeśli nie masz jeszcze historii kredytowej, pożyczkodawca kredytu samochodowego może nadal zatwierdzić cię na pożyczkę samochodową, jeśli pozostałe C są powyżej średniej.

  Na przykład będą chcieli wiedzieć, czy pracujesz w swojej pracy rok lub dłużej? Czy jest to stała praca na pełen etat ze stałą pensją? Czy potencjalna opłata za samochód jest niższa niż 20% Twojego dochodu brutto?

  Czynniki te, wraz z długością czasu spędzonego w Twoim obecnym domu i poziomie wykształcenia, są innymi kluczowymi czynnikami, na które zwracają uwagę kredytodawcy samochodowi, aby ocenić Twoją zdolność kredytową.

  Wadą braku historii kredytowej w tej sytuacji jest to, że pożyczkodawca pożyczki na samochód może zażądać wyższej zaliczki niż zwykle 10% lub chce, aby cena sprzedaży była zbliżona do wartości księgowej pojazdu. Dzieje się tak dlatego, że pożyczkodawca chce mieć pewność, że w transakcji jest kapitał i że można go pobrać w przypadku niewywiązania się z płatności.

  Ponownie, inną opcją jest pozyskanie osoby podpisującej umowę o pożyczkę samochodową.

  Pozostałe alternatywy są często kosztowne. Pożyczki pod zastaw samochodu mają niewygodnie wysokie oprocentowanie, a ceny samochodów kup tutaj i zapłać są często zawyżone, a nawet umieszczają systemy GPS w samochodach, aby mogli znaleźć samochód do przejęcia w przypadku jakichkolwiek nieodebranych płatności. To nie tylko opcje ostatniej szansy, ale coś, czego powinieneś unikać.

  Jak ubiegać się o pożyczkę osobistą bez kredytu

  Uzyskanie pożyczki osobistej bez historii kredytowej jest znacznie trudniejsze niż uzyskanie karty kredytowej. Nawet uzyskanie zgody na pożyczkę osobistą typu peer-to-peer o niskim oprocentowaniu wymaga zdolności kredytowej 640+.

  Powodem tego jest to, że tradycyjne banki działają na zasadzie ryzyka i muszą odpowiednio gwarantować pożyczki, aby mieć pewność, że udzielają ostrożnych pożyczek osobom, które prawdopodobnie spłacą pożyczkę.

  W tradycyjnych bankach pożyczkobiorca zazwyczaj musiałby zaciągnąć pożyczkę pod zastaw domu, aby otrzymać osobistą pożyczkę bez historii kredytowej. Może to zadziałać w przypadku Amerykanów, którzy spłacili swoje zobowiązania, w tym hipotekę. W przypadku braku pliku kredytowego bank długo i uważnie przyjrzy się dochodom osoby, jej innym aktywom i wartości jej majątku. W szczególnych sytuacjach pożyczkodawcy mogą rozważyć inne formy zabezpieczenia poza domem.

  W przeciwnym razie opcje są ograniczone. Konsumenci mogą poprosić współsygnatariusza, aby kwalifikował się do otrzymania niewielkiej pożyczki osobistej, jeśli przyjaciel lub członek rodziny jest skłonny podjąć ryzyko. Niewielka grupa banków testuje również wodę za pomocą pożyczek osobistych, które uwzględniają historię wypłat bezpośrednich depozytów i pozwalają konsumentom pożyczyć część kwoty depozytu. Ale tego typu pożyczki są praktycznie niemożliwe do znalezienia dla większości Amerykanów.

  Jak ubiegać się o pożyczkę hipoteczną bez kredytu

  Uzyskanie kredytu hipotecznego na dom bez kredytu zajmuje więcej czasu, mnóstwo papierkowej roboty i znacznie więcej ręcznej oceny ryzyka. Ale na pewno można to zrobić, a pożyczki FHA są kluczem do uzyskania pożyczki bez kredytu.

  Federal Housing Administration (FHA) ubezpiecza kredyty hipoteczne od zaległych płatności za pośrednictwem zatwierdzonych pożyczkodawców i zatwierdza pożyczkobiorców z bardziej ryzykownymi kredytami lub mniejszymi zaliczkami. FHA zapewnia nietradycyjne wytyczne kredytowe dla kredytobiorców bez historii kredytowej.

  Dwie poniższe listy przedstawiają nietradycyjne pozycje kredytowe, które FHA bierze pod uwagę przy zatwierdzaniu pożyczkobiorców z niewielkim lub żadnym kredytem.

  Rachunki grupy I są uważane za bardziej przewidywalne pod względem spłaty niż płatności z grupy II, ale kilka pozycji z grupy II może uzupełniać niedobór rachunków grupy I.

  To naprawdę zależy od siły warunków pożyczki, jest to pożyczka, którą można udzielić, więc potencjalni pożyczkobiorcy muszą porozmawiać z kimś doświadczonym, aby ją poprawnie złożyć.

  Uzyskanie pożyczki bez historii kredytowej jest dalekie od niemożliwości

  Taktyka finansowa omówiona w tym artykule powinna dać ci ogromną przewagę, wiedza o tym, jak uzyskać pożyczkę bez kredytu, pomoże ci ustabilizować się finansowo i pomoże ci podjąć kroki potrzebne do uzyskania finansowania, które chcesz zaspokoić swoje potrzeby i zadbaj o siebie i swoją rodzinę pod względem finansowym. Być może będziesz musiał podjąć dodatkowe kroki lub poświęcić się, aby rozpocząć przygodę z kredytem, ​​ale po otrzymaniu pierwszej pożyczki będziesz miał nogę w drzwiach i będziesz mieć początek historii, którą mogą uzyskać przyszli pożyczkodawcy patrzeć i oceniać cię według.

  Jak uzyskać pożyczkę bez kredytu i budować jego dynamikęNajważniejszym aspektem uzyskiwania pożyczek, które chcesz w przyszłości, jest regularna i terminowa spłata pierwszej pożyczki oraz przestrzeganie tej praktyki w przypadku każdej udzielonej ci pożyczki. Wkrótce firmy będą cię ścigać, aby dać ci pieniądze. W ten sposób można uzyskać pożyczkę bez kredytu i zacząć budować dynamikę kredytową.

  I pamiętaj, że posiadanie niewystarczającego kredytu znacznie różni się od posiadania złego kredytu. Jeśli faktycznie masz zły kredyt, przed złożeniem wniosku o pożyczkę powinieneś rozważyć usunięcie negatywnych ocen w raporcie kredytowym.

  Podobał Ci się nasz artykuł „Jak otrzymać pożyczkę bez kredytu? Zobacz powiązany artykuł tutaj: Dowiedz się, jak uzyskać pożyczki typu peer-to-peer.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy