10 najlepszych Altcoinów poniżej 1 $, które warto zainwestować w 2020

Author:
17 lutego 2021
Category: Istnieje Wiele

Kryptowaluty to najlepsze narzędzia inwestycyjne dla inwestorów pragnących szybko zyskać. Podczas gdy Bitcoin pozostaje liderem pod względem kapitalizacji rynkowej, kilka innych kryptowalut wygląda obiecująco.

Jeśli chcesz zainwestować w kryptowaluty, zostaniesz bombardowany dostępnymi opcjami na rynku. Musisz jednak wybrać odpowiednią monetę, która na czas zwróci nagrodę. Dlatego w tym artykule skupimy się na altcoinach, które są obecnie sprzedawane za mniej niż 1 USD, ale z obiecującymi perspektywami. Wybraliśmy te monety z trzech powodów: popytu rynkowego, ceny i użyteczności.

Spójrzmy więc na najlepsze altcoiny poniżej 1 USD:

BitTorrent (BTT)

BitTorrent (BTT) to prawdopodobnie najpopularniejsza platforma udostępniania na świecie. Umożliwia twórcom treści interakcję z publicznością, jednocześnie umożliwiając wszystkim graczom wydawanie kryptowalut bez angażowania stron trzecich. Dzięki BTT autorzy mogą dostarczać swoje treści odbiorcom bez polegania na jakimkolwiek pośredniku.

Ważną wiadomością jest nowe przedsięwzięcie między BitTorrent i Tron. Łącząc blockchain Tron z systemem P2P BitTorrenta, programiści przewidują, że w 2020 roku osiągną nowe szczyty. Więc jeśli jesteś inwestorem, to jest moneta do obejrzenia. Co więcej, obecnie kosztuje mniej niż 1 dolara.

Quantstamp (QSP)

Quantstamp to protokół audytu bezpieczeństwa zaprojektowany w celu usunięcia luk w zabezpieczeniach nieodłącznie związanych z tworzeniem inteligentnych kontraktów Ethereum. Platforma przeprowadza automatyczne kontrole bezpieczeństwa na platformie Ethereum, a każdy inteligentny kontrakt Ethereum musi go używać do przeprowadzania audytów bezpieczeństwa. Protokół zapewnia swoim długoterminowym inwestorom comiesięczny zrzut nowych monet.

Obecnie cena monety jest niższa niż 1 USD i jest to dobry zakład dla inwestorów, którzy w przyszłości zamierzają zarobić duże zbiory.

Ardor (ARDR)

Ardor to nowy podmiot na rozwijającej się liście blockchain jako dostawca usług. Zapewnia firmom i instytucjom infrastrukturę blockchain, z której mogą korzystać bez konieczności rozwijania własnego łańcucha bloków.

Ponieważ zapewnia spersonalizowane łańcuchy bloków, które są gotowe do użytku przez firmy, jest to moneta do obejrzenia w 2020 r., Ponieważ będzie służyć milionom firm.

IOTA (MIOTA)

IOTA została uruchomiona przez fundację IOTA, a jej głównym celem jest blockchain. W 2018 roku fundacja uruchomiła rynek walut i danych. W szczególności rynek danych to system, który umożliwia firmom sprzedaż danych w celu zachęcania do ich udostępniania. Ekscytującym aspektem tego rynku jest to, że jest on pozbawiony bloków, co oznacza, że ​​eliminuje ograniczenia opłat transakcyjnych. Moneta IOTA jest obecnie sprzedawana za mniej niż 1 USD. Ponadto, jeśli chcesz kupić IOTA, istnieje wiele przewodników, które mogą Ci pomóc.

IoTeX (IOTX)

Podczas gdy Internet of Things przyciąga kilku graczy, a IOTA jest najpopularniejszym, IoTeX to kolejny gracz z obiecującą przyszłością. Blockchain wykorzystuje metody rootowania z różnymi łańcuchami bocznymi do łączenia gadżetów IoT w oparciu o ich specyficzne funkcje. W przeciwieństwie do IOTA, która opiera się na DAG, IOTX wykorzystuje Roll-DPoS z zaawansowanym obstawianiem. Ponadto IOTX zapewnia wysokie bezpieczeństwo.

W 2020 roku IOTX zamierza uruchomić swoją główną sieć o globalnym dostępie. Wraz z tym rozwojem spodziewamy się, że cena monety wzrośnie. Tak więc dla inwestorów IOTX jest monetą do oglądania.

Cardano (ADA)

Cardano to jedna pomyślna moneta z dużą ilością miejsca na rozwój dzięki platformie inteligentnych kontraktów. Zapewnia system do tworzenia aplikacji finansowych z naciskiem na bezpieczeństwo. Co więcej, jego programiści ciężko pracują, aby zaktualizować jego portfel Daedalus, aby był funkcjonalny dla każdej transakcji. Obecnie moneta znajduje się w pierwszej dziesiątce pod względem kapitalizacji rynkowej. Ponieważ obecnie kosztuje mniej niż 1 USD, jest to moneta, którą każdy inwestor chcący zarobić w 2020 roku powinien rozważyć.

Podstawowy żeton uwagi (BAT)

Basic Attention Token (BAT) to zdecentralizowany ekosystem, który łączy wydawców, reklamodawców i użytkowników. Obiecuje zrewolucjonizować branżę reklamową, zapewniając wszystkim trzem uczestnikom stałe zyski i wyniki. W ramach ekosystemu użytkownicy otrzymają wynagrodzenie za oglądanie interesujących ich reklam, podczas gdy wydawcy otrzymają przychody z każdej reklamy. Reklamodawcy również uzyskają wysoki zwrot z inwestycji, ponieważ użytkownicy nie będą blokować reklam.

W listopadzie Brave Software przekazało ekscytujące wieści, które sprawiają, że BAT jest monetą do obejrzenia w 2020 roku. Oficjalnie uruchomiła przeglądarkę internetową Brave, która koncentruje się na prywatności. A wskaźniki techniczne pokazują, że jego rodzima waluta, BAT, prawdopodobnie zyska na wartości w 2020 roku.

OmiseGO (OMG)

Założona w 2017 roku OmiseGO ma siedzibę w Bangkoku w Tajlandii. Powstała w celu zapewnienia dostępu do bezpiecznych usług finansowych oraz wymiany walut cyfrowych w dowolnym miejscu i czasie.

Twórcy monety chcą, aby moneta OMG była akceptowalna i wygodna w użyciu, podobnie jak BTC. Biorąc pod uwagę dużą popularność kryptowalut w Azji, w najbliższych dniach moneta prawdopodobnie zyska na wartości. Co więcej, obecnie kosztuje mniej niż 1 USD, co czyni go monetą do obejrzenia w 2020 roku.

THETA (THETA)

THETA to token do gier, który koncentruje się na zdecentralizowanym strumieniowaniu i udostępnianiu wideo. Gracze płacą za przepustowość za pomocą tokenów. Ponieważ usługi przesyłania strumieniowego zyskują dużą popularność, w 2020 r. Prawdopodobnie nastąpi większe wykorzystanie i wzrost ceny tokena THETA. Co więcej, współpraca Theta z SLIVER.tv, Samsung VR i MBN przeniesie ją na nowy poziom w 2020 roku. SLIVER.tv ma obecnie ponad milion widzów.

Pundi X (NPXS)

Pundi X (NPXS) to system transakcyjny, który jest bardzo akceptowany przez MŚP. Umożliwia im dokonywanie transakcji z kryptowalutą za pomocą prostego trybu „dotknij, aby zapłacić. Sprzedający i kupujący mogą używać cyfrowych monet do swoich transakcji. Mogą również wykorzystać system do zakupu innych monet, m.in.tokenów Bitcoin, Ethereum, ERC20. Ponadto system NPXS umożliwia doładowanie karty walutą fiducjarną.

Moneta jest obecnie notowana na niskim poziomie, a ponieważ MŚP bardzo ją akceptują, obiecuje zrewolucjonizować rynek w 2020 roku.

Wniosek

Gdy nadchodzi rok 2020, inwestorzy powinni pomyśleć o nowych możliwościach, jakie dają najlepsze omówione powyżej altcoiny poniżej 1 dolara. Oczywiście nie jest możliwe przeanalizowanie wszystkich obiecujących monet w jednym przewodniku. Nie mamy również gwarancji na te monety, ponieważ dynamika rynku może się zmienić z dnia na dzień. Dla przypomnienia, nasza lista nie jest wyczerpująca. Tak więc, jako trader, spróbuj samodzielnie przeanalizować altcoiny. Możesz również śledzić trendy rynkowe, korzystając z oprogramowania do automatycznego handlu, takiego jak Bitcoin Trader, które pomoże Ci zwiększyć codzienne zyski.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy