16 najlepszych inwestycji niskiego ryzyka z wysokimi zwrotami w 2020 r

Author:
17 lutego 2021
Category: Przez Rząd

Wysłane przez Grega Johnsona | 22 lutego 2019 | Zaktualizowano 23 września 2020 r. | Inwestowanie | 3

Jeśli szukasz najlepszego sposobu na inwestowanie pieniędzy, dostępnych jest wiele opcji. Od inwestowania w akcje do zostania właścicielem nieruchomości, inwestorzy z różnych branż mogą znaleźć sposoby, aby ich pieniądze pracowały dla nich. I wiesz, co mówią: im większe ryzyko, tym większa nagroda!

Brzmi świetnie iw ogóle, ale co jeśli nie chcesz ryzykować wszystkiego, aby mieć szansę na trafienie? Może przygotowujesz się do przejścia na emeryturę, a może nie możesz (lub nie powinieneś) podejmować teraz dużego ryzyka ze swoimi pieniędzmi. Czy znalezienie inwestycji niskiego ryzyka i wysokiego zwrotu jest w ogóle możliwe?

Krótko mówiąc, tak jest.

Niezależnie od tego, co może słyszeliście, to można zarobić na stosunkowo wysoką wydajność przy jednoczesnej minimalizacji ryzyka. Mimo że nie ma czegoś takiego jak całkowicie bezpiecznej inwestycji, nie są sposobów inwestowania bez narażania się zbytnio na linii.

Brzmi interesująco? Mamy to dla Ciebie! Oto 16 najlepszych inwestycji niskiego ryzyka, które możesz chcieć wypróbować w tym roku.

Nasze ulubione inwestycje o niskim ryzyku

Niezależnie od tego, czy jesteś specjalistą od inwestycji, czy przeciętnym Joe, uważamy, że zainwestowanie części oszczędności w inwestycje niskiego ryzyka to dobry pomysł. Oczywiście sytuacja finansowa każdego jest inna. Pamiętaj, aby zachować należytą staranność i dokładnie rozważyć każdą opcję inwestycyjną przed podjęciem jakichkolwiek decyzji.

Oto niektóre z naszych ulubionych do rozważenia:

1) Wysokodochodowe rachunki oszczędnościoweJeśli chodzi o opcje inwestycyjne niskiego ryzyka konto oszczędnościowe o wysokim dochodzie jest jednym z najlepszych sposobów inwestowania pieniędzy. Chociaż potencjał do wysokich zarobków jest zwykle niższy niż na giełdzie, FDIC ubezpiecza do 250 000 dolarów na konto – pod warunkiem, że zdeponujesz pieniądze w instytucji ubezpieczonej przez FDIC.

Chociaż konto oszczędnościowe nie jest technicznie inwestycją, możesz zarobić skromną stawkę bez ryzyka utraty pieniędzy. Zarządzanie jest bardzo łatwe, ponieważ po otwarciu konta nie ma wiele do zrobienia.

Obecnie naszym ulubionym kontem oszczędnościowym na rynku jest CIT Bank. Mają konkurencyjne oprocentowanie większości swoich produktów, a ich nowe konto Savings Builder oferuje 0,55% RRSO .

2) Rachunki rynku pieniężnegoJeśli szukasz stosunkowo bezpiecznej opcji inwestycyjnej, która jest podobna do konta oszczędnościowego, możesz rozważyć otwarcie rachunku na rynku pieniężnym. Są ubezpieczeni przez FDIC i zazwyczaj oferują wyższe oprocentowanie niż tradycyjne konta oszczędnościowe, chociaż wymagają również wyższych sald minimalnych.

Istnieje pewna elastyczność w dostępie do środków za pomocą konta rynku pieniężnego i zazwyczaj możesz wypłacić pieniądze kilka razy w miesiącu. Jeśli jednak saldo spadnie poniżej minimum, banki mogą naliczyć opłatę lub zmniejszyć stopę, jaką zarabiasz na swoim depozycie.

Jeśli chodzi o przechowywanie gotówki na fundusz awaryjny, konto rynku pieniężnego jest uważane za jeden z najlepszych sposobów inwestowania pieniędzy. Łączy w sobie najlepsze cechy rachunków czekowych i oszczędnościowych, oferując natychmiastowy dostęp do twoich pieniędzy wraz z oprocentowaniem, które może zapewnić stosunkowo wysokie zyski. Mając to na uwadze, przepisy federalne ograniczają Cię do zaledwie sześciu transakcji miesięcznie.

Należy pamiętać, że rachunek rynku pieniężnego to nie to samo, co fundusz rynku pieniężnego. Kluczowa różnica polega na tym, że fundusz rynku pieniężnego nie jest ubezpieczony w ramach FDIC. Ponownie, w przypadku konta na rynku pieniężnym Twoje saldo jest ubezpieczone FDIC do kwoty 250 000 USD.

Przy zmieniającym się rynku będziesz chciał porównać opcje kont w wielu bankach, ponieważ stopy procentowe mogą się zmienić w dowolnym momencie. Osobiście bardzo lubimy konto rynku pieniężnego BBVA ponieważ konsekwentnie oferuje jeden z najlepszych kursów na rynku.

4) Certyfikaty depozytowe (CD)Podobnie jak rachunki oszczędnościowe o wysokim dochodzie, Certyfikat depozytu jest również powszechnie uważany za dość bezpieczną inwestycję. Ponownie, jeśli prowadzisz interesy z bankiem ubezpieczonym przez FDIC, wszelkie pieniądze, które umieścisz na płycie CD, są ubezpieczone do pierwszych 250 000 USD.

Kiedy inwestujesz w terminowe płyty CD, bank zapewnia gwarantowaną stopę procentową przez określony czas – na przykład sześć miesięcy, rok lub pięć lat. Niektóre banki oferują również płyty CD o zmiennym oprocentowaniu, w których oprocentowanie jest powiązane z jakimś rodzajem indeksu – takim jak indeks giełdowy, podstawowa stopa procentowa lub bony skarbowe.

W wielu przypadkach można otworzyć dysk CD już za 1000 USD. Istnieją jednak „duże płyty CD, które czasami wymagają minimalnej inwestycji wynoszącej 100 000 USD lub więcej. Jak można sobie wyobrazić, większe inwestycje zwykle przynoszą lepszy zwrot, ale nie zawsze. Jeśli nie masz dużo dodatkowych pieniędzy, możesz zwykle uzyskać wyższą stawkę, jeśli wybierzesz płytę CD z dłuższym terminem – zwykle co najmniej rok lub dwa lata.

W przypadku certyfikatów depozytowych haczyk polega na tym, że Twoje pieniądze są zablokowane na z góry określony czas. Aby zmniejszyć to ryzyko, rozwiązaniem może być ustawienie drabinki CD. Składający się z wielu płyt CD, które dojrzewają w różnych odstępach czasu, będziesz mieć dostęp do różnych części swoich pieniędzy w miarę upływu każdego terminu.

Po prostu nie wypłacaj pieniędzy wcześniej. Jeśli to zrobisz, stracisz przynajmniej część odsetek, a niektóre banki mogą również wziąć część Twojego kapitału.

Po raz kolejny jesteśmy fanami płyt CD w CIT Bank – zwłaszcza płyt CD z terminem 13 i 18 miesięcy. Oczywiście zawsze chcesz przeczytać drobny druk i sprawdzić stawki przed zatwierdzeniem.

5) Fundusze giełdowe (ETF) – średnie ryzykoDywersyfikacja portfela to łatwy sposób na obniżenie ryzyka, a fundusze ETF to jedne z najlepszych inwestycji umożliwiających rozłożenie pieniędzy.

ETF lub fundusz typu ETF to opcja inwestycyjna, która posiada koszyk aktywów bazowych – takich jak akcje, obligacje lub towary. Aktywa te są zwykle wybierane w celu utworzenia indeksu, który naśladuje określony indeks rynkowy lub sekcję rynku. Chodzi o to, że inwestorzy zobaczą takie same wyniki ETF, jak na rynku (lub części rynku) jako całości.

Podobnie jak fundusze inwestycyjne, fundusze ETF zapewniają natychmiastową dywersyfikację Twoich pieniędzy. Ponieważ składają się z wielu różnych aktywów, Twoja inwestycja jest automatycznie dywersyfikowana, co jest dobrą strategią obniżania ryzyka. Jeszcze lepiej, miejsca jak Wealthfront i Poprawy może pomóc Ci znaleźć właściwą kombinację ETF i zautomatyzować inwestycje dla Ciebie.

Podobnie jak fundusze inwestycyjne, inwestorzy posiadają udziały w ETF, w który inwestują. Jednak w przeciwieństwie do funduszy inwestycyjnych ETF są przedmiotem obrotu podobnie jak akcje na rynku. Fundusze ETF mają również tendencję do pobierania znacznie niższych opłat niż fundusze inwestycyjne, z czym zdecydowanie mogę sobie poradzić.

Ponownie, z pewnością istnieje możliwość utraty na tym pieniędzy. Miejmy nadzieję, że natychmiastowa dywersyfikacja zapewniana przez ETF (w szczególności ETF, które śledzą całą giełdę) pomoże złagodzić to ryzyko. Tanie fundusze ETF można znaleźć na platformach takich jak:

6) Amerykańskie skarbowe papiery wartościoweRząd USA oferuje kilka rodzajów opcji inwestycyjnych, które służą do pozyskiwania kapitału bez podnoszenia podatków. Obejmują one takie rzeczy, jak bony skarbowe, bony skarbowe, obligacje i skarbowe papiery wartościowe chronione przed inflacją.

Dobrą wiadomością dla Ciebie jest to, że te papiery wartościowe mogą zaoferować wyższy zwrot niż ten, który możesz uzyskać w przypadku wielu płyt CD lub rachunków rynku pieniężnego. Ponadto są uważane za jedne z najlepszych inwestycji niskiego ryzyka w okolicy, pod warunkiem, że ufasz pełnej wierze i wiarygodności rządu Stanów Zjednoczonych. Jednak Twój kapitał nie będzie już gwarantowany, jeśli sprzedasz papier wartościowy przed terminem zapadalności.

Skarbowe papiery wartościowe chronione przed inflacją lub TIPS to interesujący rodzaj papieru wartościowego, który pomaga chronić inwestycję główną przed inflacją. Inwestycje te są wspierane przez rząd Stanów Zjednoczonych i zapewniają stałą stopę procentową dostosowaną do zmieniającego się tempa inflacji. Dzięki TIPS dwa razy w roku otrzymasz również odsetki.

7) Obligacje komunalneRządy emitują obligacje komunalne, często nazywane munis, kiedy potrzebują pieniędzy na poziomie stanowym lub lokalnym. Ogólnie inwestorzy zwykle podejmują nieco wyższe ryzyko w przypadku tych obligacji niż w przypadku Treasuries, ale nadal są one dobrą opcją, jeśli chodzi o inwestycje o niskim ryzyku. Chociaż nie jest to niemożliwe, szanse upadłości większości gmin są niewielkie. Ponadto rządy mogą podnosić podatki lub sprzedawać nowe obligacje, aby pokryć koszty starych, dzięki czemu jest to jedna z najlepszych inwestycji, jakie możesz poczynić.

Odsetki od obligacji komunalnych są zasadniczo zwolnione z federalnego i stanowego podatku dochodowego. Tak więc, łącząc oszczędności podatkowe i wyższe zyski, obligacje komunalne często zapewniają wyższe zrealizowane stopy zwrotu niż podobne inwestycje, które podlegają podatkowi dochodowemu.

Oprócz kupowania pojedynczych obligacji ekspozycję na obligacje komunalne można również uzyskać poprzez zakup niektórych funduszy inwestycyjnych i ETF. Platformy inwestycyjne online, takie jak Vanguard mogą pomóc w rozpoczęciu.

8) Fundusze rynku pieniężnegoChociaż należy pamiętać, że żadna inwestycja nie jest pozbawiona ryzyka, fundusz rynku pieniężnego jest powszechnie uważany za jedną z najbezpieczniejszych dostępnych inwestycji. Zasadniczo działają one jako rodzaj funduszu wspólnego inwestowania i składają się z płynnych produktów finansowych o krótkich terminach zapadalności i wysokich ratingach kredytowych. Aktywa te często obejmują krótkoterminowe dłużne papiery wartościowe, takie jak płyty CD i amerykańskie bony skarbowe.

Celem funduszu rynku pieniężnego jest zapewnienie inwestorom stałego dochodu przy jednoczesnej ochronie ich głównej inwestycji. Podobnie jak w przypadku funduszy inwestycyjnych, każdy inwestor posiada akcje. Jednak w przeciwieństwie do tradycyjnego funduszu wspólnego inwestowania fundusze rynku pieniężnego starają się utrzymać wartość aktywów netto (NAV) na poziomie 1 USD za akcję. Odsetki od inwestycji są następnie wypłacane udziałowcom w formie dywidendy. Chociaż nie ma gwarancji, że nie stracisz swojego kapitału, to jest prawie cała idea konta.

Pamiętaj, fundusze rynku pieniężnego i konta rynku pieniężnego to dwie zupełnie różne opcje inwestycyjne. W przeciwieństwie do rachunków rynku pieniężnego fundusze rynku pieniężnego nie są ubezpieczone w FDIC. Zamiast tego podlegają regulacjom Komisji Papierów Wartościowych i Giełd (SEC).

Jeśli uważasz, że fundusze rynku pieniężnego mogą być dla Ciebie dobrą opcją, możesz je znaleźć na platformach inwestycyjnych, takich jak Vanguard .

9) Spłać wcześniej swój kredyt hipotecznyCzy jesteś właścicielem domu do wynajęcia i szukasz stosunkowo bezpiecznego sposobu na inwestowanie? Wczesna spłata kredytu hipotecznego może być jedną z najlepszych inwestycji, jakich możesz dokonać – zwłaszcza jeśli mieszkasz w okolicy, w której ceny mieszkań pozostają stosunkowo stabilne.

Wczesna spłata domu może zrobić dla ciebie naprawdę ważne rzeczy. Po pierwsze, pozwala zaoszczędzić sporo znacznych odsetek. Na przykład, powiedzmy, że Twój obecny kredyt hipoteczny jest oprocentowany w 4%. Każdy dolar, który zapłacisz poza miesięczną minimalną spłatą, powinien liczyć się na obniżenie salda kapitału. W rzeczywistości „zarabiasz 4% na tych pieniądzach, ponieważ nie podlegają one już oprocentowaniu.

Ponadto wczesne spłacenie kredytu hipotecznego eliminuje ogromną część zadłużenia i poważne miesięczne wydatki. Możesz wykorzystać dodatkowy przepływ gotówki, aby zainwestować w inne „bardziej ryzykowne przedsięwzięcia, które mogą przynieść wyższy zwrot. Takie rzeczy, jak inwestowanie na giełdzie, zakładanie własnej firmy i uczenie się, jak inwestować w nieruchomości, nagle stają się łatwiejsze.

Posiadanie wolnego i przejrzystego domu zmniejsza ryzyko również w inny sposób. Kiedy nie jesteś winien bankowi, drastycznie zmniejszasz szanse na utratę domu. Jeśli zachorujesz, zwolnisz lub doświadczysz innych poważnych trudności finansowych, potrzebujesz tylko wystarczającej ilości pieniędzy, aby utrzymać włączone światła i jedzenie na stole. To absurdalnie bezpieczne uczucie i jedna z rzeczy, które najbardziej lubię w rezygnacji z kredytu hipotecznego.

Jeśli zdecydujesz się spłacić kredyt hipoteczny wcześniej, upewnij się, że kredyt hipoteczny nie podlega karom z tytułu przedpłaty. Moim zdaniem zazwyczaj dobrym pomysłem jest kontynuowanie inwestowania na kontach emerytalnych również wtedy, gdy to robisz.

Strzelaj, aby podczas każdej wypłaty zaoszczędzić co najmniej 10% swoich dochodów na emeryturze. Jeśli możesz zaoszczędzić 15-20%, to jeszcze lepiej. Jako absolutne minimum upewnij się, że spełniasz wszystkie oferowane dopasowania firmowe. To darmowe pieniądze i nie chcesz tego przegapić!

Chociaż wiele osób uważa tę inwestycję za jedną z najbezpieczniejszych, jakie możesz dokonać, pamiętaj, że żaden z tych pomysłów nie wiąże się z zerowym ryzykiem. Zawsze istnieje ryzyko, że wartość Twojego domu spadnie lub stracisz pieniądze na sprzedaży. Jeśli jednak planujesz pozostać w domu przez dłuższy czas, jest to jeden z naszych ulubionych sposobów inwestowania pieniędzy.

10) Nagrody kartą kredytowąPrawdopodobnie zastanawiasz się, jak nagrody za karty kredytowe znalazły się na naszej liście inwestycji niskiego ryzyka. Chociaż wydatki na oszczędzanie nigdy nie uczynią Cię bogatym, wydatki na kartę kredytową mogą wiązać się z całkiem niezłymi korzyściami. A jeśli i tak zamierzasz korzystać z karty, dlaczego nie skorzystać z zalet , prawda?

Jeśli chodzi o spieniężanie kart kredytowych, warto skupić się na:

 1. Zarabianie bonusów rejestracyjnych
 2. Zdobywanie nagródZarabianie gotówkiKarty kredytowe typu cash back zazwyczaj wynagradzają Twoje wydatki zwykłym zwrotem gotówki. Niektóre karty dają nawet do 5% zwrotu za samo użycie karty . Jeśli użyjesz go do wydania na rzeczy, które normalnie i tak byś zrobił (takie jak zakupy spożywcze, restauracje, przedszkola lub rachunki za media), możesz zarobić przyzwoitą kwotę w postaci nagród pieniężnych.

  Karty z nagrodami zazwyczaj zapewniają punkty za Twoje wydatki. Punkty te można wymienić na karty podarunkowe, podróże, gotówkę i nie tylko.

  Co więcej, kiedy tworzysz nowe konto, oba typy kart zwykle zapewniają premię za rejestrację. Te bonusy mogą być warte do 500 $ w gotówce lub więcej. Po prostu spełnij minimalne wymagania dotyczące wydatków, a zazwyczaj masz szczęście. Oto kilka naszych ulubionych kart cash back:

  Chase Sapphire Preferred Card – dzięki tej karcie zdobędziesz 80 000 punktów, wydając na nią zaledwie 4 000 USD w ciągu pierwszych 3 miesięcy. Punkty te są warte1000 $ na podróżgdy zostaną wykorzystane przez portal podróżniczy karty (lub możesz je wymienić na mniej w kartach podarunkowych). Można je również przenieść do kilkunastu programów lojalnościowych (takich jak Southwest, United, IHG, Marriott i nie tylko), aby uzyskać jeszcze większą wartość. Dowiedz się więcej tutaj.

  Karta Chase Freedom Unlimited – zdobądź 200 $ bonusu rejestracyjnego, gdy użyjesz jej za jedyne 500 $ na zakupy przez pierwsze trzy miesiące. (To praktycznie darmowe pieniądze, prawda). Dodatkowo otrzymasz nieograniczony 5% zwrot gotówki za zakupy podróżne za pośrednictwem portalu Chase, 3% zwrot gotówki w restauracjach i drogeriach oraz 1,5% zwrot gotówki za wszystko inne. Możesz również skorzystać z 0% APR na zakupy dokonane w ciągu pierwszych 15 miesięcy od otwarcia konta. Dowiedz się więcej tutaj.

  Ostatnie słowo ostrzeżenia: bardzo ważne jest, aby spłacać kartę co miesiąc, aby nie dopłacać do odsetek. Zaufaj nam, odsetki są zwykle znacznie droższe niż jakiekolwiek nagrody lub zwrot gotówki, który otrzymałeś. Nie wydawaj też zbyt dużo, aby osiągnąć cele punktowe lub wymagania dotyczące premii za rejestrację. Aby jak najlepiej wykorzystać swoje karty, po prostu używaj ich do płacenia za rzeczy, które i tak normalnie kupujesz.

  11) Bonusy bankowePremie bankowe to kolejny sposób na spieniężenie wysokich zwrotów przy niskim ryzyku. Banki zawsze walczą o Twoje pieniądze, a niektóre nagrodzą Cię darmowymi pieniędzmi za otwarcie nowego konta czekowego lub oszczędnościowego. W rzeczywistości większość tych bonusów za rejestrację jest warta dodatkowych kilkaset dolarów dla nowych właścicieli kont.

  Może być kilka kółek do przeskoczenia, ale zasadniczo są to darmowe pieniądze. Po otwarciu konta może być konieczne skonfigurowanie bezpośredniego depozytu, użycie nowej karty debetowej do określonej liczby transakcji lub zatrzymanie pieniędzy tam przez sześć miesięcy lub dłużej. Zazwyczaj zakwalifikowanie się jest dość łatwe i nie musisz się martwić o utratę swoich pieniędzy (oczywiście do 250 000 $), ponieważ są one ubezpieczone przez FDIC.

  Uważaj jednak na miesięczne opłaty za utrzymanie, ponieważ niektóre banki pobierają opłaty, jeśli nie spełniasz wymagań dotyczących minimalnego salda. Nie wszystkie banki mają te zasady, ale zawsze sprawdzaj koszty przed zarejestrowaniem się w celu uzyskania premii na koncie czekowym lub oszczędnościowym.

  Oto kilka naszych ulubionych:

  12) Pożyczki typu peer-to-peerCzy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak to jest być pożyczkodawcą? Pożyczki peer-to-peer (P2P) dają Ci możliwość bycia jednym z nich.

  Pożyczanie P2P przypomina trochę posiadanie własnego banku, aczkolwiek bez przyjmowania depozytów od obywateli. Krótko mówiąc, pożyczasz pieniądze komuś, kto (miejmy nadzieję) Ci je zwróci. Chociaż nie jest to całkowicie bezpieczna inwestycja i nie jest ubezpieczona przez FDIC, wielu pożyczkodawców P2P stara się zminimalizować swoje ryzyko, rozprowadzając niewielkie kwoty pieniędzy na kilka pożyczek jednocześnie.

  Klub pożyczkowy jest naszą ulubioną platformą pożyczkową P2P. Początkowo minimalny depozyt wynosi 1000 USD, ale na początek możesz zainwestować zaledwie 25 USD na pożyczkę. Mając 1000 $, możesz rozłożyć swoją gotówkę na ponad 40 różnych pożyczek, jeśli chcesz! Tak więc, jeśli chodzi o natychmiastową dywersyfikację, pożyczki typu peer-to-peer są jednym z najlepszych sposobów inwestowania pieniędzy.

  Po utworzeniu konta i dodaniu pieniędzy masz pełną kontrolę nad sposobem ich wykorzystania. Ty decydujesz, w które pożyczki zainwestować, a których wolisz unikać. Możesz zdecydować się na rozłożenie pieniędzy na kilka pożyczek lub zainwestowanie w jedną pożyczkę.

  Chociaż Twój sukces w dużej mierze zależy od tego, jak dokładnie sprawdzasz swoje pożyczki, Lending Club ma dobry proces windykacji, jeśli poczujesz się sztywny. Ogólnie rzecz biorąc, trzymając się najlepiej ocenianych pożyczek i zachowując czujność w procesie weryfikacji, możesz uzyskać stosunkowo dobry zwrot z inwestycji.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy